Diego

Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 27.12.2005  02:37

Chlap bez koulí...celý film se diváte na chlapa se smutným výrazem, bez koulí, co prosí o lásku.

• 3.2.2019  13:12

Vysmech filmum s podobnou tematikou, az mi z tech dialogu bylo trapne. Tim nechci znevazovat skutecnost, protoze ta je opravdu jina.

• 13.2.2017  18:34
    Trollové (2016)

Animak v kině by měl myslet aspoň trosku i na lidi, kteří tam s těmi dětmi jdou! Tohle bylo to utrpení, mládeži od 8let nepřístupné!!

• 8.2.2017  06:58

Zcela neobjektivně tenhle film prostě nemám rád, ať se snažím sebevíc a to se mi před oči dostal třikrát, tak ho nemůžu vystát. Pro mě je to zmatená nuda, kde každá role ztvárňuje pomatené zoufalce, které v reálu jsou holkami nazývání "jen kamarádi" a jejich jedinou činností, je litovat samy sebe a dostávat se do trapných situacích. A to fakt nemám rád.

• 24.10.2014  13:20
    Hercules (2014)

Žádné příšery a příběh z času dávných, kdy jen jeden můž se dokázal postavit...králi, co chtěl moc a jeho armádě, kterou během pár dnu vycvičil. A Rock snad nemohl vypadat směšněji od víly zuběnky. Přemýšlím, jestli jsem nějakou scénu ještě nikdy nikde neviděl...kámoš, co zmízí a pak se vrátí, krásná žena, co klame vzhledem, ale umí bojovat, matka, co brání syna, král, co chce moc, druhý král, co chce moc, neznámý bojovník, který jako jediné dítě přežil a jeho poslední a první slova jsou Herkule a mladý panoš, co najde své koule. A Joseph FIennes vypadá jak Tom Hanks ve Philadephii, tu hrali vzal snad kvůli nějaké sázce ne?

• 1.7.2014  06:23

Takhle mi prostě nestačí, zbýtečné vypisovat proč.

• 28.6.2014  14:01

Ještě neposílám Setha do rakve, stále si myslím, že patří mezi nejlepší novodobé talenty a jsem rád, že narazil tak brzo. Protože tohle hraničilo s klubem sráčů.

• 8.12.2013  23:05
    Letadla (2013)

Auta mi nevadila, ani šneci, ale prostředí letadel mi přišlo neskutečně infaltivní. Jakobych se díval na jeden díl z animáku, co davali na supermaxu...jo jmenovalo se to Lokomotiva Tomáš.

• 9.12.2012  13:55
    Ladíme! (2012)

Tenhle film nepřínáší nic nového, ani nepřidává kousek originality k podobným filmů. A nejhorší je obsadti do jedný z hlavních rolí 30letou herečku:(Anna Camp), která na dvacet určitě nevypadá a celej film tak působí hrozně komicky.

• 28.8.2012  17:51
    LOL (2012)

Mám rád romantický filmy, ale tohle je zaměřeno především na kategorii - only girl 14-17, ač jsem se snažil tak ty typické role rodiču - budeš se učit jinak žádná hudba, tanga nejsou pro chytrý holky a našla jsem tvůj deníček, kde se obejmáš s holkou = musím k psychiatrovi. Jsem opravdu nesnesl.

• 10.6.2012  15:41
    Miláček (2012)

Vemte knihu, vytrhnětě pár stránek s klíčovými událostmi a stlačtě to dohromady bez jakýhokoliv vysvětlení. Dodnes jsem nebyl vůči Pattinsonovi zaujatý, ale celou dobu jsem přemyslel, jestli to tak má nakázáno hrát nebo je to z jeho vlastní vůle. Nejlepší je to jeho mlčení a face ve tvaru žblé než po půl minutě řekně něco jako žbló.

• 2.4.2012  23:28

Asylum má konkurenci :D

• 7.3.2012  15:55

Pro mě zatím největší zklamání roku, ten film sponzoroval Vatikán, right? Gerardovi nevěříte ani jednu proměnu a že se za film změní jeho osobnost snad pětkrát. Nefunguje filosofická stránka filmu, ani emoční, neustále se dívate na to, jak najdete pár děti, zastřelíte pár černochu a za chvíli další skupinku děti, prostě je sbíráte jak pokémony, kdyby tam byl nicolas cage s flaškou v ruce, dal bych o hvězdu více.

