yarghoul

yarghoul

Česko

2 body

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Forrest Gump (1994)

  Kniha v originále kouzelná, leč obsahem... skoro se bojím říct, že se mi film líbil víc než kniha... a to už je co říct! Jedním slovem: geniální..

 • poster

  Láska nebeská (2003)

  Ačkoliv se snažím vyhýbat filmům, které mají v záhlaví popisek "americká romantická komedie", britských se nebojím.. A proto jsem se tomuhle nevyhnula a vyhledávám ho znovu a znovu. Neuvěřitelná síla lidských příběhů, strhující soundtrack nebo můj oblíbený Alan Rickman je pro mě zárukou filmu, na který se kdykoliv podívám znovu. PS: Stěhuju se do Anglie, tam maj fešáckýho premiéra Hugh Granta.

 • poster

  Hanebný pancharti (2009)

  Nezapomeňte ohodnotit na csfd.cz.... Na to se zapomenout nedá. Pro mě za plný počet. Do kina jsem šla s pocitem, že jdu na Tarantina s Pittem, ale z kina jsem odešla s pocitem, že jsem byla na Christophu Waltzovi.. Jeho Hans Landa byl, dle mého názoru, perfektní. V reálu bych ho potkat nechtěla. Možná až na scénu s jablečným štrůdlem :) Excelentní kamera podtrhla mé nadšení z filmu. Už se těším, až půjdu znovu do kina..

 • poster

  Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

  Napoprvé, ba dokonce ani napodruhé jsem tenhle film nedokázala dokoukat do konce. Když jsem to napotřetí dokázala, pochpopila jsem význam slova "kultovní".

 • poster

  Vlasy (1979)

  Smích pokaždé, když Berger tančí a zpívá na stole na snobské oslavě. Slzy pokaždé, když Berger nastupuje do letadla v závěrečné scéně a všichni s tím neskutečně bolestným výrazem zpívají. 100%

 • poster

  Hříšný tanec (1987)

  Ten samý příběh kdekoliv jinde by byl sladkobolnou unylou pohádkou. Jenže! Bombastický soundtrack, spolutanečíci z řad personálu a Patrick Swayze v doprovodu zpočátku nemehlovitou Jennifer Grey namíchají dohromady tak hříšný koktejl, že si ho dám s chutí znovu a znovu. Na zdraví!

 • poster

  Hvězdný prach (2007)

  Kdo z nás by nechtěl najít svojí hvězdu...

 • poster

  Mazaný Filip (2003)

  Od té doby, co jsem viděla tenhle film, toužím po číších typu: "Doktor Vám také dovolil jen jednu sklenku denně?" Nejvíc oceňuji herecké výkony Tomáše Hanáka a Vilmy Cibulkové, vtip, hlášky (Pavel Liška je pro mě smrtelná pasáž :))a scénu/kostýmy.

 • poster

  Navěky silný (2008)

  Příběh je daný a průhledný hned na začátku. Ale momenty jako tým odříkávající haku na spoluhráčově hrobě, nebo detailní záběry ze zápasů mi naháněly husí kůži v dobrém slova smyslu. Rugby je sport par excellence, americkej fotbal a vyšívání jsou o patro níž :-)