Marsik

okres Praha
ich bin noch Student

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 37 49
    • 19.1.2019  00:00

Velmi dobré. Co všechno se dá zažít v jedné místnosti...80 minut napinavého vtahujícího thrilleru v dánském podání. Příjemná změna si dát jednou za čas skandinávský kousek. 77%

• 18.1.2019  22:00
    Lukas (2018)

Jasný 4 hvězdy. Souhlasím s tím, že JCVD zde po dlouhé době předvádí skvělý herecký výkon! Naposled v Expendables 2. Teď si říkám, jestli není škoda, že v 90% jeho rolí nechává vyznít jenom jeho high-kicky. Protože on evidentně umí hrál. The Bouncer si mě svou ponurou a potemnělou atmosférou získalo a je vidět, že to měli na starosti Frantíci. V USA podání by to určitě takhle dobře nedopadlo. Líbilo se mi, jak byly dodržovány mateřské jazyky všech postav. Slyšet JCVD v jednom filmu mluvit francouzsky a anglicky bylo fajn. 77%

• 13.1.2019  20:10

Film jednoznačně pro dámy. Samozřejmě, že už podle názvu je to evidentní, ale čekal jsem, že si přijdou na své i muži. Takhle je to čistě o čtveřici vitálních babkách, které si chtějí dokázat, že i v hodně pokročilém věku je zábavu mluvit, ba i dokonce provozovat, sex. Nejpříjemnější postavou byl pro mě Andy Garcia. 60% (with J.)

• 11.1.2019  23:45
    Jigsaw (2017)

Raději už dost. Protože Saw už vaří z vody. Tvůrci čekali 7 let kvůli kvalitnímu scénáři. Ten mě ale moc neuspokojil. Pasti sice důmyslné, ale wow-efekt na konci na mě neplatil. 55%

• 11.1.2019  22:00
    Outlaw King (2018)

Ale jo, má to hodně silných stránek. Ale megabit bych z toho nedělal. Zkrátka poctivý a pěkně nasnímaný snímek. 75%

• 10.1.2019  21:21
    Upgrade (2018)

Super nápad i provedení. Hodně mě to bavilo. 84%

• 8.1.2019  18:00
    Slender Man (2018)

50%

• 6.1.2019  00:00

Jak šla u mě úroveň trilogie nahoru (60%, 70%, 75%), tak u tohoto prequelu jdeme zase dolů. Akce docela ušla, ale ten námět je už fakt úlet. 60%

• 5.1.2019  22:33
    Pepa (2018)

Docela to.šlo. Lepší průměr. Na konci jsem musel konstatovat: "Chudák Pepa, ten měl ale život. A co víc, ten měl ale semetriku". Jinak Suchoš na pohodu. 67%

• 31.12.2018  23:23

HBO2 HD - Atraktivně zfilmováno, skvěle obsazeno a atmosféra je vtahující od začátku do konce. Díky dobře obsazenému CZ dabingu se do toho patřičně dostanete. 80% (with J.)

• 28.12.2018  22:22

(DVD) - Když něco chcete a hodně v to věříte, tak se vám to splní. 67%

• 26.12.2018  14:00
    Nepřátelé (2017)

Nemám slov! Neuvěřitelně silný filmový zážitek, tento rok pro mě možná nejsilnější. Tohle se nedá popsat, to se musí vidět. Herecké výkony, hudba, příběh,... vše naprosto dokonalé! Hned po prvním shlédnutí dávám bez váhání 5 hvězdiček. 90%

• 22.12.2018  23:23

Pecka! Divím se pouhým 71%. Já se za celých 140 minut ani na chvíli nenudil. Má to spád, napětí, akci a zajímavý námět. Zvolil jsem CZ dabing a naprosto v pohodě. 80% (with J.)

• 7.12.2018  22:22

ČT1 HD - Cardu mám rád. Uvítal bych delší zpracování,věnoval bych se, jak mu Carda Retarda změnil život. Přece jenom s Tele Tele trávil spoustu let. 70%

• 2.12.2018  11:44

ČT1 HD - Tak jsem 3 měsíce pátek co pátek sledoval osudy rodiny Valentů,....a bavilo mě to! První 2 série mě minuly, ale tuhle poslední jsem náhodou začal sledovat a celých 13 dílů jsem se zájmem dodíval. 80% (with J.)

