Martyr

Pítr priezvisko

kraj Bratislavský

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 9.5.2019  09:44

Chcel som napisat komentar o tom, ako slabo slzopudny, naivny a nedotiahnuty je teto filmecek ale potom som si spomenul, vsak ja som mal tiez 10. A na Willym sme vsetci plakali, dokonca neskor som sa isiel pozriet s otcom aj na vystavu zivej mrtvej velryby, ktora bola tusim zabalzamovan alebo co, aby som videl ako obrovske su tieto tvory. No nic, pre rodinky je to skvely a poucny film, pre nas filmovych odbornikov oslahanych Willym a Skipym je to uz slabsie.

• 6.3.2019  08:27

Pamatam casy ked som tieto rodinne slzaky zakopaval pod zem, ked sa vsak clovek stara o nejake to dieta, ci uz jeho alebo si nejake kupil, trosku viac precitne a obcas aj zaslzi. Film pre rodicov, a ano, bohuzial aj pre tych homopohlavnych z 22 storocia.

• 23.10.2018  22:38
    22 July (2018)

"V celách má mimo jiné psací stůl, televizi s DVD přehrávačem, X-box, elektronický psací stroj či běhací pás." Gratulujem Europe.

• 5.9.2018  21:43
    Patrick Melrose (TV seriál) (2018)

Velmi mocne a realisticke.

• 22.4.2018  23:32
    Nepřátelé (2017)

Max Richter

• 10.4.2018  22:55
    Nikdys nebyl (2017)

Boze ake dobre namety..len to spracovanie..Asi som uz vyrastol z toho aby ma bavilo pozerat na postavu 50 sekund ako chodi, 35 sekund ako rozmysla, minutu ako lezi..Vychvalovana hudba mi tiez pripomina mladost za atari pocitacom...Bol to art jak svina..ci vlastne nuda jak svina, ale to je vlastne cool..ci nie vlastne

• 30.3.2018  23:15

Mam doma 4 rocnu dceru..a toto ma teda rozsekalo na padrt viac ako chirurgicka extrakcia osmicky..

• 30.3.2018  20:47
    Odnikud (2017)

V dobe ked nemeckymi mestami lietaju turecke macety od kebabov na dennom poriadku, a vo Francuzsku sa valaju desiatky mrtvol od zabludeneho kamionu mi pride natocit film o utociacich neonacistoch na tureckych agnostikov /haha/ jemne zvlastne. Iste, natocit atentat v opacnom garde by vyvolalo obrovske znepokojenie ale na uveritelnosti by mu to urcite pridalo, pretoze prave kvoli tomu u mna Dianka v tejto dobre stavanej drame straca. Viac vygradovat koniec by tiez neuskodilo.

• 13.1.2018  09:31
    To (2017)

Prvych 10 minut..potom pre deti

• 20.7.2017  23:54
    John Wick 2 (2017)

...takto dobre natocenu kravinu som uz dlho nevidel. Rozmyslam, ci som vobec videl film s viac mrtvolami ako dokazal vyrobit Peter Bažík..very very cool a ost tiez na 1ku. Tesim sa na trojku

• 19.11.2016  23:18

Ked obrázky povedia viac ako tisice slov. Nezasmial som sa ani raz. Strašidelné. Mrazivé. Odporné...som znechutený.

• 15.9.2015  22:51
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Forrest Gump bezi po pusti, s nim bezia tisicky dobrovolnikov a v neskutocne krasnej prirodnej scenerii obohatenej masivnym hudobnym podmazom, ked uz divaci stieraju slzicky na lickach vbehne do cesty bezvyznamny bezdomovec, ktory mu hodi dyku do cela..Asi takto by som popisal vydrz vaseho oblubeneho hrdinu, o ktorom nemate pochybnosti, ze zasadne na tron a predsa sa niekde smykne na bananovej supke. Ako niekto dokaze stvorit serial s 16 hlavnymi hrdinami, pospajat ich osudy navzajom a zaroven nikoho obzvlast neodsunut na druhu kolaj..wtf

• 30.5.2015  22:45
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

...a to som si myslel, ze po prvych 5 dieloch to zabalím. Robin Wright..uau

• 3.3.2015  20:10

Sladučká britská rozprávočka..frajerku alebo zenu urobite jeden vecer stastnou ;-)

• 8.2.2015  22:30
    Whiplash (2014)

Zimomriavky pri bubenickom sole a jednom hlbokom pohlade, ktory hovori vsetko.

