Thomassi

Thomassi

Tomáš Petržel

okres Olomouc
Normální člověk, nic víc, nic míň

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 21.1.2017  19:08
    Stalingrad (TV seriál) (2014)

Jeden z nejlepších dokumentů o bitvě na Volze.

• 3.7.2016  10:21
    Hra o trůny - Série 3 (série) (2013)

No tak do nějakého 7. dílu pořád jen to samé. Slovní válka, intriky. A myslím si, že toho je za ty dvě a půl řady ažaž. Už mě to nedokázalo ničím překvapit. Nicméně konec řady je tak šokující, že mi to zklamání předešlých dílů celkem vynahradilo. Takhle to mělo vypadat už dříve. Uvidíme, s čím se vytasí soudruzi v další řadě. A doufám, že tempo udrží.

• 5.6.2016  15:27
    Hra o trůny - Série 2 (série) (2012)

Druhá řada za mnou. Intriky se prohlubují. Nenávist roste. Hlavní hrdinové hrají sami sobě na nervy. Vše je krásně kombinováno, ale přišlo mi, že i za celou druhou řadu jsem nedostal nic tak epického, co jsme čekal. Příběh se prostě vleče dál, nic víc. Závěr ale navnadí. White Walkers nastupují. Doufám, že třetí řada bude průlomová.

• 27.5.2016  10:41
    Hra o trůny - Série 1 (série) (2011)

Games of Thrones jsem považoval za nejlepší seriál, který letos vznikne, jednak proto, že tam, kde se angažuje HBO, je to vždy pecka, a jednak proto, že se jedná o zfilmování jedné z nejlepších fantasy historických knih. A historické seriály, to je něco pro mě. Přiznám se, knihy jsem nečetl a vlastně jsem ani netušil, že to má víc dílů. Až po dodívání jsem objevil, že zřejmě jedné knize se bude věnovat jedna série seriálu. Tato první serie je spíše takové seznamování s prostřením a s jednotlivými postavami, kde se to dějově někdy moc vleče. Na druhou stranu začít se vždy nějak musí a to, co příjde v další serii by mohlo být epické. První dva tři díly mě krásně zasvětily a člověk doufal, že děj bude gradovat čím dál víc. Bohužel další díly byly z mého pohledu trochu jednotvárné, pořád se vše motalo kolem hlavních hrdinů, ale nic pořádnýho se vlastně nedělo. Až poslední dva díly dokázaly zaujmout takovým způsobem, že mě navnadily na další serii jako na žádnou jinou. Proto dávám prozatím "pouze" čtyři hvězdy, protože se přiznám, že jsem čekal trošku více. Ty se ale dost možná budou po druhé serii měnit na plný počet. Jinak ve všem ostatním seriál naprosto vyniká. Úvodní melodie a intro s náhledem na mapu je bezesporu jedním z nejlepších, které můžeme u HBO vidět a slyšet. Výprava historicky výtečná a herecké výkony nemohou v žádném případě zklamat. Každy, kdo zde hraje nějakou roli, je přesvědčivý. K intrikám patří také skvělé dialogy, kterých je tu hafo. Už aby tu byla další řada.

