Benedygtus

okres Pardubice
Zdrave nenormalni

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 3.1.2019  01:41

Urcite by si tento snimek zaslouzil vice pozornosti. Moc se mi libilo zpracovani a predevsim asi kamera, ktera tak nejak svym trochu "amaterskym" ci snad roztresenym okem dala filmu jeste vetsi autenticnost. Dale bych vyzdvihl vykon hlavni postavy (Rayn Gosling), ktery by za tuto roli mohl dostat klidne i nejakeho toho Oscara, jenze to by prave nesmel tento film byt tak trochu prehlizen. Zpusob jakym je pribeh vypraven, pro nekoho mozna pomalu, ale me stopaz utekla jako voda. Zamereni se na pocity, tak trochu i sonda do Armstrongovic rodiny. Myslim, ze to cele bylo velmi tezke uchopit a zpusob jaky byl zvolen je dokonaly, jako cely film. Snimek doporucenihodny vsem.

• 24.12.2018  20:34
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Hrozna matlanina. Rok od roku je to snad horsi :/. Logiku to postrada, vtip taky, hlavni hrdina je namysleny ackoli ma "smysl pro spravedlnost". Divim se sam sobe, ze jsem to dokoukal.

• 5.12.2018  15:31
    Venom (2018)

Je to oficialne tak na 4*, ale kdyz uz jste tak moc zklamani ze vsech poslednich Marvelovek, ktere jsou infantilni, nudne a co vic, predevsim trapne a pritom opravdu mate radi comicsovky, tak tohle, tohle proste musi dostat plny pocet. Hardy nezklamal a musim rict, ze to bylo velmi prijemne a zabavne pokoukani.

• 8.4.2018  21:00

Podstatne sprostsi i prostsi nez serial a vtip jsem trochu postradal. nedokoukano

• 29.3.2018  00:43

Solidni pocin s ohledem na to, ze se jedna o neziskovy projekt, ze to je v prakticky amatersky film. Velmi povedene efekty, trochu horsi uz to je s kamerou a pribeh/logiku filmu to uz budou muset hodnotit lidi, ktery svet Bradavic a HP zerou vice nez ja.

• 26.3.2018  21:58

Az tak moc komedialni mi to neproslo, nicmene film to je vyborny. Vypravi o radostech a strastech lidi pohlcenych do svych malych obrazovek, ktere si kazdy nosi v kapse. Socialni site, mozna ne z uplne realneho, ale urcite zajimaveho a ZABAVNEHO pohledu. Velmi prijemna atmosfera provazi cely tento film a ja si u neho nadmiru odpocinul.

• 20.3.2018  00:19

Prumer ve vsech smerech krom Boha Slunce (Geoffrey Rush) ten byl podprumerem a to hluboce, absolutne nehodici se do teto role.

• 8.3.2018  16:35
    Jumanji (1995)

Film, ktery byl v mem detstvi vrcholem kinematografie.

• 7.3.2018  08:02
    Já, Tonya (2017)

Necekejte zadny americky sen, ani pohledne kreace na lede ovencene romantickym pribehem. Tohle je vcelku drsny pribeh o ladnem a krasnem sportu a proste divce, ktera do nej chtela vstoupit se vsim co ma, ackoli okolnosti a vyvoj udalosti ji moc nepreji a zivot je o to tvrdsi, oc krasobrusleni pro ni lehci. P.S.:Skvele autenticke zabery na konci filmu.

• 12.2.2018  01:13

Po treti jsem se nechal zlakat na tenhle lehce uchylne ujety advertising bez pribehu a ne..Nic se nezmenilo ba naopak, mozna to je jeste horsi - podrobnejsi komentar se nachazi u predchoziho dilu, ktery stejne prilehave pasuje i na dil tento: ZDE

• 12.2.2018  01:06

Prijemna oddychovka, kde velmi zalezi na tom, zda-li vam vadi/nevadi Robbie Amell, ktery je na kazdem zaberu kamery. Hezke poselstvi a pribeh jako takovy, ikdyz neoslni. Behem filmu se nekonaji zadne salvy smichu, je zde prijemna hlavni herecka, prijemna herecka ve vedlejsi roli (Shelley Hennig), neodehrava se prehnana romantika a nedostavuji se zadne pocity studu/trapnosti behem sledovani filmu (coz v posledni dobe u podobnych filmu, je temer zazrak). 75%