• 21.1.2015  22:44

90 minut cakas na koniec..a on pride a je koniec. Za par sekund. Divne. Hmm

• 3.1.2015  22:13
    Borgman (2013)

Borgman je zvlastny chlapik. Zije v lese pod zemou a so svojimi kumpanmi asi stvara skarede veci ked ho nahanaju ludia s kopiou a farar s puskou. Stihne vsak uniknut a potom sa zacina ten pravy pribeh, ktory kazdy ocakava a musi sa pacit. Na pumpe ukradne dodavku a s pomocou kumpanov sa snazi terorizovat mesto roznymi zbranami, ktore ziska po prepade miestnej zbrojovky. Nemozu chybat plamenomety, granaty, pusky, noze, a ani na lasku sa nezabudlo, takze na svoje si pride naozaj siroke publikum a preto nerozumiem nenasadeniu tohto blockbusteru do kin a obcasnej kritike miestnych inteligentov. Tie prvky komedie som nejako nezachytil..15 minut po filme a stale premyslam..Pure Evil

• 29.12.2014  23:03
    Cena svobody (2014)

Dalo by sa namietat, ze cely pribeh je prilis cukrikovy a je napisany pre zapadnych ludi, ktori boli v mladosti na povinnej mesacnej sichte v Afrike kvoli peknym fotkam s vychudnutymi usmevmi a dobremu pocitu, ze pomohli svetu a tym sa ich dlh spolocnosti splatil, ale srat na to. Clovek sa pri pohlade na tychto troch kokosov na lade umiestnenych v Kansase aj zamysli, ci je ta multikulti az taka zla, ci nie je nahodou az prilis sebecky ked dokaze z prveho pohladu odpisat pocernych kolegov, ktorych matky boli mozno znasilnene tlupou opicakov z ineho kmena a sestry rozrezane ziletkami len tak pre zabavu, pricom pocerny vyziably kolega bol mozno vsetkeho svedkom. Takato skusenost predsa len ten zivot trochu ovpylvni a pozmeni plany. Ako hovorim, srat na to. Pribeh to bol skvely a zamyslat sa nad tym, ci bol skutocny je v porovnani s milionmi inych nesfilmovanych naozaj zbytocne. Ked uz nic ine, ja som si odniesol velmi silnu emociu, ktora ma donutila vazit si, ze to co ma srbi v riti nepochadza z ryzovej kase, ktoru do seba musim tlacit 10 rokov v uteceneckom tabore kazdy den bez obmeny..teda mozno aj raz denne..A mozno aj nic a mimo tabora..Witherspoon inak hrozna.

• 16.12.2014  23:17
    Šéf (2014)

Presne ten pripad ked prekladam film nejaky ten den v sufliku, uvazujuc ci ho nevymazem kvoli malemu hdd a ked uz mi fakt nic ine nezostava a zo zufalosti ho pustim, zerem kazdu jeho minutu. Velmi pozitivna zalezitost...lepsie pozerat najedeny.

• 28.10.2014  23:11

V dvojke to bola zivotna uloha žánklóda...tentoraz je na vrchole Banďeros..

• 4.10.2014  23:30

Spojit Kurva hoši s precíznou kamerou a technikami ceskeho filmu roku 2014 bol kurevsky..ale kurevsky zly napad..Nieco ako natočit Kamenak 2

• 7.9.2014  23:57
    Pečovatel (2014)

A opat som raz premyslal o vsetkych mojich susedoch, znamych alebo podozrivych plesatych xichtoch, ktori sa osameli pohybuju po verejnych priestranstvach s rukami zalozenymi na krizoch a predstavoval si, ako sam vykonat tupou ziletkou zadostucinenie. Niekde tu su, ale nikto ich nepozna..kurvaaaa ja by som....ale nic...Belgický 7even krizeny s tanecnikom s Mlčania Jahniatok....Aj ked ma to psychicky nerozsekalo ako by som cakal, ruky sa mi potili.

• 14.6.2014  11:23

Ale anooo...dobre kozy ma ta Eva Green..to jakoze určitee.