• 21.12.2011  11:14

Celý film je o tom, jak jeden nosí v kapse masku toho druhýho. Neřeknu jednou, ale použít tento trik pětkrát, k tomu v posledním případě naprosto nesmyslně( to jako Hunt veděl, že bude potřebovat masku toho badguye, tak si ji dal před akci do kapsy spolu s hlasovým synchronizátorem) . Holly Shit.

• 18.12.2011  19:12
    Bez dechu (2011)

Nejhorším herecem současnosti se stává...nic horšího jsem tento rok neviděl.

• 17.10.2011  10:10
    How to Be a Gentleman (TV seriál) (2011)

Tak tohle ne.

• 2.3.2011  19:22
    Starman (1984)

Velmi primitivní scénář, který zabijí nelogické situace. Miluju filmy z osmdesátých let, pro jejich atmosféru a snad první film, který hodnotim a nerozumim nadšení ostatních...a nominace na oskara pro Bridgese, který si zahrál mimozemského raimana..wtf? Souhlas s Radek99

• 5.12.2010  12:36
    Skyline (2010)

Za ten konec :D

• 27.11.2010  18:58
    Srbský film (2010)

Je to morální prasárna, která podle mě chtěla šokovat jako Hostel. Ale všechno je tak trapně podstrkovaný, aby si člověk řekl fuj, až se tomu musím smát. Podle komenářů jsem čekal nějaký nekoukatelný film, ale je to šaškárna a vložit do toho dítě, to je zoufalství.

• 9.4.2010  02:10

Kdo zná hru parkrát se usměje jakože ví o co go, pro nezasvěcenné odpad. Ale dobry soundtrack.

• 27.2.2010  20:00
    Slon (2003)

Jestli muzu nazvat film konstrujici krutou realitu težkopadnou nudou? Ano muzu, cely film sledujete chodici deti, jejich pribehy vedou do slepych ulicek, kde vyvrcholi cerny kluk, ktery se jen tak prochazi po chodbe, kde vsichni strili, pomuze dostat ven holku a pak bez jakykoliv emoci prijde ke klukovi s puskou a umre. Ani motiv tech kluku, aspon konspiracni jsem nepochopil, i kdyz se rezie zabyvala spis jen chodicimi obetmi.

• 9.12.2009  00:46

Nejhorší díl ever. Hvezdicka za kozy.

• 17.11.2009  03:15
    Hlídač (2009)

Prosté, stupidní, nelogické, prostě klasika, ale ten Seagal je frajer, mit o par kilo min, tak je to porad stejny borec z Aljasky, jen to chce vybrat trochu inteligentni scenar a ne rezisera z videotéky. 17.11.09

• 11.9.2009  18:24

Tohle se může opakovat do nekonečna, takže zaleží na kvalitní kreativitě režiséra, však tahle série je jak hračka, pohrát si s kombinacemi...ale...aspon ta logika by měla být v rámci mezích zahována..a tomhle díle chybí všechno, co jsem zmínil.

• 19.8.2009  02:38

O cemze to bylo..?

• 16.7.2009  01:59
    Miss Březen (2009)

Nuda .

• 3.1.2009  02:26
    Slepota (2008)

Toto mohlo být psycho roku, ale dopadlo to dokonce hůře než The Happening. Špatně pojatý, špatný přiběh, nevěrohodně zahraný, někdy až komický, nelogický, nevtáhne, nechytne.

• 7.12.2008  12:36
    Dokaž to! (2008)

U těchto filmů jde vždy o to samé, holka,kluk z maloměsta či z nižší vrstvy se dobije na vrchol empire building, takže story je vedlejší, ale umělecká stránka je tady ještě horší. Přeci jenom dívat se skupinový tanec, či na kluka, co se toči na hlavě je mnohem zajimavější, než holčíčí ladné, ale omezené pohyby.

• 1.8.2008  02:29

Na komedii to nebylo vtipné, na romantiku to nebylo dojemné a na drama to bylo moc naivní. A hlavně pro mě hodně špatná H.Graham, už u mě převzala roli ,,jahodový,, královny po Lindsay Lohan = )

• 19.7.2008  17:13

Ale ne, celou dobu se vam do snazi vnutit naky poselstvi o jedinecnosti, ze zacatku vas to chce navodit na otazku, je opravdu z marsu - barvicky, homerany, semofor =), takze cekate jestli na konci zmizi nebo ne,ale uz pul hodky pred koncem vite, ze v tom bude jen naka pozemska Zenonska myslenka.