Vxxx

Vxxx

Velká Británie
Jsem plno věcí. Ale tady jsem hlavně 24letá seriálová maniačka, která si sem tam proloží život filmem.

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 20.11.2017  00:53
    Xanadu (1980)

Viděno asi po 10 letech a stejně jsem si pamatovala skoro každý pohyb z dob, kdy jsem na to koukala jako malá. Je to tak strašně 80' až to bolí, ale je to krásný. Barvičky, hudba, šílenost a ty bohyby. Hlavně Gene Kelly. Ta jeho taneční scéna s O. N. John je jedna z mých nejobíbenějších snad ze všech muzikálů. Tentokrát jsem to poprvé viděla v originále a můžu říct jedno. Dabing prokázal Michael Beckovi laskavost, protože skryl fakt, že to není vůbec dobrý herec :D Ale jinak krása, krása, krása. 5*

• 20.11.2017  00:43

Film, který postrádá pravidla. Vše je dovoleno, nad ničím není důvod se pozastavovat. Když to zrovna nedává smysl, tak člověk mávne rukoua řekne "no, tak tohle je asi sen". Je to vtipné a člověk se v tom najde. Minimálně v tom jak bláznivé sny jsou a jak se do podvědomí dostane každá maličkost. To film ukázal náramně. Nemusím to sice vidět znovu, ale jsem za to ráda. Sympatické postavy a celkově nápadité zpracování. 4*

• 7.10.2017  17:38

No konečně! Konečně jsem se na to podívala a konečně jsem se dočkala opravdu dobrého Spidermana. Né že by klasika s Tobym nebyla dobrá, vždy asi bude má nejoblíbenější (trojku samoyřejmě nemyslím), ale tenhle Spiderman má taky něco do sebe. Na zapojení Spidermana do MCU jsem čekala jak na smilování a vyšlo to. Nemusela jsem potřetí koukat na Origin film, ale rovnou se mi dostalo Perera Parkera, který už jakš-takž ví co dělá... Neztráceli moc času tou holkou, ani představování záporáků. Bylo to nabité akcí a zároveň napravili chyby předešlých filmů o Spidermanovi. Žádné laciné záběry na Spidermana jak si letí kolem Empire State Building, vidíme, jak se převléká, takže nemusíme přemýšlet kam odhodil/kde se vzalo jeho oblečení. Pár moc příjemných šoků/odhalení. Na trailery od Sony zásadně nekoukám, jelikož vždy toho hrozně moc vyzradí. Já byla spokojená. Ovšem kdybych bývala viděla trailer, asi bych byla hodně naštvaná. 5*

• 7.10.2017  12:44

No tak toto bylo hodně bolestné. Díky bohu za původní trio (Regina, Rump, Hook)... všechny nové postavy jsou šíleně nesympatické a o hereckých výkonech nového castu ani nemluvě. Je to tak strašně vycucané z prstu, nedává to smysl a já jsem opravdu naštvaná, že něco, co (hodně dávno) býval super pohádkový seriál, přetvořili to takovéhle frašky...

• 25.9.2017  11:10

Za mě veliké zklamání. Nečekala jsem, že to bude tak dobré, jako jednička, ale doufala jsem alespoň v obstojné pokračování. Tohle byl jeden nesmysl vedle druhého. Hlavní zápletka vůbec nedávala smysl, vedlejší zápletky (například Harryho ztráta paměti) byly úplně zbytečné a pro příběh nedůležité a kompletně tam bylo šíleně moc plot holes. Navíc je to moc dlouhé a roztahané. Troška americké krve byla hezké spetření, hudba fajn. herci boží. Celkově tedy zklamání, ale možná tomu dám ještě někdy v budoucnu šanci. Jedničce jsem taky přišla na chuť až napodruhé. 3*

• 17.9.2017  11:13

Velmi dobrý, stručný dokument. Žádné zbytečnosti. Čistá fakta a dojmy pasažérů. 4*

• 16.9.2017  23:31

Toto je třetí Clintův film, co jsem viděla a všechny se mi líbily. To už asi nebude náhoda. On je to možná asi vážně dobrý režisér. Tenhle příběh byl odvyprávěn naprosto skvěle. Herecké obsazení geniální. Takový malý reunion několika herců z Desperate Housewives, což mě osobně potěšilo. Aaron Eckhart je totální jednička! Není to jeden z těch filmů, který si hned pustím znovu, ale rozhodně budu v dobrém vzpomínat. 5*