• 22.1.2018  20:21
    Single Man (TV seriál) (2017)

Dobre, jako celek single man je spis podprumer a par hodne dobrych vtipu to bohuzel nevytrhne a pridavam se ke spouste komentaru a rikam ze prvni pulka je na 4* a posledni dva dily jsou na 2 slabe.

• 12.12.2017  18:39
    Gastromapa Lukáše Hejlíka (TV seriál) (2017)

Blog super, doporuceni Lukase jsou pro me opravdu velmi cenna, ale toto videozpracovani bohuzel pro me lehce pokulhava, mozna ciste z toho duvodu, ze Lukas neni az takovy sympatak, jak se z psane verze blogu zda.

• 14.11.2017  18:14

Silne podhodnoceny snimek. Krasna oddychovka se Sci-Fi tematikou, jak se slusi a patri. Nic prevratneho a mozna trochu nestastne vybrani herci, ale po tech slataninach, co se na nas chrli posledni cca 2 roky (az na par svetlych vyjimek), je tohle prijemna zmena, ktera me bavila a neplesatel jsem trapnosti jednotlivych scen. Zmena predevsim v tom smeru, ze o Valerianoj a vsem tam okolo v cele s rejzou mohu s klidnym svedomim rici: "Svemu zanru ostudu urcite nedelali."

• 9.11.2017  23:56

Ohromna porce zabavy, smichy jsem slzu uronil. Vynikajici zalezitost, ktera hned behem prvnich par minut nastoli solidni tempo a drzi si ho az do minut poslednich. Dekuji CSFD, ze pro jednou zas pamatovalo i na Hradec Kralove a projekce nebyla jen v Praze. Doporucuji, jdete do kina!

• 9.11.2017  10:31

Na Branagha jako Poirota jsem si teda nezvykl za cely film, coz vzhledem k tomu, ze snimek je prakticky jeho exhibici je celkem problem, ale nejak jsem se od toho dokazal, ve vysledku, trochu odpoutat a "zavirat nad nim oci". Jinak totiz muzu rici, ze me na filmu nic nerusilo a dokonce opravdu velmi bavilo. Nejaky ten vtip se ve filmu nasel a dej jako takovy je samozrejme brilantni, po predloze, kterou jsem sice necetl, ale mozna u tohoto zanru to je k dobru. Ostatne dobra povest tohoto deje a autorky je predchazi. Ja tak odchazim od filmu prijemne naladen a tesim se az se na nej nejakou nahodou podivam znovu. 85% i pres ne-uplne povedeneho a pomerne akcniho Herculea Poirota, ktery prinasi neco jineho nez David Suchet nebo Albert Finney - jeho puvodni predstavitel. Oba meli noblesu a eleganci, kterou jsem nyni postradal. Zkratka David Suchet pro me zustava opravdovym Herculem Poirotem, temer stejne jako R. Atkinson Mistr Beanem.

• 8.11.2017  14:50
    Blade Runner (1982)

Atmosfera temer prehlusuje dej a tak se lehce muze stat, ze vas snimek zacne nudit. U tohoto filmu je nejdulezitejsi, podivat se na nej v ten spravny cas, s tou spravnou naladou. Pak si ho naramne uzijete a budete fascinovani.

• 28.10.2017  22:53

Silenej narez, kam se hrabou dnesni sci-fi akcni filmy. Popcornova zabava, ktera hned tak neomrzi.

• 21.9.2017  21:48

Osoupany 2 hvezdicky a to hlavne za sceny s panem prezidentem, ktere snad i byly vtipne. Jinak to byla nuda a silena blbost postradajici jakykoliv smysl a z akcnich scen lze nepohanit snad jen tu posledni..Navstevu kina urcite doporucit nemuzu.

