Marsik

• 18.8.2018  22:22

HBO HD - 60% (with J.)

• 16.8.2018  18:00
    Unfriend (2016)

Celkem povedené německé zpracování tématu stalking. Ma Rina byla fakt dobrej psychouš. 70%

• 16.8.2018  18:00

Naprosto, ale naprosto zbytečný film. Už to nechci vidět, rozčilovalo mě to. Nejenom hlavní 2 mlaďoši, kteří jednali naprosto nelogicky a hloupě, ale i maskovaní psychouši. 55%

• 15.8.2018  23:45
    Equalizer 2 (2018)

CineStar Anděl (ČSFD projekce) - Budu se opakovat jako u předchozích Fuquových filmů, ale tenhle režisér mě s každým dalším počinem utvrzuje, že to na režisérské sesli prostě umí. Už nějaký ten pátek ho mám mezi TOP režiséry a díky Equalizer 2 si tuto pozici u mě jen potvrzuje. Obecně má Fuqua akční sekvence vždy vynikající a poklidné pasáže jsou doprovázeny trefnou hudbou, takže vydržíte až do konce bez toho, aniž byste sledovali čas. A zde tomu nebylo jinak. Denzel - který chlap se umí v 63 letech takhle ohánět a který chlap má takové charizma jako on? Fandím mu a více takových rolí. Equalizer 2 je jiný než jednička, ale i tak má chytlavé tempo a parádní akce. Závěrem...kdyby bylo další pokračování, vůbec bych se nezlobil. 80% (with J.)

• 14.8.2018  23:32
    matka! (2017)

Nepobirám. Zejména posledních 30 minut jsem na to čučel s otevřenou hubou co se to sakra děje a kam se to film ubral. 60%

• 12.8.2018  00:40

PRIMA COOL HD - Jo, tak tohle byla hodně velká hovadina, ale musí se nechat, že i velká sranda. Přišlo mi vhod prostě vypnout a nechat se touhle partičkou bavit. Hodně tomu dopomohl i CZ dabing, kde se to sprostými slovy jen hemžilo a s cenzurou si tedy nikdo nelámal hlavu (což je dobře). 66% (with J.)

• 11.7.2018  03:45
    Uteč (2017)

Opět jeden z těch zdařilých a hlavně zapamatovatelných filmů. Téma hodně dobře zpracováno, skvěle budovaná atmosféra a celých 100 minut velké napětí co bude dál. Závěr - solidní jatka. Zaujalo! 80%

• 11.7.2018  01:33

Noo, hodně dobrý. Za mě nejlepší díl série. 77%

• 10.7.2018  23:23

Evidentně film veřejnost přijala vřele, když se chystá dvojka. Mě to vlastně také bavilo, byť se film bohužel nevyvaroval chyb, které jsou pro filmy o časové smyčce typické. 70%

• 9.7.2018  00:55

CINEMAX HD - Taková příjemná 70 minutová jednohubka, na kterou civíte, když je hodina po půlnoci a vám se ještě nechce spát. 70% (with J.)

• 8.7.2018  23:45

CINEMAX HD - Ojedinělé a velmi povedené drama. 77% (with J.)

• 1.7.2018  11:30

Kino Svět Lišov - Za mě fajn a řekl bych, že to bylo i o chlup lepší než předešlý film. Už jenom fakt, že příběhy v novém filmu byly nové. 75% (with A&J)

• 30.6.2018  22:22

Kino Svět Lišov - Příjemná francouzská letní komedie. 75% (with J.)

• 27.6.2018  23:23

CineStar Černý Most (ČSFD projekce) - Já byl spokojen. Pohodlné kino, předpremiéra zadara a kvalitní snímek. Za mě to mělo daleko větší šmrnc než jednička. Celé 2 hodiny se tu něco děje, není hluchých míst, je to napínavé a parádní soundtrack tomu dodává drive. Ano, jsou tu chyby i nedotáhnutý scénář, ale u mě tentokrát zvítězila forma nad obsahem, takže fenk ja čsfd za projekci. Vtipný, jak to tu po prvních hodnoceních osciluje mezi 69% a 70% a střídá se nám modrá s červenou :)) Já osobně jsem jednoznačně pro červenou! 77%

• 20.6.2018  23:10

Velmi kvalitně udělaný dokument se spoustou archivních záběrů. Také mě to utvrdilo, že film Sametoví vrazi je natočen objektivně, bez příkras. 90%

• 14.6.2018  23:32

Dob. 70% (with J&A)

• 13.6.2018  16:16
    Noční hra (2018)

Taková slušná blbost, která hezky odsýpá, celkem baví a díky CZ dabingu je pro Vás 100 minut snesitelných. Nápad dobrý, v závěru se to už hodně překombinovalo. 70% (with J.)