• 11.9.2017  02:03

No já nevím. Film je to moc moc špatný. Bohužel ale asi jen to. The Room je tak nějak geniálně špatný, tohle se prostě jen nepovedlo. Ale možná to chce čas. The Room se mi poprvé taky hrozně moc nelíbil. Každopádně s The Room to nemá, krom herců, společného nic. Teda, párkrát tam divákovi zamávají nějako hláškou, nebo narážkou, ale jinak ne-e. Příběh by ani nebyl tak hrozný. Je to docela zajímavé, kdyby to bylo nějak kvalitně zpracované. Herecký to taky vlastně vůbec není špatný, až samozřejmě na Tommyho. Hudba šílená, kamera směšná, script amatérský a režie taky tak. Byla jsem v kině kam přišla celá fimová crew. Takže jsem si rozhodně víc odnesla z Q&A s režiséry a herci a z podpisů a fotek, než z celého filmu. Největší překvapením je, že se na konci objeví "Best F(R)iends - volume 1"... takže se v roce 2018 můžeme "těšit" na volume 2. Tak 2* a až si to někdy pustím znovu, uvidím zda se do toho zamiluji na druhý pohled....

• 29.8.2017  00:51
    Hook (1991)

Dost fajn rodinný film. Mrzí mě, že jsem ho neznala jako dítě, jelikož by to spolu s Pipi a Pidilidi mohl být můj oblíbený film. Je to velmi příjemný dobrodružný snímek s vynikajícím hereckým obsazením. Nemám co tomu vutknout. Starý, ale kouzelný film. 4*

• 29.8.2017  00:48
    Mládí (1992)

Koukatelný film bez sebemenšího smyslu. Je to příjemná podívaná, ale vůbec nic to divákovi nedá. Vývoj postav je minimální, příběhy dost všední, ale aspoň uvěřitelné. Na film si za pár dní už ani nevzpomenu a pouštět si ho znovu taky nemusím. 3*

• 24.8.2017  10:35

Možná by se mi to líbilo o trochu víc, kybych ten film viděla po skončení 4. série, jak bylo zamýšleno. Takhle jsem bohužel strávila hodinu a půl koukáním na "starého" Family Guye, který není nijak extra vtipný, animace pokulhává a plno scén jsem si pamatovala z posledních 3 epizod 4. řady. Né, že by to nebylo vtipné vůbec, ale seriálu se to vyrovnat nemůže. 3*

• 21.8.2017  14:28

Vtipný, svěží a chytrý film. Neustále pendlování mezi "být dobrý otec", "morální hodnoty" a "dělat dobře svou práci". Chytré dialogy, zajímavé postavy a celkově hodně chytlavý film. Moc jsem se bavila. 5*

• 16.8.2017  17:52

Asi by mě tenhle animák bavil více, kdybych ho viděla dříve, ale od té doby bylo tolik dobrých Pixar filmů, že mi tento nepřišel ničím výjimečný. Nicméně stále dobrý, vtipný a koukatelný. 4*

• 14.8.2017  01:08
    Dunkerk (2017)

Dobře podchycený a záživně odvyprávěný příběh. Bála jsem se, že to bude nuda. Upřímně přiznám, že kdybych na to koukala doma, tak bych to bývala asi nedokoukala. To je kouzlo kina. Ono vás to donutí. Jsem rozhodně ráda, že jsem film viděla, nicméně ho asi nepotřebuji vidět někdy znova. Kvalitní podávaná s několika opravdu silnými scénami. 5*

• 14.8.2017  01:03
    John Wick 2 (2017)

Z jedničky jsem nebyla nijak extra nadšená a dvojka mě doslova uspala. Ano, na Filmovém víkendu 2017 jsem prospala takových 50 minut filmu, takže si nedovolím hodnotit, ale z toho co jsem viděla, a nebylo toho málo, je mi jasné, že si film nikdy nepustím abych se na něj podívala pořádně. Nic mě na tom neuchvátilo natolik, abych měla pocit, že o něco přicházím.

