Verunka045

Verunka045

1 bod

• 23.4.2017  08:08

Bomba! Takhle u českého filmu jsem se dlouho nepobavila. Skvělé herecké obsazení, hlášky které nenechali nikoho se mračit, krásná příroda. Hned bych se podívala znovu :-)

• 23.4.2017  08:05
    Mimi šéf (2017)

Včera jsme byli v kině a koukala jsem kolik diváků Mimi šéf přilákal :-) Celou dobu byl slyšet nenucený smích od dětí a bylo to skvělý! Pár scén mi přišlo trošku nelogických ale to nevadí :-) Konec byl předvídatelný ale moc krásný :-) Já se jednoznačně bavila a jak bylo slyšet, nebyla jsem sama. Více takových animáků :-) Jednu hvězdičku si nechávám v rezervě ale opravdu bomba! Doporučuji :)

• 8.11.2016  22:13
    Trollové (2016)

Dnes jsem byla se synem v kině a líbilo se :-) Je fakt, že písniček je tam až přehnaně ale jinak super :-) Objetí každou chvíli, barevné vlasy Bridget. Pro rodinu s dětmi, pěkná podívaná.

• 22.8.2016  12:12

Spokojenost! Zábavný animak, který neurazí :) Byli jsme se synem a moc se nám líbil :) Konec, který pohladí na duši snad každého a po příchodu obejme svého mazlíčka :)

• 27.6.2016  14:38
    Škola zlomených srdcí (TV seriál) (1994)

Ten jsem zbožňovala:D Judy a Nick, ona velká zpevacka, on boxer a smutný konec. Potom Anita s Drazicem, hajzl se zamiloval do hodne holky. :D Vybavují si i Katarinu, jaká to byla mrcha a potom byla se slusnakem Charliem. Kde jsou ty časy :D

• 27.6.2016  14:22

Já musím dát plné hodnocení. Můj syn Angry Birds miluje, ať v PC nebo si s nimi hraje...A když jsme se dozvěděli, že bude film, odpočítávali jsme dny. Kino bylo plné a i kdyz šlo spíše slyset dětské publikum, zklamaná jsem nebyla. Přesně takový děj jsem ocekavala, jednoduché, pěkná animace, občas jsem se i zasmála. Řekla bych, že je to určeno pro děti a u nich to účel splnilo na 100% :))

• 19.11.2015  14:38

Naprosto super :) Já i můj syn jsme z tohoto animáku nadšení :))

• 20.9.2015  18:11

Dneska jsme byli v kině, syn chtěl na pohádku. Bohužel nás nenadchla. Pohádka, která měla být ve 3D, neměla žádný efekt...To už jsme se více nasmáli při ukázkách jiných filmů. Příběh byl promyšlen hezky ale animace a celkově mě to nějak nezaujalo. Mého 4.letého syna, bohužel také ne.

• 2.9.2015  12:25

Škoda, sedmička mě už tak nenadchla...Skončila bych to pátým dílem, ten byl famózní! NA sedmičce se mi maximálně líbilo velkolepé rozloučení s Paulem...Jinak nic moc.

• 2.9.2015  12:15

Já mám tyto filmy ráda :) Odreaguji se, pobavím...A nápad na "smíření v ráji" bomba :)) Za mě spokojenost!

• 18.5.2014  10:55

Nemůžu se dočkat dvojky :) Doufám, že bude tak úžasná jako jednička. Asi jsem se vrátila do dětských let...:) Od začátku do konce jsem se nemohla "nabažit" Luxusní animák :)

• 10.3.2013  14:14

Jedním slovem miluju tento film :) Akce, vzrušení, sex-appel, napětí...celou dobu filmu jsem sledovala co bude. Kráááásně jsem si odpočinula, parááááda :)

• 10.3.2013  14:11

Nechápu...Snad když celou sérii Twilight ságy nemám rád(a), tak na to nekoukám,ne? Je mi jasné, že jsou tady "borci" co potřebují zkritizovat každý film..:Ale je spoustu fanouškuůůůů :)) A MĚ SE LÍBIL!!!!!

• 9.11.2011  09:40

Prosím, viděli jste všechny díly? Já mám jen do druhé série a zbytek nemůžu nikde najít :/

• 10.11.2009  17:56

Film,který se mi zaryl do srdíčka. A skladby, které jsou stále oblíbené. Krásná princezna Sofie a hezoun učitel surfu Marko tvoří nádherný film, kde láska dělá mnoho. Všem doporučuji! Není co více dodat,zbožňuju tento film.

• 9.8.2009  11:34

Pan tělocvikář, jeden z nejlepších filmů...Ať si každý říká co chce...Je to super film u kterého se od srdce zasměju:-) Billy Bob Thornton( škola svádění), Seann William Scott ( Velcí bratři) a Susan Sarandon( První nebo druhá) dokážou vytvořit komedii plnou zábavy, pohody i napětí:-)