Marsik

• 14.6.2018  23:32

Dob. 70% (with J&A)

• 13.6.2018  16:16
    Noční hra (2018)

Taková slušná blbost, která hezky odsýpá, celkem baví a díky CZ dabingu je pro Vás 100 minut snesitelných. Nápad dobrý, v závěru se to už hodně překombinovalo. 70% (with J.)

• 7.6.2018  22:22
    Velká hra (2017)

Jessica Chastain rulezz! Ta holka je prostě skvělá! Až bude dabing, musím znovu, strašně rychle děj odsýpá, stejně tak dialogy. 80% (with J.)

• 20.5.2018  00:00
    Cena moci (2015)

Why not? Politikaření mě baví. 72% (with J.)

• 18.5.2018  14:41
    Redeemer (2014)

Arkádovky, arénovky, atd. mám rád, ale tohle fakt ne. Akce celkem ušly, ale ten děj mezitím byl vyplněný neuvěřitelnou nudou a přiblblými řečmi. Nepobíral jsem také toho mladého rádoby mafiána, jak celý film řešil, jaké si má dát jméno. Jenom z úcty k tomuto žánru dávám čistý průměr. 50%

• 8.5.2018  20:10

Premiere Cinemas Hostivař - Jeden z nejlepších animáčů, jaký jsem za poslední roky viděl. Krásně a naprosto věrohodně udělaná animace, hodně povedených vtípků a fórů a celých 90 minut je velmi slušná jízda, která ani na moment nenudí. A co je hlavní - na své si přijdou jak děti, tak i rodiče, takže zcela ideální rodinný film. Synek v kině vybuchoval smíchy :) 80% (with J&A)

• 29.4.2018  01:23

HBO HD - Tonda jede, kniha jede. 72%

• 23.4.2018  23:23
    Šakal (1997)

PRIMA HD - Pro mě téměř klasika. Viděno za svůj život alespoň 10x a některé scény mám stále v živé paměti. Originál z roku 73 jsem neviděl a snad ani nechci, byť vidím, že tento remake kritika roztrhala na hadry. Mě ale Willis hodně baví, má to skvělé tempo a napětí a díky českému povedenému dabingu to pěkně odsýpá. 80%

• 17.4.2018  11:33
    Štafl - Šušně (E01) (epizoda) (2018)

STREAM TV - Vždyť to bylo v pohodě. První díl zatím fajn, 75%

• 12.4.2018  22:00
    Belmondo (TV film) (2015)

ČT Art HD - Pěkně zpracovaný dokument. 77% (with J.)

• 11.4.2018  22:55

ČT1 HD - Ani se nedivím, že Tonda Blaník klesl po projekci v ČT z červených čísel do modrých. Jak mám seriál rád, tak film byl podle mého slabý. Přitom prvních 30 minut bylo fajn, svižné, místy hodně vtipné, ale pak to ztrácelo na tempu, vtipu a některé narážky se opakovaly. Všechny scény, jak hovoří s Havlem ze záhrobí mě docela iritovaly, zejména jak pošle Havla do prdele. ČT vysílala alternativní verzi (82 minut) a pochybuji, že bych měl z delší verze lepší dojem. 67% (with J.)

• 8.4.2018  00:00

National Geographic - Pěkně zpracovaný dokument o Severní Koree, jak ji neznáme - účastní se OH. Cílená propaganda nebo snaha o částečné udobření? Nechť si každý udělá obrázek sám. 75%

• 7.4.2018  23:32

National Geographic - To člověk prostě nepobírá. Absolutně jiný svět, který my nikdy nepochopíme. Zpracováno velmi dobře. NG tohle umí. 80%

• 6.4.2018  23:32
    Gomora - Série 3 (série) (2017)

HBO GO - Skvělý seriál po všech stránkách. Ani 3. série mě nezklamala. Pár dílů sice nemá tak závratné tempo, jako většina, ale ta atmosféra je prostě dokonalá. Takovéto autentické vystihnutí atmosféry jsem snad ještě neviděl. Plný počet hvězd je jasná věc! Byť pár procent strhávám, a to za 6. díl. Smrt otce, který se staral o postiženého syna, to mě upřímně pobouřilo a nasralo. 90%

• 1.4.2018  00:50
    Až po uši - Série 2 (série) (2017)

HBO GO - Ano, kvalit první série to nedosahuje, ale pořád se na to příjemně kouká. Je to zábavné (zejména Hynek Čermák a jeho hlášky), vztahy se nečekaně zamotávají a i nové postavy nejsou na obtíž. Stále spokojenost. 75% (with J.)

