Marsik

• 16.5.2020  09:41

65%

• 15.5.2020  09:44
    Ježek Sonic (2020)

PREMIERE CINEMAS HOSTIVAŘ - Překvapivě velmi dobré, vtipné. Bavili jsme se dobře. 77% (with A+J)

• 14.5.2020  00:21
    Fany (1995)

ČT1 HD - Tenhle film s naprosto bezchybně hrajicim duem JJ+JB mám v paměti od útlého věku. Scény, jak vykrádají kostel nebo závěr "Pojďte dál, pane Divoký" byly pro mě vždy něčím zvláštním. Dnes to byla příjemná nostalgie. 75%

• 3.5.2020  21:39

Moc hezký rodinný film, který doporučuji všem rodinám, bez ohledu na věk dětí či rodičů. Poutavě napsané, napínavé, bez trapných či hloupých momentů. Přesně takhle by měl vypadat film pro celou rodinu. Snad nebudu dělat nevyžádanou reklamu, když řeknu, že film je ke shlédnutí na youtube (nikde jinde jsem ho nenašel). 80% (with A+J.)

• 3.5.2020  00:21
    Too Hot to Handle (TV pořad) (2020)

NETFLIX - Sranda, pobavilo mě to. 70%

• 2.5.2020  11:44
    Motokáry (2020)

NETFLIX - Svými 4* se hodnocení posunulo z 57 na 58%, jooo. S rodinou jsem byli maximálně spokojeni. 80% (with A+J)

• 1.5.2020  21:30
    Království (2018)

HBO GO - Politikaření v celé své parádě. To bylo až dokumentárně zpracované. Poslední půl hodina nervy drásající, napětí neuvěřitelné. Celý film je vlastně jedna velká jízda, kde zejména hudební doprovod tomu dává šmrnc a vás to celé dvě hodiny nepustí. 77% (with J.)

• 30.4.2020  13:51

NETFLIX - Celkem se to dalo. Kdybych hned od začátku věděl, že je celý film o Panama Pappers, tak bych k tomu přistupoval jinak. Takhle jsem to do půlky bral jenom jako zvláštní komedii s roztržitou Meryl Streep, která měla v každý scéně děsnou šlehu. Povídání Antonia a Garyho diváka vtáhlo a vysvětlování problematiky Off-shore společností byl fajn. Co by ale dojem zkazilo, byl český dabing. Žádný dvorní dabér nebo dabérka u hlavníh troojice nebyl/a dodržena, zejména u dabing Meryl mi rval uši. Jo a Sharon Stone jsem za celou dobu nepoznal. 67%

• 27.4.2020  22:50

HBO GO - 70%

• 21.4.2020  00:50

Dát si 20. dubna vánoční film? Ale jo, proč ne? Vždyť je přece karanténa a lidé nevědí co by už roupama dělali. Emilii Clarkovou znám z filmu Než jsem tě poznala, žádný Hry o trůny. Takže ji mám v paměti jen jako roztržitou, zároveň upřímnou holku, která je tak trochu trhlá. A role v Last Christmas nebyla jiná. "To" hlavní překvapení se dalo odhalit poměrně brzy, ale bylo nám to naservírovano pěkným stylem a nedá se říct, že by to vše působilo laciné či trapně. Mělo to fajn atmosféru, noční Londýn tu byl pěkně ukázán. 75% (with J.)

• 20.4.2020  15:15

Kvalitní sportovní drama. 75% (with A.)

• 11.4.2020  00:39

NETFLIX - Upozornění: Tento film je kýč jako prase! Připomnělo mi to časy, kdy přesně tyhle filmy běžely na Hallmarku a máma to sledovala každý víkend. A já občas, jako malý naivní chlapec, k tomu přisedl také. Zpět k Falling Inn Love...hlavní hrdinka je taky tak trochu naivka, hlavní hrdina toporný a dialogy psala nejspíš nějaká senilní babička. Zkrátka to někdy rvalo uši a s manželkou jsme se x-krát přistihli, jak se smějeme hlouposti dialogů, až nám bylo za ně trapně :-) No ale jedno pozitivum bych na tom přece jen našel - rekonstrukce objektu, to plánování okolo a samotná rekonstrukce se mi líbila. Cítím, že se hodnocením pohybujeme kolem průměru, ale 3 hvězdičky by byly nespravedlivé vůči ostatním filmům, které jsem ohodnotil 69%. Proto dávám jenom 2* a režisérovi této záležitosti, který má BTW na starosti i kultovní Velmi nebezpečné známosti vzkazuji, ať se pochlapí a nepouští se do projektů typu Penzion osamělých srdcí, Prostě sexy či Chlupatá odplata. 49% (with J.)

