Diego

okres Ústí nad Labem

• 29.12.2009  13:17

Komedie? Suché drama.

• 13.2.2010  23:33

(obsahuje spoiler). Pohádka pro adolescenty, s klasickým klišé - jeden z rozvracené rodiny, tak bude zlej, druhej nepije krev, aby neztratil svou lidskost, navíc je všechno bezemoční, at opouštíte rodinu, jde vám o život či najednou máte lecivy sliny, vsechno je brano jako no big deal. Pokud si dalši díly nevezme na starost někdo jako Alfonso Cuarón, bude to průměrná sága pro dopoledne.

• 3.1.2010  13:01
    Vyfič! (2009)

Jsem kluk a davám pět, stačí?

• 2.1.2010  10:33

Tak trochu jiny Benjamin Button :) aspon ve mě vzbuzoval stejný emoce, někdy ukápne slza driv než se něco stane :)

• 11.12.2009  01:38

To je vše? Hodně jsem se těšil, ale jedinou dávku emocí, kterou jsem dostal, byla, když jsem si pustil trailer. Všechno nalinkované, naivní rádoby mini zvraty, vždycky poznáte chvíli, kdy vám má ukápnout slzička, ani jednou jsem mě nenapadlo, že by to mohlo skončit jinak než mělo. American dream jak má být s nulovou hudební stránkou. Pro mě největší zklamání letošního roku. A nakonci je vše zaobaleno morální agitkou, jak všude na světě běhají talenti, o které se nemá kdo postarat a propadají sociální deiluzi, tak go do ulic hledat nový Jordany. Hodnotím film, ne skutečnou událost, která si zaslouží obdiv celé rodiny.

• 2.8.2010  13:00

"Ten člověk v tom autě musí být osamělý, nemůže to nikomu říct"..chápete tu absurditu :D Superhrdina díky letajícímu autu :D , když tomu přídáte příběh Spidermena, vzhled Anakina, občas nelogické situace, tak tu máme dost zběsilé ruské kolo, které se v dněšních slátaninách točí docela dobře.

• 11.10.2009  18:17
    Číslo 9 (2009)

Roztomilá sterilní agitka .

• 4.4.2008  02:55
    27 šatů (2008)

Uprimne mam slabost pro romanticky filmy, ale tento je nejhorsi,co jsem kdy v kine videl. nuda, klise, a ustredni par se k sobe absolutne nehodil.

• 9.9.2008  02:39
    90210: Nová generace (TV seriál) (2008)

The O.C. bylo dobré, vtipné, poutavé a hlavně dobře obsazené, ale jeho éra skončila a tak se uvolnilo místo pro další..přišlo Gossip girl..některý díly jsou nudný, vlečou se, ale díky menšímu počtu hlavních postav se na to časem da přivyknout = ), ale tohle je vysmech..20lety a mozna i vic hrajou role 16tylech, kde se resi, kdo koho pozve na party, jestli v americe vazne maj tak pekny, mlady kocky ucitelky ..hned menim studium =D, neskutecne nacincany, ujeceny az trapny. Takova High school musical serie, ktera si u 12+ najde sve divaky.

• 6.2.2008  22:42

Ani se mi nezdálo,že by ten film byl o Asterixovi a Bellovi, vlastně nebyl, 90% scének bylo nezajimavých, ohraných, prostě nuda. Hvězdicka za Zidana.

• 7.12.2008  12:36
    Dokaž to! (2008)

U těchto filmů jde vždy o to samé, holka,kluk z maloměsta či z nižší vrstvy se dobije na vrchol empire building, takže story je vedlejší, ale umělecká stránka je tady ještě horší. Přeci jenom dívat se skupinový tanec, či na kluka, co se toči na hlavě je mnohem zajimavější, než holčíčí ladné, ale omezené pohyby.

• 8.1.2009  12:50

Když se něco dělo, mělo to grády, ale ostatní složky rodinná oslava, pohřeb, moralizování byly tak umělé, jako že tam musí být, aby režisér ukázal i tu druhu stránku, škoda, že ji pojal, tak klišovitě. Je to jako na horské dráze, když sjiždíte jste plný adrenalinu, ale aby jste mohli dolů, tak musíte i nahoru, v tomhle případě byly cesty nahoru dost nudne.

• 19.8.2009  02:38

O cemze to bylo..?

