Marsik

ich bin noch Student

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46
    • 14.10.2017  22:22
    Sezn@mka (2016)

UPC (My Prime) - Čekal jsem tedy větší slátaninu, jelikož hodnocení 35% opravdu lichotivé není, ale řekl jsem, že to zkusím. Mnohé scény byly hodně přestřelené a takto se snad v reálném životě nechová snad nikdo. Mělo to ale i pár trefných hlasek nebo vtipů a čistý čas 80 minut byl také na pohodu. O debutu paní režisérky se sice nedá hovořit jako o provedeném, ale o mega pruseru také ne. 60% (with J.)

• 11.10.2017  17:40

NOVA CINEMA HD - Dvojka pouze trapně kopírovala úspěšný první díl, trojka se vydala jinou cestou. Ovšem ne zajímavě jinou, jenom sledujeme zbohatlí parchanty jak **kaj mezi sebou. Opět jen průměr. 55%

• 8.10.2017  10:10
    Pustina (TV seriál) (2016)

Přátelé, tohle byl nejspíš jeden z TOP5 českých seriálů ever. Perfektně budovaná atmosféra, skvělé herecké obsazení (utkvěli by v paměti: Noha, Špalková, Stivínová a samozřejmě Dušek), casting na jedničku, hlavně ti parchanti z děcáku) a výborně vybrané prostředí (doly, lomy, zpustlé chatové osady). To, že jsem očekával jiné završení a rozuzlení, s tím už se vyrovnám a možná je to dobře, protože jsem si do poslední minuty lámal hlavu s tím, kdo je pachatel. Za mě tedy jednička na poli seriálů. 90%

• 3.10.2017  22:00
    Wind River (2017)

Premiere Cinemas Hostivař - Aktuálně 86% a 199. nejlepší film. Jak pak se to vyvrbí? Za mě velmi dobré, a to jak atmosférou, napětím, tak i námětem a hereckými výkony. 80% (with J.)

• 23.9.2017  00:11
    Zasvěcení (2016)

HBO HD - James Franco a jeho minuta ve filmu rulezz :) Jinak to byla zajímavá a celkem drsná sonda do života USA školních bratrstev. 75%

• 17.9.2017  01:23
    Orel Eddie (2016)

HBO HD - 77% (with J.)

• 15.9.2017  11:55
    Clevelandský únos (TV film) (2015)

CINEMAX HD - Chudák holka. Případ by si rozhodně zasloužil větší pozornost a ne jenom TV film. 69%

• 15.9.2017  01:11
    Štěpec (TV film) (2017)

ČT2 HD - Ale jo, dobrý dokument. Sice na tenis moc nekoukám, ale zpracováno to bylo poutavě. Dokonce jsem si říkal, jak Radek mluví poměrně sofistikovaně, nezadrhává se, neopakuje se, neříká "ale jak říkám" nebo "tak určitě". Dosud na mě působil trochu jednoduše, ale nyní mám na něj úplně jiný pohled. 70%

• 10.9.2017  22:22

Kino Svět Lišov - Moc milý a příjemný český film. Vystihnout "češství" umí Svěrákovci ze všech režisérů nejlépe. Ani to není moc komediální, dramatické pojetí převládá. Hezká hudba, fajn herecké obsazení (i dětské) a 2 hodiny utečou jak nic. Měl jsem dnes hezký nedělní filmový zážitek. 77% (with J.)

• 3.9.2017  15:15
    FC Roma (2016)

HBO2 HD - Celkem obstojný dokument, kde bych uvítal delší stopáž. Jelikož sonda do života a způsobu myšlení romů mě zaujala. Poctivé 3 hvězdy. 68%

• 2.9.2017  00:11

JOJ CINEMA HD - Komediální krimi? Ale proč ne. Hlavní dvojka celkem fajn a dobře to odsýpalo. 70% (with J.)

• 1.9.2017  23:45
    Pokoj 104 - Ralphie (E01) (epizoda) (2017)

HBO2 HD - Co to ku**a bylo? Jakože příběh o tom, jak chůvě jebne v hlavě a zabije malé dítě?? To snad nemyslí vážně! 0, zero, never more. Tímto má u mě seriál útrum.

• 30.8.2017  00:33

Politika, lobbing, soudní prostředí. Super náměty a hlavně herecký koncert Jessicy Chastain, to se jen tak nevidí co ta holka předváděla. Při čtení titulků diváku může děj malinko unikat, ale finále je všem jasné a vám zůstanou ústa dokořán. Hned po prvním shlédnutí pálím plný počet hvězd. Příště raději s dabingem. 90% (with J.)

• 30.8.2017  00:22
    Příchozí (2016)

HBO2 HD - Svojí atmosférou mě film oslovil, v závěru jsem se ale ztrácel. Musím si posledních 30 minut pustit znovu, pak možná hodnocení pozměním. CZ dabing fajn. 69%

• 25.8.2017  22:55

HBO2 HD - Byl to fajn nenáročný pohodový snímek na jedno páteční odpoledne, kdy už jste myšlenkami všude jinde, jenom ne v práci. 67%

• 24.8.2017  00:44

Jednička je pro mě skoro kultovní záležitostí, která má šmrnc, vulgární, ale ještě únosný humor a k tomu vánoční kouzlo, které tomu dodává ten malý tlouštík. Dvojka je ale jen zábavou pro ožraly a už po 10 minutách mě to začalo nudit a celý film se nesl v podstatě ve stejném duchu. Ani zápletka s loupeží, ani Brett Kelly (tlouštík) nijak úroveň nezvedli. Jedním slovem - zklamání. Nebýt dabingu, kde byl pan Mahdal stejně jako v jedničce skvělou volbou, šel bych určitě pod 50%. Takto alespoň ten průměr. 55%

• 22.8.2017  23:32

Upřímně, trochu jsem trpěl a až na pár úsměvných momentů jsem na sobě nezaznamenal širší úsměv. Přitom Bridget sérii mám rád, ale tohle mi nejspíš dnes vůbec nesedlo. 66% (with J.)

