Katte

<< předchozí 1 2 3 4
    • 13.2.2019  19:41

B-O-Ž-Í

• 12.12.2018  01:43

Oh my f*****ing good... no dámy a pánové, Blake Lively... ámen.

• 6.6.2018  01:32

"Právě se stalo."

• 8.1.2018  01:30

Příjemné překvapení! Film na který se ráda podívám znovu, takže jasné 4! :)

• 12.11.2017  19:22

Za ten konec veškerý žádný? 3* Ok, Počátek má taky otevřený konec, v pořádku, ale tady jaksi nevíme vůbec nic. Ovšem bez elektřiny může svět vypadat úplně jinak. Iluze se rozpadá a zůstává jen těžká realita. Je to zajímavý film, na který se ze zvědavosti stojí za to podívat, že bych si ho pustila ale znova? No to s největší pravděpodobností ne. Takže za mě na první podívání, krásný příjemný průměr.

• 11.11.2017  15:23

Začali první sérií natočenou za 4 dny na jednu kameru. A zatím skončili filmem natočeným za 14 dní na kamer několik. 1/3 financí vybrali od svých věrných fanoušků a v zákulisí/pozadí filmu, dělají neskutečné množství "extra" nahrávek, videí, rozhovorů. Tenhle film je spíš myšlenka, celá ta bublina kolem je 60% a film samotný takových 40%. Kdo nezná celý jeho příběh, nesleduje samotné herce, produkční tým etc. nejspíš mu myšlenka uteče, jako samotné vtipy a detaily ve filmu. Faktem ale zůstává, že své fanoušky má Carmilla po celém světě a já jsem jedním z nich. Pokud lidé dělají to, čemu pevně věří, tak to vždy stojí za to. Takže za neskutečnou snahu, naprosto úžasnou myšlenku v pozadí filmu, za detaily a vtipy pro zasvěcené, za všechno to, co dokázali, za všechno co dělají ve svém volném čase kolem, nemohu jinak než 5* a doporučit podívat se nejen na film, ale i na rozhovory, seriál, články a tak dále.

• 17.10.2017  02:57

Jasne ze to nema logiku, jasne ze je to "blby humor" ale to je na tom to genialni. Kdo chce hlubokomyslne drama tak je debil a neumi si vybrat film a hleda tady co tady opravdu nenajde. Tohle je KOMEDIE a ty maji hlavne pobavit a ne vam do hlavy nacpat kvantum myslenek. Pokud se nekdo chce zasmat, u tohohle filmu se to opravdu povede. Za me naprosto perfekni odreagovani za 4*.

• 17.10.2017  02:50

Za me naprosto skvely film. Humor, oddech a originalita. Pardon ale konecne film, ktery neni klasickym. Tohle je love story, ale jina love story mezi dvema prateli. Vztah je vztah a nemusi byt milostny. I pratele se hadaji, rozchazeji a davaji opet dohromady. Tohle je svezi pohled na tuto problematiku. Neresi se tady zbytecne orietace, ale fakt, ze ji to nerekla. Svet kde byt queer se proste neresi a je konecne bran jako norma. Uz se nemusime divat na rodice co "to neschvaluji" nebo "milostne trojuhelniky" kdy zena prebere zenu muzi. Plus Elise a Natasha jsou jednoduse k sezrani, hlavne tim jake jsou. Snaha delat vse na 100% se jednoduse musi ocenit. Pokud vezmeme v potaz ze film byl natoceny behem nekolika dni za velmi omezeneho rozpoctu tak svou kvalitou opravdu presahuje sve meze. Vtipy jsou dle meho nazoru dokonale. Film je vysledek snahy uzasne skupiny lidi, kteri chteji neco dokazat a o to tady jde. Hodnotim celkove film, jeho myslenku a cele pozadi pribehu, takze za me rozhodne 5*.

• 13.10.2017  21:01

GENIALNI uz dlouho jsem se u filmu tak nenasmala!

• 24.9.2017  18:19
    Předstírání (TV seriál) (2014)

První série rozhodně za 5*, bohužel druhá se tak někdy v průběhu hodně zvrtla. A třetí jen završila katastrofu. O konci který předpokládal další sérii ani nemluvě. Když to vezmu kolem a kolem, hodím průměr za 3...

• 10.9.2017  19:04
    Carmilla (TV seriál) (2014)

Parta lidí se rozhodla natočit seriál. To co vzniklo však není JEN seriál, ale něco daleko důležitějšího - myšlenka. To teď ale nechme stranou. Seriál jako takový se odehrává v jedné místnosti před stabilní kamerou. Ou shit, řekl by si jeden. Ovšem scénář a herci dokázali i s jednou kamerou natočit perfektní věc. Hromada nenápadných gagů a cílené detaily. Veronika Mars, Simone de Beauvoir, případně věta co jen tak padne v průběhu "Love doesn't mean the same thing to everyone." Kouzelný modrý hrnek Doctora Who, který se táhne skrze všechny tři série společně s cedulí "This is a good sign". Každá postava má něco do sebe. Perry je lehkou kopií Moniky z přátel :D Navíc, geniální využití výšky Sharon Belle, tomu se nejde nesmát. Občas na záběru něco upadne, jako klika u dveří, nebo se hercům povolí mikrofon, tu a tam před kamerou proletí moucha, nebo rovnou vypadne proud. Se vším se dá pracovat. Jednoduše i s malým rozpočtem se dá udělat něco velkého. Stačí dbát na detaily a najít lidi, kterým záleží na tom, co dělají a vědí proč to dělají. Nemůžu jinak než 5* a doufat, že se seriál dostane k co největšímu počtu lidí.

