Diego

Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 13.10.2011  00:48

Ti herci si to opravdu užívali:) Kdo by to byl řekl, že po letech odmítání Allena, mě nakonec roku 2011 dostane.

• 7.2.2012  10:46

Mě se to líbilo, i když nevim proč a i když to bylo vlastně o ničem a i když to mohlo být úplně jinak a úplně lepší.

• 12.7.2012  15:27
    The Voice (TV pořad) (2011)

Né-li vůbec nejlepší složení poroty v těchlech soutěžích, samozřejmě, že je to strojené do účelových emocích jako žiju v autě, jsem lesbicka, kde rodiče brečí většinu show, ale je to zábava a já jim to žeru. Neberme ohled na rozpočet, ale vidět tu změnu oprotí českému hlasu, ve vytváření emocí a v té osobní rovině, se kterou pracujou porotci a moderátor k soutežícím. A né jako Mareš, který do lidí tluče, nekud nedostane tu odpoved, kterou chce.

• 1.7.2014  06:23

Takhle mi prostě nestačí, zbýtečné vypisovat proč.

• 4.11.2011  11:14

Na komedie se moc nedívám, protože je těžký mě rozesmát, takže než začnu číst komentáře, které by mohly pozměnit můj názor, musím napsat...BAVIL JSEM SE!!

• 2.4.2012  23:28

Asylum má konkurenci :D

• 2.9.2010  23:31

Od scény s willisem, stallonem a terminatorem jsem čekal mnohem víc.

• 5.2.2011  15:41
    Faster (2010)

Nejlepší je ten výraz, kdy má zabít reverenda, kde se hrozně snaží vytvořit lítostivej výraz :D Dwayne ty nejsi Arnold, tak přestaň při natáčení používat viagru.

• 2.4.2011  21:45
    Freight (2010)

Syrová agitace na přistěhovalce, kteří mimo veřejné dění jedou svůj drsný byznys, zatímco v 96 hodinách jsme se podívali do Francie na muslimy, tak ted máme na mušce rumuny v Anglii. Nic originálního a na hlubší myšlenku by to chtělo víc času, takhle je to jen o profláklých frázích na efekt. Ale slušná akce, odsejpá a nikdo se s nikým nesere. Jelikož mám rad payback filmy, tak hvězda na víc.

• 21.6.2010  22:58
    Happy Town (TV seriál) (2010)

Po črtvém díle scénář nenudí, žadný fluf talk, i když je tu spoustu klišovítých vzorců problémů, pokud jejich rozluzlení nebude "očekávané" a přídá se trochu mystery, tak se to zařadí k lepším věcičkám poslední doby.

• 20.7.2010  15:53
    Huge (TV seriál) (2010)

První seriál, kde hlavní roli hrajou obezní. Jedná se o seriál z hubnoucího tábora, kde každý má své problémy a často to není pouze váha a ne káždý chce zhubnout.

• 22.9.2010  11:35

Myslím, že většina už byla rozhodnutá, jak ohodnotí před už před schlédnutím. Klasická vsuvka násilí na ženách, vyhublý steve nemá takové charisma, jak se očekávalo, více mi to přípomínalo Tenkrát v Americe, kdy se objevují více tiché obrazy, zahleděné pohledy před výlohami než akce a konverzační spád. Ale hodnocení po prvním dílu se nedá brát vážně u nikoho..:)

• 21.3.2011  14:38

Colin má style a charisma, dokud nezačně umírat :D Jinak je je vše kolem něj nuda. P.S. : ne každej velkej mafianskej boss musí mít prupovídky z dětství, aby byl víc drsnější...

• 27.9.2010  15:25
    Luther (TV seriál) (2010)

Po pátem díle jsem si říkal, jak to může tak daleko zajít tak brzo a když jsem zjistil, že to má jen šest dílů, tak mě to mrzelo, protože tohle, tohle je opravdu jedna z nejlepších krimi mini-serií, co jsem měl možnost vidět. A to nesnáším anglický přízvuk.

• 18.8.2010  00:40

Až doposledních minut jsem myslel (se tvářilo), že je to komedie.

• 22.7.2010  15:46

Miluju filmy, kdy to vše doklapne až na konci a není to založeno na sci-fi, ale všechny střípky se vám logicky spojí.

