Joeey

Joeey

komparzista

1 4 6 8 9 10 11 následující >>
    • 17.8.2007  22:49

TO JE NA MĚ MOC! :-( Pátý element je slátanina, která sice má aspoň zápletku, ale která se postupně vyvíjí v čím dál větší blbost. Gary Oldman zde neměl roli zápornou, nýbrž komickou. To mi k němu, jakožto ke specialistovi na záporáky, nesedělo. Zato Bruce Willis je tu skvělý.

• 16.8.2007  18:36

Nezáživný příběh, nezáživné téma. Na jedno podívání dobré...

• 8.7.2007  15:24
    Horem pádem (2004)

Zklamání z tohoto filmu jsem nepocítil, jelikož jsem nic extra nečekal a také jsem se toho nedočkal. Horem pádem šlo mimo mě. Už ta struktura výše uvedeného distributorova obsahu má co do "přehlednosti" s filmem cosi společného.

• 21.6.2007  22:20

Skutečně něco jako pozdější Klub sráčů, akorát je tady míň nechutností. Začátek mi připomínal nepovedenou roztřeštěnou cartoonovku. Ty titulky oznamující aktuální lokality tam dali určitě záměrně, aby ještě více upozornili na "kvalitu" scénáře. Sranda od začátku do konce to určitě není, ale hity, které ve filmu zazní, celkový dojem trochu navýší.

• 2.6.2007  19:54
    Kameňák 3 (2005)

Jednička a dvojka na sebe navazovaly narozdíl od dvojky a trojky.

• 2.6.2007  19:54
    Kameňák 2 (2004)

O něco horší než první díl, stále o tom samém. Přesto jsem se nenudil.

• 3.5.2007  15:14

To byla taková nuda! Gérard Depardieu se zde objeví párkrát, film celkově je neskutečně zdlouhavý... Konec měl zřejmě být překvapivá pointa, ale to, co se stalo, rozhodně nebylo nečekané a já si u té "pointy" jen oddychl, že už ten film mám za sebou.

• 8.4.2007  22:27

Tenkrát na Západě patří mezi filmy, které mi jsou vyloženě proti srsti. Nic neřeknou, mají rozvleklý děj. Rozvleklý - ne však obsáhlý! Po celou dobu jeho sledování jsem měl pocit, že si na něco hraje. Čekal jsem (nebo spíš jsem si jen říkal "moh by ji ten film mít...") působivou atmosféru, ale místo toho jsem se každou chvíli musel koukat na hodinky...

• 19.2.2007  20:15

Myslím, že existují ještě nestravitelnější filmy... Klub rváčů je pořádná jízda, v níž si však už v úvodních titulcích v první minutě říkáte "Čeho se proboha v těch dalších sto třiceti osmi ještě dočkáme?" (sem by se hodil smajlík s hodně překvapeným výrazem)

• 12.11.2006  13:42

Prázdnota, prázdnota, prázdnota, ........ Dva předchozí díly buď pobavily nebo vyvedly z míry, ale tohle je nuda, nuda a nuda.

• 12.11.2006  13:39

No, co dodat...? Ač jsem se u *právě těch scén zde propíraných kritikou* docela zasmál, tak musím uznat, že tohle je film poněkud zvláštního rázu...

• 16.9.2006  14:19

Film, který nejen že mi nic neřekl, ale také mě utvrdil v názoru, že Tarantinovým filmům nerozumím (opravdu nevím, co je zajímavého a scénáristicky propracovaného na tom, jak gangsteři do sebe ládují hamburgery) a budí ve mně jen chuť vymýšlet kritiku. 2* za to, že narozdíl od pozdějších "skvostů" typu Kill Bill nebo Sin City se na tento film ještě dalo koukat.

• 20.7.2009  08:43

Takhle hloupý film (ať už chtě nebo nechtě) jsem už dlouho neviděl. A to jsem k teenagerovským komediím poměrně tolerantní.

• 4.2.2009  01:07

Je pravda, že těch zvláštních podobenství je zde přespříliš a mně rovněž často unikal jejich význam. Chyby, které zmiňují recenzenti, tu prostě jsou a když k tomu připočítám depresivní atmosféru v příběhovém polotovaru tvořící zápletku celého filmu, musím dát jen tu jednu hvězdičku. A ještě něco... jestli tenhle film něčím opravdu není, tak filmem dramatickým.

