Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 17.6.2012  23:46
    Tisíc slov (2012)

Překvapivě mě to bavilo a to jsem na tyhle american smile komedie vysazenej, slušný Eddie.

• 11.5.2012  17:23

Bavil jsem se.

• 9.12.2012  00:07

Nešel jsem do toho filmu s tím, že hop hop at už je konec a můžu dát odpad. V klidu můžu řict, že tohle byl nejpovedenější díl. Ač bohužel herectví Kirsten Stewart je šílněně toporné, umělé. Náctiletá fantasy, která se nesnaží být pánem prstenů, ale jen zvlhčit pár divčích rozkroků a u mé polovičky se to povedlo, tak o co jde.

• 20.4.2012  00:45

Když už jsi tu jdu pustit blueray na plazmě o půlnoci, netoužim po příběhu, ale po pastvě pro oči a sluch, čístá HD akce, bez zbytečných řečí, spokojenost.

• 2.1.2013  00:22
    Zabít tiše (2012)

Sceny, které nemají, co říct, jsou hrozně zdlouhavé. Někdy jsem se snažil očima přimět osobu na obrazovce, aby se už pohla nebo něco řekla. Klasické cool face and cool talks tu nefungují. Jednoduchá zápletka bez zvratů, i přesto se film klouže a loudá. Dvě hvězdy za Pitta.

• 5.2.2012  16:40

Celou dobu se vlastně dívate na hruď Brooke Hogan, která jde ve stopách svýho otce, která je mladší vylepšenou verzí Joely Richardson:)). Už jen to, že kapitánka lodi je Carmen Electra, triky na úrovni mé první pc hry z devadesatych let a potapejici se ostrov. Není možny, aby o stupidite filmu nevedel sam reziser, kdyz to tocil, podle me existuje jista komunita, ktera ma sebezapreni koukat na porno, ale jsou schopni sponzorovat tyhle softy, aby zakryli svoje uchylny predstavy a v duchu si samy sobe namlouvaj, ze vlastne koukaj jenom na normal horor.

• 2.7.2012  23:14

Pearce není Willis, ale to se dá přehlídnout, že hlavní myšlenka je, že za zločiny se viník zmrazí na pár let a pak pustí..tím se automaticky maže myšlenka trestu, je jedno malý wtf z tý mega hromady, který nejspíš vznikly menším rozpočtem. Nechápu, proč se takový herci matlaj do takého béčka na wtf n-tou.

• 18.11.2012  14:02
    Školní výlet (2012)

Tomáš Magnusek, člověk, který nevystudoval herectví, režii a nic tomu podobného se vrhnuk do světa showbyznysu. A daří se mu plnit si svůj americký sen v čechách. Všechny účastníky chápu, času moc nezbývá a nabídky rolí krom cameo nejsou. Ale Sandra Nováková? Jak tu donutil k vytvoření páru s Bendigem, nechápu. U filmu se dá zasmát, když se na scéně objeví lidi, o kterých jste si mysleli, že už dělaj někde za kasou v marketu viz "vyvolený" Hranáč. Magnusku, dělej, co tě baví, ale pouštěj si to jen doma!

• 18.12.2011  19:12
    Bez dechu (2011)

Nejhorším herecem současnosti se stává...nic horšího jsem tento rok neviděl.

• 1.8.2012  19:55

Ti, co znají pick-up se budou bavit dvakrát víc:)

• 5.1.2012  03:23
    Bůh masakru (2011)

Věděl jsem, že jdu do konverzačky, která, když me nezaujme po pár minutách, tak to vypnu a taky že jo, osobnost jodie foster mi byla tak nepřijemná, že už jsem šahal po ovladači, ale najednou se k tomu přidal suchý humor Waltze a ten mě držel(spolu s prvním sklenkou whisky:) až do konce, který byl očekavaný, i přesto, že jsem doufal v nějaké rozluznění.

• 5.8.2012  17:40
    Divoký Bill (2011)

Snaží se poukázat na spousty problému najednou, které už známe z lepších filmů. Byl by to fajn pilot k seriálu, kdy se nechtěně Bill vrací k moci v ulici, ale taklhe....dvě hvězdy za zrzky.

• 20.6.2012  12:13
    Děti moje (2011)

Nemám rád senilní filmy, kde hlavní hrdina pobíhá dokola s psíma očima a je hrozně ublížený, že mu žena zahýbala, když měsíce tráví v práci, řeší se věci, které se dějí dnes a denně. Kdyby ty pozemky prodal a závěř byl na velké plachetnici při západu slunce..dal bych o půl hvězdy víc.

• 27.7.2012  12:42

Jakto, že tenhle režisér naláka na svoje nijak vyjimečné konverzačky tolik známých hvězd. Pro mě to bylo trochu moc pomalé, jako bych koukal na guy richie ve slow modu. Každopádně musíte mít na takový film mít naládu, pustit si to večer se sklenou whisky, tak dám víc, ale v tomhle ve vedru přes den jsem skoro spadnul ze židle:).

