Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 1.4.2006  17:31
    25. hodina (2002)

Hodnotím první linii filmu, linie o americké společnosti mi do filmu nezapadla, nebo spiš jsem ji přehlédl..

• 10.2.2006  15:21
    Bláznivý šaman (2001)

Ale není to objektivní, jelikož mi již bylo šest

• 21.7.2007  21:23

Občas se najde film, který vás uchvátí, ne celkově všechny, prostě vás a tohle je můj skrytý uchvatný film...a to s těma pihama používám na holky už roky, i když třeba žádné nemají: ))

• 13.3.2006  01:06

Mám rád filmy o tzv. Prokletých básnících, ale holka, která se nedokáže vyrovnat s další etapou života...s moderní společností...trochu to zavaní jednoduchou tvrdohlavostí charakterickou pro dospívání, ikdyž jsem tím prošel či snad ještě procházím,nepřijde mi ta myšlenka tak hluboká, aby přešla tři hvězdy...

• 11.4.2006  19:57

Pořád jsem se snažil spojovat si to logicky, ale když už jsem měl v hlavě tak desátou otázku, tak jsem si uvědomil, že to nebyl účel pochopit to,i když se o to na konci snaží..a tím to padá

• 23.12.2010  21:12
    Kdo přežije (TV pořad) (2000)

Před lety jsem na to občasně kouknul na axn..před týdnem jsem si jen tak ze zvědavosti stahnul a skouknul 21 sérii...během nasledujících tří dnů jsem skouknul série 20 19 18 a jedu dál..myslim, že to mluví za vše :) (23.12.2010)

• 27.12.2005  03:11

Svižné a zábavné. Kenneth tomu dodává šmrc, ikdyž futuristický nádeh mě příliš neohromil. Ale skvěle jsem se bavil.

• 21.12.2011  11:14

Celý film je o tom, jak jeden nosí v kapse masku toho druhýho. Neřeknu jednou, ale použít tento trik pětkrát, k tomu v posledním případě naprosto nesmyslně( to jako Hunt veděl, že bude potřebovat masku toho badguye, tak si ji dal před akci do kapsy spolu s hlasovým synchronizátorem) . Holly Shit.

• 4.2.2017  19:07

Kdyby skutecny vrah vsechno poprel, jak by mu to prokazali, jediny dukaz byla vidina a to, ze se u rybnika poprali, mohl svest na tu treti osobu, kterou potvrdila i napadená.

• 24.5.2009  01:03

Začíná to jako milá rozprávka typu "After sex (2007)", pak se do toho vloží dramatická linka a ke konci se to obrátí na romantickou, vlastně celý film tápete, co nám chce autor říci, protože nám předkladá názory typické pro určitě osobnosti, o kterých bychom věděli a dokázali předpokládat i bez tohoto filmu. Ale i přesto si vás to nakonci trochu film získá, ale nejspíš jen diky soundtracku.

• 16.1.2006  16:40

nadherne absurdni a nadherna jessica alba. Jestli si říkáte při filmech,tak tohle se nemůže stát a ono se to nakonec nestane,pz hrdina vetsinou uhne...tak tady se to stane

• 27.2.2006  00:19
    Smrt panen (1999)

Vtip sem, vtip tam a sladky romanek mezi kirsten a joshem...co se stalo potom ve me bude ještě dlouho hnít..

• 21.1.2006  19:08

tragedie o tragedii komedie o komedii

• 28.8.2012  21:51
    Herkules (1997)

Po Lvím Králi můj druhej nejoblíbenější z devadesátek, takový už se netočí.

• 14.4.2006  00:46

Nevraživost dvou magnátů a v pozadí dopad na běžnou rodinu.

• 31.10.2009  21:02
    Fenomén (1996)

Klasicky romanticky film z 90.let, které se dneska ani nemohou tocit, vlivem premrstenych diskursu, mixem toho,co moderrni doba vyzaduje, reziseri uz tak nepremysli, nemaj takovou volnost a ta volnost je tady znat. Magic : )

• 22.8.2010  18:31

Civilní a až příliš konverzační vůči příběhu.

• 10.5.2011  20:13

Depresivní, hodně by mě zajímalo, jak jsou na tom ti kluci teď a jestli něco podobného stále v praze funguje.

• 24.1.2006  22:48

Jednicka a dvojka jsou povedé. Trojka mě nepřesvědčila. Nečekal jsem,že tento film překoná první díl, ale jsem fanouškem Vrány, tak jsem si to užíval. Vincent mi nevadil, spíše naopak a nádherná Mia byla už jen perličkou

• 10.5.2009  00:10

Kvuli tomuto filmu jsem dal kazetak k televizi a nahral zvuk, abych si to mohl vecer poustet. Dokonce jsem se naucil prvni pisnicku, jak jsem to miloval :)) Tak to na me jako dite dost zapusobilo a to asi slo ne.

• 28.8.2012  21:49
    Herkules (TV seriál) (1995)

Bylo mi osm, když jsem to žral a právě proto to nehodnotím, jako 25tiletý.

• 6.8.2012  00:57

Na tomto filmu je vidět důležitá věc, když máte dobrý soundtrack, máte z poloviny vyhráno.

• 27.12.2005  03:07
    Othello (1995)

Je vidět, že Kenneth má rád Shakespeara. Velmi dobrá adaptace.

• 30.3.2010  00:39

Tohle mám rád.

• 9.12.2009  04:37

Velkolepý epický příběh smrsknutý do dvou hodin, kde je nám pouštěna jedna sekvence za druhou bez širších souvislostí a je to hodně znát, knížka by byla úžasná, škoda že to bylo psáno přímo pro screenplay.. mít to šest hodin dám pět .

• 27.12.2005  02:37

Chlap bez koulí...celý film se diváte na chlapa se smutným výrazem, bez koulí, co prosí o lásku.

• 15.8.2008  23:06

Absolutne nerekne nic zajimaveho, a jak by mohlo, kdyz na jedno tema, ke kteremu byly sepsany desetisice slov, ma 15min, ktera vam tam maximalne nabidnou uchylacku, ktera si nemysli, ze je upir, ale proste rada spi v rakvi.

• 19.10.2010  18:32
    Vrána (1994)

Občas laciné, ale přesto stylové. Plus jeden z nejlepších pisničkových soudtracků.

• 27.2.2006  21:39

Nejakym omylem jsem kliknul na Jim Varney a hele,kdo je to...hned se mi objevila vzpominka asi 6 let stara,kdyz jsem ,myslim, na Cabel Plus videl jeden z jeho filmu. Uz nevim, o cem to presne bylo,ale ta radostna vzpominka stoji za ***

• 22.11.2006  15:46

Nemám smysl pro tenhle druh hororu. Prostě ne.