• 21.9.2017  13:02
    Kdo je kdo v mykologii (studentský film) (2016)

Zajimave, ale nic nerikajici..snad jen nechlastejte prilis, jinak se muze prihodit spousta necekanych situaci a to jen diky touze se napit.

• 10.9.2017  20:36
    To (2017)

V kine na hororu jsem nebyl snad nikdy. Vzhledem k tomu, ze nejsem vyznavacem tohoto zanru, tak to bylo dost mozna i na dlouhou dobu naposled. Ale film to je hodne povedeny a podle meho doprovodu, ktery cetl predlohu, je to solidne odvedena prace s dobrym zachycenim toho, co King napsal, ale s trochu "osekanym" koncem. Nevedel jsem, kde vsude muzu mit tzv. "husi kuzi" az do teto navstevy kina, ale jednim dechem musim dodat, ze jsem mekkej a dalo se to pomerne v klidu vydrzet (jako celek).

• 5.9.2017  15:56
    Všemocný (TV seriál) (2015)

S filmem to ma pramalo spolecneho a ja koncim u E10, protoze to je fakt uz nuda k uzoufani, sympaticti herci nestacej, kdyz to nema temer zadny dej a je to jen pomerne bidna kriminalka, kde na pozadi vseho je "NZT".

• 31.8.2017  21:44
    Temná věž (2017)

Knizni predlohu jsem necetl, ale tenhle film jsem videl celej a je to snad nejsmutnejsi(kvuli tomu, ze se do toho namocili pomerne solidni herci) a nejhorsi navsteva kina za posledni rok. Trapna nudna blbost. Neni zde absolutne nic, co by se mi libilo. Opravdu ne

• 22.8.2017  11:44
    Domek z karet - Série 5 (série) (2017)

Stalo se to, v 5. serii jsem otupel a zacalo mi vlastne byt nejak jedno, co se deje. Zacalo to byt chaoticke (mozna taky proto, ze jsem jiz nebyl tak pozorny). Nejedna situace uz mi prisla i tezko uveritelna a druha tretina serie pro me byla vcelku nezazivna az skoro nudna. Prijde mi, ze uz toho je prilis. Prilis nekalosti v kratkem case a namisto nejake promyslene lsti, je to spis jak maraton a soutez o to, kdo udela jeste neco horsiho. Castokrat to neco horsiho, jsou pritom jen slova, ktera se tak nejak stanou, ale na deni/postavy to nema velky vliv a na obrazovkach z toho taky vetsinou nic nemame a mam dojem, ze to prestava mit vliv i na me sameho. Konec se snazi presvedcit o opaku, ale jako celek pro me zatim nejslabsi serie..

• 17.8.2017  02:19

Komentar muze a bude obsahovat SPOILER Jo, bylo to super, ALE (a berte to tak, jak v nekterem z predchozich dilu Jon Snow (tusim) rekl, vsechno pred "ale" jsou sracky), jakto, ze v takove zime se jim nekouri od pusy? Jakto, ze tam praska led, vzdyt to je kurnik zamrzly desitky a stovky let a ne, opravdu nechodte na me s tim, ze to je nejakej teplej proud kdoviodkud. Par vtipnych konverzaci to fakt nezachranuje a ja si rikam, jestli tvurci radsi nemeli s tim hura pokracovanim skoro bez autora, trochu pockat, protoze to zacina vazne pokulhavat. Zacina me taky pripadat, ze hlavni postavy uz neziji ve fantasy svete, ale spis ve sci-fi svete, kde teleportace neni zadny problem a takhle by se dalo pokracovat. Fakt, ze Jon na tuhle bomba vypravu vyrazil me stval a psal jsem to uz v komentari u minuleho dilu, ale ted kdyz se za to 5x omluvil, tak ten pocit docela vyeskaloval, protoze to navic zacalo pripominat nejakou telenovelu ci co. O maratonci Gendrym(ten s tim kladivem), ktery v tech -xy °C prebehne pul zemekoule uz snad ani nema cenu se zminovat.. P.S.: Jsem rad, ze to s tou "magickou, velkou a ledovou zdi" aspon tak nejak trochu obesli, kdyz uz to tam takhle vymnoukli (ohledne premistovani (ne)mrtvyho).

