Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 11.7.2007  01:04
    Shortbus (2006)

Dokoukal....! Nepochopil...ale asi byt nemelo...vyjadreni cehosi..emm kontorverzni zivosti..? : )..nehodnotim

• 27.9.2007  00:13
    Taxidermia (2006)

Pokud byl učel vyjít z monotonu filmu, dekance..tak ano,ale i tak si myslim, ze to bylo bezucelne a slabe a dekance proto jen omluva, ktera prisla po filmu, ale ne pred filmem

• 9.2.2010  00:26
    Ženská věznice (2006)

Stydim se za to, ze v tomto století je někdo schopný natočit takový film. Každý, kdo dá víc jak odpad, je úchyl :)

• 28.6.2006  02:22

Neobvyklé složení milostného trojúhelníku

• 8.4.2006  14:47
    Do hlubiny (2005)

Za tu přírodu

• 16.9.2006  10:17
    Domino (2005)

Držel jsem se na třech hvězdách, ale jakmile začalo hrát Tom Jones & Stereophonics - Mama Told Me Not To Come tak jsem musel přihodit; )

• 17.4.2006  20:15
    Hostel (2005)

Pamatuje si někdo ten e-mail na té kartičce..

• 18.1.2006  21:40

Celé mi to přišlo takové jednoduché. Snad si těď rodiče uvědomí, jak vychovávat své děti...o tom byl asi ten film...

• 21.3.2007  15:20
    Krvavá hostina (2005)

Zběsilá kamera, která mi při vyvražďování připomínala čekého Otesánka, mutanti, který byli nějaký mix Vetřelců.. a několikrát ohráná zápletka, která se snažila být místy vtipná či snad parodická, pokud to mělo narážet třeba na Od soumraku do úsvitu, v téhle době bych čekal kvalitnější nážez v tomhle žánru.

• 20.11.2006  21:36
    Mariňák (2005)

V kině bych z toho měl lepší zážitek, pač bych to asi nepřetáčel, jak jsem to dělal na dvd, protože nudné scény o nudě...navíc, nevim jestli to byla chyba v mých titulkách, ale mám pocit, že při operaci pouštní bouře nebyl Busch prezidentem..: )

• 27.6.2006  19:26

Stále jsem čekal, co z toho bude, často jsem musel přetáčet film dopředu, abych se dostal do nějaké výraznější situace. Konečný zlom mě nijak neohromil, na světě jsou mnohem lepší a originálnější pointy ohledně tohoto žánru. Dokonce jsem se i zasmál, když jsem viděl, kdo hraje duo detektivů.

• 6.8.2012  20:49
    Sinatra: Temná hvězda (TV film) (2005)

Jeho žánr jde mimo mě, ale mám svoje oblíbené písničky z oněch let a ani jedna nepatří Sinatrovi, takže bych si ho v autě nepustil:), ale jako osoba mě fascinuje, dokázal překročit hranice, nebál se toho, mohl a měl všechno a co nejvíc, i přesto jeho kiksy, nezdary s mafii, závistí druhých, umřel přirozenou smrtí v pokročilém věku..a to se těmto lidem nestává. O to víc je hvězda.

• 21.3.2007  23:16
    V pasti (2005)

Ve filmu se toho moc nedovíme a ke konci jsem už jen čekal, až se obrátí role, protože jakmile se ozval ten drtič opadků..a nedočkal se.

• 22.6.2006  19:17

A jaký by to mělo mít konec, přijde Bruce Willis a začne odstřelovat jednoho po druhym...?

• 14.12.2010  12:24

Tohle je film, který dokážou ocenit jen američani, protože to, co johny cash znamenal, ve filmu neuvidíme a z plejády opileckých, zamilovaných koloběhů ani nepochopíme. Když k tomu přidám nemelodické odrhovačky, u kterých jsem si řikal, že to dokáže zazpívat každý druhý zpěvák (či herec jako phonenix) a říká se, že v té době i ti, co neposlouchali country, ho poslouchat začali...ptám se proč?

• 28.6.2007  23:24

Dokud to vypadalo jako parodie na roztleskávání, tak jsem bavil..pravda byla krutá..klišovitá..splaškovitá..ale zasmál jsem se..dvakrát.

• 31.3.2006  16:37

Žádné bim bac, žádné velké woww, ale čistý jemný příběh. Tak to mám rád.

• 20.3.2006  23:22

přijemná podívaná

• 15.4.2013  10:39

Ještěže neměla psa jménem Hačiko. Kdysi nejchůdší stát světa dokáže natočit úžasnou romanci, zatímco naši tvůrci se furt utápí v totalitě.

• 30.6.2006  11:55
    Nakládačka (2004)

Doufám, že už ,,Lil Kim,, v žádnym filmu neuvidim. Taneční kreace jsou jediné proč jsem se vydržel dívat, ale o dva stupně lepší je určitě film Rozjeď to.

• 8.3.2006  15:59

Když jsem viděl v žánru Krimi/Thriller čekal jsem, že to bude něco vážnějšího,ale je to prostě jen teen oddechovka a ty já i rád. Příběh je za hvězdu. Ta druhá je za asiata, který mě opravdu dokázal rozesmát..no a že třetí je pro Scarlett...;)

• 24.8.2013  16:23

Tohle je pro mě, prostě mocně dobrej akční film.

• 1.1.2006  16:57
    Spider-Man 2 (2004)

Fantasty film, kde každou chvíli někdo křičí, malé dítě vytahuje 80kilového chlapa a pavoučí silou zastaví vlak.

• 8.2.2017  06:58

Zcela neobjektivně tenhle film prostě nemám rád, ať se snažím sebevíc a to se mi před oči dostal třikrát, tak ho nemůžu vystát. Pro mě je to zmatená nuda, kde každá role ztvárňuje pomatené zoufalce, které v reálu jsou holkami nazývání "jen kamarádi" a jejich jedinou činností, je litovat samy sebe a dostávat se do trapných situacích. A to fakt nemám rád.

• 7.6.2006  22:48

Rád se podívám na teen filmy a většinou mě baví, ale tohle jsem opravdu nemohl. Preci jenom jsem kluk a tenhle velmi naivní příběh dívky, která chce být všemi oblíbená a nakonec si uvědomí, že to není vlastně důležité..ach..

• 12.12.2010  01:34

Bez té senilní linie, by to byl krásný ač hodně prostý příběh plný emocí, takhle je vynucené citové vidírání. 60min bez domu důchodců za *********

• 27.12.2005  02:58

Temný, komorní až syrový

• 19.3.2006  15:46

jěště jeěště:o))),no jéé je

• 27.2.2010  20:00
    Slon (2003)

Jestli muzu nazvat film konstrujici krutou realitu težkopadnou nudou? Ano muzu, cely film sledujete chodici deti, jejich pribehy vedou do slepych ulicek, kde vyvrcholi cerny kluk, ktery se jen tak prochazi po chodbe, kde vsichni strili, pomuze dostat ven holku a pak bez jakykoliv emoci prijde ke klukovi s puskou a umre. Ani motiv tech kluku, aspon konspiracni jsem nepochopil, i kdyz se rezie zabyvala spis jen chodicimi obetmi.

• 10.4.2006  15:57
    Stevensovi bodují (TV film) (2003)

voprus a velkej