Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 31.12.2012  01:17
    Atlas mraků (2012)

Pokud někdo chce natočit něco sotisikovaného, at do nacpe do 90min. Všechno přes je nabubřelost.

• 19.12.2012  20:38

Tři hvězdy za tři mikrospánky.

• 9.12.2012  00:07

Nešel jsem do toho filmu s tím, že hop hop at už je konec a můžu dát odpad. V klidu můžu řict, že tohle byl nejpovedenější díl. Ač bohužel herectví Kirsten Stewart je šílněně toporné, umělé. Náctiletá fantasy, která se nesnaží být pánem prstenů, ale jen zvlhčit pár divčích rozkroků a u mé polovičky se to povedlo, tak o co jde.

• 4.12.2012  12:57

Celý film čekám, až tam vyleze nějaký goro:), ale v rámci nizkorozpočtu je snad i dobře, že tam nějaký animák nevylezl. Film klade hodně otázek a díky čekáním na odpoveď mě drželo napětí celý film, ač nedostanete žádnou odpoveď - fail.. Proto si myslim, že se z toho dalo vytěžit ještě trochu víc. Ale pořád lepší, než současné vyvraždovačky.

• 27.11.2012  20:16
    Argo (2012)

Ve skutečnosti to nebylo tak vyhrocený a tvůrci tak neměli moc, co točit, tak si ty "dramatické akce" přibarvili až přidali. Proto průměr za vcelku zbytečný film.

• 3.11.2012  14:13

Mádl pernametně zhulenej, ta snaha o "Martyho z návratu do budoucnosti" fakt nevyšla. To, že třetáky z gymplu hrajou herci, co jim táhne na třicet není jen v Americe. Otázka pedofilie, kdy 40letý chlap v těle středoškoláka balí a souloží s naprosto úžasnou Josefíkovou nebudu řešit :D Ale z komedií, které česko vypouší do obývacích pokojů, se jedná o nadprůměr.

• 28.9.2012  13:30

Není v tom nic objevného, charakter každé postavy jsme viděli v tuctech podobných filmech, ale film má své momenty. Mě vzal tři slzy, za ně mu dám tři hvězdy.

• 15.9.2012  14:34

Hele...není to tak špatný, jak to tu budoucí otcové hodnotí.

• 6.8.2012  20:49
    Sinatra: Temná hvězda (TV film) (2005)

Jeho žánr jde mimo mě, ale mám svoje oblíbené písničky z oněch let a ani jedna nepatří Sinatrovi, takže bych si ho v autě nepustil:), ale jako osoba mě fascinuje, dokázal překročit hranice, nebál se toho, mohl a měl všechno a co nejvíc, i přesto jeho kiksy, nezdary s mafii, závistí druhých, umřel přirozenou smrtí v pokročilém věku..a to se těmto lidem nestává. O to víc je hvězda.

• 27.7.2012  12:42

Jakto, že tenhle režisér naláka na svoje nijak vyjimečné konverzačky tolik známých hvězd. Pro mě to bylo trochu moc pomalé, jako bych koukal na guy richie ve slow modu. Každopádně musíte mít na takový film mít naládu, pustit si to večer se sklenou whisky, tak dám víc, ale v tomhle ve vedru přes den jsem skoro spadnul ze židle:).

• 17.6.2012  23:46
    Tisíc slov (2012)

Překvapivě mě to bavilo a to jsem na tyhle american smile komedie vysazenej, slušný Eddie.

• 8.6.2012  09:40
    Hoffa (1992)

Dal bych více, ale jelikož jsem četl knihu o Hoffovi, tak musím přiznat, že tento film byl dost porvchní a existuje mnoho zajímavých situací v jeho životě, které by udělali tento film lepším a srozumitelnějším.

• 2.6.2012  18:02
    Pařmeni (2011)

Nabízí se srovnání, ale britové nejsou tak vtípní, když se opijou.

• 7.2.2012  10:46

Mě se to líbilo, i když nevim proč a i když to bylo vlastně o ničem a i když to mohlo být úplně jinak a úplně lepší.

• 2.1.2012  01:58
    Jeden den (2011)

Proč musí v kvalitních romancí vždycky někdo umřít, aby byly doceněny.

