ra0474401

Česko

1 2 3 následující >>
    • 26.5.2009  19:53
    Twin Peaks (1992)

Není to už to pravé seriálové, ale Lynche mám ráda a ten si s mýma nervama umí pohrát, panečku. Napnutý k prasknutí od začátku do konce. Výbornej námět, ale jak říkám, seriál byl lepší.

• 26.5.2009  19:49
    Cirkus Humberto (TV seriál) (1988)

A vy jste na něj nekoukali? Basse moc nemusím, ale pan Filip si vyhrál a mě se to líbí.

• 26.5.2009  19:39

Co na to říct. Rodriguez a Tarantino jsou správní úchyláci vyžívající se v preciznostech. Nemám je ráda, ani jednoho, a na jejich filmy stejně koukám od úvodních do záverečných titulků. Asi jsem taky úchyl :-)

• 25.5.2009  16:55
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Nerozumím tomu, nevím, o co tam jde, a přitom mi ještě neunikl ani jeden díl (na Nově, barbarsky se přiznávám). A komu fandím je jasný. Benovi, přece:-)

• 25.5.2009  16:55

Blbej námět, tuctová Garnerka, ale boží Mark Rufallo. A výsledek je skvělej. A hotovo:-)))

• 25.5.2009  16:48

Tom Hanks a Meg Ryan spolu už neberou. Námět průměr, lokalita průměr, hepáč taky průměr, prostě jeden velkej průměr.

• 25.5.2009  16:48

Láska na Empire State Building. To by se mi taky líbilo, ale tady to působí jako děsnej kýč. Hra na ženský city. Samotný muž s dítětem, co mu umřela žena. Nic pro mě.

1 2 3 následující >>