• 1.12.2018  12:34
    Čertí brko (2018)

Kino Pilotů - Tak tohle byla dobrá politická satira. Naštěstí si tu děti našly své, takže politický podtext nebyl pro ně rušivý. Dobrá práce. 70% (with J&A)

• 21.11.2018  22:22
    Creed II (2018)

Cinema City Chodov (ČSFD projekce) - Nebýt trapného Kazmy, dál bych 100%. Co to proboha mělo být?? Ne, to sem přece nepatří... Nový Creed nezklamal, byť jednička se mi líbila o chlup více. Zejména měla naprosto perfektní akční scény z ringu. Dvojka se mi jevila spíše jako drama, než sportovní. Sází se zde na důkladnější vykreslení postav, samozřejmě hlavně Adonise a jeho rodiny. Nicméně i Ivan Drago a jeho syn dostali celkem dost prostoru. Někdo už tu psal, že mu bylo líto mladého Draga, s čím souhlasím. Jeho osud a osud Ivana byl krutý. Všichni herci hráli velmi dobře, až teda na Brigitte Nielsen, která vypadala strašně, skoro jako chlap. Závěrem musím říct, že jsem rád za tuto projekci, díky tedy čsfd a pokud bude zda další roky opět pokračování, jisto jistě budu opět divákem v kině. 75%

• 20.11.2018  00:11
    Toman (2018)

CineStar Anděl - Fakt síla. Ještě snad někdo pochybuje, že komunismus byl (a bohužel stále je) hnus? 75% (with J.)

• 8.11.2018  21:00
    Frida (2002)

PRIMA MAX HD - Fridu hodnotím jako hodně netradiční snímek o zajímavé postavě Fridy Kahlo, a to o malířství nevím zhola nic. 77% (with J.)

• 20.10.2018  22:33

HBO HD - Neobyčejně krásný film. Dnes mi sedl jako...jakože mi hodně sedl. Pokud uroníte slzu, není to žádná ostuda. CZ dabing naprosto skvělý. 83%

• 19.10.2018  18:30

Nevím proč, ale jako malý jsem měl dvojku o něco raději než jedničku. Dnes jsem se s odstupem mnoha let k tomuto 25 let starému kousku znovu dostal. Vím, že je film hodně ujetý, ale já si dnes zavzpomínal, kdy jsem to před 15-20 lety hltal a souboje v podsvětí mě zvedaly ze židle. Ralf Moeller byl pro mě tenkrát bijec, ze kterého jde strach, moderátor, jak to vtipně prožíval a Chris Penn, který dostane výprask. 70%

• 14.10.2018  22:22

Fajn nostalgie. Někdy patos (zejména v závěru při předávání medailí), ale baví. Nechce se mi věřit, že je to skoro 30 let starý. 70%

• 12.10.2018  22:55

Nečekaně dobré. Hlavní dvojka se mi líbila, byť mám Chrise zafixovaného jako uhlazeného herce, ale v kombinaci s Benem Fosterem to fungovalo. Hudba a kamera mě také oslovovaly. 77%

• 4.10.2018  21:00

Kino MAT - Tak jako, vydržel jsem :) 60% (with J.)

• 23.9.2018  23:45
    Sám doma (1990)

PRIMA COOL HD - Klasika, viděno nespočetně-krát. Můj malý kluk se u toho neskutečně bavil. Ještě aby ne, film tohoto ražení byl jeho vůbec první. 95% (with A.&J.)

• 15.9.2018  04:30

Dost dobrý. Velmi dobře budovaná atmosféra, která byla místy fakt hutná. Kamera (kde se zejména v posledních minutách střídal poměr stran z 2.35:1 na cca 2.70:1) a hudba byly perfektní. Akorát jsem ten závěr moc nepochopil - proč je nenechali v klidu odejít? Zde jsem se utvrdil, že se mi herecký projev Joela Edgertona líbí, navíc má zajímavé charisma. 80%

• 15.9.2018  02:20

HBO GO - Jasně, byla to volovina, ale celkem zábavná. Prostě vypnout a jen tupě čučet na mužské i ženské muskulatury. Ale čekal jsem to daleko horší a i ten všemi milovaný/nenáviděný Zac Efron mi nevadil. 60%

• 14.9.2018  22:55
    Cyberbully (TV film) (2015)

Shlédnuto s dabingem a celkem na pohodu. 70%

• 12.9.2018  23:50

HBO GO - Ale jo, celkem pobavilo a zabavilo. Jen hlas pana Štěpničky mi u Mela místy trhal uši. Jinak kdyby byla trojka, šel bych do toho. 66%

• 22.8.2018  23:23

HBO GO - Ale tak, na nic si to nehraje. Prostě TV film na pohodu, který....oh, bože, to byla cipovina :))) Hlavní herec celkem ušel, ale hlavní herečka...proč proboha musela hrát takovou přiblblou krávu? Díky CZ dabingu, 80 minutové stopáži a hlavně několika panákům Captaina Morgana jsem vydržel až do konce. Samotný závěr byl až nechutně přežvýkanej. 35% (with J.)

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 37 49