• 19.4.2014  19:16

Pri podobnych pohodovkach zaspavam jedna radost ale tu sa nieco podarilo. Zopar efektne zmixovanych smutnych osudov, ktorym sa da uverit a zaujmu. V beznom zivote si ani neuvedomujeme, ze ludia, ktori pomahaju inym ludom naozaj existuju...kedze osobne ziadneho nepoznam, a tipujem, ze ani vy, pozrite sa na to. Ziadny herecky koncert sa nekona, iba obycajne tvare ako zo zivota. Viem si predstavit aj ine zakoncenie ale to by muselo byt nad 18 rokov, a pribeh by bol urcite zajimavy aj pre fanusikov korejskych krvakov. Slusna nizkorozpoctovka.

• 15.2.2014  22:32
    Oldboy (2013)

Tak toto je veeeelmi maly brat originalu, ktory nikdy nedorastie. Objektivne zhodnotit sa to jednoducho neda, kedze original Oldboy je film, ktory so mnou intenzivne otriasol a dodnes ho povazujem za jeden z najlepsich kuskov ake som kedy videl. Brolin sa snazil urputne, niekedy bolo vidiet ze herecky vykon Min-sik-choia je nenapodobitelny, a tak ho len zufalo kopiroval gestami a mimikou. Mierne pozmeneny pribeh nie je prekazkou, to skor casti filmu kde korejski machri nechali divakovi priestor na premyslanie a pochopenie pribehu, a americania serviruju jednu vysvetlovaciu vetu za druhou ako na podnose...darmo, us divak nechce rozmyslat ale zrat popcorn. Porovnavat artovost zaberov a hudby tychto dvoch "bratov" ani nema zmysel. OLDBOY 2003 FOREVER! a nikdy inak.

• 11.1.2014  19:19

Barkhad Abdi je meno, o ktorom este budeme pocut! Nie, srandujem...nebudeme. Tento Abdi je pravdepodobne jediny herec na svete, ktory podal zivotny vykon ale kvoli jeho xichtu ala spalena lebka po 23 plastikach sa mu oskar neujde a ina uloha ako terorista ziskat nepodari. Po dlhyyych rokoch jeden uzasny film, ktorym ma svetovi policajti opat dojali..tlieskam. ( Hudba skvela - Zimmerov student)

• 6.1.2014  18:39
    Lásky čas (2013)

Niekedy sladké az na facku..pre oboch.

• 3.1.2014  10:05
    Padlé ženy (2002)

Nechcite po mne aby som po tomto filme ubral plyn ked uvidim mnisku na prechode..

• 3.12.2013  14:17
    Kick-Ass 2 (2013)

Kto by to bol povedal, ze z malej Mindy sa po par rokoch stane sex idol pubertiakov..a neklamme samych seba, aj dospelych. Ustocka uz sice spuli ako keby bola na svoju prvu ohavnu skusenost pripravena ale je vidiet, ze si budeme musiet pockat na 3ku, kde sa otvaraju nove moznosti ako nalozit s dejom a zaujat aj slabsie polovicky, ktore mohli byt sklamane z nedostatku romantickych pasazi. Uplne uprimne, pri troche predstavivosti a odpusteni si comixoveho nadychu Kick-Assu by mohla byt 3ka uplne seriozny akcny film so sexi zabijackou v hlavnej ulohe, ktora ma za seobu sice comixovu minulost a co to si odzila aj s kurvami na strednej skole, ale teraz uz vie ako so svojimi perami a mecom narabat poriadne..nieco ako Kill Bill...no nechajme sa prekvapit. Kazdopadne ma Kick poriadne prekvapil, cakal som vykradackovu traposinu plnu hrdinskej hudby, fraz a imbecilizmu..aaa, mate pravdu, presne tak to aj dopadlo. Ale vobec mi to nevadilo, teda okrem odpornosti a slizskosti mr. MthFckera, ktory nechutnost svojej postavy nehral ale zil. O svoju buducnost sa urcite bat nemusi kedze dementnych narusenych xichtov ako je on je sice vela ale takto z hlavy ma nenapadne niekto, kto by mal ohavnejsi fejs ako tato hnida...fuj. Hnusny..chlap (?)

• 24.11.2013  01:03

..hudba v tomto filme evokuje show Billa Cosbyho..catastrofa...prirovnal by som to k ciganovi s fuzami..radsej iba tie fuzy..

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17