Diego

Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 12.2.2010  02:59

Stupidní Kill Bill Ninja, ale v rámci žánru lepší věcička.

• 10.1.2010  14:56

O něco lepší slasher, který byl aspon hot :)

• 27.12.2009  14:28
    Dorian Gray (2009)

Skvělá atmosféra, skvělá hudba, ale nudný scénář. Příliš chladné, nalinkované, málo prostoru vytvořit si nějaké emoce skrz sociální interakce, kterými Dorian proplouvá.

• 9.12.2009  04:37

Velkolepý epický příběh smrsknutý do dvou hodin, kde je nám pouštěna jedna sekvence za druhou bez širších souvislostí a je to hodně znát, knížka by byla úžasná, škoda že to bylo psáno přímo pro screenplay.. mít to šest hodin dám pět .

• 11.10.2009  18:17
    Číslo 9 (2009)

Roztomilá sterilní agitka .

• 18.7.2009  21:57

Z celeho filmu byly nejlepsi momenty, kde hlavni akteri byli pod vlivem LSD.

• 24.5.2009  01:03

Začíná to jako milá rozprávka typu "After sex (2007)", pak se do toho vloží dramatická linka a ke konci se to obrátí na romantickou, vlastně celý film tápete, co nám chce autor říci, protože nám předkladá názory typické pro určitě osobnosti, o kterých bychom věděli a dokázali předpokládat i bez tohoto filmu. Ale i přesto si vás to nakonci trochu film získá, ale nejspíš jen diky soundtracku.

• 8.1.2009  12:50

Když se něco dělo, mělo to grády, ale ostatní složky rodinná oslava, pohřeb, moralizování byly tak umělé, jako že tam musí být, aby režisér ukázal i tu druhu stránku, škoda, že ji pojal, tak klišovitě. Je to jako na horské dráze, když sjiždíte jste plný adrenalinu, ale aby jste mohli dolů, tak musíte i nahoru, v tomhle případě byly cesty nahoru dost nudne.

• 17.11.2008  15:07

Předvolební film pro amerického diváka, aby si uvědomil, jak je americký prezident důležitý a šel k volbám,.

• 16.11.2008  12:59

Vsimate si, jak casto jsou do komedii zacleneny sceny, kde hrdina uci nekoho tancovat...prcicky 3, hitch...

• 18.9.2008  01:34

Je tu taková snaha o působivé momenty, ale prostě tomu nevěříte, snaží se to mít temně chtivou atmosféru, ale vy víte, že to není to Ono. Navíc Cage s tímhle image a grimasy už hraje snad třetí rozdílnou roli za jeden rok, jak máte pak veřit chladnokrevnýmu vrahovi, který je na rozcestí, když včera běhal za pokladem templářů..

• 15.9.2008  01:21
    Rallye smrti (2008)

Není to zas tak cool, protože kdyby to bylo tak cool, nenutilo by vas to o některych vecech premyslet a jakmile se vám u tohoto filmu začnou honit otázky v hlavě...kouzlo je pryc..

• 8.9.2008  01:21

Mám radši starého Batmana, i přesto, že nedosahují vysokého hodnocení, ale jsou víc comixové. Tohle je jakoby jste si koupili hru a dali si hned realistickou obtížnost, ale když už to navozuje na takovou tu krimi vránovskou atmosféru, proč to omg kazit očním sonarem nebo nějaký triangloregulatorem, navíc linie s Gordem mi přišla zbytečná, kéž by to bylo více komorní Joker vs Knight, nejvíc ocenuju, když došlo na to, kdo je vlastně Dent - Two Face, ovšem to by ho nesměl hrát Eckhart s tou jeho šprtackou ofinou, ten se opravdu hodí jen do přiblblých komedii, ne sem! Škoda, že tu roli nedostal Kevin Bacon.

