Game Over (2010) (studentský film) odpad!

Nedá se to dokoukat...

Gauneři (1992)

Miluju víceméně všechny Tarantinovy filmy (kromě auta:), to nemohu říct. Nicméně tento mám asi nejradši. Možná je to tím, že mi nepřipadá ani trochu vtipnej (kromě úvodní debaty o Madoně a dýšku). 10/10

G. I. Joe (2009)

Nulové očekávání zaručí obrovský úspěch. Dlouho jsem se tak nebavil 9/10

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Tohle byl šálek hnisu, který jsem si s chutí vypil do dna. Rodriguez mi vždycky dokáže naservírovat ty nejodpornější sračky v takovém poměru, že si myslím že zapíjím kaviár šampaňským. I po tom co vše zkonzumuji tento pocit přetrvává, proto 10/10 - nemělo chybu P.S. nevíte kdy má jít do kin El Machette? Moc se totiž těším...:))

Hancock (2008)

Názorný příklad jak se dá z hovna uplést bič, ale při prvním zapráskání se rozmaže po okolí. Začátek byl výbornej, klidně bych se vydržel dvě hodiny dívat jak dělá hovadiny. Super nápad s ožralým superhrdinou. Druhá půlka ale byla slabá jak instatní polívka. Padouši vůbec nebyli padouchovití, naprosto nevykreslený charaktery. Kdyby dosadili superpadoucha, nebo kdyby zločinci nebyli uplní diletanti, dal bych určitě víc. 5/10

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Vedle vězně z Azkabanu nejlepší film celé série. A toho dosáhl také tím, že je jednou z nejvěrnějších kopií knihy. Moc jsem se bavil, ale bylo to moc krátký. Pochopil bych, kdyby měl film osm hodin. Pak by dávalo smysl ho krájet na dva, ale tohle... no dobře tak remcám, protože se mi nechce čekat:) Ale co je regulerní stížnost - nechápu proč se dává do dvouhodinovýho filmu přestávka. Kvůli dětem? Věřte mi na Pottera už rodiče děti pár let neberou, alespoň na nedabovaný verzi nebyl v plným sále nikdo mladší šesnácti. Každopádně jako fanoušek jsem byl odměněn. Pokud si Yates nechává ty nejlepší špeky do posledního dílu (o což se modlím), tak to bude masakr. Bohužel asi do tý doby umřu nedočkavostí. 9/10 - bod ubírám za dělení filmu, pokud příští rok vyjde speciální edice filmu bez dělení klidně 400 min, tak si ji koupím:)

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Dle mého názoru nejlepčí Carlylova role. Jakože jsem neviděl film kde by byl špatnej, tak tady je uplně dobrej:)

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Pane Fuko, Pomo, a vsichni ostatni radobyznalci: dete se vycpat! Jestli mohla filmova adaptace Hobita vypadat jinak? - urcite ano Jestli mohla vypadat lip? - tezko. V LOTRovi jsem nekolik vytek k nepovedenym zmenam originalu mel. Jde videt, ze si Jackson ze sve predchozi prace dokazal vzit to lepsi a vytvoril jeste uchvatnejsi a promakanejsi pribeh z meho oblibeneho sveta. Pokud se nekdo z kritiku ohani tim, ze nechape souvislosti, tak by vubec nemel kritiku psat (prirovnal bych to ke snaze o kritiku k Umuceni Krista, bez zakladni znalosti Noveho zakona). Ja sel do kina s predsudky a neocekaval jsem stejny uspech jako u Lotra ( mozna i proto,ze se jedna spis o pohadku, nez o dobrodruzny pribeh), nicmene vysledek mi vzal jakekoli pochyby, ze Jackson je borec jak svina.... Hobit je promakanejsi, presnejsi, lepe zahrany, dynamictejsi, prohudebnenejsi (nevim jak jinak napsat propojeni ustredni melodie s dejem;)) a hlavne zabavnejsi, nez LOTR FOTR! Opravdovy znalec dila, ktery nehleda vsude neexistujici chyby