• 24.3.2016  08:44

BvS je mainsteam jako řemen, za poslední dekádu rozhodně ten největší. Marketingová kampaň obrovských rozměrů, natěšenost nejvyššího kalibru. Jak to tedy dopadlo? Hodně rozporuplně. Po dějové stránce nečekejte žádnou novinku, prostě komiks s předvídatelnou linií s minimem zvratů. To by člověk bezesporu dokázal přežít, ovšem už ne to, jakým způsobem jsou jednotlivé scény propojeny, příběh je kolikrát postavený na hlavu, a hlavně je tam spoustu do očí bijících pitomostí, až to hezké není. Ono se zřejmě předpokládá, že u takového filmu to bude nepodstatné, že se jedná o čistokrevnou zábavu. Ano, i já jsem toho zastáncem a dokáži kdeco odpustit, ale zde se to místami opravdu nepovedlo. A to mi na filmu vadilo setsakramentsky nejvíc. Prostě jsem čekal, že po takové masírce dostaneme opravdu něco exkluzivního. A aby toho nebylo málo, ve spoustě scén mi lezla krkem i roztřesená kamera, která v epických scénách vymrštila pojem "nepřehledný" do astronomických výšin. Ale abych jen nekritizoval. Zřejmě se jedná o první a zároveň poslední letošní film, kde slovo "epický" je nejmenším možným vystižením své podstaty. Takové orgie dlouho nezažijeme, souboje jsou špičkové, efekty brutální. Hans Zimmer navázal na perfektní muziku z Muže z oceli a povýšil ji na další level. Co se herců týče, největší strach jsem měl z Bena Afflecka coby Batmana, ale kupodivu se jí zhostil nadmíru dobře, až jsem byl překvapen, Henry Cavill předvedl svůj standard a Jesse Eisenberg jako Lex Luthor zaperlil. Příjemným obohacením byla Wonder Women. Čistě chlapský, ale tak nějak vyhořelý závěrečný megafight, dokázala pěkně zpříjemnit. Celkově herci nezklamali, nebyl tu nikdo kdo by mi vadil, bohužel až na jejich chování, které v mnoha chvílích postrádalo logiku. V závěrečných minutách pak má člověk pocit, že toto všechno byl jen trailer na budoucí svět DC, který bude velmi bohatý. Z kina jsem odcházel zklamán, čekal jsem lépe propracovaný děj a práci s postavami. Každopádně za vidění určitě BvS stojí. Druhou šanci nechám na domácí projekci, která může ještě trochu změnit názor. V tuto chvíli ovšem tři šlupky musí stačit. Viděno v rámci předpremiéry 23.3.2016, Premiere Cinemas Olomouc.

• 4.1.2016  20:08

Tak mi nějak přijde, že od pátého dílu se tvůrci snaží čím dál více dělat řemeslo FaF megalomantičtější s více a více wtf scénama. Na jednu stranu se to více odklání od pravého slova smyslu rychle a zběsile a tuningové fanoušky to může pohoršovat, na druhou stranu si to asi žádá doba a jelikož se jedná už o sedmý díl, změny jsou vítány. Osobně mě přehnanost v takových filmech moc nevadí, konec konců jsou určeny pro zábavu a já se bavil po všech ohledech. Ano, po výborné pětce a šestce to už není ono, ale pořád je na co koukat. A některé nápady normální člověk ani nevymyslí :-) Parta znovu ucelená, Rock zase rozdává hulkové rány a Jason Statham jako záporák boží. Nechybí velké autohoničky ani nostalgický návrat ke kořenům. Epitaf pro Paula Walkera je jedním slovem akční pecka, i když to mohlo být ještě lepší.

• 8.12.2015  09:33
    24 hodin: Dnes neumírej (TV seriál) (2014)

Jack Bauer je zpět!!! Seriál 24 hodin jsem neviděl strašně dlouho. Vlastě si teď vybavuji, že jsem dokoukal snad jen první dvě série. Další díly šly mimo mě. Dnešní svět je ale takový jaký je a 24 se vrátila se současným problémem č. 1: terorismem na území Evropy, konkrétně v Londýně. Nemůžu si pomoct, ale 24 byla vždy realistická, Dnes neumírej je ale o level ještě výš. Spousta akce, promyšlené sekvence a sympatické postavy. Jen bych si dovolil zmínit se o jediném šrámu jinak precizní práce. Vygradovalo to nějakým osmým dílem a tím trošku pokleslo napěti, zbylé čtyři díly rozhodně nebyly špatné, ale připadlo mi, že se už moc tlačí na pilu. 85%.

• 7.12.2015  14:44

Postavu Bryana Millse mám hodně rád. Když se objevil první díl, byla to akční pecka po dlouhých letech a nebylo pochyb, že budou následovat další mise. Dvojka špatná nebyla, ale kvalit jedničky nedosahovala no a do třetice se dalo očekávat, že to půjde ještě níž. Děj se odehrává ve Státech a po Bryanovi jdou snad všichni, na koho si vzpomenete. Holt, nemá to jednoduchý. Příběh bavil, ale problém je v tom, že už nemá nabídnout nic nového. Pořád ta stejná situace, jen se změní lokace. Jednoduše této sérii došel dech, proto je dobře, že je konec. Nicméně 96 hodin bude vždy akční jízda, první, druhá nebo třetí.

