Zeliiik

okres Strakonice

homepage

<< předchozí 1 2
    • 27.1.2012  18:12

Super výkony mých oblíbenců, hlavně Rob Lowe to šnupání snad ani nehrál. Tomu jsem všechny stavy a deprese sežral nejvíc.

• 1.11.2010  23:00

Mortal Combat v hlavní roli s Michaelem Cerou, to by mě nenapadlo :)

• 22.10.2010  17:45

Chci Butlerovo košili, tu barevnou :)

• 6.9.2010  18:36
    Iron Man 2 (2010)

Líbí se mi jak AC/DC, tak Audi. K tomu jsem se párkrát zasmál povedejm fórům, takže proč ne :)

• 9.8.2010  20:05
    Hype! (1996)

Čekal jsem víc, nic co by mě pořádně zaujalo. Sice jsem se dozvěděl o spoustě kapel, o kterých většina lidí nemá ani ponětí, ale víc než pár záběrů z koncertů a rozhovorů nečekejte.

• 7.8.2010  16:51

Na film jsem koukal jen kvůli Bradley Cooperovi a toho jsem si tam paradoxně užil nejmíň. Sandru Bullock jsem nemohl vystát od začátku do konce, mnohem víc mi sedla její postava v The Proposal, než tahle ukecaná chodící encyklopedie...Za to hodně potěšil Thomas Haden Church.

• 25.7.2010  14:08
    Paper Heart (2009)

Co todle mělo bejt? Dokument? Dokument o dokumentu? Komedie určitě ne. Největší blbost, co jsem za poslední dobu viděl. Nonstop se chichotající korejka(?) s kapucou na hlavě, která se ptá důchodců na lásku...Doporučuju se tomuhle počinu vyhnout velkym obloukem a kdybyste se přece jen odhodlali, tak stačí pustit začátek a konec - ne, že by teda nebylo hned jasný, jak to dopadne, ale aspoň si ušetříte spoustu rádoby vtipných hlášek Michaela Cery.

• 22.7.2010  16:56

Naprosto klasická předloha, ale já jsem se náhodou dobře bavil...neni to tak ulítlý jako například American Wedding a přitom to utíká hezky rychle a ani neni čas se nudit. K tomu potěšily osvědčený hitovky od Bachman Turner Overdrive, Joan Jett a dalších. Jak už zmiňovali ostatní James Van Der Beek byl docela dobrej nápad, zeačátku jsem ho nemohl ani poznat. Kdo by to byl řekl, že vousy, pár náramků a klobouk udělají z Dawsona takovýho drsňáka :)

• 14.7.2010  12:36

Obecně mi malý filmy tohodle typu nijak nevadí, ale todle pro mě byla šílená nuda. Hip-hop, kterej vyhrával po celou dobu tomu taky moc nepřidal, u mě spíš naopak...A hlášky jako "Hey, man. What's up?" "Yeah, man, cool. Peace" bla bla vyloženě nesnášim :)

• 13.7.2010  23:35

Pořádná úchylárna, co taky jinýho od Lynche čekat. Nechápu, jak jsem to mohl shlédnout na jeden zátah, místama mě to i dost nudilo, ale zároveň jsem to nedokázal vypnout :)

• 13.7.2010  18:16
    Pach krve (2003)

Ze začátku jsem byl příjemně překvapenej, když jsem polovinu hlavních hrdinů znal z oblíbenejch seriálů (Dexter, Six Feet Under, Entourage), co na tom, že byla postupně většina zabita...Film to nebyl špatnej, ale něco tomu chybělo. Dost mi to připomínalo Texaský masark motorovou pilou (novej), ale ten se mi zdál o něco lepší. Jinak jako mutant, nebo co mělo bejt, byl docela povedenej Julian Richings.

• 13.7.2010  11:39

I přes zajímavej námět jsem se bohužel dost nudil a prakticky vůbec nezasmál, což je u komedie docela problém. A nechápu, jak někomu může vonět rybina :) Navíc příliš nemusim jak Adama Sandlera, tak Drew Barrymore...

