Vxxx

Vxxx

Velká Británie
Jsem plno věcí. Ale tady jsem hlavně 25letá seriálová maniačka, která si sem tam proloží život filmem.

Instagram: v.x.x.x

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 16.10.2018  23:00
    Daniel Sloss: Live Shows (TV film) (2018)

Já Slosse miluju. Obě tyto show (a plno dalších) jsem měla to štěstí vidět živě a teď si je, díky Netflixu, můžu pouštět stále dokola. Díky tomu jak je mladý, se má stále ještě kam vyvíjet a posouvat. Co show to slzy smíchu. Daniel nediskriminuje a dělá si legraci úplně ze všech a ze všeho. Můj nejoblíbenější stand up comic. 5*!

• 16.10.2018  22:42
    Charmed - Pilot (E01) (epizoda) (2018)

Očekávám, že to budou lidi hejtovat už jen z principu a moc se nedivím. Původní čarodějky zbožňuji už od dětství a tohle nemá šanci. ALE! Pokud se na to budete dívat jako na nový seriál, který nemá s původním nic společného, tak to tak strašně špatný není. Politicky korektní je to fakt dost, ale já v tom zas takový problém nevidím. Proč by v televizi neměli mít zastoupení menšiny? Takže máme latina ségry, jedna z nich lesba, další bojuje za práva žen, třetí je je šíleně chytrá vědkyně, do toho nám tam lítá nový gay světlonoš. A proč ne? Souhlasím se zastoupením menšin i silných, chytrých žen. Ale několik problému s tím seriálem mám: 1) Hned od začátku jsou postavy představeny moc přehnaně. Seriály mají tu výhodu, že můžete postavy postupně poznávat v průběhu příběhu a tady nám vykreslili všechny postavy hrozně přímočaře v pilotním dílu. (I když v dnešní době, když nevíte zda vás ratingy přešopnou přes hranici 5 epizod, se toho na začátek snažíte narvat co nejvíce, chápu). A možná to bylo hereckým výkonem, ale charakter postav byl hodně přehnaný. Snad to v budoucích epizodách zklidní. 2) Na pilotní díl tam bylo opravdu málo akce. A to málo akce co proběhlo se většinou událo off screen. (Únos, bitka se psem...). 3) Když už tam nacpali knihu stínů s Mellindou Warren na první straně a stejný dům, mohli tedy vysvětlit, jak k tomu sestry přišly. (Což by nepochybně odporovalo finální epizodě originálních Charmed, jelikož moc dobře víme, že babička Piper četla vnoučatům příběh z Knihy Stínů v oném době. A vzhledem k tomu, že se Piper narodila v 1973 teoreticky, pokud se držíme reálné dějové linie, je jí v roce 2018 45. Tím pádem stále žije v době a stále vlastní knihu stínů. Takže to vysvětlení od tvůrců by mě opravdu zajímalo.) ///////// Na seriál budu koukat dál, alespoň dokoukám první sérii abych viděla, jak se ten nápad vyvrbí. Pilotní díl působil dost odfláknutě a lacině. O žádnou kvalitu se prostě nejedná. 2*

• 14.10.2018  23:50

Zajímavé drama s úžasným hereckým obsazením. Co postava, to přesvědčivý výkon, osobitý character a uvěřitelné osudy. 4*

• 14.10.2018  21:16
    Gravitace (2013)

Kdybych to tehdy viděla v kině ve 3D, asi by to byl úžasný zážitek. Ale takhle na Netflixu je to docela o ničem. Naštěstí to není moc dlouhé, ale i tak to stíhá být nudné. 3*

• 14.10.2018  17:12

Roztomilý a veselý animák. Žádná špička, ale dospělí si to užijí také. Vtipné postavičky v hezkém příběhu o přátelství mezi Bigfoot a Smallfoot. Za mě spokojenost. 4*

• 14.10.2018  14:01

V rámci žánru je to asi příjemná komedie. Ale jinak je to snůška hloupostí doplněna Atkinsonem, který nepřináší nic nového. 2*

• 13.10.2018  21:09

První polovina super, druhá se táhla a byla už dost překombinovaná. Celá dějová linka kolem Chrise Hamswortha byla už moc. Ale je to kvalitní snímek s výborným obsazením a v mém případě s troškou nostalgie. Celé mi to totiž připomínalo old schoolového Tarantina. 4*

• 13.10.2018  18:23

Pro mě byl film obrovským zklamáním. Byl to přesně typ filmu, které jsem čekala, bohužel zpracován hrozně nudně. Rodinná část filmu byla docela depresivní a nezáživná, astronaucké kousky byly provedeny sice dobře, ale moc zdlouhavě. Film mohl být klidně o hodinu kratší. Já se opravdu nudila a v polovině filmu jsem si asi na 15 minut zdřímla :( 2*