• 16.12.2010  01:34
    Město (2010)

Sentimentální krimi plné patetických dojemných plků, s klasickými rolemi ala velký boss a jeho květinky, naprosto nevhodný John Hamm (kde je zapalený al pacino z Nelistostného souboje). Dle hodnocení jsem čekal nářez..dostal jsem armagedon bez asteroidu.

• 22.2.2010  14:36

Všechno už jsme viděli, plus jaderná složitá zaplétka s postavou filosofického cool typka, jehož úlohu jsem nepochopil a celý se to snaží být chladně cool, ale když použijete osvedčené triky ještě neznamená, že dostanete novej Payback. Senilní nuda.

• 8.3.2011  20:07
    Na vlásku (2010)

Prostý příběh, ale úžasné hrátky s animací, které mi trochu připomínaly staré léta. Opravdu povedený animák a to jsem zatvrzelý zástance starých disneyovek.

• 1.10.2010  17:30
    Obhájci (TV seriál) (2010)

Příjemná seriálová změna. Excelentní James Belushi a po dlouhé době snesitelný Jerry Oconnell jako právnické duo v Las Vegas, které má styl .

• 13.7.2010  00:07
    Repo Men (2010)

Ale jo, i když jeho problém byl, že už dál nemohl zabíjet "dluřníky" a pak vyvraždí celou ambasádu, kde aspoň jeden tu rodinu taky měl, stejně jako on :)

• 16.10.2010  23:01

Opravdu jsem se snažil .

• 5.12.2010  12:36
    Skyline (2010)

Za ten konec :D

• 27.11.2010  18:58
    Srbský film (2010)

Je to morální prasárna, která podle mě chtěla šokovat jako Hostel. Ale všechno je tak trapně podstrkovaný, aby si člověk řekl fuj, až se tomu musím smát. Podle komenářů jsem čekal nějaký nekoukatelný film, ale je to šaškárna a vložit do toho dítě, to je zoufalství.

• 9.4.2010  02:10

Kdo zná hru parkrát se usměje jakože ví o co go, pro nezasvěcenné odpad. Ale dobry soundtrack.

• 5.3.2011  12:13

Ale vůbec jsem to nepochopil.

• 1.11.2010  02:58

Nedokážu o tomhle filmu smýšlet jako o filmu, celé to probíhá dost dynamicky a v hlavě se vám jen točí sakra, škoda, že jsem u toho nebyl. Tenhle prostý jednoduchý nápad tu ležel roky na zemi a on ho prostě sebral.

• 1.7.2010  13:06
    Za branou (TV seriál) (2010)

Melrose place + True Blood. Do uhlazeného městečka, kde je každá osoba playmate, přijíždí šerif, jehož asistenti jsou dvě děcka, kterým byste nevěřili, že právě nevyšli střední. Jeho syn se během deseti minut zamiluje do místní holky, která chodí s vlkodlakem a ta mu lásku bez sebevětšího odporu(svědomí vůči hafákovi) opětuje. ---Spoiler-- : první zápletka se týká vraždy stavitele, celé město je monitorováno, ukazuje se záběr, jak s autem naboural do pantlu a pak "vypadla kamera", kterou asi nebyli schopni do večera nahodit, aby se mohli kouknout, co za auto vyjíždí z garaže Rhony Mitry, která tady není ani uvedena a přitom to je jediný důvod, proč zkusit druhý díl. (ve smyslu, že ukáže víc, než toporné hrání :))

• 26.2.2010  13:36
    Změna je život (TV seriál) (2010)

Není to nic nového, ale je to podáváno tak svižným způsobem, přijemným scénářem a přirozenými herci, že to funguje.

• 7.8.2010  14:10

Takže opět tu máme mudlu, co náhodně dostane supermoc, holku do který je bláznivě zamilovaný, ale ještě neví, že ho má ráda takovýho jaký je, dvoudenní rychlotrenínk, kterým porazí staletou nestvůru a hlavní ponaučení věř sám sobě a ta síla je uvnitř tebe ne ve věcech okolo bla bla..Proč už mě to nebaví?? 30% za poslední tři minuty, který byly vtipný.