• 8.7.2010  23:23

Škoda, že už mam poblitých hlavních hrdinů opravdu dost, natož pak veverek :) Kdyby si tohle tvůrci odpustili, rozhodně by to zvedlo úroveň. Na druhou stranu musim pochválit moc dobrej výběr hudby.

• 7.7.2010  01:37

Tomuhle dílu ze série Fast and the Furious jsem se dlouho vyhejbal a dobře jsem dělal...Ikdybych nebral ohled na příběh (mix mexický telenovely s "teenage komedií"), tak stejně všechno zazdily herecký výkony, který byly neuvěřitelně tragický. Pokud byste se chtěli aspoň pokochat pěknýma autama, tak na to můžete v klidu zapomenout. Alespoň mě nijak tydle barevný pouťový autíčka neučarovaly, navíc scénář musel bejt napsanej v budce s žetonama během 2 minutový jízdy na autodromu...

• 5.7.2010  01:07

Dobře sestavená partička zlodějíčků / závisláků s celkem vtipnýma prupovídkama. Hodně potěšila krátká stopáž, film utekl příjemně rychle. Bohužel vyloupení banky, ikdyž neúspěšný, nepřináší vůbec nic novýho, stejně tak únos obrněnýho vozidla...

• 3.7.2010  19:36

Jako malýho mě ta ovčí maska děsně přitahovala, ta pohádka mi přišla nějakym způsobem tajemná :) Zajímalo by mě, jak bych to bral dneska, kdybych to viděl...

• 30.6.2010  14:25

Všechno co jsem hledal po internetu je na tomhle DVD na jednom místě..rozhovory s členy skupiny, videa z koncertů, Kurtova potyčka s bodyguardem, ignorace vystoupení v televizi, kde měli hrát na playback - Smells Like Teen Spirit zazpívaná, jak jí neznáte. Ze záznamů koncertů a rozhovorů je vidět, jak si všechno Kurt zprvu užíval a pozdějc byl duchem už úplně jinde...Jediný, co jsem fakt nikdy nepochopil (nejen u Nirvany ale i dalších kapel) je to ničení nástrojů, to mi kolikrát přišlo opravdu trapný. Navíc mam pocit, že Kurtovo excesy během koncertů lezly Kristovi Novoselicovi pěkně na nervy. :)

• 28.6.2010  17:06
    Drogy a mozek (TV seriál) (2005)

Nejde o žádný výpovědi feťáků, proč začli brát, jak nemůžou přestat, kde vzít peníze ale o vědecký rozbory příčin závislosti, účinků na mozek... Je zajímavý sledovat, jak drogy působí na krysy (kterým je taky dokument věnovanej :)) a že se vlastně ani neliší od lidí

• 27.6.2010  22:23
    Nirvana: Live at Reading (koncert) (1992)

Žádný zbytečný řeči za každou písničkou, chybí tuny pyrotechniky, žádný počítačem dodělaný efekty, velkoplošný obrazovky, kytarový sóla úplně mimo, na chyby nikdo nekouká, místo pořádný show prohozenej jeden vtip a tomu všemu nasazuje korun Kurtovo "I don't give a fuck" výraz...zkrátka pravej opak ostatních koncertů a přesto úžasná atmosféra, kterou se málokomu podaří vytvořit.

• 27.6.2010  15:50

Masakr. Mille Petrozza je pro mě jeden z nejcharismatějších frontmanů a vynikající skladatel, kterej nás už nějakej ten rok zásobuje opravdu kvalitní hudbou. Když nepočítam více méně neznámý menší klubový kapely, tak můj první velkej koncert byl právě Kreatorů, sice už je to nějakej čas zpátky, ale pořád na něj vzpomínam jako na jeden z nejlepších...

