Kolikokoli

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 14.10.2018  19:56
    Venom (2018)

Hooodně veliké překvapení. Trailer mě nenadchl, Venom mě zas tolik nebere, navíc je to SONY. No, ale šla jsem, protože ten veliký nepoměr hodnocení diváků vs. kritiků na Rottentomatoes mě docela zajímal. A jsem ráda, že jsem šla. Akce super, komedie super, vážnější scény super, povedený a skvěle zahraný záporák i Eddie, Venom válí, prostě paráda.

• 28.4.2018  23:43

Hodně jsem se bála, že Thanos bude špatný a stereotypní záporák. A dostala jsem záporáka, který se hrdě může řadit k nejlepším komiksovým záporákům. Bylo to vtipné, bylo to smutné. Pár věcí tam bylo nesmyslných, ale zase poopravili pár věcí, které pokazili v předchozích filmech.

• 24.3.2018  14:14
    Probuzení (2007)

Nepochopila jsem význam toho, proč byl během operace vzhůru, když to ve výsledku bylo úplně jedno. Stejně by to dopadlo, kdyby byl uspaný a sekvence mimo operační sál by byli čistě snové. Herci nic moc. Ale nápad určitě zajímavý, akorát by to chtělo natočit lépe.

• 9.1.2018  21:37
    Runaways (TV seriál) (2017)

První dva díly jsou hodně divné, takové, že by člověk neřekl, že jde o superhrdinský seriál. Ale jde. A je skvělý.

• 28.12.2017  22:05
    Wonder Woman (2017)

Moc jsem se těšila. Fakt moc. Konečně ženský superhrdinský film... a dostaneme tohle. No jo, DC prostě nikdy nebude můj šálek kávy. Superhrdinky a superhrdinové jsou neskutečně OP, příběh plytký. U scény s tancováním jsem přemýšlela, že to vypnu. S žádnou postavou se tam ani nedá sympatizovat nebo soucítit. Nulová chemie mezi postavami. Sotva skončily titulky, už bych nebyla schopná říct, o čem to vlastně bylo. Muž z oceli hadr.

• 22.12.2017  22:23

Nečekala jsem, ale tenhle film opravdu ctí předlohu. Ano, je vtipný, a to docela dost, ale ten "feeling" z původního Jumanji zůstává.

• 11.12.2017  13:17

Ach ano, Taika. Jeho upírský "dokument" přesně ukazuje, jeho neobvyklý styl. Jeho humor je nevšední, jeho přístup k práci taky. A na Thorovi je to hodně vidět. Postavy jsou skvěle vykreslené, dá se do nich vžít, a přitom jde o film nesmírně vtipný a barevný. Marvel poslední dobou válí!

• 11.12.2017  13:15

Hodně jsem brečela, což se dalo čekat. Hodně se mi líbilo, že to skutečně bylo o tom psovi a lidé tam byli jen jako příběh na pozadí (i když samozřejmě propletení s životem pejska), a i přesto byly ty lidské příběhy reálně a "živé".

• 22.10.2017  17:47

Hodně jsem brečela.

• 8.10.2017  22:10

Film je dobrý. Vizuální stránka fantastická. A hudba... wow... hudba je to, co tento film naprosto vyhrál. Dokonalost. Herci dobří, příběh skvělý. Prostě spokojenost... oproti původnímu filmu.

• 7.10.2017  09:25
    Blade Runner (1982)

Blade Runner mi přišel jako jeden z těch filmů, kdy máte skvělého trikaře, výborný světlo, zajímavé kostýmy, ale scénáristé, herci a režisér to všechno pokazí. Proč tam byl Deckard? Nic neudělal, kromě toho, že molestoval zmatenou holku, která akorát zjistila, že je robotka, a chudák zmatená ani nevěděla, že může Deckarda odmítnout, protože se bála, že ztratí jedinou bytost, která jí tak nějak pomáhala. Scénář příšernej a i ta jediná věta v celým filmu (déšť, slzy, mimochodem Roy je ve filmu tak nějak jediná postava, která není plochá jak hrudník Keiry Knightly) je dílem improvizace, a ne úmysl. Přijde mi, že při natáčení nikdo pořádně nevěděl, co vlastně dělá a o čem ten film je. Je to smutný, protože samotný nápad lidi vs. roboti, co vypadají jako lidi a začínají mít lidské feels je zajímavý. Velká škoda.

