alambert

student

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 3.7.2016  10:58
    Srbský film (2010)

Nemůžu uvěřit tomu, že tohle je Ten film o kterém se tak mluvilo po festivalech. Ten film, o kterém kde kdo žvatlal, jaká je to esence brutality a nevím čeho všeho. Tenhle sh*t? Vždyť je to naprosto trapné a směšné. A ještě ty falešné penisy :D

• 2.7.2016  19:06
    Cena moci (2015)

Nudné, klišovité, neurčité cosi. Navíc s environmentalistickým podtextem.

• 2.7.2016  15:14
    Keith (2008)

Strašný klišé. Jinak by to bylo natočené celkem slušně. Ale Jesse McCartney byl hrozný omyl. Vypadal tak na 13 a celý film kvůli tomu vyznívá směšně.

• 27.4.2016  11:57
    Co na to Češi (TV pořad) (2016)

Že to kopíruje 5 proti 5, na to se*e pes. Koneckonců Prima už to nevysílá a ani to nevymyslela, je to zahraniční formát. Ale Matonoha, který mluví jak postižený, to už je horší.

• 3.4.2016  20:30
    Česká MISS 2016 (TV pořad) (2016)

Bouček s Marešem byli o něco méně trapní, než obvykle, tak za to aspoň *. Holky ale uplně ošklivé bohužel. Vítězka navíc ještě, slušně řečeno, hloupá.

• 14.12.2015  11:48
    Český slavík Mattoni 2015 (TV pořad) (2015)

Karel si to zase dal jak pán. Jinak katastrofa.

• 27.10.2015  16:54
    Praha vs. prachy (TV pořad) (2015)

Původně jsem dával 5 hvězd za nadšení aktérů. Pak jsem jednu strhnul za Rubešovo dětinské chování na magistrátu. Teď strhávám další za díly ohledně směnáren, které jsou neuvěřitelně hloupé a naivní.

• 1.10.2015  00:43
    Velký skok (2011)

Já jsem na tom prostě nenašel jediné pozitivum. Syntetické herecké výkony, ohraná pointa, nevtipné vtipy, spousta klišé...

• 19.9.2015  22:19

Trochu jsem přemýšlel, jestli je to vlastně vůbec myšlené vážně nebo jako parodie. Jednu hvězdu přidávám za Pontiac GTO :-D

• 3.9.2015  18:11
    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)

V podstatě naprosto fekální pořad. Nicméně, občas je to zábavné...ač samozřejmě lehce zvráceným způsobem.

• 25.7.2015  00:42
    Donšajni (2013)

Jak může mít někdo tu drzost si za takovýhke film říct někomu o peníze?

• 6.7.2015  17:56
    The To Do List (2013)

Největší odpornost jakou jsem v životě viděl.

• 25.6.2015  19:57

Trochu sem se bál, že to bude tak trochu klišé a... no jo, tak trochu bylo. Ale ještě únosné, nebylo to otravné, ale naopak celkem svěží. Felicity Jones i předvedla velmi slušné herectví. Takže myslím, že je to trochu podhodnocený film, takových 65% by mu určitě slušelo víc. Rozhodně nečtěte místní odborné (dementní) rozbory jako např od StarsFana. Nechci s tím ztrácet čas, jelikož je to jeden blábol za druhým, ale jednu věc vyjasním. Pointa toho, že se tak rychle naučí na snowboardu spočívá v tom, že 15 let jezdila na skateboardu. To znamená, že měla všechny návyky, uměla triky atd, jen potřebovala něco málo času (a ani to nebylo zas tak málo, několik měsíců) na dostání se do formy a přeučení ze skatu na snowboard. Myslím, že většina lidí, kteří o tom něco ví, by potvrdila, že to žádný nesmysl není. Navíc samozřejmě nešlo o žádné mistrovství.

• 31.5.2015  14:54
    Inga Lindström: Svatba mé lásky (TV film) (2011)

Je třeba ocenit úctyhodný pokrok říšských filmařů v tom, že ta holka je vážně hezká. To je v německých filmech nevídané. To je ale bohužel fakt všechno :-D Jinak bych z toho trapností zvracel...

• 24.5.2015  14:55
    Pizza Boy (TV seriál) (2015)

Na české poměry naprostá bomba.