• 11.12.2011  23:36
    Moneyball (2011)

Mám rád sportovní filmy, ale potřebuju se v nich aspon trochu orientovat, pokud nevíte o americkým baseballu nic, nebudete vědět polovinu filmu o čem se mluví, na čež kam vedou cíle hlavního protagonisty. Já sám jsem mnohokrát ztrácel, nestíhal pobírát manažerské čachry a když tomu přidám nutně nesympatické ztvárnění hlavní postavy, není zas tolik o co stát. Stejně tak si nemyslim, že bylo dostatečně znázorněno, jakým způsobem "nový systém funguje", celý film se točí kolem Pitta, ale sledovat dvě hodiny jeho herecký koncert a vědět hovno o příběhu..ee.

• 15.10.2011  17:53
    Nákaza (2011)

Krom hereckých es a výkonů je to procházka virovým sadem, kde jen občas zahlédnete emoční kvítek..občas.... Kvalitou a žánrem podobné: Blindness, Happening

• 18.7.2011  00:48

Je zajímavý sledovat, že čim novejsi komentar, tim vyssi hodnoceni :D Tohle neskutecna ptakovina, ale kdyz se to na konci zastavi u klasickyho buddy usmevu, rozjedou se titulky a osmdesatkovy song, tak si proste povzdechnete :D i love it

• 10.5.2011  00:26
    Hanna (2011)

Tenhle film tu bude rozdělovat diváky na dvě strany, pro jedny sotisfikované veledílo pro druhý shit. Já o své straně budu chvíli ještě přemýšlet.

• 15.4.2011  03:47

Vážně? :D Rodinná komedie? :D Mariuhana u děti, utýrání psa s následkem smrti, umrtí babičky a následné odhození u baráku, maminy kozy, skoro nevěra a neustály sexuální náražky,mnohdy až pedofilní :DD

• 21.3.2011  14:38

Colin má style a charisma, dokud nezačně umírat :D Jinak je je vše kolem něj nuda. P.S. : ne každej velkej mafianskej boss musí mít prupovídky z dětství, aby byl víc drsnější...

• 12.12.2010  01:34

Bez té senilní linie, by to byl krásný ač hodně prostý příběh plný emocí, takhle je vynucené citové vidírání. 60min bez domu důchodců za *********

• 13.10.2010  18:48
    Svět naruby (1990)

Divím se, že tento film tu má tak málo hodocení, ja si ho pamatuju už jen mlhavě, ale vím, že jsem se na něj díval vždycky na tehdejším Cable Plus a k vidění je na http://filmy.kinotip.cz/svet-naruby-1992/ . Je to klasické mini fantasy béčko, ale vyjímá se jako jeden z mála režírovaných filmů od Stana Winstona.

• 22.9.2010  11:35

Myslím, že většina už byla rozhodnutá, jak ohodnotí před už před schlédnutím. Klasická vsuvka násilí na ženách, vyhublý steve nemá takové charisma, jak se očekávalo, více mi to přípomínalo Tenkrát v Americe, kdy se objevují více tiché obrazy, zahleděné pohledy před výlohami než akce a konverzační spád. Ale hodnocení po prvním dílu se nedá brát vážně u nikoho..:)

• 2.9.2010  23:31

Od scény s willisem, stallonem a terminatorem jsem čekal mnohem víc.

• 22.8.2010  18:31

Civilní a až příliš konverzační vůči příběhu.

• 16.7.2010  01:42

Čekal jsem více situační komedii v rychlejším tempu..dostalo se mi suché skoro pouze konverzační drama s vyšší pachutí černého humoru, kterou drží nahoře kratší stopáž.

• 23.3.2010  14:09

Bylo by urážkou říct, že se ve filmu nic neděje, ale o nic nepříjdete, když si ho dáte do okna a dál pracujete s nečím na ploše. Přípomíná Hallmark produkci.

• 2.3.2010  12:53
    Síla lásky (2009)

Čekal jsem trochu víc jiného pohledu z veřejnosti, než točení se kolem jeho vztahu s mrtvou dcerkou.

• 13.2.2010  23:33

(obsahuje spoiler). Pohádka pro adolescenty, s klasickým klišé - jeden z rozvracené rodiny, tak bude zlej, druhej nepije krev, aby neztratil svou lidskost, navíc je všechno bezemoční, at opouštíte rodinu, jde vám o život či najednou máte lecivy sliny, vsechno je brano jako no big deal. Pokud si dalši díly nevezme na starost někdo jako Alfonso Cuarón, bude to průměrná sága pro dopoledne.