Diego

Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 28.9.2012  13:30

Není v tom nic objevného, charakter každé postavy jsme viděli v tuctech podobných filmech, ale film má své momenty. Mě vzal tři slzy, za ně mu dám tři hvězdy.

• 15.9.2012  14:34

Hele...není to tak špatný, jak to tu budoucí otcové hodnotí.

• 14.9.2012  14:35
    Bez kalhot (2012)

Vždyt o čem je příběh? Nebudu hodnotit nahý chlapy, ale celý je to o koktajícím Chaningovi, který si snaží uvědomit, že ve třičeti už by měl dělat něco jinýho, něž honit paničky, co na to říká naše mladistvá generace:). Bylo to tak šokující, že bych tomu dal nálepku teenage dirtbag...Jestli jsem Showgirls dal dvě, tak tady nemohu dát víc.

• 28.8.2012  21:51
    Herkules (1997)

Po Lvím Králi můj druhej nejoblíbenější z devadesátek, takový už se netočí.

• 28.8.2012  21:49
    Herkules (TV seriál) (1995)

Bylo mi osm, když jsem to žral a právě proto to nehodnotím, jako 25tiletý.

• 28.8.2012  17:51
    LOL (2012)

Mám rád romantický filmy, ale tohle je zaměřeno především na kategorii - only girl 14-17, ač jsem se snažil tak ty typické role rodiču - budeš se učit jinak žádná hudba, tanga nejsou pro chytrý holky a našla jsem tvůj deníček, kde se obejmáš s holkou = musím k psychiatrovi. Jsem opravdu nesnesl.

• 21.8.2012  21:06
    Adresa: L.A. (TV seriál) (2012)

Po druhé sérii přidávám hvězdu navíc. Parta mladých lidi seskupených na jednom místě, každý má svůj sen, jak prorazit v L.A.. Pokud máte občas taky sny, že bojujte o místo v showbyznysu, tak je to právě pro vás:). Navíc casting je dokonalý, z herců vyzařuje, že si tohle natáčení úžívají.

• 8.8.2012  12:59

*Spoilery* Kvalita je v tom, že každou chvíli nevíte, co se děje a když už si myslíte, že víte, tak se to zase obratí, ale váš mozek bojuje, držíte se, ačkoliv nakonci exploduje, za tyhle wtf vysoké hodnocení. Na druhou stranu, pokud o tom pak přemýšlíme, o pointě filmu, postavách a motivech..třeba, že někdo ukradne dítě (nechce ho jen spasit, taky dostane zaplaceno) , někdo si to ukradnuté dítě koupí ( matky běžně chtějí kradené dítě místo, aby zažádali o adopci). Sestra, kterou manžel zmanipuluje, takže chodí po městě a krade děti, den si s nima hraje, pak je uspí a odnese do tunelu za pomoci asi labilní brigádnice, která ač musí být přesvedčena, že je to pro dobro děti, stejně natáhne brka....

• 7.8.2012  14:13

Je to nuda, žádná postava nemá tolik prostoru, aby zazářila. Zvraty nejsou snad žádné, až na poslední minutu. A v prvních minutách vás hrozně irituje nějaký rusák s příšerným hraným přízvukem, až jsem to chtěl vypnout. Vše jde hladce, nikdo není proti ničemu a záporáci žadní, až na jednoho slizouna, kterýho snad ani nejde brát vážně. Je známo, že po každém natačecím dnu se herci sešli v Sinatrově casinu Sands, pili do rána a šli zas natáčet, je to vidět.

• 6.8.2012  20:49
    Sinatra: Temná hvězda (TV film) (2005)

Jeho žánr jde mimo mě, ale mám svoje oblíbené písničky z oněch let a ani jedna nepatří Sinatrovi, takže bych si ho v autě nepustil:), ale jako osoba mě fascinuje, dokázal překročit hranice, nebál se toho, mohl a měl všechno a co nejvíc, i přesto jeho kiksy, nezdary s mafii, závistí druhých, umřel přirozenou smrtí v pokročilém věku..a to se těmto lidem nestává. O to víc je hvězda.

• 6.8.2012  00:57

Na tomto filmu je vidět důležitá věc, když máte dobrý soundtrack, máte z poloviny vyhráno.

• 5.8.2012  17:40
    Divoký Bill (2011)

Snaží se poukázat na spousty problému najednou, které už známe z lepších filmů. Byl by to fajn pilot k seriálu, kdy se nechtěně Bill vrací k moci v ulici, ale taklhe....dvě hvězdy za zrzky.

• 4.8.2012  13:00

Určitě nejsem jediný, kdo dal čtyři hvězdy jen za maryllin:). Jinak bych musel jít v hodnocení dolů, protože je to opravdu průměr ve srovnání s podobnými komediemi.

