Diego

Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 17.1.2014  18:24

Sorry, ale životní příběhy aktérů, jsou už několikrát zfilmovány a dějou se dnes a denně, dokážu se nad tím zamyslet aniž bych musel vidět tenhle film.

• 9.4.2013  21:50
    Lesní duch (2013)

Nejde srovnávat tento horor s filmy typu Sinister, Mama, neboli nadpůrměrnými horor poslední doby. Srovnávejme to se Slasher Horroy jako remaky H2O, NightMare, Wrong Turn..a v rámci tohoto žánru je to nadpůrmérné. Přesto mě to začalo opravdu bavit až v posledních minutách.

• 8.12.2013  23:05
    Letadla (2013)

Auta mi nevadila, ani šneci, ale prostředí letadel mi přišlo neskutečně infaltivní. Jakobych se díval na jeden díl z animáku, co davali na supermaxu...jo jmenovalo se to Lokomotiva Tomáš.

• 10.2.2014  22:24

Romantika s lehkostí, scény, které jsou vizuálně parádní a nechybí tu ani roztozmilé detaily. Jen škoda, ze se film snaží být moc komplikovaný a občas zoufale tlačí na pilu. I přesto je to nadprůměr současných romanťáren a ta škola...!, kam se hrabou naše chladný, civilní univerzity zastrčený do centra vedle mekáče.

• 11.11.2013  00:43

Reálné vykreslení postav, ale jejich propojování a vyvíjení vztahů dost naivní.

• 13.6.2014  02:07

Jednoduchý, ale velmi příjemný film, který mi navodil super náladu, a když na mě film takhle zapůsobí, zaslouží si u mě plný počet:).

• 14.10.2013  10:41
    Smrt si říká malárie (TV film) (2013)

Kdyby to bylo podle skutečnosti, tak mě to trochu chytne. Ale takhe nám scénář nabízí jen dvě ubrečené matky, se kterýma si parkát zabrečíte, ale nevydržíte s nima soucítit celý film. Vše už jsme někde viděli a lépe.

• 3.6.2014  01:59

Klasicky kvalita s dalšími díly nějaké série většinou upadá, tady to není vyjímkou, ale stále si to drží slušnou laťku. Škoda, že se více nevyužilo JWho a místo toho se do děje vložil infiltrovaný policajt, který se postupem času ztrácí sám v sobě a to už je známý klišé. ****Spoiler**** : přijde mi divný, že člověk, kterýho si JW najal, aby zabil radovana, se pak dá dohromady s jeho dcerou..já nic já muzikant.

• 5.8.2013  20:09

Film zapůsobí jen na ty, co tuhle fázi života prožili nebo prožívájí. A já díky tomuhle filmu vím, že se to netýká jen mě a nejsem exot:). Chápu, že pro ostatní, je to nuda, ale musím mu dát pět, aby se mi připomínal.

• 21.8.2012  21:06
    Adresa: L.A. (TV seriál) (2012)

Po druhé sérii přidávám hvězdu navíc. Parta mladých lidi seskupených na jednom místě, každý má svůj sen, jak prorazit v L.A.. Pokud máte občas taky sny, že bojujte o místo v showbyznysu, tak je to právě pro vás:). Navíc casting je dokonalý, z herců vyzařuje, že si tohle natáčení úžívají.

• 27.11.2012  20:16
    Argo (2012)

Ve skutečnosti to nebylo tak vyhrocený a tvůrci tak neměli moc, co točit, tak si ty "dramatické akce" přibarvili až přidali. Proto průměr za vcelku zbytečný film.

• 31.12.2012  01:17
    Atlas mraků (2012)

Pokud někdo chce natočit něco sotisikovaného, at do nacpe do 90min. Všechno přes je nabubřelost.

• 14.9.2012  14:35
    Bez kalhot (2012)

Vždyt o čem je příběh? Nebudu hodnotit nahý chlapy, ale celý je to o koktajícím Chaningovi, který si snaží uvědomit, že ve třičeti už by měl dělat něco jinýho, něž honit paničky, co na to říká naše mladistvá generace:). Bylo to tak šokující, že bych tomu dal nálepku teenage dirtbag...Jestli jsem Showgirls dal dvě, tak tady nemohu dát víc.

• 20.5.2012  16:23

Zlatá léta Hallmarku. Připadal jsem si, jako kdybych se díval na sitcomy běžící na Jetixu. A Josh Hutcherson je pro mě nejnesympatičtější herec, skoro v každém filmu bych ho za ten ego-face profackoval.

• 11.7.2012  16:24
    Hatfieldovi a McCoyovi (TV seriál) (2012)

Costner Rocks !