• 14.8.2017  01:00

Filmový víkend 2017 a jak krásně prohlásil jeden z vítězů tomboly, "byla to teda strašná pí****na". Postrádá to snad úplně všechno kromě velkých jmen. Jude Law, Eric Bana, Charlie Hunnam a i ten Backham. To jsou docela velká lákadla. Nicméně celý film působí jako jedno velké "Previously on", nebo jakýsi trailer na cosi. Kamera a střih katastrofální, humor nemístný a hlavně nepotřebný, nemluvě o tom, že další příběh o meči v kameni jsme nepotřebovali. Za mě jedno velké NE a ty dvě hvězdy dávám z velkorysosti a za snahu. 2*

• 14.8.2017  00:53
    Baby Driver (2017)

Za mě největší překvapení Filmového víkend 2017. Moc dobře odehraná a odvyprávěná komedie, které to kazí pouze Debora. Těžko říct, zda to byla otravně napsaná postava, nebo to prostě Lily James otravně zahrála, ale postava to byla fakt na facku. Kevin Spacey se taky moc nepředvedl, vlastně si jen z House of Cards odskočil vydělat nějaké peníze bokem a zapomněl, že hraje jinou roli. Za to Ansel Elgort překvapil. Zatím jsem ho zaznamenala pouze ve Fault in Our Stars a je vidět že se herecky vyvíjí dobrým směrem. Dávám 5*, i když se obávám, že bych tomu normálně napálila pouze 4*. O tu pátou hvězdu se asi postarala atmosféra letního kina, která filmům pomáhá opravdu hodně. (Artuš se nepočítá, tomu byl nemohlo ani nakopnutí zlatou klapkou).

• 14.8.2017  00:43

Srovnatelné, ne-li lepší, než jednička. Nejlepší je na tom Baby Groot a velkou chybou je, že tam Baby Groot nebyl více. Jsem jím naprosto posedlá a kdybych musela sedět 3 hodiny a koukat jen na sestřih jeho obličejových projevů, tak za to snad i zaplatím. Nevím co dál komentovat, protože prostě Baby Groot :D Ale tak jako i zbytek filmu byl moc fajn. Plno skvělých hlášek, dokonce se dostalo i na nějaký ten vývoj postav... Nemůžu si stěžovat. Jen ten soundtrack je o něco méně osobitější než v jedničce a navíc je zajímavý pouze ve filmu. Na rozdíl od soundtracku z jedničky, který můžu poslouchat stále dokola, výběr songů ze dvojky není nic moc. Ale stále si to zaslouží 5* a zmínila jsem, že zbožňuji Baby Groota?

• 14.8.2017  00:37
    Švýcarák (2016)

"Movie where the first fart makes you laugh and the last fart makes you cry." Velice mě překvapuje nízké hodnocení, jelikož tohle je bez debat jeden z nejlepších filmů, který jsem kdy viděla. Odlehčené a vtipné, zároveň hluboké a významné. Kdybych mohla jen jednomu filmu dát 6 hvězd, byl by to pravděpodobně tento. Od začátku je jasné, že jde o něco nového, o něco co tu ještě nebylo. Charakter postav (nebo teda postavy) je vykreslen tak skvěle, že nepotřebujeme žádné flashbacky, nebo shrnutí od nějakého vypravěče. První část (90 % filmu) vidíme, jak situaci vnímá Hank, zbylá část filmu geniálně vykreslila pohled společnosti. Neumím si představit, že už film nikdy neuvidím. Naprosto všechno pro mě fungovalo tak, jak mělo. A to včetně acapella soundtracku, který nemá chybu. 5*

• 9.8.2017  17:10

To teda byla pěkně nudná ptákovina. Animace ničím originální, vtipy nevtipné a postavy na facku. Jedin= plus byla postava chlapce, co si přál bratříčka, a to proto, že mi připomínal Andyho z Toy Story. Jinak fuj fuj ne. Pro děti to funguje, ale za "rodinný" film bych to rozhodně nepovažovala. 1*

• 8.8.2017  00:08

Ne-e. A já se na to tak těšila. Celé to bylo o stylu a efektu, až tvůrci zapomněli na to, že by to mělo být i zajímavé. Příběh je otřepaný a neoriginální, herecké výkony silně pokulhávají a těch "šokujících" odhalení je tam až příliš. Na druhou stranu fajn soundtrack a dost povedené akční scény. Takový průměr no. 3*

• 24.7.2017  13:58

FIlm relativně o ničem, ale Simona Stašová a Marek Vašut to prostě krásně utáhnou. Film jsem už viděla už několikrát, a asi ne naposledy. Je to dost příjemná oddechovka s několika hodně povedenými vtípky. 3*