• 29.12.2007  01:32
    Playgirls II (1995)

Jednička měla zápletku a trochu co říct.. jiná věc je ta forma ;-( Dvojka je drsnější, podivnější, přesto pořád ještě koukatelná.

• 28.12.2007  01:26
    Playgirls (1995)

Když od filmu čekáte úplně to nejhorší, těžko vás v něm může něco zklamat. A opravdu jsem během sledování tohoto filmu vůbec žádné zklamání nepociťoval! :-D No ale abych se konečně vyjádřil: 1* za hudbu a za to, že z tématu toho stejně víc vykřesat nešlo.

• 12.12.2007  21:20
    Medvídek (2007)

Film, jehož sledování ve mně nic nezanechalo. Pár fórků se možná povedlo, ale ten hrozný děj (myslím hrozně napsaný děj), s nímž pak jdou ruku v ruce charaktery postav a další věci, mi tu dost vadil. Prostě odfláknuté.

• 11.11.2007  22:41
    Doblba! (2005)

To je zvláštní - skoro žádný děj, hloupé dialogy, žádný humor... a přesto mě to nijak extrémně nenudilo. Herci ujdou, filmařsky to není nejhorší, ale ve výsledku ... DĚS !!

• 28.9.2007  11:50

Ten film chtěl nejspíš svou neuvěřitelnou chaotičností a nepřehledností říct, jak je lidská pamět složitá. Ale to, co nám tvůrci předložili ve výsledku, není ani sci-fi, ani komedie, ani parodie... A to je ten největší průšvih. Když to začne být fantastické, tajemné, tak to vzápětí sklouzne tak hluboko, že už to ani není parodie (taneční kreace na posteli). Oscarový scénář?? Tak pro to nemám slov.

• 31.8.2007  16:14

Jedním slovem: hrozné. Dvěma slovy: dvakrát hrozné. Parodie by neměla být holým nesmyslem.

• 2.6.2007  21:52

Nepříliš pozitivní zážitek z kina. Humor v zanedbatelné míře. I když to je hlavně konverzačka, při této příležitosti jsem poprvé u filmu hodně postrádal výpravu.

• 14.2.2007  18:09

Když jsem se odhodlal ke zhlédnutí tohoto filmu, vzal jsem si k ruce misku s energetickou čokoládou a myslím, že jsem si dal i pár přestávek, abych to dokoukal a aspoň něco z toho měl. Jak je z mého hodnocení patrné, Vesmírná odysea šla mimo mě, ale přemohl jsem se už kvůli tomu, jak se o ní mluví a proto, že ji natočil Kubrick. I když v ní hraje hodně herců, působila na mě spíš jako plejáda nejrůznějších obrazů než jako hraný film. V dokumentárním filmu "Stanley Kubrick: Život v obrazech" mě oslovil Spielbergův komentář, ve kterém uvádí: "Byla to byla spíš vědecká možnost".

• 21.8.2008  18:55
    Policajti z předměstí (TV seriál) (1999)

Neuvěřitelně hloupý seriál. Jediným dějem je příchod nového šéfa a neustálé maření jeho dalšího povýšení. Pro výsledek, jenž vzešel z tého "zápletky", nemám slov.

• 26.5.2008  10:55

Neuvěřitelně stupidní a nechutný film. Tohle není žádná komedie ani moralitka, tohle je PLIVANEC, který dvě hodiny stýká po obrazovce. Ještě teď se mi zvedá žaludek.

• 31.12.2007  00:39

Nesouhlasím s cejchem, že u nás v první polovině devadesátých letech vznikaly převážně nepovedené filmy. Tohle však skutečně pokořilo tu pomyslnou hranici únosnosti, resp. toho, co jako divák ještě přijmu...

• 18.11.2006  16:30

Za prvé: Otřesný výtvor, ve kterém není nic, co by se dalo srovnat s filmem. Za druhé: Nesmyslná snůška nechutností a ještě nesmyslnějších scén. Za třetí: Z 90% černobílý film...hmm...jako efekt dobrý nápad, ale ona by i jedna barva zaručila stejný filmový zážitek. A celé je to provázeno podivně se kombinujícími nesmyslnými monology a dialogy.

• 15.10.2006  19:27
    Kill Bill 2 (2004)

Nemá cenu se rozčilovat. Třešnička na dortu, Sin City, má teprve přijít...

• 15.10.2006  19:26
    Kill Bill (2003)

Film o jedný ženský, která všechny kolem sebe rozseká na hadry. To už je moc!

1 4 6 8 9 10 11 následující >>