• 20.7.2012  12:59
    Havran (2012)

Nečekal jsem dalšího Sherlocka, ale spíše nástupce filmu " Z pekla " . Nestalo se tak, film zásadně padá s nespřesvědčivým Cusackem, klišovitou přímočarostí a nudnými dialogy.

• 19.12.2012  20:38

Tři hvězdy za tři mikrospánky.

• 15.9.2012  14:34

Hele...není to tak špatný, jak to tu budoucí otcové hodnotí.

• 11.4.2012  10:17

Vždyť je to Disney a tak se to musí brát:)

• 4.5.2012  14:24
    Kronika (2012)

Je to zvláštní, ale pět hvězd dávám málokdy a pečlivě, v první půlce jsem to chtěl dokonce vypnout, ale čím déle jsem se na to díval, tím víc jsem to prožíval a z postele se snažil rozmáčknout pomeranč a ten konec mi zvedl hladinu adrenalinu, že půjdu proti proudu. Viděno v Blue-ray, v nižší kvalitě poloviční zábava.

• 28.8.2012  17:51
    LOL (2012)

Mám rád romantický filmy, ale tohle je zaměřeno především na kategorii - only girl 14-17, ač jsem se snažil tak ty typické role rodiču - budeš se učit jinak žádná hudba, tanga nejsou pro chytrý holky a našla jsem tvůj deníček, kde se obejmáš s holkou = musím k psychiatrovi. Jsem opravdu nesnesl.

• 9.12.2012  13:55
    Ladíme! (2012)

Tenhle film nepřínáší nic nového, ani nepřidává kousek originality k podobným filmů. A nejhorší je obsadti do jedný z hlavních rolí 30letou herečku:(Anna Camp), která na dvacet určitě nevypadá a celej film tak působí hrozně komicky.

• 28.9.2012  13:30

Není v tom nic objevného, charakter každé postavy jsme viděli v tuctech podobných filmech, ale film má své momenty. Mě vzal tři slzy, za ně mu dám tři hvězdy.

• 10.6.2012  15:41
    Miláček (2012)

Vemte knihu, vytrhnětě pár stránek s klíčovými událostmi a stlačtě to dohromady bez jakýhokoliv vysvětlení. Dodnes jsem nebyl vůči Pattinsonovi zaujatý, ale celou dobu jsem přemyslel, jestli to tak má nakázáno hrát nebo je to z jeho vlastní vůle. Nejlepší je to jeho mlčení a face ve tvaru žblé než po půl minutě řekně něco jako žbló.

• 30.6.2012  14:38

Kdyby si ty osobní problémy všichni vyřešili někde jinde a jeli zapařit na třídní sraz, prostě vyčistit hlavu..byl by to úplně jinej film. Nejvíc mě mrzely ty vynucené poznámky, aby se nám vybavil první díl a my se nostalgicky zasmáli, aniž by ta situace byla vůbec vtipná..a cameo role vedlejších spolužáků se musely zdát tragikomický samotným hercům.

• 3.11.2012  14:13

Mádl pernametně zhulenej, ta snaha o "Martyho z návratu do budoucnosti" fakt nevyšla. To, že třetáky z gymplu hrajou herci, co jim táhne na třicet není jen v Americe. Otázka pedofilie, kdy 40letý chlap v těle středoškoláka balí a souloží s naprosto úžasnou Josefíkovou nebudu řešit :D Ale z komedií, které česko vypouší do obývacích pokojů, se jedná o nadprůměr.

• 4.6.2012  01:30
    Projekt X (2012)

Jako kdybych koukal na sled všemožných klipů na youtube...a já rád klipy na yt :)) . Pro trpící komentáře, nedělejte z toho něco, co to není a nemělo být.

• 24.2.2013  12:50

Ed Wood se obrací v hrobě.

• 26.11.2013  17:31
    Spisovatelé (2012)

Neobyčejní herci v obyčejném filmu bez špetky originality, občasné knižní frázování to opravdu nezachrání.

• 8.8.2012  12:59

*Spoilery* Kvalita je v tom, že každou chvíli nevíte, co se děje a když už si myslíte, že víte, tak se to zase obratí, ale váš mozek bojuje, držíte se, ačkoliv nakonci exploduje, za tyhle wtf vysoké hodnocení. Na druhou stranu, pokud o tom pak přemýšlíme, o pointě filmu, postavách a motivech..třeba, že někdo ukradne dítě (nechce ho jen spasit, taky dostane zaplaceno) , někdo si to ukradnuté dítě koupí ( matky běžně chtějí kradené dítě místo, aby zažádali o adopci). Sestra, kterou manžel zmanipuluje, takže chodí po městě a krade děti, den si s nima hraje, pak je uspí a odnese do tunelu za pomoci asi labilní brigádnice, která ač musí být přesvedčena, že je to pro dobro děti, stejně natáhne brka....