• 9.4.2020  00:59

NETFLIX - Ale jo, proč ne. Film měl vlastně poslání - mít hlavně rád sám sebe. Pak Váš život může vypadat úplně jinak, v tom pozitivním slova smyslu. Hlavní hrdinka si prostě na nic nehraje a to je fajn. 65% (with J.)

• 7.4.2020  11:25

HBO GO - Ale jo, účel pozvednutí nálady a zasmání se, to splnilo. Sice je to hodně crazy a ukřičené, ale dalo se. S CZ dabingem na pohodu. 65% (with J.)

• 29.3.2020  11:11

HBO GO - Ty jo dobrý. 77% (with A+J)

• 29.3.2020  04:20
    Hříšnice - Cora (série) (2017)

NETFLIX - Uff...až po skončení osmého dílu jsem si pořádně vydechl. Bylo to super, vtahující, zajímavé, se sociálním a psychologickým podtextem. Jessica v hlavní roli naprosto skvělá, stejně tak Bill Pullman. Vidím to na druhou sérii, protože sledovat Billa Pullmana je fakt radost. 90% (with J.)

• 26.3.2020  22:22

NETFLIX - Moc hezké. 80% (with A+J)

• 17.3.2020  14:41
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

HBO GO - Seriály sleduji spíše svátečně. Když už se ale do nějakého dám, tak ho vždy dokoukám. Buď si o tom nejdřív něco načtu nebo mám na ty kvalitní prostě čuch. No a Ostré předměty nejsou výjimkou. Dostalo mě. Hltal jsem každý díl, výborně budovaná atmosféra, perfektně hrající Amy Adams, ale i Eliza Scanlen v roli sestry mrchy a k tomu neotřelé téma. Prostě výborný seriál, který stojí za to vidět. Posledních 5 minut závěrečného dílu Vám nejspíš nedá jen tak spát. Minimálně vás donutí přemýšlet. 90% (with J.)

• 15.3.2020  10:48
    Strašidla (2016)

Mno, upřímně řečeno, bylo to špatné. Nebudu se víc rozepisovat, nestojí to za to. 35% (with J+A)

• 14.3.2020  12:20

HBO GO - Nerozumím tak nízkému hodnocení. Je to moc hezky udělaný animáč, kde se dětské fantazii meze nekladou. 77%

• 13.3.2020  20:22

Moc hezká a povedená pohádka. 77% (with J+A)

• 11.3.2020  22:22
    Gentlemani (2019)

KINO BENEŠOV - Špica! 90%

• 8.3.2020  11:45

KINO BENEŠOV - Nejsou 3* jako 3*, toto jsou vymodlené 3*. Humor dost divný, zejména v závěru jak JL předstírá mrtvici. 50%

• 8.3.2020  00:11

V den udílení 27. Českých lvů jsem dal před TV Koljou přednost Hynku Čermákovi v roli, která mu sedla, jak by nesedla nikomu jinému. Tím jsem si jist. Národní třída je vtipná, lehce smutná, ale hlavně vtipná. Zároveň nečekaně dobrá. Není to film o vypatlaném holohlavci. Vandam ztvárňuje člověka se zásadami. A to bylo fajn. Plus bonus sympaticky hrající Kateřina Janečková, alias Ošklivka Katka (zde ale jako ošklivka rozhodně nevypadá). 75% (with J.)

• 7.3.2020  22:08
    MY 2 (2014)

Good! 75% (with J.)

• 3.3.2020  23:30

Fajn krimi záležitost, kdy sice celou dobu tušíte, že je to jinak, ale až v závěru se vám vaše domněnky potvrdí. 75% (with J.)

• 1.3.2020  22:22

75% (with A.)

• 23.2.2020  21:00

DVD - Po mnoha letech jsem se diky starému DVD vrátil k této hudební komedii, která mě tak trochu provázela na SŠ. A bylo to fajn zavzpomínání. Jack Black tu byl fakt živel, jeho podání zaprisahleho rockera bylo skvělé, byť někdy už to hraničilo s přehráváním. Nicméně hudební složka byla famózní. Stejně tak všichni děti hrály skvěle. U závěrečného songu pracovaly emoce na plné obrátky. No a jelikož se u toho i můj malý kluk dobře bavil (manželka už tolik ne :)) nevidím důvod proč nedat štědré hodnocení. 90% (with J+A)

• 6.2.2020  00:08

Blbost, která se nakonec celkem dala skousnout. 60% (with J.)

• 4.2.2020  09:00

** HBO GO - Pěkný, až na ten sci-fi konec, který mě trochu naštval. 80% (with J.)

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52