Marsik

okres Praha
ich bin noch Student

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48
    • 14.10.2018  22:22

Fajn nostalgie. Někdy patos (zejména v závěru při předávání medailí), ale baví. Nechce se mi věřit, že je to skoro 30 let starý. 70%

• 12.10.2018  22:55

Nečekaně dobré. Hlavní dvojka se mi líbila, byť mám Chrise zafixovaného jako uhlazeného herce, ale v kombinaci s Benem Fosterem to fungovalo. Hudba a kamera mě také oslovovaly. 77%

• 4.10.2018  21:00

Kino MAT - 60% (with J.)

• 23.9.2018  23:45
    Sám doma (1990)

PRIMA COOL HD - Klasika, viděno nespočetně-krát. Můj malý kluk se u toho neskutečně bavil. Ještě aby ne, film tohoto ražení byl jeho vůbec první. 95% (with A.&J.)

• 15.9.2018  04:30

Dost dobrý. Velmi dobře budovaná atmosféra, která byla místy fakt hutná. Kamera (kde se zejména v posledních minutách střídal poměr stran z 2.35:1 na cca 2.70:1) a hudba byly perfektní. Akorát jsem ten závěr moc nepochopil - proč je nenechali v klidu odejít? Zde jsem se utvrdil, že se mi herecký projev Joela Edgertona líbí, navíc má zajímavé charisma. 80%

• 15.9.2018  02:20

HBO GO - Jasně, byla to volovina, ale celkem zábavná. Prostě vypnout a jen tupě čučet na mužské i ženské muskulatury. Ale čekal jsem to daleko horší a i ten všemi milovaný/nenáviděný Zac Efron mi nevadil. 60%

• 14.9.2018  22:55
    Cyberbully (TV film) (2015)

Shlédnuto s dabingem a celkem na pohodu. 70%

• 12.9.2018  23:50

HBO GO - Ale jo, celkem pobavilo a zabavilo. Jen hlas pana Štěpničky mi u Mela místy trhal uši. Jinak kdyby byla trojka, šel bych do toho. 66%

• 22.8.2018  23:23

HBO GO - Ale tak, na nic si to nehraje. Prostě TV film na pohodu, který....oh, bože, to byla cipovina :))) Hlavní herec celkem ušel, ale hlavní herečka...proč proboha musela hrát takovou přiblblou krávu? Díky CZ dabingu, 80 minutové stopáži a hlavně několika panákům Captaina Morgana jsem vydržel až do konce. Samotný závěr byl až nechutně přežvýkanej. 35% (with J.)

• 18.8.2018  22:22

HBO HD - Někdy i takovýto film, kde se vlastně nic neděje a jenom plyne, potěší. Na Reese se pěkně kouká, příběh je celkem fajn a pokud zvolíte dabing, máte o práci se čtením titulků méně. Takže pokud nejste zrovna naladěni na převratný biják, postačí vám normální film ze života, který se navíc odehrává v krásném domě a oželíte charismatického bombarďáka v hlavní mužské roli, jděte do toho. 60% (with J.)

• 16.8.2018  18:00
    Unfriend (2016)

Celkem povedené německé zpracování tématu stalking. Ma Rina byla fakt dobrej psychouš. Poslední třetina, která se bohužel ubírala směrem klasické vyvražďovačky, mě už moc nebavila. Spravil to naštěstí úplný závěr. 70%

• 16.8.2018  18:00

Naprosto, ale naprosto zbytečný film. Už to nechci vidět, rozčilovalo mě to. Nejenom hlavní 2 mlaďoši, kteří jednali naprosto nelogicky a hloupě, ale i maskovaní psychouši. 55%

• 15.8.2018  23:45
    Equalizer 2 (2018)

CineStar Anděl (ČSFD projekce) - Budu se opakovat jako u předchozích Fuquových filmů, ale tenhle režisér mě s každým dalším počinem utvrzuje, že to na režisérské sesli prostě umí. Už nějaký ten pátek ho mám mezi TOP režiséry a díky Equalizer 2 si tuto pozici u mě jen potvrzuje. Obecně má Fuqua akční sekvence vždy vynikající a poklidné pasáže jsou doprovázeny trefnou hudbou, takže vydržíte až do konce bez toho, aniž byste sledovali čas. A zde tomu nebylo jinak. Denzel - který chlap se umí v 63 letech takhle ohánět a který chlap má takové charizma jako on? Fandím mu a více takových rolí. Equalizer 2 je jiný než jednička, ale i tak má chytlavé tempo a parádní akce. Závěrem...kdyby bylo další pokračování, vůbec bych se nezlobil. 80% (with J.)