• 27.6.2010  15:37

5 hvězdiček hlavně za Templars of Steel, při jejímž refrénu mi běhá mráz po zádech po každý, když jí slyšim. To samý platí pro Glory to the Brave. Bohužel dnešní Hammerfall už dávno nejsou, co bejvali. Taky jejich letošní vystoupení na Metalfestu 2010 se nedá srovnávat a vystoupením na Masters Of Rock 2007...na dalších koncertech jsem je neviděl :)

• 27.6.2010  15:12
    Sedm epoch rocku (TV seriál) (2007)

Moc pěknej dokument o hudbě, hodně jsem se dozvěděl novýho ale bohužel o hodně víc věcí mi tam chybělo. Chápu, že tam nemohly bejt zařazený i další skupiny, na to by byla třeba minimálně 3x delší stopáž a stejně by to nestačilo, ale i u zmíněnejch skupin jsem postrádal dost zásadní věci...Jednu hvězdičku musim ubrat už jen kvůli tomu, že vůbec nezmínili smrt takovejch legend jako Cliff Burtona, Freddieho Mercury (To si nejsem jistej) a dalších..

• 27.6.2010  11:28

Víc než přehlídku nádhernejch aut jsem nečekal, takže jsem celkem spokojenej. Navíc se tu objevilo několik fakt povedenejch hlášek, hlavně v podání Eddieho Griffina. Některý scény byly víc než debilní (např. přistání s letadlem...), příběh jednoduchej, že to víc ani nešlo. Akorát ty do duše promlouvající a filozofický řeči si mohli opravdu odpustit :)

• 24.6.2010  19:22

Další z typických romantických komedií, který nás už ničim nepřekvapí, ale ani neurazí. Tady se alespoň povedl soundtrack v čele s Airbourne. Akorát Alice Eve rozhodně neni "desítka", navíc jsem nevěřil, že se může objevit ještě větší tragéd než Michael Cera, ale Jay Baruchel mu může bez problému konkurovat :)

• 21.6.2010  14:39
    Bitch Slap (2009)

Todle jsem musel dokoukávat po kouskách snad 2 tejdny, akční scény nudný, dlouhý, nechutný (hlavně ty závěrečný)...to už lepší najdeme v Herkulovi a Xeně :) Hlavní představitelky, který měly bejt jakože sexbomby taky nic moc, kromě Julie Voth, ta jediná neměla výraz nasranýho prasete :) Jediný, co mě zaujalo, byl závěrečnej citát, ikdyž ani nevim, proč ho tam dávali... "All warfare is based on deception. Hence, when able to attack, we must seem unable. When using our forces, we must seem inactive. When we are near, we must make the enemy believe we are far away. When far away, we must make him believe we are near. Hold out baits to entice the enemy. Feign disorder and crush him. " Sun Tzu, The Art of War, 380 B.C.

• 20.6.2010  14:53
    Monstrum (2008)

Předvídatelný, napětí žádný, životy hlavních hrdinů mi byli lhostejný, amatérská kamera spíš na škodu. Když jsem koukal na zdejší hodnocení, myslel jsem, že ani neusnu...nakonec jsem usnul nudou.

• 18.6.2010  01:33
    Harry Brown (2009)

Tam, kde končí Walt Kowalski (Clint Eastwood - Gran Torino) přichází Harry Brown. Neuvěřitelně pochmurná atmosféra, ve který vám zvedne náladu jedině čistej průstřel pár zm*dů.

• 17.6.2010  22:59

Asi jsem neměl číst komentáře a popis filmu před shlédnutím, takhle jsem od začátku tušil, kdo je kdo...Jinak celkem outstanding :)

• 13.6.2010  23:46

Jedno velký klišé od začátku do konce...

• 4.2.2010  20:20
    Osvícení (1980)

Víc než z Nicholsona šla hrůza z Shelley Duvall a nejhorší na tom je, že nevim, jestli mě děsila víc s nožem v ruce, nebo když se usmála...Jinak od filmu jsem čekal bohužel mnohem víc.

<< předchozí 1 2