Diego

Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 13.6.2014  02:07

Jednoduchý, ale velmi příjemný film, který mi navodil super náladu, a když na mě film takhle zapůsobí, zaslouží si u mě plný počet:).

• 3.6.2014  01:59

Klasicky kvalita s dalšími díly nějaké série většinou upadá, tady to není vyjímkou, ale stále si to drží slušnou laťku. Škoda, že se více nevyužilo JWho a místo toho se do děje vložil infiltrovaný policajt, který se postupem času ztrácí sám v sobě a to už je známý klišé. ****Spoiler**** : přijde mi divný, že člověk, kterýho si JW najal, aby zabil radovana, se pak dá dohromady s jeho dcerou..já nic já muzikant.

• 30.5.2014  17:17

Dal bych víc, kdyby nám byl ukázán i soudní proces nebo vražda, bylo by to delší, ale já mohl usuzovat společeně s dvanácti muži. Takhle jsem byl jen vystaven jejich domněnkami, na které jsem nemohl přijít sám a musel je přijmout bez možnosti je kriticky zhodnotit.

• 10.2.2014  22:24

Romantika s lehkostí, scény, které jsou vizuálně parádní a nechybí tu ani roztozmilé detaily. Jen škoda, ze se film snaží být moc komplikovaný a občas zoufale tlačí na pilu. I přesto je to nadprůměr současných romanťáren a ta škola...!, kam se hrabou naše chladný, civilní univerzity zastrčený do centra vedle mekáče.

• 17.1.2014  18:24

Sorry, ale životní příběhy aktérů, jsou už několikrát zfilmovány a dějou se dnes a denně, dokážu se nad tím zamyslet aniž bych musel vidět tenhle film.

• 14.1.2014  10:54

Co nám tyhle filmy říkaj, že když někdo umírá, stane se z něj chcipák, že starší chlapi chtěj mladší holky, že někdo není tak sebevědomí, jak by měl být a že existuje puberta? Tahle konverzačka vám něřekně zhola nic nového, tohle je jen pro pár herců, kteří si chtějí občas skutečně zahrát.

• 22.12.2013  20:59
    C.O.G. (2013)

Lidé jsou různí v závislosti na jejich výchově, zkušeností, prostředí a každý z nich něco hledá. Kdo to chápe, tomu tenhle film nepřinese nic objevného.

• 8.12.2013  23:05
    Letadla (2013)

Auta mi nevadila, ani šneci, ale prostředí letadel mi přišlo neskutečně infaltivní. Jakobych se díval na jeden díl z animáku, co davali na supermaxu...jo jmenovalo se to Lokomotiva Tomáš.

• 26.11.2013  17:31
    Spisovatelé (2012)

Neobyčejní herci v obyčejném filmu bez špetky originality, občasné knižní frázování to opravdu nezachrání.

• 11.11.2013  00:43

Reálné vykreslení postav, ale jejich propojování a vyvíjení vztahů dost naivní.

• 14.10.2013  10:41
    Smrt si říká malárie (TV film) (2013)

Kdyby to bylo podle skutečnosti, tak mě to trochu chytne. Ale takhe nám scénář nabízí jen dvě ubrečené matky, se kterýma si parkát zabrečíte, ale nevydržíte s nima soucítit celý film. Vše už jsme někde viděli a lépe.

• 28.8.2013  21:06
    Robin Hood (1973)

V porovnání s ostatními filmy z té doby, graficky odfláknuté. Velmi dětské a připomínalo mi to spíše scénky Looney Tunes s Médou Bedou dohromady, než celovečerní film od Disney. Pro mě to nemělo ani nostalgické kouzlo.

• 24.8.2013  16:23

Tohle je pro mě, prostě mocně dobrej akční film.

• 5.8.2013  20:09

Film zapůsobí jen na ty, co tuhle fázi života prožili nebo prožívájí. A já díky tomuhle filmu vím, že se to netýká jen mě a nejsem exot:). Chápu, že pro ostatní, je to nuda, ale musím mu dát pět, aby se mi připomínal.

• 23.7.2013  07:57
    Babovřesky (2013)

Kdo by řekl, že tenhle film bude zachranovat Lucka Vondráčková, snad jen díky tomu, že si uvědomuje, do čeho vlezla. Troška je starej děda, kterýho novým věcem nenaučíš, i přes tolika letou zkušenosti je šílený, že se neposunul dál. Nechci ani vědět, kolik stál film s deseti herci, jednou vylidněnou vesnící a statickými záběry. Ale ruku na srdce, můj otec už se mě třikrát ptal, jestli už se to dá stáhnout...

• 29.6.2013  23:15
    Crazy Joe (2013)

Čekal jsem další one-face show se stejnou zápletkou jako jeho posledních deset filmů, kterej proklikám během půl hodiny a dostal to, ale určitým způsobem je tenhle film lepší než ostátní a já jsem tlačitko forward nestiskl ani jednou. Samo že je to velkou zasluhou režiséra než hlavního protagonisty.