• 3.12.2015  17:30

Historie nového říšského kancléřství v padesáti minutách. Stavba, která fascinuje hodně lidí včetně mě a která ve své době měla ohromit každého, kdo do ní vstoupí. A to se Adolfovi povedlo. Velmi zajímavá historie v poválečné éře a skvělé interiérové zaběry jak kancléřství, tak bunkru.

• 2.12.2015  18:46
    Mimoni (2015)

Já, padoucha neproslavila ani tak postava právě toho "padoucha", ale spíš žlutí mimoni, kteří svojí hatmatilkou a vůbec svojí roztomilostí prostě museli mít vlastní film. Věnuje se jejich počátkům a o komické a prčovní situace není nouze. Je to mířeno hlavně na mladší publikum, ale nevěřím, že se dospělí nepobaví. Já si to užil, ocenil jsem krásný vizuál a s příjemným pocitem jsem šel spát. Mimoni jsou jeden z mála animáků, který musí pobavit každého.

• 23.11.2015  19:45
    Pixely (2015)

Nebudu se tady nějak moc rozplývat nad příběhem, protože jsou Pixely neskutečná kokotina. Ale proč podhodnocovat už tak slabě hodnocený film jenom proto, že tam hraje Adam Sandler. Ten, kdo nezná a nezažil osmdesátkový pařby zřejmě okamžitě hodí do odpadu. Ale ten, koho se to alespoň nějakým způsobem dotklo, by se mohl chytnout. Pro mě to je v tomto smyslu neskutečná odreagovačka plná sice bizartních, ale zábavních a originálních situací. Navíc parádním a hláškujícím způsobem přihodili do ohně jak Sandler, tak i Josh Gad a Peter Dinglage. A proto prostě musím dát tu hvězdu navíc, protože jsem se hodně bavil.

• 23.11.2015  18:41

Das Reich, elitní jednotka, pozdeji tanková divize ozbrojených složek Waffen SS. Prošla si boji na východní frontě a po vylodění Spojenců i na západní frontě. Jednotky SS byly známy svým fanatismem, který byl spojený s nadstandartními bojovými výkony, ale i zvěrstvy páchanými na obyvatelstvu. Toto je příběh běžného života v této jednotce od června 1944 až po kapitulaci Německa. A právě v tomto období se na území Francie dopustili její příslušníci velkých a světově známých masakrů, kterým je věnována podstatná část dokumentu, který je poutavý, se spoustou neznámých dobových záběrů.

• 15.11.2015  09:21

Musím uznat, že zatím se jedná o nejslabší bondovku. Naprosto chaotický scénář doplněný o směšné scény. Ale asi to tak bylo myšleno. Přitom je ve filmu spoustu originálních nápadů. Od skvěle zvolené padouchovy základny v exotické destinaci, přes zlatou zbraň složenou ze zapalovače, doupě v rezavém potopeném vraku lodi až po úžasného liliputa Nick Nacka, charismatického záporáka v podání Christophera Lee a zatím nejhezčí, i když trochu blbounkou bondgirl. Škoda, tato bondovka měla na víc.

• 14.11.2015  11:33
    Bojovník (2015)

Slušné boxerské drama aneb jak může být život pěkná kurva. Stačí přijít o milovanou osobu a veškeré bohatství a sláva je tatam. Příběhově standartní pohled do boxerského života, který ničím nepřekvapí a vlastně už od začátku tak nějak tušíte, jakým směrem se to bude ubírat. Ale i přesto Billymu fandíte a povzbuzujete ho. Kdo ale drží tento film nad průměrem, jsou herci. Jake Gyllenhaal je bezkonkurenčně nejlepší a nemohu si pomoct, ale je čím dál lepší a lepší. Těším se na každý jeho další film. Velmi dobře zahrál i Forest Whitaker a sexy stránku obstarala Rachel McAdams. Takže ve výsledku film ničím nepřekvapí, ale pěkně se na něj kouká.

• 8.11.2015  20:17

Tak to dopadá, když se ve vánočních časech zrodí na loďce nápad unést pivaře Heinekena. Ano toho, kdo má na svědomí tu známou značku, která mimochodem není mojí oblíbenou. Jako thriller celkem překvapující počin, který v sobě skrývá napětí i dobré herecké výkony. Pro spoustu lidí film o ničem, mě ale zaujmout dokázal. 70%.