• 24.7.2017  13:56

Moc dobrý film. Je to svěží, místy vtipné, dost silné a hodně to v člověku zanechá. Chování postav je místy dost nelogické, ale jinak je to moc pěkný film. 4*

• 17.7.2017  00:37

Nemám s filmem žádný velký problém jen toho bylo tak nějak moc. Když už jsem si říkala že asi vím, jak to dopadne, tak to posunuli o level výš. Pak mi teda došlo, jak to nakonec bude, a ono ne! Zase další extrém. A ty extrémy se navyšují rychle a jsou čím dál tím méně smysluplné... Možná by stálo za to si film pustit znovu, teď, když už vím co a jak. ale asi s tím pár let počkám. Postava Cruz byla skvělá, pár pěkných hlášek padlo od více postav a Tom Cruise? No sám sebe zahrál fakt dobře :D V druhé polovině filmu házel obličeje stejné jako v Top Gunu, Mission Impossible atd. Moc toho herectví nepředvedl tady. 4*

• 10.7.2017  13:42
    The Circle (2017)

Pěkná i když neoriginální myšlenka podaná tak povrchně a naivně, až z toho občas bolely uši. Emma Watson skvělá, jen by ještě na tom americkém přízvuku měla zapracovat. Bill Paxton by na svou poslední roli mohl být hrdý, ale jinak je to herecky jeden velký cirkus. Nic extra zapamatovatelného, myšlenky dovedené na úplnou hranu nemožného pro efekt a úder pointy, což lehce uráží divákovu inteligenci. Ne, ne. Moc jsem chtěla, aby byl film dobrý, ale je to je takový strašácký průměr. Podobně pojatá epizoda Black Mirror si s myšlenkou pohrála lépe. 3*

• 10.7.2017  01:37

Dost mě překvapuje nízké hodnocení. Já o filmu nikdy neslyšela, a po dokoukání se rozhodně řadí mezi oblíbená dramata. Úplně obyčejná situace popsaná tak výstižně, reálně a zároveň záživně a vtipně? Naprosto geniální. Postavám jsem věřila každé slovo a každý pohyb a scénář opravdu vypiplán. Tento film si rozhodně zaslouží červené hodnocení. 5*

• 10.7.2017  01:34

Pro mě rozhodně lepší, než první film z 2014. Batman dodává LEGO filmu úplně jiné rozměry a vtipy a narážky jsou k popukání. Jaws, Barad-dûr a Voldemort pobavili asi nejvíc. 5*

• 10.7.2017  01:31

Film jsem viděla před cca 4 měsíci. Pamatuji si, že jsem chtěla hodnotit 3* a nějak jsem zapomněla. Ooops. Nicméně po tak dlouhé době si nepamatuji z filmu vůbec nic. Vím, že mě nijak neoslovil a chvílemi jsem se přistihla, že přemýšlím nad úplně jinými věcmi, jen ne nad filmem. Nedá se nic dělat, extra zážitek to pro mě evidentně nebyl. 3*

• 2.7.2017  23:50
    John Wick (2014)

Velmi dobrý akční film, ale teda očekávání to nesplnilo. Rozhodně kvalitní podívaná, ale bylo to tak strašně nadhodnocené, že jsem lehce zklamaná. Plusem je, že tam nejsou žádné boční dějové linky. Prostě jen John Wick a jeho pomsta. Žádná nová love story, žádné vedlejší úmysly. To se v poslední době moc nevidí. Většinou filmy odbočují od hlavního tématu tak moc, až vlastně zapomenete na hlavní zápletku filmu. Keanu Reeves rozhodně nepatří mezi mé favority, a v té roli bych rozhodně viděla radši někoho jiného, ale vcelku vzato, spokojenost. I když znovu film vidět nepotřebuji... 4*

• 2.7.2017  23:45
    Rivalové (2013)

Geniální film. Hlavně teda Daniel Bruhl. Já toho herce fakt žeru. Kdykoli se ukáže na scéně (v jakémkoli filmu), je to zaručeně skvost. Film hodně silný a já osobně oceňuji, že nás nepředávkovali Formulemi. Žádná extra pravidla, kvalifikace, moc se toho o tom nedozvíme a to se mi líbilo. Je to opravdu jen o těch dvou a jejich životech. 5*

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18