Marsik

okres Praha
ich bin noch Student

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45
    • 20.8.2017  22:22

Kino Svět Lišov - 80% (with J.)

• 17.8.2017  00:44

Jednoduše řečeno - sedlo mi to. Quentinův styl (vyprávění, akce, příběh, zápletka...) to vše skvěle servírováno, byť uznávám, že seznamování s postavami (rozjezd) se může zdát jako velmi dlouhé. Nicméně pak vám to vše do sebe zapadne a dostane se vám skvělého napínavého westernu. Channing Tatum Verde a jeho pár minut rulezz :) Nechápu sice, za co si EM zasloužil Oscara, ale budiž mu to přáno za jeho celoživotní dílo. Osm hrozných je u mě hned po prvním shlédnutí 5ti hvězdičkové. 87%

• 11.8.2017  22:44

Stará dobrá parta se po mnoha letech dala zase dohromady. Prostředí Jemenu nebylo za mě tolik atraktivní a to, jak postavy v podstatě všech 9 dílů pořád utíkají, bylo už taky trochu ohrané. Na druhou stranu jsem byl za návrat moc rád, PB jsem vždy žral a vždy ho budu mít rád. O napětí a překvapivé zvraty nebyla nouze, což bylo to, co seriál táhlo a na mě platilo. Každý díl jsem byl přiškvařenej k sedadlu. Za další díly bych se nezlobil. 90%

• 10.8.2017  15:51

Mě to nepřišlo tak zlé, i když ta "romantická" vložka byla na škodu. Ale celkem to odsýpalo a Seagal mi nevadil. Hodně lidí ho haní za to, že už nemáchá rukama a jen střílí, ale mě jeho charisma a hlas stačí. Asi jsem nenáročný divák, no ale co už. Jo a hodně mě pobavila scéna, jak se před Stevenem svlékla asijská žena, která ho chtěla rozhicovat a následně uspokojit a on na ní kouká, jako by si říkal: Whata fak you want? :) 55%

• 2.8.2017  02:30
    Pláž (2000)

PRIMA MAX - Nemohu jinak než 5*, i když vím, že Beach má x nedostatků. Zejména druhá polovina už není tolik zajímavá jako ta první. Zejména od momentu, jak začne Richardovi hrabat, to mi přišlo dost ulítlé. No ale ten ostrov, ta hudba,...prostě za pět. CZ dabing stejně dobrý jako origoš, Jagelka opět super práce. 90%

• 24.7.2017  21:21

Kino Světozor (malý sál) - Super sedačky, super plátno, super film. 77% (with J.)

• 17.7.2017  20:20

ČT2 HD - Skvělá nostalgie, film jsem neviděl snad 20 let. Mile mě udivilo, jak dokáže i v roce 2017 oslovit malé i velké diváky. Fakt jedna z nejpovedenějších fantasy ever. 80%

• 14.7.2017  22:33

Kino Lucerna - Tak toto byl opět extra silný a emotivní filmový zážitek. Myslím, že každého, kdo má alespoň trochu srdce na správném místě, to pořádně zasáhlo. Film vás rozloží, s tím prostě počítejte, ale bylo opravdu bravurně natočeno. Casey hrál excelentně a i délka přes 2 hodiny mi nevadila. 90% (with J.)

• 5.7.2017  22:44
    Spáči (1996)

** NOVA CINEMA HD - Silné téma, opravdu, zejména první část je výživná. Zpracování však na jedničku a druhá půlka ze soudního prostředí příjemným oživením. Navíc hodně zvučných jmen tu najdeme a CZ dabing (nejčastěji uslyšíte Petra Rychlého - postava vypravěče) také na pohodu. 80%

• 28.6.2017  09:41

Kino Atlas (ČSFD projekce) - Já vám nevím, filmů na téma nemocí bylo v posledních letech natočena kvanta. Tohle berme jako verzi pro puberťáky. Slečny 13-14 let si budou libovat, ale zbytek diváků to nejspíš zavrhne. Za mě takový lepší průměr. 60%

• 15.6.2017  23:59

Prostě se rozhodl jinak. Nemám slov. Vynikající film. Který mě ale rozložil. Extrémně silný filmový zážitek. 90% (with J.)

