Fighter (2010)

Jak Bale, tak i Wahlberg hrajou s přehledem, tady by měla skončit nejedna soška hlavně Chrisovi bych ji teda přál, protože jeho herecké výkony jsou na hranici zdravého rozumu. Tenhle film mě bavil, víc takových :) Wahlberg mě tady přesvědčil že hrát umí a na roli boxera seděl moc dobře, nechápu tady ty komentáře typu " Wahlberg neumí hrát" "Wahlberg je hrozný" řekl bych , že jako protipol k Baleovi hraje naprosto v pohodě je to prostě uplně jiný charakter + konečně Marka po dlouhé době vidím v roli, která má smysl a ve které se mi moc líbí ... díky za to

Armageddon (1998)

Americkým vlastenectvím je tenhle film cítit na stovky kilometrů, ale výjimečně mi to nevadí, má to drive, páru, hlavu a patu, ale hlavně geniální herce. Bruce Willis jako charismatický hl. hrdina nemá chybu a celá jeho partička je prostě famozní, tak jako krásná Liv Tyler ... Bay prostě blockbustery umí a tady to dokazuje, když se podívám na rok vzniku 1998, tak mě jako první napadne nadčasovost tohoto filmu. Filmy jako Jádro, nebo 2012 se Armageddonu ani nepřiblížily, protože ten je prostě jen jeden. Závěr snad ani nemusím komentovat, tak jako soundtrack od Aerosmith . Pro mě jako filmového fandu naprostá klasika a filmová povinnost :)))

Hanebný pancharti (2009)

Tak trochu PULP FICTION z druhé světové války :o) Scénka 3 italů je legendární :D Christopher Waltz je neuvěřitelný :) Tarantinuv rukopis je prostě cítit z každé scény, ať se jedná o šílenou přestřelku v baru, nebo vtipné scénky je to prostě tam :) Parádní film, který odsýpá a má spád . 5* bez debat :)

Sociální síť (2010)

Solidní záležitost. Pravda, že ty dialogy byly občas až moc naspeedované, ale tak si aspoň já představuju opravdového Zuckerberga ... Dostal jsem přesně to, co jsem očekával. Příjemně jsem se bavil a film bych určitě doporučil. Jesse Eisenberg mě bavil a opravdu jsem mu to věřil (jako herec se mi začíná zamlouvat čím dál tim víc) . Timberlake taky v pohodě, i když jsem nečekal moc, tak tenhle člověk ukazuje , že hrát umí . Fincher odvedl práci kvalitní, po režisérské stránce tady není opravdu co řešit. Opravdu příjemný film, který nepostrádá tempo, vtip ani kvalitu, takže *TO SE MI LÍBÍ* + dodatek co tenhle malý nerd (Zuckerberg) dokázal mi opravdu hlava nebere :D

28 týdnů poté (2007)

Takhle by dámy a pánové mělo vypadat něco, co si zaslouží do popisku napsat horror . Atmosféra "prázdné" Anglie vše jen podtrhuje ...

Kajínek (2010)

Dávám 5* . Poctivá filmařina, kterou Jákl dobře zvládl. Celý film byl napínavý jak kšandy :D Film zanechává miliony otázek a je na člověku, jak si to všechno ohledně Kajínka,korupce a intrik přebere ... Konstantin Lavroněnko je opravdu drsný, to se musí nechat ! PS:Tatiana Vilhelmová zde dokazuje jak skvělá herečka to je :)

Okresní přebor (2010) (seriál)

Kvalitní věc, kterou bych na nově určitě nečekal :) Velikou zásluhu na tom má Ondřej Vetchý, který je zde vynikající :)

Kill Bill (2003) odpad!

I když se na tenhle snímek dívám se vší objektivitou, nelíbilo se mi na něm opravdu vůbec nic ... Odpad je sice fatální, ale tady se nic jiného dělat opravdu nedá ... PS: Přesně tuhletu přeplácanou a nesmyslnou Tarantinovinu nesnáším a nemůžu ji příjít na jméno, klidně mě ukamenujte ... Naproti tomu třeba Hanebné parchanty považuji za luxusní film, ale Kill Bill se ti Quentine opravdu nepoved ;)

Zatím spolu, zatím živi (2010)

S klidným svědomím můžu žíct, že mě to bavilo :) To co jsem očekával jsem dostal ... Cruise hraje dobře a je to prostě těžký sympaťák a akční scény mu jdou, Cameron Diaz mu slušně sekunduje. Počáteční scéna v letadle byla fantastická a zábavná, tak jako scénka na motorce. Dávám 4*, protože je to pohodový film který nezklame. PS:Scénka, kdy si Cruise v pohodě a s klidem kráčí ke Cameron Diaz uprostřed přestřelky aby ji políbil je neskutečná :D