All Hallows' Eve (2013)

Horor z roku 2013 natočený v old schoolovým stylu osmdesátek. Pro mě příjemné překvapení. Klaun byl skvělý!

Anakonda: Honba za krvavou orchidejí (2004)

Co dodat? Naprostý propadák, oproti jedničce to ztratilo i to málo dobrého co v ní bylo. Jestli si mysleli, že když budou mít lepší efekty tak mají vyhráno, tak to se hluboce spletli. V jedničce bojovali proti snad dvěma anakondám a měli co dělat, tady jich je snad 20, a lidi si s nima dělaj co chtěj, nereálný, prostě další nepovedenej film, kterej je tak na jedno podívání a pak konec.

Armáda démonů: Matka slz (2007)

Vynikající atmosférická věcička. Skvělá hudba která pomáhala udržet v atmosférickém šoku, brutální vraždy dle libosti a sytlu Argenta. Už v Masters of Horror sem tušil, že se Argento vrátí s výborně natočenou věcí a dočkal jsem se. Tohle se v dnešní době už moc nevidí, těším se na jeho další film. Dávám jasných *****

Armáda temnot (1992)

Tentokrát 100% komedie navazující na Evil Dead 3, i když musím připomenout, že začátek je opětovně jiný než konec dvojky, nevím co tím chtěl Sam docílit, ale jak se později ukáže tak se hlavní hrdina stane pro lidi vetřelcem, ale později se z něho stává tzv. Rambo. Časté vtípky a výstřelky zde opravdu nechybí, člověk se musí zasmát. Je opravdu obdivuhodné, jak Sam udělal z jasného horroru komedii. Tento díl je stejně dobrý jako jednička.

Babička (1970)

V mých očích je babička nejlepší krátký psycho od Lynche. Lepší už to snad ani bejt nemůže. Lynch piloval svůj jedinečný styl už od mládí, a babička to jen potvrzuje, je to jeho snad vůbec první delší film, který natočil a příběh o malém klukovi, který má zlé rodiče a je nešťastný, ale jeho záchranou je jeho babička, která ho jako jediná má ráda, ale umírá. Film nemá absolutně žádný scénář, akorát psycho zvuky, které dávají filmu ráz.Dávám 95%.

Baywatch Nights (1995) (seriál)

Ještě celkem dobrej seriál, oproti telenowelám se dá na něj ještě koukat. Některý dílly ujdou, některý jsou odpad! Wíc než jednu hwězdičku ode mě Dawide nečekej...

Bazén (2001)

Typická vyvražďovačka, kde Vás nic nepřekvapí, už od začátku jsem tušil kdo vraždí, ale na druhou stranu mě aspoň potěšilo, že se ve filmu zapojili i Češi, způsob a provedení vražd celkem také ušli, ale jinak slabý průměr...

Cabin Fever (2002)

Cabin Fever je lehce nechutný a ze začátku komický. Film si zakládá na nechutnosti před nějakým dějem nebo atmosférou. Nápad si myslím, že je to celkem dobrý. Bohužel jsem viděl film Hostel, ktetý byl hodně podprůměrný, tak jsem si udělal né moc dobrý obrázek o tvorbě Eliho Rotha, ale zde jsm byl mile překvapen. Pro ne-diváky horrorů nebo pro slabé povahy se film může jevit jako velice nechutný a odporný, ale ve filmu jsem nezaregistroval jedinou scénu, která by to zobrazovala. Ač snaha zde byla veliká, všude samej sliz, litry krve a pro film velice slušivé efekty. Děj byl a nebyl, jinak řečeno, děj o otrávené vodě, to by napadlo i blbce, ale překvapivě našich 5 hrdinů to asi nenapadlo. Abych nezapomněl, tak jednu z hlavních rolí si zde zahrál také pes, který oproti filmu Hory mají oči, kde byl zachránce, tak zde tak nevypadal a zřejmě nedostal pár týdnů nažrat:-) Co musím vyzdvihnout je scéna, kdy si holka ve vaně holí nohy, jednu si v pohodě oholí a jde nadruhou, a jak pomalu jede tak nejen že si úspěšně oholí co potřebuje, ale také jde vidět a slyšet lehké křoupání kůže s masem, která jí pomalu odpadá s nohou, to celkem zamrazilo:-) Nejlepší postavou zde byl jednoznačně týpek v kšiltovce, který měl ze začátku i v průběhu filmu dobré fóry, narážky i připomínky a dal filmu i trochu komický tón. No a když jsem došel pomalu ale jistě do konce, tak jsem se musel lehce pousmát nad tím jak to dopadne... P.S. Dáte si citrónovou limonádu?

Collateral (2004)

Až neuvěřitelně klidný Tom Cruise v roli nájemného vraha, který při jedné ze svých nájemných akcí se seznámí s řidičem taxíku, který ho proti své vůli vozí od jednoho místa k druhému, kde postupně odstraňuje jednoho člověka po druhém, vzniká zde celkem přátelské pouto mezi oběma. Řidič taxíku se před tím seznámil s krásnou právničkou, ale netuší, že poslední objetí je právě ona... Skvělý příběh mě opravdu zaujal, atmosféra by se dala krájet, je to takové obohacené Mission Impossible, přichází hlavní boj večera, řidič vs. vrah vs. právník... jediné co musím vytknout je, že Tom vymlátí půl diskotéky, vyhne se všem kulkám, ale nakonec prohraje s řidičem taxíku...

Constantine (2005)

Keenu Reeves ve své z dalších dobrých rolí, kde na straně dobra bojuje proti zlu, film mi hodně připomíná Blada a vymítače ďábla dohromady. Efekty jsou slušně, atmosféra dobrá, i děj není špatný. I když chvílemi jsem to nějak nepobral, na konci se mi rozsvítilo. Když srovnám Constantina a Blada 3, na plné čáře vyhrává Constantine, i když jsem nerad.