Diego

Defendor (2009)

Bullet doesnt hurt me .

• 27.12.2009  14:28
    Dorian Gray (2009)

Skvělá atmosféra, skvělá hudba, ale nudný scénář. Příliš chladné, nalinkované, málo prostoru vytvořit si nějaké emoce skrz sociální interakce, kterými Dorian proplouvá.

• 12.9.2009  14:29
    Děsnej dupák (2009)

Když točíte filmy zhulení, jde jen o jedu věc...dobrej model..nebo špatnej model..

• 31.1.2010  12:48
    Dům ďábla (2009)

Scary nostalgie ve stylu 80tek, vychutnával jsem si každý účelový záběr, tehdy by to bylo klasické tuctové béčko, dnes je to horor roku, prozatím. 31.1.2010

• 20.11.2009  19:54
    Glee (TV seriál) (2009)

Pomalý rozjezd, pomalu jsem na to přestával koukat a ted to miluju. Full Emotion.

• 19.11.2009  01:59

První dusná konverzace mě nadchla, ale 150min v sauně nevydržim, aniž by mě někdo nepolil studenou vodou. Konverzační epos pro otrlé, jestli je tohle hranice, kdy si si tu všichni hodnotící začínají hrát na filmové snoby, tak si může Bay hledat novou práci.

• 12.12.2009  03:04
    Harry Brown (2009)

Just like that .

• 18.7.2009  21:57

Z celeho filmu byly nejlepsi momenty, kde hlavni akteri byli pod vlivem LSD.

• 17.10.2010  17:58

Možná je to tím, že mám psa, ale nikdy v životě jsem u fimu takhle nebrečel, jednoduchý přiběh, ale to emoční vydření, to se mi dlouho nestalo..

• 17.11.2009  03:15
    Hlídač (2009)

Prosté, stupidní, nelogické, prostě klasika, ale ten Seagal je frajer, mit o par kilo min, tak je to porad stejny borec z Aljasky, jen to chce vybrat trochu inteligentni scenar a ne rezisera z videotéky. 17.11.09

• 29.5.2009  13:41
    Holka z města (2009)

Hloupé, stupidní, nudné, křečovité a snad nejhorší romantická dvojce, co jsem u filmu s vyšší ambicí viděl.

• 5.2.2010  14:07

Krom čtyř skvělých herců v jedné postavě, je zbytek nuda.

• 28.12.2009  20:18

Hodně rozvelké, ne tak emocionálně silné, ale přeci jenom v tom je duše a Morgan je jejím kapitánem. P.S.: Morgan si pro něj jde..:)

• 15.9.2010  00:36
    Katka (2009)

Je tu smutný a je to realita, ale to je vše. Jen tragický obrázky nestačí, v podstatě se nic za ty roky nedozvíme, akteři často mumlají, takže by se k tomu hodily titulky, rozhovory skytají jednu dvě jednoduchy blouznící věty, při sekvencí po letech žádná změna, mě by spíš zajímalo jakým způsobem denně kradou, aby vydělali dva litry, jak vypadá takový život, jak to vypadá při detoxu, co na to její rodina, zajímalo by mě i jak lada to ve vezení zvladal bez drog, prostě film neklade otázky a tím pádem nedává odpovědi, celý film jsem se jen díval, jak si někdo píchá, kouří a je zfetovaný.

• 17.5.2009  02:41
    Krvavý Valentýn (2009)

Pokud to je v 3D kine zabava tak ok. Ale v tom pripade by tahle stupidita nemela opustit zdi kinosalu.

• 22.11.2009  15:47
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Zatim nehodnotim, i kdyz nesnasim britsky akcent a tv strih..tak to nevypada zle, ale SPOILER proc OMG musi kdykoliv kdyz se jedna o hrdiny byt mezi nima nekdo, kdo predpovida budoucnost .

• 16.7.2009  01:59
    Miss Březen (2009)

Nuda .

• 10.10.2009  16:20
    Město žen (TV seriál) (2009)

Kupodivu to u mě netáhne Courteney, preci jenom pro mě nejsou problémy 40tnic žhavý téma, ale mužské osazenstvo je awesome :D

• 11.9.2009  18:24

Tohle se může opakovat do nekonečna, takže zaleží na kvalitní kreativitě režiséra, však tahle série je jak hračka, pohrát si s kombinacemi...ale...aspon ta logika by měla být v rámci mezích zahována..a tomhle díle chybí všechno, co jsem zmínil.

• 12.2.2010  02:59

Stupidní Kill Bill Ninja, ale v rámci žánru lepší věcička.

• 5.1.2010  02:07
    Pevné pouto (2009)

Nepochopil jsem, co chtěl autor říci linií mezi nebem a zemí. Divně omšelý příběh, kde herci jako Weiz, Sarandon nedostavali prostor a když už, tak v neosourodých momentkách, emočně nabubřelé, ale přesto prázdné, nelogické fantasy, které pělo odu na život bez nas po nás..wtf? Casto mi to pripominalo film Jak přicházejí sny, ktery byl stejne krasny napohled, plytky uvnitr. [5.1.10]

• 12.12.2009  17:42
    Planeta 51 (2009)

Za tu hudbu. Milej pribeh to jo, ale ani jednou jsem se nezasmal, pouzivat porad ty samy rutinní vtipy a hlasky uz je nuda.

• 27.4.2009  17:23
    Policajt ze sámošky (2009)

Opravdu jsem se tešil a byl jsem schopnej tomu odpustit hodne, ale vubec to na me nepusobilo a je to jeden z nejtrapnejsich, nejhloupejsich filmu, ktere meli ambice na srandu roku.

• 9.12.2009  00:46

Nejhorší díl ever. Hvezdicka za kozy.

• 11.1.2010  23:57

Spirit movie for special thinking people .

• 16.7.2010  01:42

Čekal jsem více situační komedii v rychlejším tempu..dostalo se mi suché skoro pouze konverzační drama s vyšší pachutí černého humoru, kterou drží nahoře kratší stopáž.

• 15.1.2010  02:49

Coze? Celou dobu cekam, co z toho bude, rikam si wow dobre se to sleduje, graduje to k naky pecce na konci..pecka byla, mozna tak me do hlavy :D. Nejvic peckovitych pet hvezd, co jsem kdy dal. A rychle na ten film zapomenout, nebo si to rozmyslim.

• 8.5.2010  02:26
    Solomon Kane (2009)

Zručná kamera v minimalistickém pojetí, štáb si vystačil s dvaceti lidma, co se protáčí a Basset sází na dílčí akci místo chrlícího eposu, zkratkovitý průhledný příběh je natolik omšelý, až nevadí a jednotlivé scény nenudí ! Kdyby nebyla znát ta lacinost, přidalo komornosti, s postavami šlo víc do hloubky, byla by to kultovní záležitost.

• 10.1.2010  14:56

O něco lepší slasher, který byl aspon hot :)

• 2.3.2010  12:53
    Síla lásky (2009)

Čekal jsem trochu víc jiného pohledu z veřejnosti, než točení se kolem jeho vztahu s mrtvou dcerkou.