• 7.6.2018  22:22
    Velká hra (2017)

Jessica Chastain rulezz! Ta holka je prostě skvělá! Až bude dabing, musím znovu, strašně rychle děj odsýpá, stejně tak dialogy. 80% (with J.)

• 20.5.2018  00:00
    Cena moci (2015)

Why not? Politikaření mě baví. Dabing na pohodu, Cageův standard. 72% (with J.)

• 18.5.2018  14:41
    Redeemer (2014)

Arkádovky, arénovky, atd. mám rád, ale tohle fakt ne. Akce celkem ušly, ale ten děj mezitím byl vyplněný neuvěřitelnou nudou a přiblblými řečmi. Nepobíral jsem také toho mladého rádoby mafiána, jak celý film řešil, jaké si má dát jméno. Jenom z úcty k tomuto žánru dávám čistý průměr. 50%

• 8.5.2018  20:10

Premiere Cinemas Hostivař - Jeden z nejlepších animáčů, jaký jsem za poslední roky viděl. Krásně a naprosto věrohodně udělaná animace, hodně povedených vtípků a fórů a celých 90 minut je velmi slušná jízda, která ani na moment nenudí. A co je hlavní - na své si přijdou jak děti, tak i rodiče, takže zcela ideální rodinný film. Synek v kině vybuchoval smíchy :) 80% (with J&A)

• 29.4.2018  01:23

HBO HD - Tonda jede, kniha jede. 72%

• 23.4.2018  23:23
    Šakal (1997)

PRIMA HD - Pro mě téměř klasika. Viděno za svůj život alespoň 10x a některé scény mám stále v živé paměti. Originál z roku 73 jsem neviděl a snad ani nechci, byť vidím, že tento remake kritika roztrhala na hadry. Mě ale Willis hodně baví, má to skvělé tempo a napětí a díky českému povedenému dabingu to pěkně odsýpá. 80%

• 17.4.2018  11:33
    Štafl - Šušně (E01) (epizoda) (2018)

STREAM TV - Vždyť to bylo v pohodě. První díl zatím fajn, 75%

• 12.4.2018  22:00
    Belmondo (TV film) (2015)

ČT Art HD - Pěkně zpracovaný dokument. 77% (with J.)

• 11.4.2018  22:55

ČT1 HD - Ani se nedivím, že Tonda Blaník klesl po projekci v ČT z červených čísel do modrých. Jak mám seriál rád, tak film byl podle mého slabý. Přitom prvních 30 minut bylo fajn, svižné, místy hodně vtipné, ale pak to ztrácelo na tempu, vtipu a některé narážky se opakovaly. Všechny scény, jak hovoří s Havlem ze záhrobí mě docela iritovaly, zejména jak pošle Havla do prdele. ČT vysílala alternativní verzi (82 minut) a pochybuji, že bych měl z delší verze lepší dojem. 67% (with J.)

• 8.4.2018  00:00

National Geographic - Pěkně zpracovaný dokument o Severní Koree, jak ji neznáme - účastní se OH. Cílená propaganda nebo snaha o částečné udobření? Nechť si každý udělá obrázek sám. 75%

• 7.4.2018  23:32

National Geographic - To člověk prostě nepobírá. Absolutně jiný svět, který my nikdy nepochopíme. Zpracováno velmi dobře. NG tohle umí. 80%

• 6.4.2018  23:32
    Gomora - Série 3 (série) (2017)

HBO GO - Skvělý seriál po všech stránkách. Ani 3. série mě nezklamala. Pár dílů sice nemá tak závratné tempo, jako většina, ale ta atmosféra je prostě dokonalá. Takovéto autentické vystihnutí atmosféry jsem snad ještě neviděl. Plný počet hvězd je jasná věc! Byť pár procent strhávám, a to za 6. díl. Smrt otce, který se staral o postiženého syna, to mě upřímně pobouřilo a nasralo. 90%

• 1.4.2018  00:50
    Až po uši - Série 2 (série) (2017)

HBO GO - Ano, kvalit první série to nedosahuje, ale pořád se na to příjemně kouká. Je to zábavné (zejména Hynek Čermák a jeho hlášky), vztahy se nečekaně zamotávají a i nové postavy nejsou na obtíž. Stále spokojenost. 75% (with J.)

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48