• Krátkometrážní

Zákon gangu (2008) (seriál)

JOJO to je vončo! Konečně po dlouhé době seriál, který je prostě neskutečný! Neserou se tam vůbec s ničím a nic tady není problém! Prostě top seriál za hoodně dlouhou dobu co jsem viděl a musím říct, že jestli ho něco překoná tak budu hodně překvapený xD jen tak dám SAMCRO, doufám, že ještě uvidím ještě hodně povedených sérií! ^^ (zrovna sleduju 6. sérii a netrpělivě čekám na 7.)

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Skvělý film pro všechny snílky, ale i pro obyčejné lidi xD nádherné scenérie Grónska a Islandu, vtipné situace a hlášky a dobrý konec...tak jak to všichni máme rádi :P

Requiem za sen (2000)

Po pár letech sem se na tento film podíval znova...napoprvé to byl silný zážitek, ale byl jsem malé ucho co o světě vědělo velké hovno...teď když jsem se na to podíval znova, tak na mě zapůsobil ještě mnohem víc než napoprvé...jeden z nejsilnějších filmových příběhů co jsem kdy viděl...

Světová válka Z (2013)

Pro mě, spolu s White house down nejočekávanější novinka roku 2013 a nezklamala ani v nejmenším! Jak sem to viděl tak sem prostě ležel v posteli s očima jak bulvy vykulenýma...marás! Nejbrutálnější zombíci ze všech zombie filmů xD jestli by nás čekala taková apokalypsa tak prostě sme hned v prdeli i kdybychom měli 10 Bradů Pittů xD. A prostě nejvíc mě rozesmálo (a potěšilo...ale není v tom nic rasistického) jak ti zombíci přelezli židům do Jeruzaléma přes tu mega zeď xD já sem to těm hajzlům přál, si tam zpívali a cítili se v bezpečí xD. Inu sečteno a podtrženo...parádní xD

Útok na Bílý dům (2013)

Tak na tento film jsem se asi z letošních novinek těšil nejvíce a vůbec mě teda nezklamal! (i když jsem z toho měl trošku strach). Tatum s Fixxem jsou skvělé duo, kterým jde akce hezky od ruky a potěšili mě, že Foxx není prezident, co dokáže všechny zmlátit, ale spíš takový ten co dostává na prdel i od děduly nad hrobem xD...prostě parádička, na kterou se vždy rád kouknu znova ^^...jinak amerického patriotizmu si každý užije dosytosti a zvláště při scéně s máváním vlajkou, kterou si holčička (která mě ke konci svou tvrdohlavostí už rozčilovala) nacvičila na školním představení, sem se už musel i smát xD.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Poprvé jsem ten film viděl už hrozně dávno...byl jsem ještě malý a velmi hloupý a s hrozným vkusem na filmy a navíc jsem půlku věcí neslyšel...ale i přes to jsem si říkal, že je to velmi dobrý film, který si určitě zaslouží 5*... dneska jsem se na to podíval po 2. a mé pocity jsou nepopsatelné...prostě úžasně geniální...normálně mě většina filmů nechá docela chladným, ale tady to prostě nešlo...Brooksův příběh byl pro mě asi nejsilnější částí (tak aby ne že...). Prostě rok 1994 byl pro filmy přelomový a kdyby nebyl tak by byl svět o hodně chudším místem.

Raubíř Ralf (2012)

Fakt hrozně pěkná pohádka. Hrozně příjemně mě překvapil ten nápad a příběh prostě všechno :)

30 Seconds to Mars: Hurricane (2010) (hudební videoklip)

Hoodně zajímavý klip, který bych do 30STM teda neřekl...ale jako proč né :P pěkný holky nikdy nic nezkazí a když jsou v tomhle klipu takhle tak se na to člověk rád koukne xD + hudba taky skvělá ;)