Diego

Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 14.12.2010  12:24

Tohle je film, který dokážou ocenit jen američani, protože to, co johny cash znamenal, ve filmu neuvidíme a z plejády opileckých, zamilovaných koloběhů ani nepochopíme. Když k tomu přidám nemelodické odrhovačky, u kterých jsem si řikal, že to dokáže zazpívat každý druhý zpěvák (či herec jako phonenix) a říká se, že v té době i ti, co neposlouchali country, ho poslouchat začali...ptám se proč?

• 26.11.2010  18:33

Nejhorší dabing, co jsem slyšel. Nevim jestli to bylo nim, ale připadalo mi, že Nicholson v každém záběru skoro usne nebo se právě probudil, diaology ve stylu mexických telenovel - poznali se na svatbě, druhej den říká, že není zamilovaný, ale miluje ji ona ho taky miluje, třetí den se berou a na mafianský poměry hezky v nakym nonstopači.. a starej sežloutlej děda hrajícího si na kmotra.

• 15.9.2010  00:36
    Katka (2009)

Je tu smutný a je to realita, ale to je vše. Jen tragický obrázky nestačí, v podstatě se nic za ty roky nedozvíme, akteři často mumlají, takže by se k tomu hodily titulky, rozhovory skytají jednu dvě jednoduchy blouznící věty, při sekvencí po letech žádná změna, mě by spíš zajímalo jakým způsobem denně kradou, aby vydělali dva litry, jak vypadá takový život, jak to vypadá při detoxu, co na to její rodina, zajímalo by mě i jak lada to ve vezení zvladal bez drog, prostě film neklade otázky a tím pádem nedává odpovědi, celý film jsem se jen díval, jak si někdo píchá, kouří a je zfetovaný.

• 18.8.2010  00:40

Až doposledních minut jsem myslel (se tvářilo), že je to komedie.

• 7.8.2010  14:10

Takže opět tu máme mudlu, co náhodně dostane supermoc, holku do který je bláznivě zamilovaný, ale ještě neví, že ho má ráda takovýho jaký je, dvoudenní rychlotrenínk, kterým porazí staletou nestvůru a hlavní ponaučení věř sám sobě a ta síla je uvnitř tebe ne ve věcech okolo bla bla..Proč už mě to nebaví?? 30% za poslední tři minuty, který byly vtipný.

• 1.7.2010  13:06
    Za branou (TV seriál) (2010)

Melrose place + True Blood. Do uhlazeného městečka, kde je každá osoba playmate, přijíždí šerif, jehož asistenti jsou dvě děcka, kterým byste nevěřili, že právě nevyšli střední. Jeho syn se během deseti minut zamiluje do místní holky, která chodí s vlkodlakem a ta mu lásku bez sebevětšího odporu(svědomí vůči hafákovi) opětuje. ---Spoiler-- : první zápletka se týká vraždy stavitele, celé město je monitorováno, ukazuje se záběr, jak s autem naboural do pantlu a pak "vypadla kamera", kterou asi nebyli schopni do večera nahodit, aby se mohli kouknout, co za auto vyjíždí z garaže Rhony Mitry, která tady není ani uvedena a přitom to je jediný důvod, proč zkusit druhý díl. (ve smyslu, že ukáže víc, než toporné hrání :))

• 28.5.2010  08:39

To byl Allen? Ja myslel, že koukám na německou produkci, která přemluvila pár herců, které projížděli kolem, aby s nimi natočili uberslafen emanuelee zaplettee

• 22.2.2010  14:36

Všechno už jsme viděli, plus jaderná složitá zaplétka s postavou filosofického cool typka, jehož úlohu jsem nepochopil a celý se to snaží být chladně cool, ale když použijete osvedčené triky ještě neznamená, že dostanete novej Payback. Senilní nuda.

• 7.2.2010  02:24
    Bod zlomu (1991)

Škoda těch nevěrohodných emocí, vztahy mezi postavami nebyly dobře vykreslené, aby se vyrovnaly situacím, které nastaly. (6.2.2010)

• 5.2.2010  14:07

Krom čtyř skvělých herců v jedné postavě, je zbytek nuda.

• 5.1.2010  02:07
    Pevné pouto (2009)

Nepochopil jsem, co chtěl autor říci linií mezi nebem a zemí. Divně omšelý příběh, kde herci jako Weiz, Sarandon nedostavali prostor a když už, tak v neosourodých momentkách, emočně nabubřelé, ale přesto prázdné, nelogické fantasy, které pělo odu na život bez nas po nás..wtf? Casto mi to pripominalo film Jak přicházejí sny, ktery byl stejne krasny napohled, plytky uvnitr. [5.1.10]

• 29.12.2009  13:17

Komedie? Suché drama.