• 30.3.2009  03:34

Mám rád dobrodružné pohádkové přiběhy a zvlášť s Fraserem, tak jsem byl připravený odpustit tomuto filmu cokoliv, ale nemůžu. Nápaditý příběh, ale až moc nelogičností, zmatený komparz, přímočarý příběh, kde od půlky víte, co jak dopadne, chudá výprava, jako vystřižený z produkce Hallmarku. A obsazení Jennifer Connely do jednoho záběru asi nepochopim.

• 4.9.2008  17:42

"Co bych delal jako Usama po 11.zari...zmenil bych si telefonní cislo" = )

• 30.6.2009  01:49
    Mučedníci (2008)

Jste normální?

• 18.9.2008  01:34

Je tu taková snaha o působivé momenty, ale prostě tomu nevěříte, snaží se to mít temně chtivou atmosféru, ale vy víte, že to není to Ono. Navíc Cage s tímhle image a grimasy už hraje snad třetí rozdílnou roli za jeden rok, jak máte pak veřit chladnokrevnýmu vrahovi, který je na rozcestí, když včera běhal za pokladem templářů..

• 2.1.2009  23:36

Zvláštní. Kouzelné. Sentimentální. Trochu mi to přípomínalo Big Fish. I když se hlavní hrdina nezapojoval do děnní okolního světa, tak ty momentky v pozadí Beatles, rakotetoplán..mi bohatě stačily, pač o tom to nebylo.

• 22.8.2014  13:01
    Proboha! (2008)

Dávám za tři, protože sám jsem ateista a stejné otázky jako Bill pokládám fundamentalisticky věřícím a z větší části i jako Bill přemýšlím, ale on ten dokument sám vede jako extrémně nevěřící bez možnosti přijmout opak. Nediskutuje, jede si svoje, skáče do řeči a nenechá si nic vysvětlit a když už, tak nenaslouchá a čeká, až si může při nádechu druhého rejpnout. Káže vodu, pije víno:)

• 15.9.2008  01:21
    Rallye smrti (2008)

Není to zas tak cool, protože kdyby to bylo tak cool, nenutilo by vas to o některych vecech premyslet a jakmile se vám u tohoto filmu začnou honit otázky v hlavě...kouzlo je pryc..

• 6.6.2009  10:40

Doufam, ze uz Michaela Cera neuvidim jako ustredni postavu romantickeho filmu. S jednim pohledem si muze vystacit tak maximalne orlando bloom.

• 5.10.2009  23:44
    Seventh Moon (2008)

Kvalitnější záležitost

• 3.1.2009  02:26
    Slepota (2008)

Toto mohlo být psycho roku, ale dopadlo to dokonce hůře než The Happening. Špatně pojatý, špatný přiběh, nevěrohodně zahraný, někdy až komický, nelogický, nevtáhne, nechytne.

• 8.5.2008  19:44
    Soudný den (2008)

Mohl to být dobry blockbuster, jen kdyby se toho ujal někdo jiný, někdo, kdo víckrat řekne NE, takhle by to nešlo.

• 8.9.2008  01:21

Mám radši starého Batmana, i přesto, že nedosahují vysokého hodnocení, ale jsou víc comixové. Tohle je jakoby jste si koupili hru a dali si hned realistickou obtížnost, ale když už to navozuje na takovou tu krimi vránovskou atmosféru, proč to omg kazit očním sonarem nebo nějaký triangloregulatorem, navíc linie s Gordem mi přišla zbytečná, kéž by to bylo více komorní Joker vs Knight, nejvíc ocenuju, když došlo na to, kdo je vlastně Dent - Two Face, ovšem to by ho nesměl hrát Eckhart s tou jeho šprtackou ofinou, ten se opravdu hodí jen do přiblblých komedii, ne sem! Škoda, že tu roli nedostal Kevin Bacon.

• 8.3.2010  02:48

Zmrdi .

• 30.11.2008  14:12
    True Blood: Pravá krev (TV seriál) (2008)

Po shlednutí první serie muzu rict, ze je to nejoriginalnejsi a nejlepsi serial od HBO od dob Carnevalu.

• 22.12.2008  01:34

What the FUCK? =D

• 1.8.2008  02:29

Na komedii to nebylo vtipné, na romantiku to nebylo dojemné a na drama to bylo moc naivní. A hlavně pro mě hodně špatná H.Graham, už u mě převzala roli ,,jahodový,, královny po Lindsay Lohan = )

• 17.11.2008  15:07

Předvolební film pro amerického diváka, aby si uvědomil, jak je americký prezident důležitý a šel k volbám,.