• 23.5.2015  20:32
    Nezapomenutelní (TV pořad) (2014)

Některé díly jsou vážně dobré, i když třeba okopírované ze zahraničí... ale tak to nevadí, češi totiž reagují jinak než třeba amíci apod., takže je to jiné. Některé díly jsou ale i dost trapné a nudné. A některé mě uplně štvou. Třeba ty pokusy s krádežema. To má za výsledek jen to, že když se to pak stane doopravdy, tak se na pomoc lidi vykašlou, protože budou mít akorát strach, že budou kolovat ve videu na internetu.

• 23.5.2015  20:07
    Underground Comedy (TV pořad) (2014)

Nefalšovaný peklo a žumpa plná fekálií. Jen ten díl "Recenze ku*ev" docela pobavil... :-D

• 23.5.2015  19:30
    TOP 5 (TV pořad) (2013)

Něco zajímavého zcela výjimečně, jinak samé pitomosti. Navíc občas zpracované zcela nesmyslně. Za přitěžující okolnost považuju i výslovnost komentátora. NejvyŠŠŠí, přesvěDčili...apod...

• 23.5.2015  14:00
    Závod o Hrad (TV pořad) (2013)

Musím říct, že mi to přišlo jako zajímavé zpestření nudné záplavy rozhovorů před volbami.

• 23.5.2015  13:59
    Darwinovy ceny (TV pořad) (2013)

Díky tomuhle pořadu se může člověk podívat na spoustu videí, ke kterým by se jinak nedostal. Ne že by nemohl, ale pochybuju, že má každý čas prohrábavat se tunama ruských videí z palubních kamer apod.

• 23.5.2015  13:55
    Fenomén (TV pořad) (2008)

Stupidní. Poslední dobou mi i připadá, že už se ty témata opakují. A vrchol všeho je ta neustálá reklama na knihu hlavní protagonistky o jejích románcích či co. To mě vážně zajímá...

• 23.5.2015  13:53
    Virály týdne (TV pořad) (2014)

Je až neuvěřitelné, do jak nudné podoby je možné virální videa zpracovat.

• 23.5.2015  13:49
    Homemade (TV pořad) (2015)

Tak tohle ve mně vážně nebudí ani trochu důvěry. Kupříkladu tu zubní pastu považuju za životu nebezpečnou.

• 21.5.2015  19:12
    Babovřesky 3 (2015)

Sledoval jsem to po šesti pivech a stejně jsem nestíhal. Holt, pokud nejste aspoň na trávě jako Troška, nemáte šanci s ním držet krok.

• 21.5.2015  19:11

U jedničky jsem si pořád říkal, na čem Troška asi tak jede. Ve dvojce to prozradil. Zelený koláčky. No asi taky budu muset začít péct... Ale hokejisti pobavili.

• 24.4.2015  23:21
    Emmanuelle (1974)

Jediné plus tohohle výtvoru je hlavní hrdinka, které to tady moc sluší a skoro vypadá jako můj typ...až na ten hroznej účes. Jinak je to trapné, nudné a především nechutné. Pointa se mi naprosto hnusí. Navíc je to celé takové...poněkud...zarostlé...

• 19.4.2015  03:24
    Vlhká místa (2013)

Dlouho jsem přemýšlel, jestli jsem někdy viděl něco nechutnějšího... Ne, to je lež. Nepřemýšlel. Neviděl. Tečka. Stejně tak jsem dlouho neviděl nic dementnějšího a víc prostoduchýho. "Jsme němci, takže neumíme natočit dobrý film normálně...tak to doženeme nechutností. Jawohl ! "

• 31.3.2015  23:56
    Top Gear: Apokalypsa (2010)

Zaprvé je to celé nesmyslné. Až přijde apokalypsa a vědci říkají tohle a tamto, bla bla. Úplně mimo realitu. Ale především mi vadí, že při jízdě v Bowleru je vidět, že je na tachometru 0 a jedná se o nějakou * projekci. To takhle dělají celý Top Gear, je to jen animovaná fikce? Asi budu muset přehodnotit celý pořad.

• 30.3.2015  01:06
    Strážci pokladu (TV film) (2011)

Podle mě by mělo být nějakou mezinárodní rezolucí zakázáno, aby Němci točili filmy :-D

• 28.3.2015  23:24

Na jednu stranu fajn připomenutí zajímavých momentů, nadruhou stranu mi vadí, že je to sestříhané a není to v původní podobě.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20