• Romantický

Fedora (1978)

„Pamatujete staré časy? Mohla jsem mít šest manželů, ale žádné nemanželské dítě. Dnes můžete mít šest dětí a žádného manžela a nikoho to nezajímá.“

Buď, anebo (1954)

Maggie mi dost připomíná jednu mou kamarádku. "Wille rozhodla jsem se, že se vezmeme.// Ale já vás nemiluji.// To nevadí, já mám lásky dost.// Ale já jsem zasnoubený jinde.// Tak to hned vyřídíme."

Avatar (2009)

Co mě pobavilo, byl vtípek ze seriálu Sběratelé kostí:) Postava Joela Moora stojící frontu na premiéru Avataru:) Moje 3D sledování probíhalo ve čtyřech fázích: 1. Dobré, moc pěkně udělané. 2. Je mi špatně, nevzala jsem si kinedril. 3. O čem že to je? (Marné pátrání po evidentně rafinovaně skrytém sofistikovaném ději) 4. Kdy už bude konec? (Nenalezení děje, jenž by neurážel mou diváckou inteligenci)

Moll Flandersová (1996)

Knížku jsem taky četla, a jediné, co má společné s tímto filmem, je název.

Samotář (2008)

Kde už jsem jenom takového chlapa viděla? A jo... už vím... Na jedné nejmenované katedře na fakultě v Olomouci. Jen neučí anglickou, ale americkou literaturu. Na tu zázračnou proměnu stále čekáme.

Caligula (1979)

Vždycky jsem si přála vidět s přítelem a jeho rodiči film z Penthouse Film Productions.