• Krátkometrážní

TRON: Legacy 3D (2010)

Sice jsem na tom byl v kině, ale vůbec si nepamatuju, o čem to bylo...né že bych byl opilý nebo tak, ale...no...byly tam určité aspekty, které mi nedovolily se na to kouknout pořádně xD, Inu po více než 2 letech jsem si řekl, že uzrál čas, podívat se na tento výtvor znovu a musím říct, že nelituju. Sice to není žádný příběhový a překvapivý zázrak, ale pěkně se na to kouká a nevím kolikrát jsem si v průběhu filmu řekl "sakra tak to je dobrej soundtrack!" ...pozn. sice jsem se nebavil tak jako napoprvé, ale člověk nemůže mít všechno že? xD

Mariňák (2005)

Tak toto byl úplně jiný válečný film, než jaké jsem doposud viděl. Ukazuje, jak čekání na tu osudovou "válku" může nerušit a nebo zničit původně poklidný život (jojo...holky=potíže) a když nakonec válka skončí, tak zjistíte, že nevíte co dál a ani jste z té pitomé pušky nevystřelili. Zpočátku jsem se několikrát zasmál a hodně zhnusený jsem byl u scény s měněním záchodkových nádrží xD...asi se nakonec mariňákem stát chtít nebudu (pravděpodobně to není pořád jen taková badass akce jako v Bitevní lodi xD). Film znám z jednoho videoklipu mé nejoblibenější skupiny ever (Avenged sevenfold) a prostě pořád jsem čekal, kdy ta písnička začne u některých scén hrát...škoda, že jsem čekal marně (když je písnička mladší než film tak jsem fakt čekal marně od začátku xD)

Rychle a zběsile 5 (2011)

Naleštěný káry, řvoucí motor, skvělá akce, vtipné hlášky (Týýý vole od koho to auto máš? Od Šmoulů?) a pěkný holky...co víc si může člověk přát? Zase jsem zažil tu "nadpozemskou radost" při koukání na tento film...jen tak dáál! Už se těším na pokračování a na mnoho dalších zničených aut. xD

Dredd (2012)

Nemohl jsem si nevšimnout neskutečné podobnosti s filmem Zátah. Ale je to hoodně cool! Sice nejsem člověk, co si potrpí na nějaké speciálně speciální efekty v průběhu filmu, ale ty efektní zpomalené záběry, které následovaly vždy po požití té super drogy se mi fakt líbily :)....sečteno podtrženo efektní podívaná co potěší u srdce xD

Takešiho hrad (2002) (pořad)

Japonci dokazující svoji "speciálnost" xD jako né že by se to dalo sledovat nějak často, ale pokud nemáte co dělat a chcete se podívat na něco fakt podivného, tak je Takešiho hrad ta správná volba xD

Dannyho parťáci 3 (2007)

Po ne příliš vyvedené "dvojce" se vrací skvělá "trojka" :)) svižné, vtipné...prostě Dannyoparťákovské xD...a rozhovory mezi Rustym a Dannym jsou skvělé (ty vymýšlel fakt nějaký génius xD).

Útěk z vězení (2005) (seriál)

čeknul jsem jen 1. sérii a část 2. série, která už mi bohužel nic moc neříkala...ale jako ta 1. byla neskutečná a myslím, že si najdu čas se na ní kouknout znovu, protože si to určitě zaslouží a já už si to vůbec nepamatuju xD .... tak jsem to už celé dokoukal...1. série je bezkonkurenční...úvodní díly mě jako diváka (už opakovaného) nadchly, ale ke konci série se mi zdálo, že už ztrácí tu svoji dynamičnost...další série byly, ale taky fajn...je to zajímavé hlavně i tím, že se to odehrává ve velmi krátkém časovém rozmezí a vlastně skoro celý seriál se drží stejného tématu takže rozhodně nějaké nedořešené konce nehrozí...nicméně u svého původního hodnocení 4* zůstávám, ale je to trošku škoda, protože první díly mají na krásných 5*...ale co se dá dělat :P

Shrek (2001)

Film má prostě všecko a navíc neskutečně boží soundtrack (který oceňuju sice až s odstupem času, ale to na tom nic nemění!)...tvůrci vytvořili opravdu skvělý film, který si zaslouží plné hvězdičkové ohodnocení! :))

Sedm (1995)

Pitt + Freeman + Spacey + Fincher...kdyby tady těchto pár jmen někomu nestačilo k tomu, aby pochopil genialitu tohoto filmu tak by měl jít fakt do léčebny. Nejvíc psycho krimi film co jsem kdy viděl, špička ve svém žánru a rozhodně patří ke špičkovým dílům ever. Další z filmů, které by měl člověk vidět.

Kult hákového kříže (1998)

Rozhodně jeden z filmů, který byl měl každý člověk vidět. Norton to zahrál prostě geniálně...Nedostaneš odpověď, když se špatně ptáš...musíš dávat správné otázky.