• 28.8.2017  19:43
    7 životů (2017)

Podle popisu... "hmm bude to asi ok." Realita? Neodtrhla jsem od deje oci, netusila zda brecet, byt v soku nebo zbesile hltat dej. Silene, uzasne, napinave, jine, dokonale, doporucuji.

• 18.8.2017  19:50
    Secretariat (2010)

Nekdy riskovat vse a verit.. je to nejuzasnejsi, nejodvaznejsi a nejsilenejsi, co muzeme udelat.

• 17.7.2017  20:55
    Oklamaný (2017)

Takovy.. naucny dokument.. jak se odborne zbavit... muže? :D

• 6.7.2017  20:45

Predvidstelne... ale mile. Hvezdicku navic si film zaslouzil za Maleho Prince (kteremu je proste tezke odolat) a za sve zvlastni kouzlo. Holt jsem nenapravitelny romantik a scena s fotkami me proste dostala ;)

• 23.5.2017  00:42

2* hlavně za Scarlett a myšlenku "Nedefinuje nás naše minulost, ale naše činy". Jinak zcela promarněních 106 minut života. Lucy byla daleko lepší ;)

• 4.5.2017  16:56

Představivost nemá hranic a dětská představivost má daleko větší sílu, něž 10 dospělých dohromady. Každý z nás však může mít otevřenou mysl a opět se stát dítětem. Na tento film se musíme dívat dětskýma očima, teprve potom pochopíme jeho krásu.

• 8.4.2017  01:18
    Tarzan (2013)

WOW! Takže, začíná to jako Armagedon, pokračuje to Vzůru do oblak a "čokošku", následně při velmi pozorném zkoumání tam objevíme znaky Tarzana, náhle se pak přesuneme do Avatara a hledáme "unobtánium" pak nesmí chybět scéna z Indiana Jonese a Cesty do středu země. Přirozeně celou podívanou ukončujeme správným americkým happy endem! Pokud někdo nemá čas podívat se na všechny zmíněné filmy, doporučuji tento snímek, jsou tam všechny v úžasně nepovedené grafice, při které si člověk říká že "Hm hm, byla by to dobrá počítačová hra v roce 2000". Nesmím opomenout také to, že "Tarzan ujíždí na steroidech a nebo je příbuzný Schwarzeneggera, protože jinak fakt netuším, jak mohl uzvednout gorilu a nebo sejmou helikoptéru kusem skály. Anyway.. za mě never more a poklona tomu, kdo dokázal z něčeho tak krásného jako je skutečný Tarzan, udělat tuto nechutnou směsici ničeho.

• 20.3.2017  21:41
    Hostitel (2013)

Dost mě překvapuje hodnocení, každý máme holt jiný názor, to je v pořádku :) Mě film okouzlil. Nenásilný, pohodový, klidní, milý. "Cizinec" nemusí být nutně nepřítel a nemusíme se ho bát. Budování důvěry mezi jinými světy, spolupráce. Nevyhánět násilím ale láskou. Pokud se někdo vrátí za těmi, co miluje a přitom mu hrozí smrt, případně je za ně ochoten obětovat život, není to nejčistější důkaz lásky? Za mě prostě nádherný film na klidný večer 5*

• 17.3.2017  19:38

Shlednuto v kine a v originalnim zneni!! Diky bohu :) Vsichni vedeli jak to dopadne a presto nikdo ani nedychal - jednoduse nadherne! :)

• 28.2.2017  20:44

Začátek? Blá blá nuda nuda, jasně to už jsme viděli 100x aha jasně no sex, milenka... a pak?! What the hell? Co se děje? Jaký střih? Kde to jsme? :O najednou jsem se nemohla očima odlepit za mě 5* a M-A-Z-E-C

• 26.1.2017  02:43
    Inferno (2016)

Velké, velké, ale velké zklamání... bohužel či snad díky bohu jsem četla knihu a musím říct že jsem naprosto zklamaná z toho jak ukončili film pardon... ale takhle fakt ne! 3* za jinak docela dobrý film, pokud nevíte jak je originální děj vymyšlen a napsán.

• 23.1.2017  00:09

"The life is a collection of moments. The ideas is to have as manny good ones as you can."

• 18.1.2017  02:21
    Noe (2014)

na 3* to vytáhla Emma! Je prostě skvělá. 2h a dojem "Hmm, tak celkem dobré." Že bych se na to někdy podívala znovu si nemyslím. Neurazí ale asi ani nenadchne... (tedy až na Emmu!) :D

• 24.8.2016  22:54

... avšak kniha je o hodně ale o hodně jiný zážitek... ;) tak už to prostě bývá a u této knižní předlohy, to platí asi pětkrát tolik.

• 13.8.2016  00:39

"What the stars do? Shine."

• 4.7.2016  21:15

Dávka melancholie, humoru, sarkasmu, naděje a lásky. Vše namícháno ve správném poměru. Film, který vykouzlí úsměv na rtu ne jednomu divákovi a ten bude přetrvávat i během závěrečných titulků při tónech skladby Not Today od Imagine Dragons. Film, ke kterému se jistě budu ráda vracet. Za mě 5*, za pocit, za úsměv, za větu "I became a whole new person just because of you." Za to, jaký vliv může mít někdo na člověka jen tím, že je přesně takový, jaký je.

• 20.6.2016  01:19

"Je zvláštní dozvědět se něco nového o někom, kdo zemřel." Drobnost skrytá v detailu.. ve větvích stromů jsou přeci veverky a v knihách příběhy, které jdou vidět. Jen někdy je třeba se opravdu pozorně dívat.

• 22.5.2016  02:38

"You should be with the person that... gets you."

• 14.4.2016  21:47
    Kolonie (2015)

Tak hluboky dojem na me uz dlouho film neudelal.

<< předchozí 1 2 3 4