Diego

Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 9.1.2008  16:16

Serpico by byl urcite spokojeny: )

• 28.7.2008  01:36

Je to také brutálnější Smrt pannen, ale dalo se z toho vyzdímat víc.

• 8.12.2007  18:13
    Beowulf (2007)

Tento beowulf mě nenadchl, mám slabost pro béčkového beowulfa v podání Lamberta, vosková Angelina vypadala přesně jako ve svym oblečku jako lara croft: )), ani přizařená osobnost beowulfa mi nebyla blízká, mám radší víc cool, než pouhé pokřikování I AM BEOWULF!

• 21.5.2008  13:16
    Bill (2007)

Žadná přisládná romantika, jak jsme poslední dobou zvyklý. Žadný přeplácaný high humor. Žadný happy end ala všichni se dáme na konci dohromady. A to je dobře. Příjemný film, který jede v lajně průměru, ačkoliv je znát, že se tvůrci snažili o mnoho vic.

• 19.7.2008  17:13

Ale ne, celou dobu se vam do snazi vnutit naky poselstvi o jedinecnosti, ze zacatku vas to chce navodit na otazku, je opravdu z marsu - barvicky, homerany, semofor =), takze cekate jestli na konci zmizi nebo ne,ale uz pul hodky pred koncem vite, ze v tom bude jen naka pozemska Zenonska myslenka.

• 1.9.2008  02:36
    Funny Games USA (2007)

Dva povrchní uchylní debílci umučí jednu rodinu. Hledat obsah je zbytečno a forma? V prvním filmu bylo vyčítano mnohaminutové statické záběry..a jestli doufáte, že ted nebudete muset deset sekund koukat na zaber domu ci pet minut na brecicho Rotha..a jako perlička rádoby filosofický konečný rohovor na konci wtf? never more pls its not funny!!

• 3.3.2007  16:26
    Ghost Rider (2007)

Kdyby tak to vzal do ruky Nolan nebo aspon Bay, pro mě zatím největší zklamání roku.

• 12.12.2007  18:45
    Hitman (2007)

Film nehodnotím, zatím jsem ho videl jen v kinoripu, ale co se tyce obsazeni hitmana, tak jsem spokojen.

• 15.6.2007  04:14

Taková lahůdka: D

• 9.1.2008  16:20
    Já, legenda (2007)

Čekal jsem epos jednoho člověka, dostavil se mi možná tak Rezident Evil 8

• 28.5.2010  08:39

To byl Allen? Ja myslel, že koukám na německou produkci, která přemluvila pár herců, které projížděli kolem, aby s nimi natočili uberslafen emanuelee zaplettee

• 31.7.2008  23:45
    Malý Rambo (2007)

Kdyz jsem to stahoval, mel jsem v planu shlednout parodii na ramba, která měla slusny hodnoceni a chytlavy obal, nic vic jsem o tom nevedel a ejhle vyklubal se z toho mily snimek, ktery je casto usmevny a kdyz vidite pribehovy klise v poddani dětí, tak si to klise ani behem filmu neuvedomíte. Neuskodi a zahreje ;)

• 4.9.2008  22:52

To samé, co psala Kleopatra, s tim rozdílem, že jsem se sjel znovu = )

• 17.11.2007  13:49

Trochu povrchni, kdy se Carter pristehuje k babicce a hned se zaplete s nesnasnou matkou a jeji dcerou, ale plyne to jako voda a je to..mile: )..btw.i nase Meg starne, porad jsem v ni hledal Meg z Mesta andelu: )

• 10.8.2007  18:00
    Next (2007)

Nicolasi ukáže kam a Julianne stílíi..o tom to je, plus snad její nejhorší herecký výkon.

• 8.12.2007  17:52
    Pan Včelka (2007)

Vztah a člověka a včely klidně: )),ale tady to hraničilo se..jak se to nazyva, kdyz se zvire zamiluje do cloveka: ), krom postavy tenisty jsem se nijak nezasmal, klasické prolozeni televiznimi vsuvkami(larry king, zpravy) bylo nudné. I kdyz pominem zadny udiv, že včely mluvi, tak tam bylo dost nelogicnosti.

