Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 13.3.2006  21:56
    JFK (1991)

To jsou jen konspirační teorie, těch je aspoň 20, dokázaná pravda je, že Oswald zabil prezidenta z vlastní vůle, již dřív spáchal atentát na jednoho pravicového generála, což se potvrdilo z dopisu, co posilal manželce. Chtěl taky zabit Nixna, ale spletl jsi město, kam měl Nixon přijet. Ze začátku všichni říkali, že se střílelo z té budovy, ale později, když se v tom začalo štourat, tak si lidi zase řekli, no jo, ono by to mohlo být i takhle, prostě americane si nechtěji připustit, že normální člověk(teda oswald byl prase, proto ho taky vyhodili od marinaku,ale střelec byl vybornej) šel a zabil prezidenta...'

• 13.3.2006  01:06

Mám rád filmy o tzv. Prokletých básnících, ale holka, která se nedokáže vyrovnat s další etapou života...s moderní společností...trochu to zavaní jednoduchou tvrdohlavostí charakterickou pro dospívání, ikdyž jsem tím prošel či snad ještě procházím,nepřijde mi ta myšlenka tak hluboká, aby přešla tři hvězdy...

• 8.3.2006  15:59

Když jsem viděl v žánru Krimi/Thriller čekal jsem, že to bude něco vážnějšího,ale je to prostě jen teen oddechovka a ty já i rád. Příběh je za hvězdu. Ta druhá je za asiata, který mě opravdu dokázal rozesmát..no a že třetí je pro Scarlett...;)

• 27.2.2006  21:39

Nejakym omylem jsem kliknul na Jim Varney a hele,kdo je to...hned se mi objevila vzpominka asi 6 let stara,kdyz jsem ,myslim, na Cabel Plus videl jeden z jeho filmu. Uz nevim, o cem to presne bylo,ale ta radostna vzpominka stoji za ***

• 18.1.2006  21:40

Celé mi to přišlo takové jednoduché. Snad si těď rodiče uvědomí, jak vychovávat své děti...o tom byl asi ten film...

• 1.1.2006  16:57
    Spider-Man 2 (2004)

Fantasty film, kde každou chvíli někdo křičí, malé dítě vytahuje 80kilového chlapa a pavoučí silou zastaví vlak.

• 17.8.2017  01:55
    Mlčení (2016)

Jsem ateista, ale respektuji víru v náboženství a stará klasika Misie je jeden z mých oblíbených filmů. Filmů o cestě víry a vůli ji praktikovat i v nehostinných podmínkách je dost a tento se od nich ničím neliší, nepřináší nic nového, a proto jsem se tak neskutečně, ale neskutečně nudil.

• 4.2.2017  19:07

Kdyby skutecny vrah vsechno poprel, jak by mu to prokazali, jediny dukaz byla vidina a to, ze se u rybnika poprali, mohl svest na tu treti osobu, kterou potvrdila i napadená.

• 10.1.2015  00:51

Kdyby ho nezastřelil, tak by tento film nikdy nevznikl. Nudný film o člověku, žijící ve stínu své rodiny, opovrhovaný svou matkou a snahou dokázat, že je něčím víc a získat respekt od ostatních, i když neumí, nezná a neví jak. A souhlasím s tím, že polovinu výkonu Carella tvořila maska, vždyť většinu času jen zíral a makeup hrál za něj. Postava Marka byla jen do počtu, jo nebyl nejchytřejší, ale uvědomil si, že je jen hračka a mohl odejít mnohem dřív nebo to brát prostě s nadhledem, dát Du Pontovi, co chce, dostat za to prachy a přitom si jet svoje. To jsem zase chytrej co:))

• 18.12.2014  21:50
    Tři bratři (2014)

To si dělaj srandu s tou Karkulkou. Kluk si zamluví osmiletou holku, že si pro ní za pár let přijde, at žije multikulturismus v českých pohádkách. Ale teď vážně, vizuálně super, je to hodně prosté a jednoduché, ale holt je to malé děti. Ale vyzpívávat mluvený text, bylo něco tak nenesitelného, že jsem se skoro až styděl za herce, kterým to nešlo.

• 2.11.2014  21:11

Většina vyzdvihuje nevstřícnost vyprávění či snad, že právě nulový přiběh dělá velký přiběh. Přijde mi to jako jedna parafrázovaná seminárka na na téma, k němuž bylo napsáno už mnoho a lépe. Vždyť každá postava ve filmu je klišé, které jsme už viděli a svým chováním ničím nepřekvapí.

• 2.11.2014  16:07
    Jersey Boys (2014)

Připomnělo mi to film Temptations, který byl ale o třídu lepší. Rutinní film o kapele, jejichž dramatické momenty nevybočují ze života jiných lidí. Dvě hvězdy jen za to, že teď vím, od koho ty písničky jsou.

• 14.1.2014  10:54

Co nám tyhle filmy říkaj, že když někdo umírá, stane se z něj chcipák, že starší chlapi chtěj mladší holky, že někdo není tak sebevědomí, jak by měl být a že existuje puberta? Tahle konverzačka vám něřekně zhola nic nového, tohle je jen pro pár herců, kteří si chtějí občas skutečně zahrát.

• 26.11.2013  17:31
    Spisovatelé (2012)

Neobyčejní herci v obyčejném filmu bez špetky originality, občasné knižní frázování to opravdu nezachrání.

• 14.10.2013  10:41
    Smrt si říká malárie (TV film) (2013)

Kdyby to bylo podle skutečnosti, tak mě to trochu chytne. Ale takhe nám scénář nabízí jen dvě ubrečené matky, se kterýma si parkát zabrečíte, ale nevydržíte s nima soucítit celý film. Vše už jsme někde viděli a lépe.