• 4.6.2017  10:10
    Anděl (TV film) (2010)

ČTD HD - Viděno v rámci nedělního ranního dětského pořadu "Studio Kamarád" :-) 60% (with A.)

• 29.5.2017  11:11

NOVA HD - Uff, trochu porod. Dobrodružné sci-fi fantasy opravdu není pro mě. 55% (with J.)

• 22.5.2017  10:37
    Komando (1985)

SRDCOVKA! Nespočítám, kolikrát jsem to už viděl. Jako malý jsem to hltal jako snad žádný jiný film. Dnes jsem se po dlouhé době dostal k dabingu z roku 1995, na kterém jsem vyrůstal a všechny ty hlášky se mi znovu vybavily. Fajn nostalgie! FSZ - 100%

• 21.5.2017  00:22
    Predátor (1987)

PRIMA MAX HD - Klasika? Ale jistě. Já osobně jsem sice na Predátorovi úplně neujížděl, u mě bylo vždy jedničkou Komando, ale i po 30 letech má Predy pořád co nabídnout. Nejenom akce, ale zejména atmosféru a napětí. Výběr postav také skvělý, stejně tak výběr českých dabérů. Spokojenost. Spravil jsem si chuť po novém Vetřelci. 80%

• 19.5.2017  22:54

Premiere Cinemas (ČSFD projekce) - Nejsem rozhodně fanda Větřelců, Predátorů, Premethea, atd. Je taky pravda, že jsem po celý dvě hodiny tomu v kině na chuť zcela nepřišel. A to jsem to měl ze čtvrtý řady, takže jsem tomu byl pěkně nablízku a nevěděl kam s očima :) Musí se ale nechat, že Fassbender hraje velmi dobře, zde trochu tajemně, stejně tak tajemně to na mě chvílemi dýchalo. Zkrátka mělo to svojí atmosféru, v kině o to intenzivnější a trochu uvažuji, že si doplním vzdělání v podobě Promethea. ČSFD díky za projekci...(ODBOČKA)... i když nenesu úplně libě, že uživatelé naší filmové komunity museli opět sedět pouze po stranách sálu. Cítil jsem se trochu nepatřičně, byť pro mě satisfakcí bylo, že nečlenové v prostředních řadách, kteří s námi předpremiéru sdíleli, si museli svá místa koupit, a to ještě s menší přirážkou než je klasický dospělácký lístek - tuším, že cena byla cca 210,- Kč za lupen :) Nicméně bych byl příště rád opět za klasický zasedací pořádek, na jaký jsme zvyklí, tj. "kdo dřív přijde, nechť má místo jaké chce". Konec odbočky. 60%

• 15.5.2017  02:02
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

HBO2 HD - Ženy sobě! Tímto heslem se určitě dá vystihnout tento netradiční seriál. Po celou dobu se to sice obešlo bez velkých zvratů a nervy-drásajícího napětí, ale mělo to v sobě skrytý jiný druh síly a atraktivity, díky které se divákova pozornost dařila udržet. Herecké obsazení na jedničku, hlavní ženská čtyřka super, stejně tak Alexander Skarsgård, který se na tyhle role násilníků a despotů perfektně hodí (viz film Strašáci). Za mě velká spokojenost a děkuji HBO, že jsem měl možnost to vidět velmi rychle po premiéře s českým dabingem. Jsem zvědav, jak se hodnocení vyvine. Momentálně hodnotilo 2088 uživatelů a seriál si připisuje 154. místo mezi nejlepšími filmy a 86% k tomu. Za mě 80% (1/7 a 3/7 with J.)

