Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 8.3.2011  20:07
    Na vlásku (2010)

Prostý příběh, ale úžasné hrátky s animací, které mi trochu připomínaly staré léta. Opravdu povedený animák a to jsem zatvrzelý zástance starých disneyovek.

• 5.3.2011  12:13

Ale vůbec jsem to nepochopil.

• 2.3.2011  19:22
    Starman (1984)

Velmi primitivní scénář, který zabijí nelogické situace. Miluju filmy z osmdesátých let, pro jejich atmosféru a snad první film, který hodnotim a nerozumim nadšení ostatních...a nominace na oskara pro Bridgese, který si zahrál mimozemského raimana..wtf? Souhlas s Radek99

• 5.2.2011  15:41
    Faster (2010)

Nejlepší je ten výraz, kdy má zabít reverenda, kde se hrozně snaží vytvořit lítostivej výraz :D Dwayne ty nejsi Arnold, tak přestaň při natáčení používat viagru.

• 23.12.2010  21:12
    Kdo přežije (TV pořad) (2000)

Před lety jsem na to občasně kouknul na axn..před týdnem jsem si jen tak ze zvědavosti stahnul a skouknul 21 sérii...během nasledujících tří dnů jsem skouknul série 20 19 18 a jedu dál..myslim, že to mluví za vše :) (23.12.2010)

• 16.12.2010  01:34
    Město (2010)

Sentimentální krimi plné patetických dojemných plků, s klasickými rolemi ala velký boss a jeho květinky, naprosto nevhodný John Hamm (kde je zapalený al pacino z Nelistostného souboje). Dle hodnocení jsem čekal nářez..dostal jsem armagedon bez asteroidu.

• 14.12.2010  12:24

Tohle je film, který dokážou ocenit jen američani, protože to, co johny cash znamenal, ve filmu neuvidíme a z plejády opileckých, zamilovaných koloběhů ani nepochopíme. Když k tomu přidám nemelodické odrhovačky, u kterých jsem si řikal, že to dokáže zazpívat každý druhý zpěvák (či herec jako phonenix) a říká se, že v té době i ti, co neposlouchali country, ho poslouchat začali...ptám se proč?

• 12.12.2010  01:34

Bez té senilní linie, by to byl krásný ač hodně prostý příběh plný emocí, takhle je vynucené citové vidírání. 60min bez domu důchodců za *********

• 5.12.2010  12:36
    Skyline (2010)

Za ten konec :D

• 27.11.2010  18:58
    Srbský film (2010)

Je to morální prasárna, která podle mě chtěla šokovat jako Hostel. Ale všechno je tak trapně podstrkovaný, aby si člověk řekl fuj, až se tomu musím smát. Podle komenářů jsem čekal nějaký nekoukatelný film, ale je to šaškárna a vložit do toho dítě, to je zoufalství.

• 26.11.2010  18:33

Nejhorší dabing, co jsem slyšel. Nevim jestli to bylo nim, ale připadalo mi, že Nicholson v každém záběru skoro usne nebo se právě probudil, diaology ve stylu mexických telenovel - poznali se na svatbě, druhej den říká, že není zamilovaný, ale miluje ji ona ho taky miluje, třetí den se berou a na mafianský poměry hezky v nakym nonstopači.. a starej sežloutlej děda hrajícího si na kmotra.

• 1.11.2010  02:58

Nedokážu o tomhle filmu smýšlet jako o filmu, celé to probíhá dost dynamicky a v hlavě se vám jen točí sakra, škoda, že jsem u toho nebyl. Tenhle prostý jednoduchý nápad tu ležel roky na zemi a on ho prostě sebral.

• 19.10.2010  18:32
    Vrána (1994)

Občas laciné, ale přesto stylové. Plus jeden z nejlepších pisničkových soudtracků.

• 17.10.2010  17:58

Možná je to tím, že mám psa, ale nikdy v životě jsem u fimu takhle nebrečel, jednoduchý přiběh, ale to emoční vydření, to se mi dlouho nestalo..

• 16.10.2010  23:01

Opravdu jsem se snažil .