• 7.11.2015  10:08

Estonci můžou být právem hrdí na tento film z jejich nedávné, avšak kruté historie. Nejprve je naverbovala Rudá armáda po anexi Sověty a v roce 1941 se kvůli nenávisti k nim přidali k wehrmachtu. V roce 1944 ale Němci ustupují a tak nastává situace, kdy Estonci bojují proti sobě. Po technické stránce bravurně zvládnuté, počáteční a závěrečná bitva dechberoucí, skvěle zobrazené boje o zákopy a místami dost syrové, viz. sniper. Postavy jsem si oblíbil hned od první chvíle, proto jsem byl dost v šoku, když v půlce filmu většina z nich padne a vystřídají je jiní. Z tohoto důvodu může děj působit nejednotně, protože prakticky sledujeme úplně jiný film. Nicméně se ukázalo, že válečné filmy už nejsou specialitou jen velkého rozpočtu a hollywoodských triků, ale že i tací Estonci to zvládají levou zadní.

• 6.11.2015  11:47
    Spectre (2015)

Tak mám za sebou nejočekávanější film roku. Obrázek jsem si musel udělat sám, protože první reakce na nového Bonda byly upřímně řečeno šokující, v tom negativním slova smyslu. Všude jsem četl, že to už není ono, že je to roztahaný a že za takový prachy je to shit roku. A to, jako velkého fanouška craigovek, mě dost zamrzelo. Každopádně jsem viděl zase tak trochu jiného agenta 007. Film začíná epickým úvodem v Mexico City, navnadí akcí, na kterou si ale divám musí počkat zase až za celkem dlouhou dobu. Celkově je Spectre spíš psychologická cesta Bondovou minulostí, než akční jízda, na kterou jsme zvyklý. Co naplat, Mendes to udělal po svém, někomu to nemusí sedět, já se ale na to dívám tak, že Spectre temným způsobem uzavírá Craigovského Bonda a odkazuje nostalgicky na jeho předchozí mise. Akce sice není mnoho, ale když už se objeví, stojí zato. Jednotlivé postavy kromě Bonda, M a Q a sexappelu Madeleine bohužel nejsou tak zapálení a zklamání je určitě Christoph Waltz, který jako záporák nepředvedl nic, co by Bonda mohlo zastavit. Paradoxem je, že závěrečná půlhodina je pro většinu uživatelů naprosto zbytečná, mně ale přivodila husinu. Jedná se totiž o precizně zvládnutý darkend v rozvalinách bývalé centrály, který kandiduje na jeden z nejlepších konců za poslední dobu. A všechny tyto eskapády jsou doprovázeny naprosto bombastických hudebním doprovodem. Spectre je úplně jiná bondovka, než kterou jsme všichni čekali, ale zároveň je svým způsobem originální a svoje místo si určitě zaslouží.

• 3.11.2015  19:09
    9. april (2015)

Od seveřanů jsem zvyklý na poctivou filmařinu, od které očekávám vždy to nejlepší. Navíc pokud se jedná o válečný příběh, natěšenost je o to větší. Dánové se vytasili s příběhem, který tak trochu připomíná situaci u nás před Mnichovem. Duben 1940, Němci zahajují invazi do Skandinávie a Dánsko je první na řadě. Sledujeme příběh jedné čety z 8. na 9. dubna a jejich ústupové boje až po kapitulaci. A to vše během jednoho dne. Blitzkrieg jako prase, na rozdíl od nás se ale Dánové pokusili. Naprosto dostačující stopáž, dobré herecké výkony a hlavně naprosto autentická technika včetně tanku a obrněného auta. Váhal jsem nad plným počtem, ale zatím si nechám rezervu. Dánsko znovu nezklamalo.

• 2.11.2015  18:25
    Poslední loď (TV seriál) (2014)

Máme za sebou dvě série námořního počinu s produkce Michaela Baye, který mě popravdě velmi překvapil. Co se mně hodně líbilo, byl příběh. Svět postihla náhlá nákaza a přežilo jen malé procento lidí. Jako bezpečné útočiště hraje hlavní roli válečná loď US Navy a její posádka s naskilenou doktorkou je jedinou šancí pro lidstvo. Patos jak poleno, ale zde to funguje a osobně jsem hltal každý díl. Nechybí ani závěrečná gradace do největších otáček. Seriál má mnoho akčních scén, napínavý děj, patriotickou muziku a hodně postav, kterým jsem fandil. Předposlední díl druhé řady předčil všechny moje očekávání. Navíc se jedná o armádní žánr, a to já můžu. Velká natěšenost na další řadu.

