$9.99 (2008)

Izraelsko-australský loutkový film, říkal jsem si. Co to asi bude? A hle..on se z toho vyklubal pěkně udělaný animáč, který zaujal nejenom provedením (loutkami), ale také lehce emotivními příběhy. 70 minut uteklo jak nic, takže spokojenost. 70%

Absolution (2015)

Tak jsem svými 4 hvězdičkami zvedl hodnocení z 46% na 47%, jupiiiii :-) Seagal to pořád parádně krájí a jeho charisma mě oslovuje čim dál více. 70%

ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

A.C.A.B. - nemyslím si to. Jak bylo vidět ve filmu, nemají to kluci těžkooděnci jednoduchý. Každý den se potýkat s chuligány, násilníky, skinheady, apod. Italské provedení se mi líbilo, stejně tak výběr postav, kdy se člověk rád podívá i na jiné, než americké herce. I Italové dokáží natočit kvalitní akční drama. V některých momentech film sice ztrácel na své síle, zejména v momentech, kdy se dlouze mluvilo, nicméně to nemělo radikální vliv na to, abych film poměrně kladně neohodnotil. Dobrá práce, kluci italský. 70%

A co když je to pravda? (2005)

Velice sympatická komedie s mým oblíbencem Markem Ruffalem. Závěr sice trochu jako ze Šípkové růženky, ale i tak je to jedna z těch zdařilých romantických komedií. Efekty s duchama moc pěkně a vtipně natočené. 77% (with J.) // (8.2.2014) NOVA - Téměř 3 roky uběhly a dnes jsem si zopakoval tuhle netradičně pojatou, ale hlavně velmi příjemnou romantickou komedii. Počet procent nechávám, i přes to, že jsem to tentokrát viděl s CZ dabingem (ten často dojem zkazí). Tentokrát byl dabing v pořádku. 77% (2/4 with J.)

Agent bez minulosti (2002)

Film jsem viděl přesně po 10 letech od jeho netočení. Z čehož vyplývá, že jsem viděl za tu dobu spoustu kvalitních akčních thrillerů. A faktem je, že alespoň tento první díl trilogie, byl spousty filmy překonán. Agent bez minulosti má sice zajímavý námět a nápad, ale přišlo mi, že měl spoustu hluchých míst a divák se občas i dost nudil. Co se týče akčních scén a honiček, tak ty byly taky hravě překonány. Suma sumárum...čekal jsem od toho víc. Na ČSFD má v současnosti 222. a 140. místo a navíc o agentu Bourneovi mluví celý svět, a tak jsem myslel, že to bude pecka i po 10 letech. Ale co se týče dalších dílů, určitě na ně mrknu. První díl je pro mě za 70%.

Agent na útěku (2012)

Nene, čtyř-hvězdičkový thriller si představuji jinak. Takže hodnocení nebude tak valné. Aaron Eckhart, byť má celkem drsný hlas, tak hrál ve filmu, jehož kvality rozhodně nedosahovaly srovnávaných snímků jako Bourne nebo 96 hodin. Ze začátku v tom byl trochu maglajz, po 20 minutách se člověk do toho docela dostal, vypadalo to, že se to bude zajímavě ubírat a vyvíjet, ale po hodině už film opět začal haprovat. Olgu jsem po celou dobu nepoznal, až k titulcích jsem si řekl: Aha, to byla ona, hm. I přes to, že si nechci hrát na odborníka, tak oceňuji takové ty technické záležitosti, jak je kamera a střih. Ve výsledku to hodí kvalitní 3 hvězdy. 67%

Alibi na klíč (2017)

UPC My Prime - Fajn francouzská záležitost. Potěšilo. 70% (with J.)

Ali ví, po čem muži touží (2019)

HBO GO - Ale jo, účel pozvednutí nálady a zasmání se, to splnilo. Sice je to hodně crazy a ukřičené, ale dalo se. S CZ dabingem na pohodu. 65% (with J.)

Aloha (2015)

Takové jiné, nenáročné, poklidné, ale v zásadě ne tak špatné, jak jsem z počátku očekával. Akorát s tím CZ dabingem jsem se nemohl nějak popasovat. 65% (with J.)