• 1.8.2012  19:55

Ti, co znají pick-up se budou bavit dvakrát víc:)

• 27.7.2012  12:42

Jakto, že tenhle režisér naláka na svoje nijak vyjimečné konverzačky tolik známých hvězd. Pro mě to bylo trochu moc pomalé, jako bych koukal na guy richie ve slow modu. Každopádně musíte mít na takový film mít naládu, pustit si to večer se sklenou whisky, tak dám víc, ale v tomhle ve vedru přes den jsem skoro spadnul ze židle:).

• 20.7.2012  12:59
    Havran (2012)

Nečekal jsem dalšího Sherlocka, ale spíše nástupce filmu " Z pekla " . Nestalo se tak, film zásadně padá s nespřesvědčivým Cusackem, klišovitou přímočarostí a nudnými dialogy.

• 12.7.2012  15:27
    The Voice (TV pořad) (2011)

Né-li vůbec nejlepší složení poroty v těchlech soutěžích, samozřejmě, že je to strojené do účelových emocích jako žiju v autě, jsem lesbicka, kde rodiče brečí většinu show, ale je to zábava a já jim to žeru. Neberme ohled na rozpočet, ale vidět tu změnu oprotí českému hlasu, ve vytváření emocí a v té osobní rovině, se kterou pracujou porotci a moderátor k soutežícím. A né jako Mareš, který do lidí tluče, nekud nedostane tu odpoved, kterou chce.

• 11.7.2012  16:24
    Hatfieldovi a McCoyovi (TV seriál) (2012)

Costner Rocks !

• 8.7.2012  10:19
    Páni kluci (1975)

Chápu zdější hodnocení, které je založeno na shlédnutí v dětských letech. Já to viděl poprvé ted v 25 a skoro jsem zešílel.

• 2.7.2012  23:14

Pearce není Willis, ale to se dá přehlídnout, že hlavní myšlenka je, že za zločiny se viník zmrazí na pár let a pak pustí..tím se automaticky maže myšlenka trestu, je jedno malý wtf z tý mega hromady, který nejspíš vznikly menším rozpočtem. Nechápu, proč se takový herci matlaj do takého béčka na wtf n-tou.

• 30.6.2012  14:38

Kdyby si ty osobní problémy všichni vyřešili někde jinde a jeli zapařit na třídní sraz, prostě vyčistit hlavu..byl by to úplně jinej film. Nejvíc mě mrzely ty vynucené poznámky, aby se nám vybavil první díl a my se nostalgicky zasmáli, aniž by ta situace byla vůbec vtipná..a cameo role vedlejších spolužáků se musely zdát tragikomický samotným hercům.

• 20.6.2012  12:13
    Děti moje (2011)

Nemám rád senilní filmy, kde hlavní hrdina pobíhá dokola s psíma očima a je hrozně ublížený, že mu žena zahýbala, když měsíce tráví v práci, řeší se věci, které se dějí dnes a denně. Kdyby ty pozemky prodal a závěř byl na velké plachetnici při západu slunce..dal bych o půl hvězdy víc.

• 17.6.2012  23:46
    Tisíc slov (2012)

Překvapivě mě to bavilo a to jsem na tyhle american smile komedie vysazenej, slušný Eddie.

• 14.6.2012  19:59
    Pomsta (TV seriál) (2011)

Ze začátku spíš sci-fi, ale s počtem dílu to nabírá grády, takže všemožnosti tolerujete a chytí vás to. Velmi povedený casting btw.

• 10.6.2012  15:41
    Miláček (2012)

Vemte knihu, vytrhnětě pár stránek s klíčovými událostmi a stlačtě to dohromady bez jakýhokoliv vysvětlení. Dodnes jsem nebyl vůči Pattinsonovi zaujatý, ale celou dobu jsem přemyslel, jestli to tak má nakázáno hrát nebo je to z jeho vlastní vůle. Nejlepší je to jeho mlčení a face ve tvaru žblé než po půl minutě řekně něco jako žbló.

• 8.6.2012  09:40
    Hoffa (1992)

Dal bych více, ale jelikož jsem četl knihu o Hoffovi, tak musím přiznat, že tento film byl dost porvchní a existuje mnoho zajímavých situací v jeho životě, které by udělali tento film lepším a srozumitelnějším.

• 4.6.2012  01:30
    Projekt X (2012)

Jako kdybych koukal na sled všemožných klipů na youtube...a já rád klipy na yt :)) . Pro trpící komentáře, nedělejte z toho něco, co to není a nemělo být.

• 2.6.2012  18:02
    Pařmeni (2011)

Nabízí se srovnání, ale britové nejsou tak vtípní, když se opijou.

• 20.5.2012  16:23

Zlatá léta Hallmarku. Připadal jsem si, jako kdybych se díval na sitcomy běžící na Jetixu. A Josh Hutcherson je pro mě nejnesympatičtější herec, skoro v každém filmu bych ho za ten ego-face profackoval.

• 11.5.2012  17:23

Bavil jsem se.