• 28.10.2015  10:27
    Americké Německo (TV film) (2010)

Celkem netradiční dokument z pohledu několika amerických vojáků a německých dívek, kteří se setkali v troskách nacistického Německa na konci války. Jsou zde unikátní barevné archívy a výpovědi samotných zúčastněných. Člověk tak celkem realisticky pocítí život v době, kdy se začalo v Německu od začátku. A právě těmto lidem se vděčí zato, jak dobře to Němci tenkrát zvládli. Bohužel nikdo tenkrát netušil, jaká bude situace za 70 let, kdy Německo nebude německé, ale bude babylonem pro uprchlíky. A nejhorší na tom je, že samotné Německo je hlavním podporovatelem. Vím, že to nemá s dokumentem nic společného, ale napsat jsem to musel.

• 28.10.2015  09:41

Bond Roger Moore střídá Bonda Seana Conneryho. Jeho první mise je tak trochu jako z jiného světa. Tlupa černochů, kteří mají kontakty snad všude, tentokrát Bondovi celkem dost znepříjemní život. Ovšem až na pár dobrých scén jako epizoda s krokodýli nebo honička ve člunech je tento díl celkem light. Roger Moore jako nástupce obstál, hláškuje tak jak má a je sympatický. Plusový bod také za hlavní bondsong.

• 25.10.2015  10:46

První díl mě bavil a byl svým způsobem originální. Proto jsem se na dvojku těšil, že se parta striptérů v čele s Channingem Tatumem vytasí s něčím novým a větším jako minule. Bohužel se tak nestalo. Místo toho sledujeme road movie po Americe a ve finále nic moc show, na které sice bylo plno vlhkých ženských, ale z pohledu toho striptéra bych se po zádech neplácal. Nicméně pár dobrých scén tu bylo a velmi dobře se dívalo na Jedu Pinkett Smith. Každopádně se z tak neokoukaného potenciálu dalo vyvařit více.

• 25.10.2015  10:29
    Ex Machina (2014)

Je pravda, že jsem od tohoto snímku čekal úplně něco jiného, ale na druhou stranu jsem byl svědkem toho, že i se třemi herci se dá udělat slušný a napínavý film. Akci zde nečekejte, jedná se o komorní záležitost stavěnou na psychologii a chování hlavních postav a jejich vztahy mezi nimi. Co je na tom teda sci-fi? Jedna s postav je android testovaný při setkání s člověkem. A pravě mezi nimi je pouto nejsilnější. Aby ne, když oním androidem je Alicia Vickander, která se mi nabourala do mysli. Ex Machina není asi filmem pro každého, ale své kouzlo určitě má. 70%.

• 24.10.2015  13:04

Poslední bondovka z éry Seana Conneryho ukazuje předzvěst toho, že další filmy s agentem 007 budou celkem bláznivé. Z mého pohledu asi nejslabší Seanův díl. Las Vegas se mi nějak nedostalo pod kůži a některé scény byly dost vtipné. Nicméně je to Bond a jeho příběhy budou táhnout vždy a všude a každý si tam najde to své.

• 24.10.2015  10:58

Toto je předražený nedonošenec, který mě hodně zklamal. A to byly první informace bombové. Pak ale přišel trailer a začal jsem mít pochyby. A ty se bohužel potvrdily. Čekal jsem úplně něco jiného. Ono se není asi čemu divit, když to má pod palcem Disney. Z očekávaného sci-fi se tak vyklubala pohádka plná kýčů a nesympatických postav. Čekal jsem více dění na onom světě a né abych sledoval honičky na Zemi a když už jsme se konečně dostali na Tomorrowland, vše zazdil Hugh Laurie v dementním obleku. Fuj tajbl. Ale abych jen nekritizoval, vizuál je tu velmi povedený a pro mladší publikum to může být poutavý film. Škoda, za 200 mega bych toho čekal mnoohem více. 50%.