• 4.9.2008  17:42

"Co bych delal jako Usama po 11.zari...zmenil bych si telefonní cislo" = )

• 31.7.2008  23:45
    Malý Rambo (2007)

Kdyz jsem to stahoval, mel jsem v planu shlednout parodii na ramba, která měla slusny hodnoceni a chytlavy obal, nic vic jsem o tom nevedel a ejhle vyklubal se z toho mily snimek, ktery je casto usmevny a kdyz vidite pribehovy klise v poddani dětí, tak si to klise ani behem filmu neuvedomíte. Neuskodi a zahreje ;)

• 21.5.2008  13:16
    Bill (2007)

Žadná přisládná romantika, jak jsme poslední dobou zvyklý. Žadný přeplácaný high humor. Žadný happy end ala všichni se dáme na konci dohromady. A to je dobře. Příjemný film, který jede v lajně průměru, ačkoliv je znát, že se tvůrci snažili o mnoho vic.

• 8.5.2008  19:44
    Soudný den (2008)

Mohl to být dobry blockbuster, jen kdyby se toho ujal někdo jiný, někdo, kdo víckrat řekne NE, takhle by to nešlo.

• 17.11.2007  13:49

Trochu povrchni, kdy se Carter pristehuje k babicce a hned se zaplete s nesnasnou matkou a jeji dcerou, ale plyne to jako voda a je to..mile: )..btw.i nase Meg starne, porad jsem v ni hledal Meg z Mesta andelu: )

• 8.9.2007  15:58
    Legenda (1985)

Pohádka u který jsem se jako malý šíleně bál a dodnes nechápu, že ji dávaj v odpoledních hodinách: )..stejně jako Planetu Krull: )

• 17.7.2007  15:33

Příběh jasný, průhledný od začátku, takže, aby se to trošku vyzvedlo, musel být dobrej scénář a tak jsem se parkrát opravdu zasmál a myšlenky na klišé mě ani při filmu v kine nenapadly, takže průzračný 3*

• 1.1.2007  22:39

Jde o egoistického žárlivého chlapa, který nemá soupeře až do té doby než začne stárnout a tím se mu začne vracet, co si zaslouží. Prostě přímá uměrnost. Čekal jsem více.

• 20.11.2006  21:36
    Mariňák (2005)

V kině bych z toho měl lepší zážitek, pač bych to asi nepřetáčel, jak jsem to dělal na dvd, protože nudné scény o nudě...navíc, nevim jestli to byla chyba v mých titulkách, ale mám pocit, že při operaci pouštní bouře nebyl Busch prezidentem..: )

• 22.7.2006  15:13

Podle mě nejzdařilejší Hoganův film, viděl jsem ho jednou, když jsem byl malý a stejně jako MartCT ho mám stále v paměti: )

• 3.7.2006  14:18

Poklidný příběh, který neobsahuje žádné velké zvraty a vyhrocené situace..prostě si jen tak pluje..

• 28.6.2006  02:22

Neobvyklé složení milostného trojúhelníku

• 19.6.2006  00:26
    To (TV film) (1990)

Jeden z mych prvních hororů, pamatuji si, jak jsme si ho s kámošem pouštěli tajně a stále si ho pamatuji: ), ted uz bych se na něj kouknul jen z nostalgie. Je to pro mě klasika, takže za tři.

• 11.6.2006  23:25
    Willow (1988)

Tento film byl v naší filmotéce, když jsem byl málý a neměl jsem ho rád, protože jsem se u něho bál, což zapříčinil taky tehdejší monodabing, stejně je na tom i Planeta Krull: )

• 30.4.2006  19:26

Rytiř hraje šachy o svůj život, proč tedy nakonec umřou všichni..krom jedné rodiny, která se tomu vyhnula a utekla, aniž si toho dosud suvenní smrtka všimla. A to s jakou lehkostí či možná vážností přijali všichni smrt je mi též divné, jelikož to přeci nemohli tušit, že si pro ně přijde, když nebyli v ohrožení života..pouze večeřeli

• 11.4.2006  19:57

Pořád jsem se snažil spojovat si to logicky, ale když už jsem měl v hlavě tak desátou otázku, tak jsem si uvědomil, že to nebyl účel pochopit to,i když se o to na konci snaží..a tím to padá

• 1.4.2006  17:33
    Cobra (1986)