Který je ten pravý? (2017)

HBO HD - Někdy i takovýto film, kde se vlastně nic neděje a jenom plyne, potěší. Na Reese se pěkně kouká, příběh je celkem fajn a pokud zvolíte dabing, máte o práci se čtením titulků méně. Takže pokud nejste zrovna naladěni na převratný biják, postačí vám normální film ze života, který se navíc odehrává v krásném domě a oželíte charismatického bombarďáka v hlavní mužské roli, jděte do toho. 60% (with J.)

Unfriend (2016)

Celkem povedené německé zpracování tématu stalking. Ma Rina byla fakt dobrej psychouš. Poslední třetina, která se bohužel ubírala směrem klasické vyvražďovačky, mě už moc nebavila. Spravil to naštěstí úplný závěr. 70%

Oni 2: Noční kořist (2018)

Naprosto, ale naprosto zbytečný film. Už to nechci vidět, rozčilovalo mě to. Nejenom hlavní 2 mlaďoši, kteří jednali naprosto nelogicky a hloupě, ale i maskovaní psychouši. 55%

Equalizer 2 (2018)

CineStar Anděl (ČSFD projekce) - Budu se opakovat jako u předchozích Fuquových filmů, ale tenhle režisér mě s každým dalším počinem utvrzuje, že to na režisérské sesli prostě umí. Už nějaký ten pátek ho mám mezi TOP režiséry a díky Equalizer 2 si tuto pozici u mě jen potvrzuje. Obecně má Fuqua akční sekvence vždy vynikající a poklidné pasáže jsou doprovázeny trefnou hudbou, takže vydržíte až do konce bez toho, aniž byste sledovali čas. A zde tomu nebylo jinak. Denzel - který chlap se umí v 63 letech takhle ohánět a který chlap má takové charizma jako on? Fandím mu a více takových rolí. Equalizer 2 je jiný než jednička, ale i tak má chytlavé tempo a parádní akce. Závěrem...kdyby bylo další pokračování, vůbec bych se nezlobil. 80% (with J.) // (4.1.2020) CINEMAX+HBO GO - Potvrzuji 4*. Skvěle se na to dívá. 80% (with J.)

matka! (2017)

Nepobirám. Zejména posledních 30 minut jsem na to čučel s otevřenou hubou co se to sakra děje a kam se to film ubral. 60%

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

PRIMA COOL HD - Jo, tak tohle byla hodně velká hovadina, ale musí se nechat, že i velká sranda. Přišlo mi vhod prostě vypnout a nechat se touhle partičkou bavit. Hodně tomu dopomohl i CZ dabing, kde se to sprostými slovy jen hemžilo a s cenzurou si tedy nikdo nelámal hlavu (což je dobře). 66% (with J.)

Uteč (2017)

Opět jeden z těch zdařilých a hlavně zapamatovatelných filmů. Téma hodně dobře zpracováno, skvěle budovaná atmosféra a celých 100 minut velké napětí co bude dál. Závěr - solidní jatka. Zaujalo! 80%

Všechno nejhorší (2017)

Evidentně film veřejnost přijala vřele, když se chystá dvojka. Mě to vlastně také bavilo, byť se film bohužel nevyvaroval chyb, které jsou pro filmy o časové smyčce typické. 70%

Prostě dokonalá (2017)

CINEMAX HD - Taková příjemná 70 minutová jednohubka, na kterou civíte, když je hodina po půlnoci a vám se ještě nechce spát. 70% (with J.)