• 23.3.2018  22:55
    Špína (2017)

HBO GO - Náročný a těžce stravitelný film, který si rozhodně nebudete pouštět opakovaně. Nicméně lze určitě vyzdvihnout práci mladé režisérky, tohoto tématu se zhostila velmi dobře. 70%

• 22.3.2018  19:30
    Až po uši - Série 1 (série) (2014)

Má to vtip, romantiku i erotiku. Postavy vybrány na jedničku, hlavní herci zahráli do jednoho velmi obstojně, ba dokonce se ztotožňuji s názorem, že zde Anna G. byla po dlouhé době na pohodu. Jednoduše...Skvělý seriál. Bez váhání jdu do 2. série. 80% (with J.)

• 15.3.2018  22:33

HBO HD - Ano, rasismus je všude. Mělo se ale víc přitlačit na pilu, jít více do hloubky problému a přidat na stopáži. Pak by to bylo velmi dobré. Tak to jen chvalitebné. 70% (with J.)

• 11.3.2018  22:22
    Bába z ledu (2017)

ČT1 HD - Pěkný film, povedené herecké výkony, zajímavý námět. Pořád si ale kladu otázku, jestli je toto opravdu snímek hodný Českého Lva za nejlepší film. Mě osobně daleko více oslovila Milada. Nechť si každý udělá názor sám. 75% (with J.)

• 10.3.2018  03:33
    Trestanec (2017)

YES! Po dlouhé době film, který mě jednoduše hodně zaujal. Dle mého to byl neotřelý snímek z vězeňského prostředí, kde sledujeme, a to velmi originálním pohledem, svět za mřížemi a mimo ně. Někteří se vysmívají hereckému výkonu dánského herce v hlavní roli. Mě to naopak přišlo jako zajímavé herectví, kde mi jeho projev seděl více než kdejaké rádoby cool grimasy a výrazy amerických hezounků. Za mě velká spokojenost! 80%

• 10.3.2018  01:23

Sice lepší než jednička, ale pořád mi toto nestačí. Jak zde bylo již řečeno - pokud jsou tam děti, všichni mohou být v komfortní zóně a víme, že se nic překvapivého nestane. Lekačky docela fungovaly. 67%

• 5.3.2018  14:14

Kino Svět Lišov - Není nad to jít sám do kina, být tam sám a moct si vychutnat slušný horor. 75%

• 28.2.2018  22:00
    Blok 99 (2017)

První půlka táhlá, druhá der masaker. 70%

• 6.2.2018  09:30
    Gomora - Série 2 (série) (2016)

HBO GO - Naprosto nekompromisní seriál. Řekl bych, že je to ještě o chlup lepší než první série. Totálně jsem tomu propadl a autentičnost seriálu je tak dokonalá, že by se to při troše dobré vůle mohlo brát i jako dokument. Doporučuji originální znění s titulky. BOMBA! 95%

• 29.1.2018  00:00

CineStar Igy České Budějovice - Jako thriller velmi slušný, jako akční slabý. Být více Very Farmigy, méně do očí bijící digital akce (zejména scény s vykolejením vlaku) a neamerického happy-endu, bylo by to téměř na pět. Takhle tak tak 4 hvězdy. 72% (with J.)

• 27.1.2018  01:30
    Gomora - Série 1 (série) (2014)

ČT2 HD + HBO GO - Chytlo mě to a s každým dalším dílem přibývalo napětí, akce i zvraty. Z počátku spíše klidnější děj, který přidával na tempu a poslední 3 díly byly téměř o nervy, jak to dopadne. Dabing, se kterým to dávala ČT, byl celkem fajn, ale od 5. dílu jsem dal přednost italštině. Origoš je holt origoš. Prozatím super seriál, okamžitě jdu na druhou sérii :-) 90%

• 16.1.2018  22:33

ČT2 HD - Fakt síla. Babiše do koše. 90% (with J.)

• 12.1.2018  10:20
    Prezidentská debata (TV pořad) (2018)

ČT1 HD - Tak jsem svými 4 hvězdičkami dostal tento pořad do červeného zabarvení :) Sice si tento pořad nikdo nebude pravidelně pouštět a vlastně ani dost dobře nechápu, proč tu na čsfd je, ale když už tu je, tak chci celkově pořad pochválit. Zpracování, moderátora, témata, atd. Vše bylo na vysoké profesionální úrovni. Naprosto férová a poklidná debata kandidátů na prezidenta, která se nesla v duchu fair-play. Obávám se, že kdyby se Zeman zúčastnil, už by tak fair-play nebyla, takže dobře, že zůstal "doma", vlastně na TV Barrandov :)) 80%

• 9.1.2018  22:55

Fajn pohodový odlehčený český snímek, který pobavil. Na české poměry velmi dobré a účast polských herců mi nevadila. Alespoň nějaká změna. 75% (with J.)

• 8.1.2018  22:55

Premiere Cinemas Hostivař - No prostě jsem se zase a znovu utvrdil v tom, že Woodyho nikdy nepochopím. Upoutávky navnadily na mafii, která bude stíhat hlavní hrdinku. No, vlastně nelhaly, ale ... Jinak Kate zahrála fajn. 65% (with J.)

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47