• 13.10.2010  18:48
    Svět naruby (1990)

Divím se, že tento film tu má tak málo hodocení, ja si ho pamatuju už jen mlhavě, ale vím, že jsem se na něj díval vždycky na tehdejším Cable Plus a k vidění je na http://filmy.kinotip.cz/svet-naruby-1992/ . Je to klasické mini fantasy béčko, ale vyjímá se jako jeden z mála režírovaných filmů od Stana Winstona.

• 1.10.2010  17:30
    Obhájci (TV seriál) (2010)

Příjemná seriálová změna. Excelentní James Belushi a po dlouhé době snesitelný Jerry Oconnell jako právnické duo v Las Vegas, které má styl .

• 27.9.2010  15:25
    Luther (TV seriál) (2010)

Po pátem díle jsem si říkal, jak to může tak daleko zajít tak brzo a když jsem zjistil, že to má jen šest dílů, tak mě to mrzelo, protože tohle, tohle je opravdu jedna z nejlepších krimi mini-serií, co jsem měl možnost vidět. A to nesnáším anglický přízvuk.

• 22.9.2010  11:35

Myslím, že většina už byla rozhodnutá, jak ohodnotí před už před schlédnutím. Klasická vsuvka násilí na ženách, vyhublý steve nemá takové charisma, jak se očekávalo, více mi to přípomínalo Tenkrát v Americe, kdy se objevují více tiché obrazy, zahleděné pohledy před výlohami než akce a konverzační spád. Ale hodnocení po prvním dílu se nedá brát vážně u nikoho..:)

• 15.9.2010  00:36
    Katka (2009)

Je tu smutný a je to realita, ale to je vše. Jen tragický obrázky nestačí, v podstatě se nic za ty roky nedozvíme, akteři často mumlají, takže by se k tomu hodily titulky, rozhovory skytají jednu dvě jednoduchy blouznící věty, při sekvencí po letech žádná změna, mě by spíš zajímalo jakým způsobem denně kradou, aby vydělali dva litry, jak vypadá takový život, jak to vypadá při detoxu, co na to její rodina, zajímalo by mě i jak lada to ve vezení zvladal bez drog, prostě film neklade otázky a tím pádem nedává odpovědi, celý film jsem se jen díval, jak si někdo píchá, kouří a je zfetovaný.

• 8.9.2010  13:48
    Maratónec (1976)

Stará dobrá škola

• 2.9.2010  23:31

Od scény s willisem, stallonem a terminatorem jsem čekal mnohem víc.

• 22.8.2010  18:31

Civilní a až příliš konverzační vůči příběhu.

• 18.8.2010  00:40

Až doposledních minut jsem myslel (se tvářilo), že je to komedie.

• 15.8.2010  15:31
    Šílenci z Manhattanu (TV seriál) (2007)

Mad Men mě naučili kouřit .

• 7.8.2010  14:10

Takže opět tu máme mudlu, co náhodně dostane supermoc, holku do který je bláznivě zamilovaný, ale ještě neví, že ho má ráda takovýho jaký je, dvoudenní rychlotrenínk, kterým porazí staletou nestvůru a hlavní ponaučení věř sám sobě a ta síla je uvnitř tebe ne ve věcech okolo bla bla..Proč už mě to nebaví?? 30% za poslední tři minuty, který byly vtipný.

• 2.8.2010  13:00

"Ten člověk v tom autě musí být osamělý, nemůže to nikomu říct"..chápete tu absurditu :D Superhrdina díky letajícímu autu :D , když tomu přídáte příběh Spidermena, vzhled Anakina, občas nelogické situace, tak tu máme dost zběsilé ruské kolo, které se v dněšních slátaninách točí docela dobře.

• 22.7.2010  15:46

Miluju filmy, kdy to vše doklapne až na konci a není to založeno na sci-fi, ale všechny střípky se vám logicky spojí.

• 20.7.2010  15:53
    Huge (TV seriál) (2010)

První seriál, kde hlavní roli hrajou obezní. Jedná se o seriál z hubnoucího tábora, kde každý má své problémy a často to není pouze váha a ne káždý chce zhubnout.

• 16.7.2010  01:42

Čekal jsem více situační komedii v rychlejším tempu..dostalo se mi suché skoro pouze konverzační drama s vyšší pachutí černého humoru, kterou drží nahoře kratší stopáž.