• 21.10.2007  08:09
    Pokoj 1408 (2007)

Za začátku to má nádeh z filmu Osviceni, jen misto hotelu poko: )j. Na to, kolik se toho dá vymyslet v jednom pokoji, tam bylo hodně, podle mě az zbytecne mnoho-vrazdici maniaci, ufo v sachte, cekal jsem, že to bude víc ,,duchaplnější": )

• 16.11.2008  12:59

Vsimate si, jak casto jsou do komedii zacleneny sceny, kde hrdina uci nekoho tancovat...prcicky 3, hitch...

• 12.5.2007  11:24
    Spider-Man 3 (2007)

Maguire je totální slizák, celý tři série se chová jako kdyby měl jednu kouli a když mu díky černé hmotě doroste chová se jako pasák s německou přehazovačkou. Kvůli tragické ztvářnění postavy padá celý film.

• 5.10.2007  22:53
    Transformers (2007)

"Nepřišel jsem léčit rakovinu, ale bavit lidi." (c) M.Bay..a ja se bavil : )

• 17.7.2007  15:33

Příběh jasný, průhledný od začátku, takže, aby se to trošku vyzvedlo, musel být dobrej scénář a tak jsem se parkrát opravdu zasmál a myšlenky na klišé mě ani při filmu v kine nenapadly, takže průzračný 3*

• 15.8.2010  15:31
    Šílenci z Manhattanu (TV seriál) (2007)

Mad Men mě naučili kouřit .

• 21.3.2007  01:26

Ano i já jsem si během filmu říkal, jak tenký je to příběh a rozhodnutý pro čtyři,ale v zavěrečných titulkách pří opravdu nádherné skladbě, jsem si uvědomil, že tohle silně zpracováné ztvárnění legendy o odvaze..o Spartě ve mě zachovalo více.

• 23.3.2010  14:09

Bylo by urážkou říct, že se ve filmu nic neděje, ale o nic nepříjdete, když si ho dáte do okna a dál pracujete s nečím na ploše. Přípomíná Hallmark produkci.

• 27.9.2007  00:26
    Broken (2006)

K cemu ten uvod, kdyz z nej rovnou v krocime do lesa a uvod nehraje zadnou roli ani k blizsi charakteristice hrdinky, vztah uveznene a veznitele je tak trochu klise a ke konci stale vlastne tomu vrahovi nerozumite, kdyz neberu v potaz posledni slova ,,Venku neni bezpecno,, to byl duvod,ze unasel zeny a tyral je? Jaka byla pointa ziletkovych scen? Dite zavrene v budce asi 40lidi bylo docela v klidu a to ji chodil krmit?Proto porad odchazel? A nakonec zena oslepne, v tom mel byt taky nejaky vyssi smysl?

• 12.4.2007  01:16

Tak ten to film se zdál celou dobu zajímavým, až byl nudný, dlouhý a chybělo tomu něco zásadního, nějaká špetka koření(když pominu M.Barton)..a Park Posey mi lezla na nervy, ale asi ta role měla tak vypadat.

• 21.1.2007  20:40
    Four Kings (TV seriál) (2006)

Další z komedialních sitcomů roku 2006 a drží latku letošní nabité vlny seriálů. Příhody čtyř přátel, kteří spolu bydlí a často si lezou do zelí, nevyniká jen seth green, ostatní tři jsou nejen rovnocení partneři.

• 28.12.2006  23:36

Zapletka pro pubertacky, spousta nedotazenych scén, které tam jsou jen pro to, aby vyplnily prazdny místa. Konec predvídatelný a ničím bohužel neoriginální: /

• 18.7.2007  13:41
    Muzikál ze střední (TV film) (2006)

Ok, Ok..z pozice mého vnitřního dítěte.. Sladký pár, Sladcí záporáci, Sladké písničky a Sladký konec a i když ve většině přídpadů to nevychazí, tady bylo vidět, jak si to hraní užívaj samotný aktéři..Disney; )

• 19.6.2006  10:04
    Scary Movie 4 (2006)

Ani náhodou, bylo to až příliš trápné a nudné než ostatní díly, že jsem to částmi musel přetačet.