ra0474401

Radana Chlubná

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 2.6.2009  14:13
    30 případů majora Zemana (TV seriál) (1974)

Odpadem bych to nenazvala, ale nemá do něj daleko. Až na dvě světlé výjimky je to seriál o ničem.

• 2.6.2009  14:01

Až se bude podávat pilulka, kterou podal pan Dočolomanský panu Hrušínskému, tak bych si ji taky ráda objednala. Dejte mi pak vědět. Díky:-)

• 27.5.2009  19:55

Tohle pan Vorlíček přestřelil. Jak točil v 70. letech skvělý věci, tak TOHLE je fakt děsnej odpad.

• 29.12.2009  17:48
    Avatar (2009)

Nejsem filmový technik a tudíž nerozumín (a nestydím se za to) filmařské technologii, hodnotím pouze jako divák. Ve 3D verzi dávám jednu hvězdičku dolů za 2 drobnosti: 1/2 za nepříliš povedený dabing, a 1/2 za to, že jsem děj pouze pozorovala, a nebyla jsem do něj vtažena. Ale jak říkám, jsou to jen maličkosti a celkový úžasný dojem to nemůže pokazit.

• 2.6.2009  13:49

Jeden z nejlepších filmů o Fantozzim vůbec.

• 6.11.2009  19:42
    Chůva k pohledání (TV seriál) (1993)

Stupidní sitcom se stupidní zápletkou, ale s minimálně jedním skvělým dialogem v každém dílu. Slečna Fine je fine, ale Niles vede!!!

• 26.5.2009  19:49
    Cirkus Humberto (TV seriál) (1988)

A vy jste na něj nekoukali? Basse moc nemusím, ale pan Filip si vyhrál a mě se to líbí.

• 2.6.2009  14:12
    Comeback (TV seriál) (2008)

Dle mého životní role Martina Dejdara. A něco, kvůli čemu stojí za to tu televizi pustit. Vivat Simona!!!

• 6.11.2009  19:40

Kdyby všechny filmy měly jednoduchou zápletku tak důmyslně propracovanou jako Dannyho parťáci, byla by radost filmy sledovat. A nemluvím jen o detailech každého záběru. Nejsem fanda ani Brada Pitta ani George Clooneyho (z pubertálních výjevů typu "jsou fakt boží" jsem dávno vyrostla), ale tenhle film jim dal příležitost projevit se ne jako panům krásným a dokonalým, ale jako hercům (a nejen jim). Zato výkon Julie Roberts je s mírnou nadsázkou špatný - má na víc.

• 7.7.2010  18:56

Tohle je ještě velmi "pohádkově" zpracovaný příběh na to, jak to končí ve skutečnosti. Nejsou zde ani lidské trosky, ani ubožáci, kteří by pro kapku alkoholu vraždily. I přes tuto drobnost je výborným poučením pro všechny, kteří "to mají pod kontrolou". Zdeněk Štěpánek i Vladimír Ráž jsou excelentní.

• 27.9.2010  18:03
    Dobré ráno (TV pořad) (1993)

Zy ticha a tmy se líp spí, blbové a blbky mě vždycky suvereně zvednou ze židle - tedy ráno je to lepší než kafe. Proto ta jedna hvězdička. Odpad na patnáctou bohužel nejde dát a tímto pořadem v mých očích klesla ČT1 ještě níž.

• 2.6.2009  14:05

Soudruzi, jejich rekreace za odměnu, jejich soudržnost, obnovení dlouho nefungujícího manželství, Pepíček Pehr má v plzni motocykl (od čeho asi?), velké porce jinak nedostupného jídla (řízečky a šlehačka), na tenhle film se můžu dívat každý den a pořád se nepřestávám divit.

• 2.6.2009  13:50

Zdá se mi, že tady jakoby Felini vede nad Fantozzim. Tím chci říct, že výkon Gigi Redera převyšuje výkon Paola Villagia.

• 28.5.2009  14:58

Až na to, že Ivana Chýlková NEVYPADALA na 14, ani v roce 1993, tak skvělý.

• 24.7.2011  13:43

Tak tohle bylo fakt hrozný.