• 9.10.2018  11:58

Trailer působil hrozně kýčovitě a na film jsem se nijk netěšila. Ale ono to bylo docela dobré. Hlavní herečka sympatická, příběh uvěřitelný se zajímavými myšlenkami. Všichni herci byli super, dobrá hudba a dost napětí. Trailer vykresluje příběh špatně. Film není primárně o smrti mladíka, ale o žití v černošském ghetu. Ke konci už se to dost táhlo, filmu by prospěla o 20 minut kratší stopáž. 4*

• 8.10.2018  10:20
    Venom (2018)

Nic moc začátek trilogie, ale čekala jsem to horší. Celé to působí hrozně levně a povrchně. Hodně mě bavila bromance mezi Eddiem a Venomem, ale to je tak všechno, alespoň co se týče příběhu. Na efekty se koukalo dobře, songy byly výborné, ale scénář tomu strašně podlomil nohy. Působil totiž hrozně uspěchaně. Na to, že by tenhle film měl být páteří celého Venom versu pro příštích xx filmů, si s tím moc nepohráli. Tom Hardy je výborný herec, o tom se nemusí diskutovat. Ale zbytek obsazení? Všichni do jednoho hrozně nesympatičtí. Snad je Hardy jediný kdo má smlouvu na příští dva filmy. Snad si na příštím Carnage filmu dají trošku víc záležet. Bylo by to fajn, kdyby z toho nakonec byla dobrá trilogie. Speciálně pokud se do toho má připlést Tom Holland se svým Spidermanem. To bych ráda viděla zpracované pravdu kvalitně. 3*

• 2.10.2018  17:09
    Night School (2018)

Hloupost, hloupost, hloupá hloupost. Nic víc k tomu nemám. Zasmála jsem se jen párkrát a vždy to bylo na účet té zoufalé matky, která měla super joky. Jinak e-e. 1*

• 2.10.2018  17:06

Nejsem žádný fanoušek žánru. Původního Predátora jsem viděla teprve nedávno a pouze jednou. Tenhle film je celý hrozná hovadina, ale že bych se nudila, to úplně ne. Bylo na o koukat, bylo se čemu smát (i když to tvůrci asi úplně zamýšleli) a nebylo to nijak extra dlouhé. V budoucnu se tomu vyhnu ale zas tak hrozné to nebylo. 3*

• 28.9.2018  17:03

Po dlouhé době jsem opět odcházela z kina naprosto ohromená. Breadlymu to za kamerou i před ní fakt sedne. Lady Gaga předvedla skvělý výkon, ale Breadly taky. Jeho ztvárnění zdrogovaného opilce je opravdu věrohodné. Až moc reálné, bolest z celého filmu úplně sálala. Heartwarming AND heartbreaking. To bylo první, co mě po skončení filmu napadlo. Muzika moc pěkná a songy nádherné. Sem tam se tam vyskytuje nějaké to cliche ale nic co by mě otrávilo. Nejvíc mě potěšilo, že vše z traileru se stalo během první půl hodiny a zbylých 90 minut jsem byla překvapená tím, čím se film stal. Šla jsem na hudební romaťárnu a dostalo se mi opravdu silného dramatu. Ráda si film pustí znovu. Možná si na něj zajdu znovu do kina. 5*

• 23.9.2018  18:40

Velice podařený film. Taková odlehčená Gone Girl. Sympatické obsazení, zvraty jeden vedle druhého a konec uspokojující. 5*

• 23.9.2018  18:38

Hodně atmosférické a herecky zajímavé. Rozuzlení v podstatě takové nijaké a každý si to může vyložit po svém. Není to horor, je to takové tajemné drama. Znovu to vidět už nepotřebuji, chybělo v tom něco, co by mě opravdu vtáhlo do děje. 3*

• 23.9.2018  18:35

Podařený dětský film. Takové třeba Jumanji. Je to pro děti, ale ony z toho budou mít pocit, že koukají na něco dospělého. Je to relativně vtipné, roztomilé a odsejpá to. 4*

• 12.9.2018  17:41
    Mile 22 (2018)

Film spatlaný z bůh ví čeho. Celé je to hrozně nesympatické a prapodivně matoucí. Hlavní postava nedává vůbec smysl, Nikdo nám není pořádně představen, o té organizaci taky víme prd. Vůbec mě to nebavilo a posledních pár minut jsem prospala. Až tak moc mi bylo ukradený, jak to dopadne. Plus to bylo dost předvídatelné. Opáčko si fakt nedám. 1*

• 4.9.2018  17:50

Příjemná romantická komedie, která rozhodně neurazí. Je tam několik opravdu sympatických postav, příběh mi přišel neohraný a celkově jsem se bavila. I když je to vlastně hrozně přehnaná střeštěnost. 4*

• 1.9.2018  21:12

Skvělé drama. Herecký výkon Emmy Thompson vás vtáhne do děje a nepustí vás až do konce. Silný příběh a ani vedlejší dějové linky nepostrádájí na kvalitě. 5* dát ale nemůžu, jelikož tomu místy chybělo tempo. 4* a rozhodně se nebojím doporučit.

