Mykhaluu

Mykhaluu

George Camel

okres Ostrava
Sběratel jednorožců.

4 body

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

  Byly doby, kdy jsem Simpsny žral! Šumící ojeté VHSky o tom mohou v obýváku mluvit, kdyby mluvit uměly... Mr. Burns a děda Simpson v dílu "Hellfish" a "Homer horolezcem" jsou vrcholy televizní zábavy, které mi přinesl tento mile nažloutlý seriál! :)

 • poster

  Krkonošské pohádky (TV seriál) (1974)

  Nehodnotím to z denšního úhlu pohledu. Ano. Možná bych mohl vytvořit nějaký vtipnější komentář... ale já to už ani dlouho neviděl a tak si můžu ponechat vzpomínku, jak jsme se těšili na další večerníček... :) I když co je jisté - postava Hajného byla excelentní kreací pana Řehoře!!!! :-D :-D

 • poster

  Radovanovy radovánky (TV seriál) (1989)

  Hard core! :) Radovanův přístup mi párkrát v temných dobách pomohl přežít... ;-)

 • poster

  Zahrada (TV seriál) (1974)

  Už zase DVD, které mi uniklo?!? Pomoooc! Tohle byl mazec! Nedělní pásmo pohádek u nás v maloměstkém kině za normalizační neděle bylo tímto poněkud narušeno, nicméně ne špatným způsobem... :)

 • poster

  Říkání o víle Amálce (TV seriál) (1975)

  Už je vše v pořádku a já vlastním toto zásadní DVD!! Nápad obsadit jako vyprávěče Jiřího Hrzána je prostě geniální!!!

 • poster

  Báječná léta (TV seriál) (1988)

 • poster

  Arabela (TV seriál) (1980)

  Asi bych se na Arabelu mohl kouknout dospělejšíma očima teřeba i hvězdičku ubrat... ale proč?! Už jen za mistra Pimperiho a jeho sousoší "Muž slinící si prst a jeho přátelé" a zpívající duo Menšík - Hrzán inside!!! :-D :) A mnohem mnohem více!!! :)

 • poster

  Návštěvníci (TV seriál) (1983)

 • poster

  Monty Pythonův létající cirkus (TV seriál) (1969)

 • poster

  Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

  Neměl jsem se začít asi dívat na tu třetí sérii! :) Každopádně děkuji lidem, kteří jsou tak hodní, že si seriál nahráli a my se díky nim mohli dívat v kuse jeden díl za druhým! :) Jak se poslední leta nedívám na televizi, tak tenhle seriál byl po dvě série naprosto zvrhlá megazábavná šílenost! Postavy nejsou lidé, s nimiž bych se ve světonázoru zvlášť ztotožňoval a opíjí se a spoušťejí více, než mi přijde zdrávo, ale ty vtípky, které tam útočí jsou brutální, takže lhát, že jsem se chvílemi neválel smíchy po zemi i ve více místnostech by bylo pokrytecké!! :) Chce se mi tady tak vypsat aspoň pár gagů... ale ne!! Jsou jejich! :)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace