Vxxx

Instagram: v.x.x.x

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 16.5.2020  17:39
    Američan (2010)

Aha. Gerorge Clooney řídí, chodí a zamiluje se do prostitutky. Pokud vám to stačí. Fajn. Mně ne. Krom posledních 10 minut se vůbec nic nedělo, Nůďo... 2*

• 15.3.2020  11:17

Bylo mi jasné, že to není nejchytřejší film hned vprvní scéně. Na obrazovce se objeví nápis "Černobyl, Ukrajina" a hned na to jedna postava řekne "Vítejte v Rusku". Byl to tedy hloupý, nelogický film, ale jako odpočinový nedělní film s rodinou dobrý. (Až na těch pár sprostých slov. To si pro ta děcka mohli odpustit.) 3*

• 1.3.2020  22:50
    Downhill (2020)

Úplně zbytečný film. Věřím, že původní francouzký snímek je dobré drama, ale ještě jsem se k němu nedostala. Námět je zajímavý a určitě se z toho dá dost vytřískat, ale tato americká verze působí lacině a odfláknutě. Nemluvě na to, že se film pokouší být vtipný a nedaří se mu to. Navíc nemáte ani komu fandit, protože manželka i manžel jsou oba prašť jak uhoď. Ani jeden není rozumný, ona je uječená a on arogantní. Nejdelších 90 minut, co jsem za dlouho dobu zažila. 1*

• 1.3.2020  22:25

Průměrný horor s předvídatelnou zápletkou. Plno lekaček a nulová atmosféra. Christopher Convery předvedl dobrý výkon, ale celkově je film opravdu stený jako 80 % dalších filmů tohoto žánru 3*

• 1.3.2020  11:05
    Neviditelný (2020)

Napínavý thriller, u kterého si obyčejný okusovač nehtů, ohlodá celé ruce. Kvalitní podívaná při které občas zapomenete dýchat. Herecky skvělé, nespočet překvapivých twůstů, jen škoda za laciné lekačky. Ty vždy na kvalitě uberou. 4*

• 1.3.2020  11:00
    Frčíme (2020)

Chris Pratt a Tom Holland se na tomhle filmu spolu asi pěkně vyblbli. Bylo slyšet, jak si to užívali. Na to jak se o Onward nikde moc nemluvilo a skoro bez všimnutí přišel film do kin, to pro mě bylo mlé překvapení. Krásná a vtipná animce, velice sympatické potvůrky a srdcervoucí příběh, který mě nejednou dohnal k slzám. 5*

• 20.2.2020  16:31

O chlup lepší, než Man Of Steel, ale stále se tvůrci plácají v mělkých vodách. Jediné dobré na tomto filmu je představení budoucí Justice League. Jinak skoro až podprůměrná komiksovka. 3*

• 20.2.2020  16:25
    Dark Waters (2019)

Mark Ruffalo předvádí věrohodný výkon v dost pochmurném filmu, který určitě stojí za vidění. Příběhy podle skutečné události mám moc ráda a tenhle není výjimkou. Zajímavé drama. Nemohla jsem si pomoc od srovnávání s Erin Brockovich. Dokonce jsem si po návratu domů musela Erin pustit. Dark Waters rozhodně odvedl lepší práci v nastínění kruté reality a dost pomáhá fakt, že se film pomalu, ale jistě, příběhem posouvá do současnosti. 5*

• 17.2.2020  12:44
    Ježek Sonic (2020)

Postava Jim Carreyho bylo to jediné, co mi film kazilo. Ale ne tolik, abych odebrala hvězdu, Tohle tvůrcům opravdu vyšlo. Nejen, že je film opravdu vtipný. ale povedlo se jim i pár opravdu chytrých joků. Odkazů na moderní i oldschool kulturu tam bylo požehnaně a všechny pobavily. Ježek je roztomilý a jsem moc ráda, že ho po návalu kritiky opravili. James Marsden na plátně se Sonicem fungoval taky moc dobře. Opravdu jsem si to moc užila. Je to jízda hned od začátku a nemá to moc hluchých míst. 5*

• 17.2.2020  12:28
    Emma. (2020)

Neznám předlohu, takže nemůžu hodnotit, zda se jedná o dobré zpracování. Jako film mě to ale nezaujalo. Všechny hlavní postavy jsou nesympatické, celý film působí velice jednotvárně a prostě je film takový neslaný nemastný. Opravdu mě to vůbec nebavilo. 1*

• 12.2.2020  17:27

V tomto filmu vše pracuje, tak jak má. Eastwood tyhle pomalé dojemné filmy prostě umí. 4*

• 12.2.2020  17:22

Nepolíbená prvními dvěma filmy můžu říct, že jsem si tento film moc užila. Vtipné a svižné. Will Smith je prostě jednička a mezi ním a Matinem Lawrancem je jiskra. Určo go to film, když má čas náladu na vtipnou akčňárnu. 4*

• 12.2.2020  17:20

Kýčovitý a šílený film, který nedává ale ani trošku smysl. Knihu jsem nečetla, možná to byla dobrá adaptace, ale na můj vkus až moc uječená a neuvěřitelná. 2*

• 12.2.2020  17:15

Je možné být závislý na filmové postavě? Protože film jsem viděla před pár dny a Harley Quinn už mi hrozně chybí. Netuším na co si lidé stěžují. Bylo to vtipné, svižné, akční a mělo to koule. Ewan McGregor jako Black Mask je výborný a chemie mezi ním a ostatními postavami funguje skvěle. Margot Robbie byla vynikající Harley už v Suicide Squad a díky bohu, že dostala vlastní film. 4* A určitě ráda zopakuji.

• 12.2.2020  17:00

Není to vyleženě takový feel good film, jaký jsem čekala, ale určitě jsem ráda, že jsem ho viděla. Filmy podle skutečné události mají v mém sdrci speciální místo a zda je to nějaká akční podíváná, nebo v tomto případě ždímačka emocí, je mi úplně jedno. Obě hlavní herečky se svých rolí ujaly skvěle a zbytek castu taky fungoval. 4*

• 10.2.2020  12:15
    Drahokam (2019)

Sledování filmu nebylo vůbec příjemné. Užila jsem si nervy, paniku i stres. Tyhle emoce film vyvolal geniálně. A umění a film je rozhodně a vytváření emocí. Nemusí být vždy pozitivní. Adam Sandler si gamblera - klenotníka zahrál fakt dobře a vedlejší role byly obsazeny taky skvěle. Škoda jen, že to není film, který bych si pustila znovu. 4*

• 5.2.2020  21:01
    Dolittle (2020)

Downey Junior a jeho špatný, rádoby Welšský přízvuk dali na zadek už tam špatnému filmu. Je to už několikátý remake a dopouští se stejné chyby, jako všechny podobné filmy před ním. Rozumí Dolittle zvířatům, nebo ona rozumí jemu? Film se v tomhle koikrát neumí shodnout sám se sebou a tak raději pokrývá obě možnosti. Takže logika nikde. CGI bylo relativně dobré na pohádku pro děti. Příběh se vleče, humor nefunguje a ta děcka jsou dost špatní herci. U mě to zachraňovala občasná roztomilost nějakých zvířátek. Nic pro mě. 2*

• 5.2.2020  20:47
    Greed (2019)

Kýčovitý film, který použil smyšlenou postavu a trochu nadsázky k ukázání reality. Příběh je dost roztěkaný, ale je to zajímavé a určitě mě to nenudilo. Herecky zvládnuté taky dost dobře, akorát humor funguje tak na 40 %. Ke kvalitní podívané to má ale daleko. 3*

• 5.1.2020  23:52

Je to přesně takový film, jaký jsem čekala. Přihlouplá komedie se sympatickými postavami a povedenými vtípky. Fajn rodinný film. Nemůže být všechno Oscarovka, že jo. 3*

• 2.1.2020  15:27
    Cats (2019)

Ošklivý digitální bordel, který nikdy neměl spatřit světlo světa. Tak špatně zvládnuté CGI se dá vidět snad jen v amatérských YouTube videích. Pokud vám to tak nepřijde, soustřeďte se na nohy postav. Tam to všechno uvidíte. Z 90 % se chodila ani nedotýkají podlahy, na ktere mají postavy stát. Nemluvě o tom jak film nerozuměl velikosti objektů. Hrací kostka je veliká jako půlka žolíkové karty, obyčejná tužka dvakrát tak velká jak vidlička, atd. Jak jsem řekla; bordel! Francesca Hayward, Laurie Davidson a Robert Fairchild. To jsou jediní herci, kteří dokázali ukázat svůj talent (jak herecký, tak taneční) i přes všechno to zlo, co se na plátně odehrávalo. Většina castu sice tančila nádherně, ale pěvecky to nezvládala vůbec. Například Judi Dench je královna ledačeho, ale zpěvu rozhodně ne. Když konečně přišla řada na jednu z nejlepších skladeb v historii muzikálů - Memories, těžko jsem se mohla soustředit na cokoli jiného, než nudle, co Jennifer Hudson odkapavaly z nosu. Choreografie byla vydařená, bohužel nevynikala v tom béžovém chaosu chlupů a (ano, bude se opakovat) amatérském CGI. A největším hříchem bylo obsazení Idrise Elba. Já toho chlapa miluji, ale v tomto filmu byl ten jeho CGI chlupatý zadek spíš k nakopnutí, než k sežrání. 1* za snahu.

• 17.12.2019  00:43

Film vás vtáhne do děje absurdním a dokonalým humorem a pak si vás udrží příběhem a emocemi. Brečela jsem jak smíchy, tak dojetím. Možná nejlepší komedie letošního roku. 5*

• 26.11.2019  17:20
    Blue Story (2019)

Srdcervoucí příběh, který je tak reálný, jak film může být. Od Peckhamu nebydlím daleko a o to více se mě film doktl. Nikdy bych neřekla, že se na takový typ filmu budu těšit. (No vážně... Režisér raper?) Ale byl to velice dobře zvládnutý film a zajímavě podaný. Rap rozhodně není můj šálek čaje, ale v tomto případě byla výprava pomocí rapu opravdu originální a zajímavá. 5*

• 26.11.2019  00:42
    Na nože (2019)

Asi nejvíce překvapivá novinka letošního roku. Čekala jsem neoriginální, nicméně zábavnou podívanou, ale dostalo se mi něčeho víc. Je to sice typická detektivka (stejný příběh z několika různých úhlů pohledů jako většina příběhů Hercule Poirota), ale okořená skvělým humorem a hvězdným obsazením. Neumím moc dobře popsat pocit, který jsem z filmu měla, ale zkusím to. Od začátku filmu jsem si všímala drobných detailů, které by se daly považovat za foreshadowing. Komentáře postav v pozadí, kterým divák nemá úplně věnovat pozornost, malé náznaky, později vysvětlené divné chování postav, atd. DÍky tomu jsem během filmu nebyla překvapená žádným twistem. A píšu "díky", protože mi to nevadilo. U jiných filmů bych to komentovala jako "předvídatelné", "očekávané", či "nudné". Ale v tomto detektivním snímku mi to dovolilo se sama stát detektivem. (Popřípadě "detektivkou" pokud bych byla přecitlivělá, over-feministcká madam.) Protože jak tvůrci postupně odhalovali stopy k vyřešení zločinu, já odhalovala stopy k vyvrcholení filmu. Ano, mohla bych si myslet, že jsem nadprůměrně vnímavá a tento zážitek jsem si z kina odnesla pouze já, jelikož průměrný divák by ty malé detaily nepochytil, ale to si nemyslím. Já si myslím, že je to perfektně napsané tak, aby si právě divák těchto nepatrných detailů všiml a odnesl si z filmu přesně ten pocit, s jakým jsem z kina odcházela já. Fakt, že jsem si některé věci uvědomila dříve než postavy ve filmu, by normálně vedl ke kritizování postav a jejich chování. Nicméně tady tvůrci našli geniální rovnováhu a dovolili mi nebýt pouze pozorovatelem, ale aktivně se podílet na rozluštění příběhu. Jak jsem psala, neumím to dost dobře popsat. Snad to dává smysl :-D 5*

• 12.11.2019  00:33

Velice obyčejná, průměrná pohádka. Herecké duo skvělé, ale film nemá moc, co nabídnout. Je škoda, že se tvůrci soustředili více na vizuál a speciální efekty, než na vědu a fakta. Velice zajímavé téma, a zajímavý příběh, ale žádné nové informace neposkytne. Velká škoda. 3*

• 31.10.2019  00:13

Ničím extra zajímavá, nicméně příjemná podívaná. Pár chytrých vtípků, hodně předvídatelných a líných vtípků, a několik opravdu hloupých... Ale Adamsovu rodinu jsem měla vždy moc ráda a toto zpracování není tragédie. Mrzí mě, že nevyužili potenciálu Wednesday. Z té mohli vytřískat mnohem víc. 3*

• 27.10.2019  23:33

Hodnotím stejně, jako první díl. Neumím ten pocit moc dobře popsat, ale jak u jedničky, tak u tohoto filmu jsem měla pocit, že na ně koukám skrze zamlžené sklo. Chápu co se děje, ale ten příběh se ke mě prostě nedostává, tak, jak tvůrci doufali. Nemastné, neslané a nedůležité. Ale stejně jako u jedničky: pěkné kostýmy a dobré herecké výkony. Plus super překvápko, když se objevili Chiwetel Ejiofor a Ed Skrein. Oba mám moc ráda a oba jsem viděla moc ráda. 3*

• 27.10.2019  23:26

Víte co? Prvního terminátora jsem viděla před třemi týdny. U dvojky jsem usnula a nikdy jsem se nedokopala k dokoukání. Žádné další filmy jsem neviděla, takže se opravdu nedá říct, že jsem velký fanda. Proto Dark Fate hodnotím jako samostatný film. A mně to bavilo. Akce byla šílená v tom nejlepším slova smyslu, postavy zajímavé, příběh stejný jako v předchozích dílech (z toho co jsem tak slyšela), ale povedené odvyprávěný. Arnie a jeho one liners mě pobavili asi nejvíc. Film mě rozhodně nedonutí dokoukat předchozí díly, ale užila jsem si ho. 4*

• 21.10.2019  11:03
    Žít se sebou (TV seriál) (2019)

Paul Rudd je výborný herec. Zbytek obsazení se také moc povedl. Příběh není moc originální, ale je rozhodně originálně natočený a byla by to byla pětihvězdičková jízda, nebýt toho konce. Konec série to celé totálně zabil a teď trochu doufám, že 2, série se nedočkáme. Protože další You Me Her fakt nepotřebujeme. 4*

• 14.9.2019  13:00
    Wolf (2019)

Vůbec nevím, co jsem to vlastně v tom kině viděla :-O Bylo to něco mezi studentským filmem a pilotní epizodou k hodně špatnému seriálů. Herecké výkony naprosto směšné, speciální efekty neexistující.... Horor to také není. Opravdu netuším, jak se tento film dostal do kin. 1*

• 9.9.2019  01:05
    Kiss Me First (TV seriál) (2018)

Celé viděno v jeden den. Bohužel to není tak propracované, jak se to tváří. Je tam plno nelogických chyb a děr v ději. A co mohlo být průměrné tříhvězdičkové drámo, konec totálně sesadil na slabé 2*. Nic nedořešeno, nic nevysvětleno, tvůrci prostě divákům dali jeden velký prostředník a "počkejte si na další sérii, která MOŽNÁ bude..." Blah. Jestli někdy tu druhou sérku natočí, podívám se, ale žádný zázrak to opravdu není. 2*

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26