• 1.9.2018  18:44
    Yardie (2018)

Ničím výjimečný snímek. Absolutně nezajímavý příběh, který se snaží vypadat hrozně artisticky a životopisně, nicméně nenabízí nic nového. Plus polovinu času není postavám kvůli šíleně výraznému přízvuku rozumět. Měl to byl jeden s největších filmů roku, a pro mě je to jen hrozně zklamání. 2*

• 29.8.2018  23:42

Neuvěřitelně nevtipná hloupost. Melissa McCarthy to maličko zachraňovala, proto ta jedna hvězda. Nezasmála jsem se ani jednou. Opravdu velice nepovedené. Jediné co stálo za to? Ending credits. 1*

• 26.8.2018  20:59

Film je to dobrý. Tématu se ujal skvěle a moc mu toho nechybí. Bohužel je to hrozně dlouhý!!! A má to šíleně pomalé tempo. Chvílemi jsem se přistihla jak dřimám. Ale jinak příběh moc zajímavý, herecké výkony skvělé a i vkusný humor se tam najde. Bohužel kvůli tempu nemůžu dát plný počet. 4*

• 25.8.2018  23:45
    Searching (2018)

Geniální! Moc překvapivý film. Ze začátku se zdá, že film spoléhá pouze na výpravu a děj bude předvídatelný a obyčejný. Ale kdepak. Nejen že je film odvyprávěn zajímavým a, alespoň pro mě, novým způsobem, děj má spád, dává smysl, nepostrádá logiku a o zvraty není nouze. Škoda, že se jedná o film, který pravděpodobně propluje kiny bez všimnutí (pokud v kinech vůbec bude) kvůli skoro nulové propagaci. Nicméně já si tento snímek nemůžu vynachválit. 5*!

• 25.8.2018  21:33
    Equalizer 2 (2018)

Má to to samé co jednička, plus emoce. Narozdíl od prvního filmu se tu dovídáme trochu víc o postavě Danzela Washingtona a nabízíme se nám možnost nahlédnout do jeho minulosti. Výborný thriller s dobrou zápletkou, hudbou a atmosférou. 5*

• 25.8.2018  19:10
    Alfa (2018)

Film potřebuje trochu víc, než jen hlas Morgana Freemana, aby působil reálně. A tenhle film působí bohužel hrozně neautenticky. Je to takový Revenant pro děti, které nepřemýšlí. Alespoň, že je tam ten hafan. Je na co koukat. Jinak nic moc. 2*

• 25.8.2018  14:01

Jsem velice mile překvapena. Čekala jsem totální blbost a dočkala jsem se sice střelené, ale velice vtipné komedie. Akce i humor jdou ruku v ruce po celé Evropě, což bylo osvěžující. Mohlo by to být o chlup kratší, a občas se zapomíná na logiku, ale na zasmání fakt dobrý. 4*

• 21.8.2018  14:53

No, byl to dost špatný film, ale né tak špatný, jak jsem čekala. Herecky převážně mizerné, akční scény geniálně přehnané a scénář, jako by ho psala ta malá holka (která to celé mimochodem zachraňovala). Ale na druhou stranu je to zábavné a rozhodně jsem se nenudila. 3*

• 18.8.2018  23:16

Nádherně nevinný a nostalgický film. Pooh má plno moudrostí a myšlenek že kterých bychom si všichni měli vzít ponaučení. No vážně. Co pak jde v životě o něco jiného než červené balónky a med? Příběh o tom jak toxické může být dospívání a jak bysme každý měli v srdci zůstat dítětem. 4*

• 16.8.2018  11:14
    The Festival (2018)

Zábavný film, který místy ztrácí logiku. Ale postavy jsou příjemné, většina vtipů povedených a když už nic, Claudia O'Doherty to zachrání. 4* Klidně si někdy pustím znovu.

• 7.8.2018  19:26

Čekala jsem šílenou blbinu, ale ono to tak hrozné nebylo. Žádný zázrak to není, ale rozhodně mě to bavilo. Smála jsem se víc, jak děti. Vlastně kolikrát jsem se zasmála a ony se ptaly co je tak vtipné. Cílová skupina pro většinu vtípků rozhodně nejsou děti, nýbrž puberťáci a millennials, co se orientují v mobilních aplikacích a sociálních sítích. Na děti můžou fungovat maximálně vtipy o prdění a animace. Nápad filmu je originální, ale dalo se z toho vytěžit mnohem více. Vůbec nerozumím tomu, proč je hlavním emoji "meh", který je animačně snad nejnudnější. 4*

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21