• 12.12.2009  17:42
    Planeta 51 (2009)

Za tu hudbu. Milej pribeh to jo, ale ani jednou jsem se nezasmal, pouzivat porad ty samy rutinní vtipy a hlasky uz je nuda.

• 11.12.2009  01:38

To je vše? Hodně jsem se těšil, ale jedinou dávku emocí, kterou jsem dostal, byla, když jsem si pustil trailer. Všechno nalinkované, naivní rádoby mini zvraty, vždycky poznáte chvíli, kdy vám má ukápnout slzička, ani jednou jsem mě nenapadlo, že by to mohlo skončit jinak než mělo. American dream jak má být s nulovou hudební stránkou. Pro mě největší zklamání letošního roku. A nakonci je vše zaobaleno morální agitkou, jak všude na světě běhají talenti, o které se nemá kdo postarat a propadají sociální deiluzi, tak go do ulic hledat nový Jordany. Hodnotím film, ne skutečnou událost, která si zaslouží obdiv celé rodiny.

• 19.11.2009  01:59

První dusná konverzace mě nadchla, ale 150min v sauně nevydržim, aniž by mě někdo nepolil studenou vodou. Konverzační epos pro otrlé, jestli je tohle hranice, kdy si si tu všichni hodnotící začínají hrát na filmové snoby, tak si může Bay hledat novou práci.

• 6.6.2009  10:40

Doufam, ze uz Michaela Cera neuvidim jako ustredni postavu romantickeho filmu. S jednim pohledem si muze vystacit tak maximalne orlando bloom.

• 30.3.2009  03:34

Mám rád dobrodružné pohádkové přiběhy a zvlášť s Fraserem, tak jsem byl připravený odpustit tomuto filmu cokoliv, ale nemůžu. Nápaditý příběh, ale až moc nelogičností, zmatený komparz, přímočarý příběh, kde od půlky víte, co jak dopadne, chudá výprava, jako vystřižený z produkce Hallmarku. A obsazení Jennifer Connely do jednoho záběru asi nepochopim.

• 23.11.2008  11:21

Nepříliš přesvědčívý film i přes mládé hvězdy, nedostatečné vykreslené postavy a atmosféra 20let jen tak na oko.

• 16.2.2008  00:52

Klasické béčko se vším potřebným

• 9.1.2008  16:20
    Já, legenda (2007)

Čekal jsem epos jednoho člověka, dostavil se mi možná tak Rezident Evil 8

• 8.12.2007  18:13
    Beowulf (2007)

Tento beowulf mě nenadchl, mám slabost pro béčkového beowulfa v podání Lamberta, vosková Angelina vypadala přesně jako ve svym oblečku jako lara croft: )), ani přizařená osobnost beowulfa mi nebyla blízká, mám radší víc cool, než pouhé pokřikování I AM BEOWULF!

• 21.10.2007  08:09
    Pokoj 1408 (2007)

Za začátku to má nádeh z filmu Osviceni, jen misto hotelu poko: )j. Na to, kolik se toho dá vymyslet v jednom pokoji, tam bylo hodně, podle mě az zbytecne mnoho-vrazdici maniaci, ufo v sachte, cekal jsem, že to bude víc ,,duchaplnější": )

• 28.6.2007  23:24

Dokud to vypadalo jako parodie na roztleskávání, tak jsem bavil..pravda byla krutá..klišovitá..splaškovitá..ale zasmál jsem se..dvakrát.

• 12.4.2007  01:16

Tak ten to film se zdál celou dobu zajímavým, až byl nudný, dlouhý a chybělo tomu něco zásadního, nějaká špetka koření(když pominu M.Barton)..a Park Posey mi lezla na nervy, ale asi ta role měla tak vypadat.

• 22.11.2006  15:46

Nemám smysl pro tenhle druh hororu. Prostě ne.

• 30.6.2006  11:55
    Nakládačka (2004)

Doufám, že už ,,Lil Kim,, v žádnym filmu neuvidim. Taneční kreace jsou jediné proč jsem se vydržel dívat, ale o dva stupně lepší je určitě film Rozjeď to.

• 27.6.2006  19:26

Stále jsem čekal, co z toho bude, často jsem musel přetáčet film dopředu, abych se dostal do nějaké výraznější situace. Konečný zlom mě nijak neohromil, na světě jsou mnohem lepší a originálnější pointy ohledně tohoto žánru. Dokonce jsem se i zasmál, když jsem viděl, kdo hraje duo detektivů.

• 17.4.2006  20:15
    Hostel (2005)

Pamatuje si někdo ten e-mail na té kartičce..

• 8.4.2006  14:47
    Do hlubiny (2005)