• 24.10.2015  09:43

Zde, u Jurského světa, musím přiznat, že jsem blockbusterový konzument první třídy, mimo jiné. Nový park má všechno, co by měl velkofilm mít. Začátek může trochu připomínat originál od Spielberga, pak se to ale rozjede do takových otáček, že člověk pomalu nevydechne. Musím přiznat, že jsem byl ze začátku trochu skeptický, ale kultu Jurského parku jsem neodolal. Film mě překvapil spoustou dobrých nápadů, jako třeba moderní dinosauří atrakce nebo závěrečný souboj velikánů. Příběhově naprosto dostačující, prolínající příběhy několika postav. Za poslední dobu mi nikdo z herců nelezl na nervy, naopak i záporné postavy byly sympatické. Emotivní bylo třeba vrácení se do pozůstatku původního parku a zprovoznění starých Jeepů. A po technické stránce je to naprostý unikát. Spousta kontrastních scén, na které je radost pohledět. Navíc 3D mi připadlo jako to povedenější. Jo, Jurský svět je dokonalý po všech stránkách.

• 19.10.2015  15:21
    San Andreas (2015)

Místní hodnocení i komentáře demonstrují, že film San Andreas se příliš nepovedl. Podle mě je ale důležité, než se na takový film podívám, uvědomit si, co od toho vlastně čekat. Katastrofické filmy nikdy nebyly pro promyšlený příběh, který aspiruje na Oscara. Vždy šlo o to, jak ohromit diváka po technické stránce. A to je důvod, proč se na takové filmy dívám. Navíc katastrofické filmy miluju. San Andreas má mnoho chyb v příběhu a o momentech, které jsou možné a nemožné se v tomto případě nemá cenu bavit dvojnásobně. Takže se žádné překvapení v podobě propracovanějšího děje nekonalo. Ovšem technická stránka je naprosto precizní. Podobně jako ve 2012, i zde se tvůrci vyřádili s destrukcí města a vším okolo. Radost pohledět. Herecké obsazení překvapilo také. Příjemně. Rock a obě ženské postavy sympatické a pěkně se na ně koukalo. San Andreas není ani zdaleka dokonalý film, ale má v sobě epičnost největšího kalibru.

• 12.10.2015  18:47
    Goldfinger (1964)

Sean Connery má v tomto díle nezáviděníhodné nepřátele. Jeden miluje zlato až tak, že se ho nebojí použít k zabití, druhý tasí nebezpečný ocelový klobouk, a navíc je to obr jako prase. Ovšem není nic, s čím by si 007 neporadil. Jedna z těch lepších ranných bondovek. Stylová, napínavá a vzdělávací. Dozvíte se, jak udělat Fort Knox.

• 12.10.2015  18:39
    Formula 51 (2001)

Svižná a dokonale vtipná akční komedie, kterou táhnou především Samuel L. Jackson a Robert Carlyle. Nebýt jich, zřejmě by to nestálo za nic a asi bych o to ani nezavadil. Ovšem hlavní dvojice je tak sehraná, že se tento film stal pro mě kultovní záležitostí. Oba se neuvěřitelně trefně posílají do prdele, hláškují každou minutu a vše kolem sebe dokáží rozmetat stylově. Film je plný nespočtem scének, které utkví v paměti: vykouření funpubu Man United, stále opakující se setkání se skinheads nebo minicooper za jaguara. Film má naprosto dostačující stopáž, proto nemůže nudit. Kdo má rád anglické cool kriminálky, toto rozhodně potěší. U mě zabodovala P.O.S 51 na jedničku.

• 11.10.2015  13:46

Škoda. Čekal jsem po Littleově posledním filmu, který byl mimochodem výborný, další povedený počin. Nasvědčovalo tomu i dobré herecké obsazení. On to není vyloženě špatný film, jen mi přišlo, že veškerá logika šla v tomto případě do kopru. To, co se dělo v německé továrně, neskutečný. Němci slepí jak patrony a chování postav nepochopitelný. Já jsem ten typ diváka, který dokáže lecos odpustit v rámci zábavy, ale co je moc, to je moc. Jinak ale film uběhl jako voda a nebýt toho dementního závěru, neváhal bych s vyšším hodnocením. Postavy celkem v pohodě, nejvíce seděl Dolph Lundgren. Naopak naprostá katastrofa v podání Rourkea. Ten jako by vyhrál celou válku, nesympatický a hnusný jako noc. Nicméně film pobavil.

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31