• 8.5.2017  00:33

Já tyhle psycho-mysteriózno thrillery moc nemusím. Nicméně dal jsem tomu šanci a na podruhé to úspěšně dokoukal. Ryan už v té době ukazoval, že hrát rozhodně umí, ale na osobní kouzlo Ewana jsem nyní neslyšel a nikdy neuslyším. Podle mě je to divný herec. Samotný námět hry s identitou a alternativním světem mě neoslovil. Takže to nebudu dál rozebírat, abych nehanil a nezkazil dojem ostatním. Nechť si každý udělá obrázek sám. Nicméně mi nejspíš hodně lidí dá za pravdu, že hodně film získá na atraktivitě až v samotném závěru. Nebýt jeho, tak by to u mě bylo za pade. Takto to ten průměr lehce přesáhne. 60%

• 7.5.2017  22:11

Jeden z těch hodně jiných filmů, kde se v zásadě nic neděje a který je hodně zvláštní. Nebýt dobrých výkonů dvou pánů v hlavních rolích, sledovali bychom pouze 90-ti minutovou sondu do života lidí, kteří bydlí v karavanech a kteří se jen poflakují. V závěru konečně mírné napětí a emoce. 66%

• 3.5.2017  22:44
    Děti úplňku (TV film) (2017)

ČT2 HD - Velmi silný zážitek. Nemám moc slov. Po té dokumentární stránce dobře zmáknuté. Procent se dnes zdržím (with J.)

• 28.4.2017  23:32

Kino Pilotů - Dnes jsem zavítal poprvé v životě do legendárního pražského kina, který se nachází na pomezí Vršovic a Vinohrad a udělal jsem dobře. Jak po stránce výběru kina (velmi pohodlné sedačky), tak i výběrem filmu. Námět velmi netradiční, ale skvělý. Jak už jsem tu x-krát psal - Italové jsou prostě jiní a jejich filmy jsou vždy příjemnou změnou od té USA tvorby, která je na nás v drtivé většině chrlena. Naprostí cizinci disponují jednoduchým, za to však velmi atraktivním dějem, neokoukanými herci a překvapujícím závěrem. Hodně se těším na opáčko, kde přece jen rád sáhnu po dabingu. Ve filmu se vlastně pořád jen mluví a poměrně rychle a člověku pak může leccos při čtení titulků uniknout. 84% (with J.)

• 23.4.2017  23:23
    Mládí (2015)

HBO2 HD - Ano, uznávám, Mládí má velkou sílu. Italové, jak už jsem tu párkrát řekl, točí prostě jinak a je fajn vidět občas jinou, než americkou práci, byť pánové Caine a Keitel jsou z VB a USA. Mládí je velice příjemný film o dvou starých mužích, kteří rozmlouvají nad životem, a to zajímavým a poutavým způsobem. Film je z mého pohledu spíše dramatem než komedií doprovázený krásnou hudbou. Dnes jsem dal přednost dabingu, mírně jsem se obával, že mi to pokazí dojem, ale pánové Plachý a Vlasák to zmákli skvěle. Jasný 4-hvězdičkový biják, který si rád někdy připomenu. 77% (with J.)

• 23.4.2017  00:11

JOJ CINEMA HD - Dlouho jsem se Dahlii vyhýbal, nejspíš proto, že jsem čekal nepříliš zmáknutou detektivku. Po shlédnutí musím říct, že to mělo na víc. Vždyť režisér patří do elity, stejně tak hlavní čtyřka a námět opírající se o skutečné události. Bohužel se z toho nevykřesalo maximum. Vystihovalo to sice dobře éru 40. let, ale až na závěrečnou půl-hodinku, ve které se vše vysvětlovalo a gradovalo to, tak to bylo na můj vkus příliš poklidné. Buď z tohoto důvodu je na kontě jen 61% anebo diváky prostě samotný příběh moc neoslovil. Podle mého názoru to byla kombinace obojího. Za mě poctivé 3 hvězdy. 67% (with J.)