• 28.5.2009  14:39
    Funebrák (1932)

Růžena Šlemrová coby "mladé děvče před svatbou" je výborná. Milostpaní jí seděly, ale tohle je snad vrchol kariéry:-)))

• 9.1.2010  20:24
    Gauneři (1992)

Tarantino opět (viděno AŽ v roce 2009) dokazuje, že umí mistrně tvořit záběry, které pak budou používat všichni ostatní režiséři; že si umí hrát s časovými smyčkami, že opravdu nemá rád násilí a že 10minutové scény s detailním pohledem jsou vlastně docela normální, i když v nich (kromě záplavy sprostých slov) vlastně o nic nejde. Vůbec mi pak nepřijde divný, když někdo někomu uřízne ucho a pak s ním dementně tancuje po místnosti, zatímco někdo jinej se v ní válí v kaluži vlastní krve a snaží se daného uchořeza přesvědčit, aby nevraždil, načež je scéna završena střeleckým trojúhelníkem povedeným asi jako Červená karkulka v podání Jiřiny Švorcové a přiznáním hlavního padoucha, že vlastně fakt padouch není. A jestli je tenhle komentář divnej, tak to jste asi neviděli divnej film. Pak doporučuji Gaunery.

• 9.1.2010  20:13
    Gladiátor (2000)

My name is Gladiator. Oskaři. Digitální zpracování římského Kolosea. Hvězdné obsazení dnes již legendárních Olivera Reeda a Richarda Harrise. Joaquin Phoenix se svou busy little bee přesvědčil diváka, že se dokázal vyrovnat se svým životem. Ridley Scott dokázal, že je hoden označení "Pan umělec" a Russell Crowe zase, že i Oskaři mohou někdy skončit za zásluhy v těch pravých rukou.

• 28.5.2009  14:56
    Gumáci (TV seriál) (1994)

Škoda, že už je přestali dávat.

• 26.5.2009  20:23
    Hibernatus (1969)

Zmerzlej pradědeček a hra na doby dávno minulé je out. Ale film dobrej a Funés je fantastickej. Jako skoro vždy.

• 26.5.2009  19:58
    I.Q. (1994)

Vtipný, ale průměrně. Meg Ryan se tady moc nepředvedla, ale scéna, jak staříci radí Timu Robbinsovi, je dobrá.

• 6.11.2009  19:49
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Pro příznivce Přátel a jiných přiblblin je tu dobrá zpráva: How I met your mother je vtipnější, má lepší dialogy a lepší, ne tolik zprofanované (jsou známí, ale ne tak hloupě jako Přátelé) herecké obsazení (nepočítám - li Prcičkovskou Alyson Hannigan). Zatím jsem viděla jen asi 2,5 dílu, ale už vím, co znamená smát se, až se za břicho popadám.

• 2.6.2009  13:57

Některé scény jsou přitažené za vlasy, ale Jan Kraus v roli neohroženého prince je úžasnej. Opět jeden z filmů, který se panu Vorlíčkovi povedl.

• 10.12.2009  16:58

Stella Zázvorková má nejlepší hlášky: "Jindřichu, kdo je ta velká dáma?", "Hm, pro kus žvance..." "Polohrubá, ta se může hodit". Dobrá komedie, jakoby ostatně duo MM + VV někdy udělali něco špatně.

• 26.5.2009  20:18

Povedená taškařice, jak by řekl znalec. Teď vážně. Annie Girardot a Funés k sobě nejdou, ale v tomhle filmu jim to kupodivu šlo. Tak výrazné osobnosti a přesto jen průměrný výsledek. Čím to bude?

• 28.1.2010  12:53

Při tomto filmu jsem si plně uvědomila, že Sean Penn je herec. Že je PAN HEREC. Tahle role mu (snad) byla napsána přímo na tělo. Sama zahrál perfektně. Dakota Fanning a Michelle Pfeiffer mu skvěle sekundovaly. Diskutabilní námět a žádněj happy end, prostě takový život je. A neměli bychom před takovými tématy (nejen ve filmu) zavírat oči. Jeden z nejlepších filmů, jaké jsem kdy viděla.

• 24.7.2011  13:46
    Katka (2009)

Všichni víme, že existuje "něco jinak", ale jen málo tvůrců to dokáže předat dál svým dílem. Helena Třeštíková to v Katce dokázala na výbornou. Možná i s tou pomyslnou hvězdičkou.

• 9.1.2010  20:17

Tohle je tak příšernej film, že jestli vám někdy něco fakt DOPORUČÍM, bude, abyste se na něj podívali ("...myslíš, že by jí vadilo moje hovínko? Mě by nevadilo její hovínko..."). abyste mi potvrdili, že je to fakt taková ptákovina, a že se nemýlím.

• 26.12.2009  17:39
    Kouzla králů (TV film) (2008)

Z hlediska filmového "fanatického sledovače" to byla jedna z nejhorších pohádek posledních let. A ty herecké výkony - odpad. Škoda ztraceného času.

• 25.5.2009  16:48

Tom Hanks a Meg Ryan spolu už neberou. Námět průměr, lokalita průměr, hepáč taky průměr, prostě jeden velkej průměr.

<< předchozí 1 2 3