• 15.4.2013  12:37
    Croodsovi (2013)

Poslední animáky jsou furt o tom samém, jedinec se snaží vzepřít rodině, svý práci, "osudu"? Jako jasně, pro děti je důležitá motivace nebýt jako ovce, ale se už opravdu nenajde originálnější námět? Animace supr, pěkná výprava, odbytá hudba a sterilní Laurel Hardy humor. Nuda pro děti nad 10 let.

• 15.4.2013  10:39

Ještěže neměla psa jménem Hačiko. Kdysi nejchůdší stát světa dokáže natočit úžasnou romanci, zatímco naši tvůrci se furt utápí v totalitě.

• 9.4.2013  21:50
    Lesní duch (2013)

Nejde srovnávat tento horor s filmy typu Sinister, Mama, neboli nadpůrměrnými horor poslední doby. Srovnávejme to se Slasher Horroy jako remaky H2O, NightMare, Wrong Turn..a v rámci tohoto žánru je to nadpůrmérné. Přesto mě to začalo opravdu bavit až v posledních minutách.

• 24.2.2013  12:50

Ed Wood se obrací v hrobě.

• 5.2.2013  20:19
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Problém politických výtvorů o USA je, že je skutečně dokáží ocenit jen Američani, ti to nadhodnotí a my se pak vezeme na vlně úžasu jako ovce. Ale tohle je zatím dost dobrý i pro ovce:)

• 2.1.2013  00:22
    Zabít tiše (2012)

Sceny, které nemají, co říct, jsou hrozně zdlouhavé. Někdy jsem se snažil očima přimět osobu na obrazovce, aby se už pohla nebo něco řekla. Klasické cool face and cool talks tu nefungují. Jednoduchá zápletka bez zvratů, i přesto se film klouže a loudá. Dvě hvězdy za Pitta.

• 31.12.2012  01:17
    Atlas mraků (2012)

Pokud někdo chce natočit něco sotisikovaného, at do nacpe do 90min. Všechno přes je nabubřelost.

• 19.12.2012  20:38

Tři hvězdy za tři mikrospánky.

• 9.12.2012  13:55
    Ladíme! (2012)

Tenhle film nepřínáší nic nového, ani nepřidává kousek originality k podobným filmů. A nejhorší je obsadti do jedný z hlavních rolí 30letou herečku:(Anna Camp), která na dvacet určitě nevypadá a celej film tak působí hrozně komicky.

• 9.12.2012  00:07

Nešel jsem do toho filmu s tím, že hop hop at už je konec a můžu dát odpad. V klidu můžu řict, že tohle byl nejpovedenější díl. Ač bohužel herectví Kirsten Stewart je šílněně toporné, umělé. Náctiletá fantasy, která se nesnaží být pánem prstenů, ale jen zvlhčit pár divčích rozkroků a u mé polovičky se to povedlo, tak o co jde.

• 4.12.2012  12:57

Celý film čekám, až tam vyleze nějaký goro:), ale v rámci nizkorozpočtu je snad i dobře, že tam nějaký animák nevylezl. Film klade hodně otázek a díky čekáním na odpoveď mě drželo napětí celý film, ač nedostanete žádnou odpoveď - fail.. Proto si myslim, že se z toho dalo vytěžit ještě trochu víc. Ale pořád lepší, než současné vyvraždovačky.

• 27.11.2012  20:16
    Argo (2012)

Ve skutečnosti to nebylo tak vyhrocený a tvůrci tak neměli moc, co točit, tak si ty "dramatické akce" přibarvili až přidali. Proto průměr za vcelku zbytečný film.

• 18.11.2012  14:02
    Školní výlet (2012)

Tomáš Magnusek, člověk, který nevystudoval herectví, režii a nic tomu podobného se vrhnuk do světa showbyznysu. A daří se mu plnit si svůj americký sen v čechách. Všechny účastníky chápu, času moc nezbývá a nabídky rolí krom cameo nejsou. Ale Sandra Nováková? Jak tu donutil k vytvoření páru s Bendigem, nechápu. U filmu se dá zasmát, když se na scéně objeví lidi, o kterých jste si mysleli, že už dělaj někde za kasou v marketu viz "vyvolený" Hranáč. Magnusku, dělej, co tě baví, ale pouštěj si to jen doma!

• 3.11.2012  14:13

Mádl pernametně zhulenej, ta snaha o "Martyho z návratu do budoucnosti" fakt nevyšla. To, že třetáky z gymplu hrajou herci, co jim táhne na třicet není jen v Americe. Otázka pedofilie, kdy 40letý chlap v těle středoškoláka balí a souloží s naprosto úžasnou Josefíkovou nebudu řešit :D Ale z komedií, které česko vypouší do obývacích pokojů, se jedná o nadprůměr.