yarghoul

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 11.6.2012  17:42
    50/50 (2011)

Nedokázala jsem si "užívat" ten film tak, jak bych asi podle jeho hodnocení měla, protože jsme si tím doma prošli, takže mi to akorát evokovalo staré časy a já vlastně celou dobu jenom čekala, kterých těch 50% to vyhraje..

• 6.3.2012  07:13
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Myslela jsem, že zvládnu hodně věcí, ale tohle ne. Dala jsem 5 minut a pak jsem to musela přepnout. Můj soukromý odhad je, že součet hodnot IQ všech soutěžících je menší než hodnota IQ průměrného tapíra.

• 15.12.2011  07:55
    Takový žertík (divadelní záznam) (2006)

Je pravda, že je to vtipná a příjemná hra, především díky panu Hrušínskému! :-)

• 7.8.2011  13:38
    O chytrém Honzovi (TV film) (1985)

Jako malou me pohadka asi neuchvatila,ale jako velka jsem nadsena z Krale Klaksona ze Saabu a Volva. :-)

• 2.8.2011  10:39
    Insidious (2010)

První polovina super!!! Mělo to našlápnuto na výbornej horor, kde tvůrci pochopili, že ukázat méně, znamená bát se více. Jenže... u druhé poloviny si říkáte: "Hmm, takže to zase nepochopili." Druhá půlka filmu to totálně zabila. Jinak myšlenka byla více než dobrá. Celkově patří Insidious k lepšímu průměru.

• 30.6.2011  09:47
    Wipeout - Souboj národů (TV pořad) (2011)

Originální Wipeout miluju, ale co bylo jako tohle??? Líp než Zeck bych to asi nevyjádřila: "polovinu stopáže věnuje Kramárovi, který se slimáčím tempem sere dráhou půlhodiny, vy přitom nepříjdete ani o vteřinu jeho trapnost". A hlavně, kam se hrabe Bouček s tou slovenou na moderátorské duo Johnů! A tak trochu se bojím, že bude hůř...

• 7.6.2011  20:33

Pro Fantozziho mám slabost a tady je to dokonce spojeno s "dějepisem v kostce", takže za mě 4*

• 24.5.2011  08:31

Od té doby, co jsem viděla Scary movie se u tohohle filmu nemůžu ani smát a bát..

• 19.5.2011  10:28
    Jackass 3 (2010)

Já tomu nerozumím, já dělám do včel...

• 28.3.2011  09:39
    Dexter (TV seriál) (2006)

Po prvních dvou dílech jsem si říkala, že se přeci nebudu dívat na seriál o někom, kdo vraždí lidi.. Pak jsem se podívala na další díl a pak na další.. no a přece když už to mám rozkoukané, tak to dokoukám.. a už jsem taky propadla kouzlu Dextera Morgana.... :)

• 14.2.2011  10:00

Uvědomělé děti a zlí zlí rodičové... Strašný!

• 7.2.2011  10:32

Už několik filmů nemůžu přijít na chuť Sethu Rogenovi... Není mi sympatický a proto se mu těžko fandí jakože klaďasovi. V tomhle filmu mu ještě ke všemu "slouží" o hodně sympatičtější a vtipnější Kató (ty žlutá vopice :))). A co čert nechtěl, proti Rogenovi stojí ,dle mého názoru, nejsympatičtější záporák za posledních hodně let, Christoph Waltz. Takže ať se na mě Rogen nezlobí, ale v tomhle filmu pro mě rozhodně nebyl hlavním hrdinou. Do dvojky navrhuju spolupráci pánů Kató a Chud-nof-sky :)) Jinak k filmu. Spousta technických vyfikundací a vehementů mě dostanou vždycky, dobrý fórky a elegantní pointa. Zelený sršeň bodnul téměř do černého! PS: I já se musím přidat k názoru, že jestli je něco na tomhle filmu 3D, tak akorát titulky. :(

• 7.2.2011  09:51

Akční filmy moc nemusím, ale tohle bylo dobrýýý! Willis je ještě pořád ve formě a dokonce je ještě víc nesmrtelnej :) A právě tu nesmrtelnost, kdy jsem se ke konce filmu stále častěji přítele ptala, že tohle už ale přece VÁŽNĚ není možný, Willisovi stejně odpustím, protože tenhle film mě prostě bavil! Honičky, rvačky, suchý hlášky a tři škrábance na Willisově tváři za ty 4* rozhodně stojí!

• 24.1.2011  08:49
    Top Gear (TV pořad) (1978)

Jedinečná příležitost, kdy můžou spolu koukat kluk s holkou na televizi. Kluci mají svoje auta a mototesty a my holky máme hezký auta a geniální trojici moderátorů s luxusním britským humorem.