• 10.5.2011  00:26
    Hanna (2011)

Tenhle film tu bude rozdělovat diváky na dvě strany, pro jedny sotisfikované veledílo pro druhý shit. Já o své straně budu chvíli ještě přemýšlet.

• 25.7.2011  07:47

Většinu filmu jsem měl pocit, že mi uniká plno informací, který bych určitě našel v knize, kterou jsem nečetl. A harry je i po deseti letech pořád ustrašené dítě, kterého se ostatní pořád snaží dokopat k alfa chování a když už se tak zachová, začne mít výčitky a je to zpátky..Nejhorší dvojdíl.

• 17.10.2011  10:10
    How to Be a Gentleman (TV seriál) (2011)

Tak tohle ne.

• 28.2.2012  11:49
    Jack a Jill (2011)

Doporučuju ten film jen těm, kdo usnou po úvodních titulkách a probudí se na závěrečné. Závěrečná scéna, kdy Pacino říká smaž tu reklamu, vychází z reálné situace, kdy to samé říkal po filmu, bohužel už nemá tak dlouhý prsty.

• 2.1.2012  01:58
    Jeden den (2011)

Proč musí v kvalitních romancí vždycky někdo umřít, aby byly doceněny.

• 9.6.2011  22:17
    Kazatel (2011)

Dobrej western.

• 7.3.2012  15:55

Pro mě zatím největší zklamání roku, ten film sponzoroval Vatikán, right? Gerardovi nevěříte ani jednu proměnu a že se za film změní jeho osobnost snad pětkrát. Nefunguje filosofická stránka filmu, ani emoční, neustále se dívate na to, jak najdete pár děti, zastřelíte pár černochu a za chvíli další skupinku děti, prostě je sbíráte jak pokémony, kdyby tam byl nicolas cage s flaškou v ruce, dal bych o hvězdu více.

• 10.4.2012  00:40

Kdyby to byl žánr fantasy, tak ok. A též nemůžu přijít nachut těm maskám, sice už je to omezený, než ve dvojce, kde každý měl v kapse obličej koho právě potřeboval, ale že to napadlo používat i záporáka, je na mě moc.

• 11.12.2011  23:36
    Moneyball (2011)

Mám rád sportovní filmy, ale potřebuju se v nich aspon trochu orientovat, pokud nevíte o americkým baseballu nic, nebudete vědět polovinu filmu o čem se mluví, na čež kam vedou cíle hlavního protagonisty. Já sám jsem mnohokrát ztrácel, nestíhal pobírát manažerské čachry a když tomu přidám nutně nesympatické ztvárnění hlavní postavy, není zas tolik o co stát. Stejně tak si nemyslim, že bylo dostatečně znázorněno, jakým způsobem "nový systém funguje", celý film se točí kolem Pitta, ale sledovat dvě hodiny jeho herecký koncert a vědět hovno o příběhu..ee.

• 4.12.2012  12:57

Celý film čekám, až tam vyleze nějaký goro:), ale v rámci nizkorozpočtu je snad i dobře, že tam nějaký animák nevylezl. Film klade hodně otázek a díky čekáním na odpoveď mě drželo napětí celý film, ač nedostanete žádnou odpoveď - fail.. Proto si myslim, že se z toho dalo vytěžit ještě trochu víc. Ale pořád lepší, než současné vyvraždovačky.

• 15.10.2011  17:53
    Nákaza (2011)

Krom hereckých es a výkonů je to procházka virovým sadem, kde jen občas zahlédnete emoční kvítek..občas.... Kvalitou a žánrem podobné: Blindness, Happening

• 5.4.2012  17:16

*Spoiler* Jako překladatel tohoto filmu nemůžu být moc objektivní, ze začátku mi to přišlo moc naivní, prvky komedie se tam míchájí s dost smurnými situacemi, sám Will prohodí větu typu "až budu starší, tak mě syročinec vyhodí na ulici" , pak tu máme smrt otce, smrt dítěte v minové oblasti, uff rodinný film?:)) Ale nějak to do sebe zapadá a celkový dojem je velmi dobrý.

• 19.6.2011  12:27
    Obhájce (2011)

Konečně si Matthew vzpomněl, že taky někdy natočil kvalitu jako Čas zabíjet a oblékl si oblek znvou..a udělal dobře :)

• 11.5.2012  08:49
    Oddělen (2011)

Dobře je to jednostranné, ale to neznámená, že né reálné. Je to míchanec depresivních pocitů a určitě si tam najdete ten vlastní. Adrien tím prochází jako prokletý básník, vypraveč, co to dusí v sobě, maskovaně svým one touch pohledem. Pokud milujte tyto filmy a mě to přípomínalo například "Přícházím s deštem" , "Drive" , budete tento film milovat, aniž byste ho dokoukali.

• 2.6.2012  18:02
    Pařmeni (2011)

Nabízí se srovnání, ale britové nejsou tak vtípní, když se opijou.

• 14.6.2012  19:59
    Pomsta (TV seriál) (2011)

Ze začátku spíš sci-fi, ale s počtem dílu to nabírá grády, takže všemožnosti tolerujete a chytí vás to. Velmi povedený casting btw.