• 14.8.2017  22:16

Komentar muze a bude obsahovat SPOILER Nevim jestli jsem se stal kritickym k tomuto serialu anebo kvalita sla dolu, ale trochu me vadi nektere veci. 1) Jamie na konci minuleho dilu padal az kdovikam a logicky, kdyz ma brneni a kovovou ruku, asi zrovna na plavani to nebude a pak na zacatku tohoto dilu se vynori, jak kdyby nic a co vic, o takovy kus dal.. To, ze dracek je jak novy, po tom zasahu od Bronna, se da jeste pochopit ikdyz teda taky jsem se nad tim dost pozastavil. Ale pak prijde ten brilantni napad.. "Pujdeme zajmout chodici mrtvolku za zed. Sice moc nevime proc, ale urcite to je super napad, protoze nas je 10, jich je nepocitane. Ale tak treba se tam nekde jeden zatoula, my ho jen tak v pohode chytnem a odkracime zase zpatky.. Kdyby si aspon vzali Branna s sebou nebo kdyby skrze jeho schopnosti nejakeho privedli a co ten strejda, co Brannoj pomohl? Nehlede na to (ikdyz to asi Jon Snow nevi) stejne mrtvej neprejde pres tu "magickou" zed.. Game of Thrones mam rad, ve vysledku to asi je jeden z nejoblibenejsich mych serialu, ale tenhle dil je asi prvni, ktery me stval a zklamal.

• 6.8.2017  16:15
    Labyrint (1986)

Jeden z filmu u kterych cas sehral svou roli nekompromisne a tvrde. Zvlaste zvuky a hudba tahaji za usi. Zapletka prapodivna a z meho pohledu dost lacina. Ale porad se najde par dobrych forku, sympatickych postav a hezkych momentu. Doporucit tento film vsak jiz uplne nemohu. Pro vychutnani i v dnesni dobe by clovek musel byt skalnim fandou jednoho z hlavnich predstavitelu (David Bowie / Jennifer Connelly). Zde na csfd vcelku odpovidajici hodnoceni. 75% i za me. P.S.: Prevlikani a kostymy Davida Bowieho, k popukani!

• 2.8.2017  15:45

Jsem rad, ze film neupada do nejakeho patosu a drzi se toho, co chce divakovi sdelit bez zbytecnych pridavku. Zaver pak pro me byl silnym zazitkem a dokonalym vyvrcholenim. P.S.: pocit trapnosti a studu vas filmem budou provazet.

• 29.7.2017  11:58
    Baby Driver (2017)

Takovej, docela dlouhej videoklip. Prijemne prekvapil (protoze prekvapil) konec. Jinak to je vcelku prumerna oddychovka s tim, ze v traileru jste meli moznost videt uz temer vse, cim film zaujme.

• 21.7.2017  10:57
    Dunkerk (2017)

Film ktery nevypravi, jen nastinuje pocity a situace v kterych se vojaci nachazely. Zkratka je to takova lyrika o valce a bojim se, ze na to brzy zapomenu, coz si asi film, natoz udalost kterou ztvarnuje nezaslouzi. Svuj podil na tom ma i fakt, ze 107 minut sledujeme prakticky to same dokola s velice malo vyjimkami. Nemame moc cas (a mozna ani duvod?) se ztotoznit s nejakou konkretni postavou a tak to jen tak nechava clovek plynout az se pristihne, ze takto silna udalost se ho tak nejak nedotyka, aspon v mem pripade. Ani vterina ticha, ani minuta klidu. A ja tak od pulky filmu byl otupen a unaven. Unaven z neustaleho hluku umocnenym kinem a z flashbacku, kterych bylo nejak presprilis a taky z toho, co popisuju vyse, ackoliv se tim asi jevim jako necita. P.S.: Tom Hardy obsazen do role, kterou mohl zahrat uplne kdokoliv, temer i hadrovy panak, ale za tu zaverecnou scenu to asi tvurcum stalo.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21