• 28.8.2013  21:06
    Robin Hood (1973)

V porovnání s ostatními filmy z té doby, graficky odfláknuté. Velmi dětské a připomínalo mi to spíše scénky Looney Tunes s Médou Bedou dohromady, než celovečerní film od Disney. Pro mě to nemělo ani nostalgické kouzlo.

• 15.4.2013  12:37
    Croodsovi (2013)

Poslední animáky jsou furt o tom samém, jedinec se snaží vzepřít rodině, svý práci, "osudu"? Jako jasně, pro děti je důležitá motivace nebýt jako ovce, ale se už opravdu nenajde originálnější námět? Animace supr, pěkná výprava, odbytá hudba a sterilní Laurel Hardy humor. Nuda pro děti nad 10 let.

• 2.1.2013  00:22
    Zabít tiše (2012)

Sceny, které nemají, co říct, jsou hrozně zdlouhavé. Někdy jsem se snažil očima přimět osobu na obrazovce, aby se už pohla nebo něco řekla. Klasické cool face and cool talks tu nefungují. Jednoduchá zápletka bez zvratů, i přesto se film klouže a loudá. Dvě hvězdy za Pitta.

• 14.9.2012  14:35
    Bez kalhot (2012)

Vždyt o čem je příběh? Nebudu hodnotit nahý chlapy, ale celý je to o koktajícím Chaningovi, který si snaží uvědomit, že ve třičeti už by měl dělat něco jinýho, něž honit paničky, co na to říká naše mladistvá generace:). Bylo to tak šokující, že bych tomu dal nálepku teenage dirtbag...Jestli jsem Showgirls dal dvě, tak tady nemohu dát víc.

• 7.8.2012  14:13

Je to nuda, žádná postava nemá tolik prostoru, aby zazářila. Zvraty nejsou snad žádné, až na poslední minutu. A v prvních minutách vás hrozně irituje nějaký rusák s příšerným hraným přízvukem, až jsem to chtěl vypnout. Vše jde hladce, nikdo není proti ničemu a záporáci žadní, až na jednoho slizouna, kterýho snad ani nejde brát vážně. Je známo, že po každém natačecím dnu se herci sešli v Sinatrově casinu Sands, pili do rána a šli zas natáčet, je to vidět.

• 5.8.2012  17:40
    Divoký Bill (2011)

Snaží se poukázat na spousty problému najednou, které už známe z lepších filmů. Byl by to fajn pilot k seriálu, kdy se nechtěně Bill vrací k moci v ulici, ale taklhe....dvě hvězdy za zrzky.

• 20.7.2012  12:59
    Havran (2012)

Nečekal jsem dalšího Sherlocka, ale spíše nástupce filmu " Z pekla " . Nestalo se tak, film zásadně padá s nespřesvědčivým Cusackem, klišovitou přímočarostí a nudnými dialogy.

• 8.7.2012  10:19
    Páni kluci (1975)

Chápu zdější hodnocení, které je založeno na shlédnutí v dětských letech. Já to viděl poprvé ted v 25 a skoro jsem zešílel.

• 2.7.2012  23:14

Pearce není Willis, ale to se dá přehlídnout, že hlavní myšlenka je, že za zločiny se viník zmrazí na pár let a pak pustí..tím se automaticky maže myšlenka trestu, je jedno malý wtf z tý mega hromady, který nejspíš vznikly menším rozpočtem. Nechápu, proč se takový herci matlaj do takého béčka na wtf n-tou.

• 30.6.2012  14:38

Kdyby si ty osobní problémy všichni vyřešili někde jinde a jeli zapařit na třídní sraz, prostě vyčistit hlavu..byl by to úplně jinej film. Nejvíc mě mrzely ty vynucené poznámky, aby se nám vybavil první díl a my se nostalgicky zasmáli, aniž by ta situace byla vůbec vtipná..a cameo role vedlejších spolužáků se musely zdát tragikomický samotným hercům.

• 20.6.2012  12:13
    Děti moje (2011)

Nemám rád senilní filmy, kde hlavní hrdina pobíhá dokola s psíma očima a je hrozně ublížený, že mu žena zahýbala, když měsíce tráví v práci, řeší se věci, které se dějí dnes a denně. Kdyby ty pozemky prodal a závěř byl na velké plachetnici při západu slunce..dal bych o půl hvězdy víc.

• 10.4.2012  00:40

Kdyby to byl žánr fantasy, tak ok. A též nemůžu přijít nachut těm maskám, sice už je to omezený, než ve dvojce, kde každý měl v kapse obličej koho právě potřeboval, ale že to napadlo používat i záporáka, je na mě moc.

• 25.7.2011  07:47

Většinu filmu jsem měl pocit, že mi uniká plno informací, který bych určitě našel v knize, kterou jsem nečetl. A harry je i po deseti letech pořád ustrašené dítě, kterého se ostatní pořád snaží dokopat k alfa chování a když už se tak zachová, začne mít výčitky a je to zpátky..Nejhorší dvojdíl.

• 5.2.2011  15:41
    Faster (2010)

Nejlepší je ten výraz, kdy má zabít reverenda, kde se hrozně snaží vytvořit lítostivej výraz :D Dwayne ty nejsi Arnold, tak přestaň při natáčení používat viagru.

• 16.12.2010  01:34
    Město (2010)

Sentimentální krimi plné patetických dojemných plků, s klasickými rolemi ala velký boss a jeho květinky, naprosto nevhodný John Hamm (kde je zapalený al pacino z Nelistostného souboje). Dle hodnocení jsem čekal nářez..dostal jsem armagedon bez asteroidu.