• 9.7.2017  11:40

Na prvním žebřířku Marvelovek společně s Winter Soldierem. Naprostá pecka od začátku do konce.

• 22.6.2017  22:35

Boží. Konečně správná babská komedie. Když se můžou furt dokola točit rádoby vtipný kraviny o partě chlapů v shitu verze 50.1, tak se může jednou za čas natočit shit komedie o babách. Ten film se nesnaží o to být geniální, ale o to, aby pobavil. A to splnil skvěle.

• 30.4.2017  22:56

Četla jsem knihy, takže jsem se velmi těšila na film o Hannibalově mládí. Zklamána jsem nebyla. Vlastně je to podle mě nejlepší Hannibalí film.

• 30.4.2017  22:46

Byla jsem v divadle na Markétě Lazarové, a i když mě to zas tak nebavilo, tak to bylo furt lepší než tenhle film. Nuda a nuda.

• 30.4.2017  22:46

Nuda a v tom je to docela věrná adaptace knížky. Vančuru nemusím.

• 30.4.2017  22:43
    Sedm (1995)

Měla jsem vyspoilerovaný konec, tak nevím jak moc mě to ovlivnilo při sledování. Ale celkově se mi to moc nelíbilo. Zločiny/hříchy byly až moc prvoplánové a třeba v American Horror Story si s tímto tématem podle mě poradili lépe. Docela škoda. Taky divný, že u večeře jezdilo metro každou chvilku, ale předtím i potom mělo očividně nějaké delší pauzy.

• 30.4.2017  22:41

Hrozný. Další film o hrdinných Američanech. Díky, nechci. Nelíbila se mi ani kamera a hudba.

• 30.4.2017  22:38
    Čelisti (1975)

Cože? Mám dát víc jak jednu hvězdičku filmu, který způsobil, že lidi vraždí žraloky a ještě jim to přijde správné? Fakt ne, nemám ráda filmy, kde je nějaké evil zvíře, které se musí zabít spojením sil skupiny bílých mužů. Zvlášť když je to zvíře reálně existující (druhově, duh).

• 30.4.2017  22:35

Bože, co to mé oči musely vidět a můj mozek zpracovávat. Tomu říkám pořádný Vánoční film :D.

• 30.4.2017  22:34

Jako většinou - četla jsem dřív knížku a film mi přišel o dost věcí ochuzený.

• 30.4.2017  22:33

Moje dětská noční můra. Alespoň to na rozdíl od Chobotnic nebylo tak blbé.

• 30.4.2017  22:32

Asi byla chyba číst tu výbornou knihu před filmem.

• 30.4.2017  22:28
    Malý princ (2015)

Celé kino brečelo. Opakovaně. Já taky.

• 30.4.2017  22:27
    Pokoj (2003)

Ten film je tak strašný, až se mi chce brečet. Koukám pravidelně tak jednou do roka :)

• 30.4.2017  22:27
    Noc v muzeu (2006)

Haleluja, konečně film, kde Egypťan je Egypťan a ani to nebolelo.

• 30.4.2017  22:25
    Kick-Ass 2 (2013)

Film jsem viděla cestou autobusem do Prahy. Musím říct, že něco víc stupidního jsem neviděla dlouho předtím a dlouho potom. Hrozné. Přitom Kick-Ass 1 je pecka.

• 30.4.2017  22:23
    Evita (1996)

"Hlavní" písnička dobrá, Banderas skvělý, Maddona dobrá. Ale abych dávala víc hvězdiček na film, který prakticky oslavuje nacistický sympatizanty, to asi fakt ne.

• 30.4.2017  22:22
    Zmizelá (2014)

No, tak z tohoto filmu mrazí. Opravdu velmi dobře natočené.

• 30.4.2017  22:21

Nechápu, že jsem vydržela nevidět ten film do nějakých 26 let a přitom si nenechat vyspoilerovat konec. Naprostá pecka a zasloužený kult.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8