• 20.8.2017  22:22

Kino Svět Lišov - Jo, jo, ještě jednou jo! Skvělá kombinace vtipného humoru a solidní akce. Hlavní dvojice výborně vybrána. Někdy to bylo hodně přes čáru a přetažené za vlasy, ale výsledný dojem je u mě stále velmi dobrý. PS: Není nad to být v sále sám a vychutnat si film v naprostém soukromí :) 80% (with J.)

• 17.8.2017  00:44

Jednoduše řečeno - sedlo mi to. Quentinův styl (vyprávění, akce, příběh, zápletka...) to vše skvěle servírováno, byť uznávám, že seznamování s postavami (rozjezd) se může zdát jako velmi dlouhé. Nicméně pak vám to vše do sebe zapadne a dostane se vám skvělého napínavého westernu. Channing Tatum Verde a jeho pár minut rulezz :) Nechápu sice, za co si EM zasloužil Oscara, ale budiž mu to přáno za jeho celoživotní dílo. Osm hrozných je u mě hned po prvním shlédnutí 5ti hvězdičkové. 87%

• 11.8.2017  22:44

Stará dobrá parta se po mnoha letech dala zase dohromady. Prostředí Jemenu nebylo za mě tolik atraktivní a to, jak postavy v podstatě všech 9 dílů pořád utíkají, bylo už taky trochu ohrané. Na druhou stranu jsem byl za návrat moc rád, PB jsem vždy žral a vždy ho budu mít rád. O napětí a překvapivé zvraty nebyla nouze, což bylo to, co seriál táhlo a na mě platilo. Každý díl jsem byl přiškvařenej k sedadlu. Za další díly bych se nezlobil. 90%

• 10.8.2017  15:51

Mě to nepřišlo tak zlé, i když ta "romantická" vložka byla na škodu. Ale celkem to odsýpalo a Seagal mi nevadil. Hodně lidí ho haní za to, že už nemáchá rukama a jen střílí, ale mě jeho charisma a hlas stačí. Asi jsem nenáročný divák, no ale co už. Jo a hodně mě pobavila scéna, jak se před Stevenem svlékla asijská žena, která ho chtěla rozhicovat a následně uspokojit a on na ní kouká, jako by si říkal: Whata fak you want? :) 55%

• 2.8.2017  02:30
    Pláž (2000)

PRIMA MAX - Nemohu jinak než 5*, i když vím, že Beach má x nedostatků. Zejména druhá polovina už není tolik zajímavá jako ta první. Zejména od momentu, jak začne Richardovi hrabat, to mi přišlo dost ulítlé. No ale ten ostrov, ta hudba,...prostě za pět. CZ dabing stejně dobrý jako origoš, Jagelka opět super práce. 90%

• 24.7.2017  21:21

Kino Světozor (malý sál) - Super sedačky, super plátno, super film. 77% (with J.)

• 17.7.2017  20:20

ČT2 HD - Skvělá nostalgie, film jsem neviděl snad 20 let. Mile mě udivilo, jak dokáže i v roce 2017 oslovit malé i velké diváky. Fakt jedna z nejpovedenějších fantasy ever. 80%

• 14.7.2017  22:33

Kino Lucerna - Tak toto byl opět extra silný a emotivní filmový zážitek. Myslím, že každého, kdo má alespoň trochu srdce na správném místě, to pořádně zasáhlo. Film vás rozloží, s tím prostě počítejte, ale bylo opravdu bravurně natočeno. Casey hrál excelentně a i délka přes 2 hodiny mi nevadila. 90% (with J.)

• 5.7.2017  22:44
    Spáči (1996)

** NOVA CINEMA HD - Silné téma, opravdu, zejména první část je výživná. Zpracování však na jedničku a druhá půlka ze soudního prostředí příjemným oživením. Navíc hodně zvučných jmen tu najdeme a CZ dabing (nejčastěji uslyšíte Petra Rychlého - postava vypravěče) také na pohodu. 80%

• 28.6.2017  09:41

Kino Atlas (ČSFD projekce) - Já vám nevím, filmů na téma nemocí bylo v posledních letech natočena kvanta. Tohle berme jako verzi pro puberťáky. Slečny 13-14 let si budou libovat, ale zbytek diváků to nejspíš zavrhne. Za mě takový lepší průměr. 60%

• 15.6.2017  23:59

Prostě se rozhodl jinak. Nemám slov. Vynikající film. Který mě ale rozložil. Extrémně silný filmový zážitek. 90% (with J.)

• 4.6.2017  10:10
    Anděl (TV film) (2010)

ČTD HD - Viděno v rámci nedělního ranního dětského pořadu "Studio Kamarád" :-) 60% (with A.)

• 29.5.2017  11:11

NOVA HD - Uff, trochu porod. Dobrodružné sci-fi fantasy opravdu není pro mě. 55% (with J.)

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46