• 11.11.2010  15:14
    Hledá se táta a máma (TV pořad) (2010)

Díky tomuhle pořadu jsme s kamarádkami zavedly pravidelné čtvrteční večery s lahví vína. Tenhle pořad by se měl promítat na katedře psychologie, protože jsou tady snad všechny osobnostní typy se všema možnýma odchylkama :)) Čím strojenější situace, tím vtipnější, takže si otevřete lahev a bavte se!

• 11.11.2010  15:04
    Dokonalý svět (TV seriál) (2010)

Od odpadu zachránilo tohle "veledílo" báječná Zuzana Norisová!

• 11.11.2010  14:53
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

lituju, že tenhle seriál nedávali, už když jsem byla na základce / střední.. bych se tu fyziku učila líp... ona je snad i vtipná :) u nás doma je to seriál č.1, tudíž mi přítel odpouští, že 23 minut denně miluju někoho jiného, rozuměj Sheldona :)

• 18.9.2010  00:42

Nenechte se zmást. Ačkoliv se tento film jmenuje Sex ve městě 2, nemá s naším milovaným seriálem absolutně nic společného!!! I když se nás snaží oslnit a zaslepit veškerým tím třpytem, leskem a luxusem, je nad horké arabské slunce jasné, že tohle nemohlo vyjít. Sex and the city = New York! Kam se vydají příště? Na Bali? Carrie a spol. patří jednou pro vždy do ulic velkoměsta, do města, které nikdy nespí. Tak se je prosím nesnažte přesazovat jinam. PS: Ta jedna hvězda je za australské ragbisty, kteří tam sice působili jako pěst na oko, ale já zrovna tomuhle sportu fandím :)

• 17.9.2010  22:18

Dlouho jsem odolávala, než jsem si tenhle film pustila.. Jedničku miluju a tak nějak jsem tušila, že tohle bude akorát klasická parazitující dvojka, která se snaží vydělat na fungujících vtipech. A taky že jo. Jenže několikrát zopakované vtipy zde vyznívají poněkud trapně... Slovy klasika: "Nuda, nuda, šeď, šeď." Doufám, že brzo zapomenu, že jsem tenhle film viděla...

• 4.8.2010  11:03

Zpívané pasáže mě popravdě řečeno nudily, to by byly jasné 3*, ale výtvarné zpracování mě vážně nadchlo, proto s jedním přimhouřeným okem a jedním červem za 4*.

• 27.7.2010  12:36
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Svýho času jsem počítala, v kolika nejpozději musím mít dítě (rozuměj dceru), abychom pak mohly být přesně takové, jako jsou tyhle dvě.. Hříšně mě napadlo, že je škoda, že nemám takhle mladou mamku, ale pak mi došlo, že za některé naše dialogy by se scénaristé nestyděli :) Pořád hledám na mapě USA Starshollow a jednou se tam určitě podívám. Ne, já tam budu žít! Ten seriál nemá chybu!

• 17.7.2010  20:18

Chci stroj času a zbytek života prožít na Boat that rocked!!!

• 7.7.2010  08:46
    Benny a Joon (1993)

na co toastovač, když stačí žehlička s programem "vlna" :)) kouzelnééé

• 29.3.2010  11:18

Další z brečících filmů. Nádherné...

• 29.3.2010  09:20
    Zpověď americké nevěsty (TV film) (2005)

v sobotu odpoledne, když je člověk po operaci kolene, leží rozpláclej u televize, nechce nad ničím přemýšlet a potřebuje zabít čas je to ideální...

• 15.3.2010  09:40

Ze začátku jsem si myslela, že jako vím přesně, o co půjde. V půlce jsem si byla jistá: no jasně, oni chtěj, abych si myslela tohle, ale já přesně vím, že to bude jinak, pár minut před koncem už jsem nevěděla, ani jak se jmenuju a u závěrečných titulků: "wow.." Temná hudba výborně dokresluje děsivou atmosféru. Doporučuju po filmu zajít na dvojku vína a doprobrat to.. :)

• 22.2.2010  08:57

Tleskám za finálovou pointu, bála jsem se typického amerického konečného smíření s polibkem a zapadajícím sluncem, ALE..... konečně něco trochu jinak. ;)

• 17.2.2010  08:34

A to jsem si myslela, že fantazie použitá při tvorbě reálií v Avataru je nedostižná. Ale kam se hrabe na Imaginárium! Tzn. že Gilliamovo obrovské lodičky a žebříky do oblak mě naprosto uchvátili a jdu sundat jednu hvězdu Avataru.

• 25.1.2010  08:40

Kam dala Táňa oči, když kývla na tuhle parodii komedie. Trapné cameo Béma a Vašuta mě nepobavilo a "znásilnění" rugby do filmu na atraktivitě nepřidalo. Neležet doma v horečkách, tak ten film vypnu dřív, takhle jsem to omylem dokoukala a do teď toho lituji.

• 6.1.2010  09:28

86 minut nudy