• 14.8.2018  23:32
    matka! (2017)

Nepobirám. Zejména posledních 30 minut jsem na to čučel s otevřenou hubou co se to sakra děje a kam se to film ubral. 60%

• 12.8.2018  00:40

PRIMA COOL HD - Jo, tak tohle byla hodně velká hovadina, ale musí se nechat, že i velká sranda. Přišlo mi vhod prostě vypnout a nechat se touhle partičkou bavit. Hodně tomu dopomohl i CZ dabing, kde se to sprostými slovy jen hemžilo a s cenzurou si tedy nikdo nelámal hlavu (což je dobře). 66% (with J.)

• 11.7.2018  03:45
    Uteč (2017)

Opět jeden z těch zdařilých a hlavně zapamatovatelných filmů. Téma hodně dobře zpracováno, skvěle budovaná atmosféra a celých 100 minut velké napětí co bude dál. Závěr - solidní jatka. Zaujalo! 80%

• 11.7.2018  01:33

Noo, hodně dobrý. Za mě nejlepší díl série. 77%

• 10.7.2018  23:23

Evidentně film veřejnost přijala vřele, když se chystá dvojka. Mě to vlastně také bavilo, byť se film bohužel nevyvaroval chyb, které jsou pro filmy o časové smyčce typické. 70%

• 9.7.2018  00:55

CINEMAX HD - Taková příjemná 70 minutová jednohubka, na kterou civíte, když je hodina po půlnoci a vám se ještě nechce spát. 70% (with J.)

• 8.7.2018  23:45

CINEMAX HD - Ojedinělé a velmi povedené drama. 77% (with J.)

• 1.7.2018  11:30

Kino Svět Lišov - Za mě fajn a řekl bych, že to bylo i o chlup lepší než předešlý film. Už jenom fakt, že příběhy v novém filmu byly nové. 75% (with A&J)

• 30.6.2018  22:22

Kino Svět Lišov - Příjemná francouzská letní komedie. 75% (with J.)

• 27.6.2018  23:23

CineStar Černý Most (ČSFD projekce) - Já byl spokojen. Pohodlné kino, předpremiéra zadara a kvalitní snímek. Za mě to mělo daleko větší šmrnc než jednička. Celé 2 hodiny se tu něco děje, není hluchých míst, je to napínavé a parádní soundtrack tomu dodává drive. Ano, jsou tu chyby i nedotáhnutý scénář, ale u mě tentokrát zvítězila forma nad obsahem, takže fenk ja čsfd za projekci. Vtipný, jak to tu po prvních hodnoceních osciluje mezi 69% a 70% a střídá se nám modrá s červenou :)) Já osobně jsem jednoznačně pro červenou! 77%

• 20.6.2018  23:10

Velmi kvalitně udělaný dokument se spoustou archivních záběrů. Také mě to utvrdilo, že film Sametoví vrazi je natočen objektivně, bez příkras. 90%

• 14.6.2018  23:32

Dob. 70% (with J&A)

• 13.6.2018  16:16
    Noční hra (2018)

Taková slušná blbost, která hezky odsýpá, celkem baví a díky CZ dabingu je pro Vás 100 minut snesitelných. Nápad dobrý, v závěru se to už hodně překombinovalo. 70% (with J.)

• 7.6.2018  22:22
    Velká hra (2017)

Jessica Chastain rulezz! Ta holka je prostě skvělá! Až bude dabing, musím znovu, strašně rychle děj odsýpá, stejně tak dialogy. 80% (with J.)

• 20.5.2018  00:00
    Cena moci (2015)

Why not? Politikaření mě baví. Dabing na pohodu, Cageův standard. 72% (with J.)

• 18.5.2018  14:41
    Redeemer (2014)

Arkádovky, arénovky, atd. mám rád, ale tohle fakt ne. Akce celkem ušly, ale ten děj mezitím byl vyplněný neuvěřitelnou nudou a přiblblými řečmi. Nepobíral jsem také toho mladého rádoby mafiána, jak celý film řešil, jaké si má dát jméno. Jenom z úcty k tomuto žánru dávám čistý průměr. 50%

• 8.5.2018  20:10

Premiere Cinemas Hostivař - Jeden z nejlepších animáčů, jaký jsem za poslední roky viděl. Krásně a naprosto věrohodně udělaná animace, hodně povedených vtípků a fórů a celých 90 minut je velmi slušná jízda, která ani na moment nenudí. A co je hlavní - na své si přijdou jak děti, tak i rodiče, takže zcela ideální rodinný film. Synek v kině vybuchoval smíchy :) 80% (with J&A)

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48