• 17.4.2017  00:55
    Láska v éteru (TV film) (2015)

UPC HORIZON GO - Komentář k filmu č. 2, to nás teda moc není, každopádně jooo, svými 4 hvězdičkami jsem tomu pomohl ze 49% na 50% ;-) A jsem za to rád, protože tohle bylo velmi, ale velmi příjemné překvapení, kde Kanada ukázala, že umí točit. Škoda, že šlo jen o TV film. Kdyby byl větší rozpočet, mohlo to dopadnout ještě lépe. Láska v éteru na mě působila optimisticky, ale co je hlavní - přirozeně a nevyumělkovaně. Ne jako v drtivé většině USA komedií, kde jsou všichni umělí, krásní a nepřirození. Zde to hlavní dvojici slušelo a člověk si říká, že to jsou úplně obyčejní lidé jako my všichni. Doporučuji dabing, ve filmu se hodně mluví, tak ať se nezaobíráte jen rychlým čtením titulků. 75% (with J.)

• 14.4.2017  22:00

FILMBOX PREMIUM HD - Na Seagala celkem dobré. Oživení přinesly scény z vězeňského prostředí, ale zbytek je prostě čistý průměr. 1. (tj. DVD) dabing občas nepochopitelně vynechal český zvuk, ale tragédie se díky tomu nekonala. 55%

• 14.4.2017  21:12
    Učitelka (2016)

Noo, pane Hřebejku. Tentokrát zase trefa do černého. Sice se zde dramatickými momenty a zvraty šetřilo, ale i tak to byl jasný 4-hvězdičkový biják s velmi dobře hrající Zuzanou Mauréry, které jsem roli kantorské komunistické mrchy zblajzl. Duo Jarchovský+Hřebejk opět odvedlo dobrou práci. 77%

• 13.4.2017  22:22
    London (2005)

** HBO2 HD - Příjemná nostalgie. London byl jeden z mých prvních filmů, kdy jsem se stal ČSFD uživatelem. Tenkrát mi tenhle kousek přišel hrozně ukecaný, což i po dnešku stále platí, ale díky CZ dabingu jsem se do toho správně dostal a rozhovory mezi Evansem a Stathamem byly fajnový. Za x let si London znovu rád připomenu. 75%

• 13.4.2017  01:11

Stále baví a Boyka to tam pořád krájí. Chudší rozpočet byl sice trochu vidět, ale mě to vůbec nevadilo. Stejně tak mi nevadila změna režiséra, kdy sice Isaac Florentine je na souboje v ringu a choreografie machr, ale nový režisér se rozhodně nemá za co stydět a jeho práce je také velmi dobrá. Ta dramatická část s ženou Almou byla spíše příjemným rozptýlením. Přece jen sledovat 90 minut pouze a jen souboje, to by mohlo začít nudit. Takhle to bylo správně vyváženo a Boykova motivace proč pomoc Almě, nebyla na křeč a ani to nepůsobilo lacině či trapně. Jednoznačná spokojenost! 80%

• 13.4.2017  00:11

CineStar Černý Most (ČSFD projekce) - UPOZORNĚNÍ: Těsně před začátkem filmu je opravdu velmi nutné vypnout mozek! Protože pak se Vám dostane parádní akční jízdy, kde vás nevyvede z míry řada WTF scén (viz padající auta ze střech garáží), ale zkrátka si jen užíváte všechny vaše oblíbené filmové hrdiny. Pokud mozek nevypnete, máte problém a snímek odkážete do patřičných mezí. Na velkém plátně vše skvěle funguje, je na co se dívat a soundtrack je také nadupaný. Za mě hodnotím v podstatě kladně a samotný závěr nám dává vědět, že FF má nového budoucího hrdinu, takže se můžeme těšit minimálně na FF27. 80%

• 9.4.2017  21:12

** PRIMA COOL HD - Posledních 30 minut, které byly hlavně o vztazích mezi Izraelci a Palestinci, což mě fakt nebralo, to byla netradiční zábava v čele s jedním z nejlepších USA komediálních herců. Protože pozorovat Zohanův ojedinělý plavecký styl nebo jak dělá vlasy hedvábně hebkými a do toho stihne ještě pár kliků bez rukou, to mě fakt baví i po opakovaném zhlédnutí. Dokonce jsem si už zvykl na český dabing, kde mi pan Brousek ml. z počátku na Sandlera moc nešmakoval. 75%

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45