Vxxx

Vxxx

Velká Británie
Jsem plno věcí. Ale tady jsem hlavně 25letá seriálová maniačka, která si sem tam proloží život filmem.

Instagram: v.x.x.x

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 18.8.2018  23:16

Nádherně nevinný a nostalgický film. Pooh má plno moudrostí a myšlenek že kterých bychom si všichni měli vzít ponaučení. No vážně. Co pak jde v životě o něco jiného než červené balónky a med? Příběh o tom jak toxické může být dospívání a jak bysme každý měli v srdci zůstat dítětem. 4*

• 16.8.2018  11:14
    The Festival (2018)

Zábavný film, který místy ztrácí logiku. Ale postavy jsou příjemné, většina vtipů povedených a když už nic, Claudia O'Doherty to zachrání. 4* Klidně si někdy pustím znovu.

• 7.8.2018  19:26

Čekala jsem šílenou blbinu, ale ono to tak hrozné nebylo. Žádný zázrak to není, ale rozhodně mě to bavilo. Smála jsem se víc, jak děti. Vlastně kolikrát jsem se zasmála a ony se ptaly co je tak vtipné. Cílová skupina pro většinu vtípků rozhodně nejsou děti, nýbrž puberťáci a millennials, co se orientují v mobilních aplikacích a sociálních sítích. Na děti můžou fungovat maximálně vtipy o prdění a animace. Nápad filmu je originální, ale dalo se z toho vytěžit mnohem více. Vůbec nerozumím tomu, proč je hlavním emoji "meh", který je animačně snad nejnudnější. 4*

• 4.8.2018  18:20

Teda, to byl dlooooouhý film. To si člověk myslí, že nic nového už se stát nemůže a ups, film je teprve v polovině. Ale teda nic nového jsme neviděli. Typický Ethan s typickým týmem a typickou misí. Akce, humor a ještě víc akce. Ethan Hunt Is back!

• 3.8.2018  19:57

Ach jo. První dva filmy jsem si užila neskutečně, ale trojka nenabízí nic nového. Většina fórků je ohraná, animace místy až přehnaná a celý příběh silně pokulhává. Zachraňuje to roztomilost některých příšerek a Bob. Jinak bohužel. 2*

• 3.8.2018  19:54

Jedničkou jsem moc unešená nebyla, ale dvojka mně bavila moc. Marvel jse mi nejvíc sympatický tím, jak si sám ze sebe umí dělat srandu, a v tomhle filmu to bylo krásně vidět. Plno humoru, plno Easter Eggs a ucházející děj. Ghost se docela povedla, ale jinak byli záporné postavy dost bez nápadu. Konečně jsme se dočkali Sonny Burche a oni z něj udělají průměrného záporáka bez charisma. Ale jinak to bylo super. Hlavně akce! Ant-man má výhodu. Může z každého všedního prostředí udělat hřiště pro své honičky a akční scény. Z obyčejné kuchyně se tak stává opičí dráha, která je pastvou pro oči. Mid-credit scene zklamala (doufala jsem, že to bude Cassie, kdo se promění v popel). No a postcredit scene byla totální ztráta času. Zvlášť když jsme jí viděli v traileru! 4*

• 25.7.2018  13:15

Klasika. Tenhle film jsem kdysi znala nazpaměť a hrála si na něj. Teď, o několik let později? Ha, stále mě baví, ale teda plno mezer. 4* jsou spíš z nostalgického hlediska.

• 21.7.2018  12:51
    eXistenZ (1999)

No, nasmála jsem se dost. A víc k tomu asi nemám. Je to zmatené, nechutné, překombinované a ke všemu tak strašně špatné... 2*

• 20.7.2018  21:35

Šílená nuda. Ke konci to lehce zachránila bojová scéna, ale jinak se jen kecá o ničem, pobíhá se po hotelu beze smyslu a obecně se děje úplný nic. K tomu všemu je to ještě neuzavřený příběh a víte prd, co se s kým stalo. Nene. Z kina odcházím otrávená a pěkně unavená... 2*

• 19.7.2018  17:27
    Bao (2018)

Ha! Kam na to ti tvůrci chodí :D Roztomilé, vtipné, dojemné, ale přece jen trochu matoucí s náznakem kanibalismu :D Žádný extra kraťas. Na můj oblíbená Lava to nemá :) 3*

• 19.7.2018  00:04
    Mrakodrap (2018)

Pro mě snad letos zatím největší překvapení. Je to sice tuctový akční thriller, ale teda! Bolí mě hruď, jak mi v akčních scénách bilo srdce. Většina záběrů byla dechberoucí a všeobecně dost dobrá podívaná. Uvědomuji se, že to tady nebude populární názor, ale je mi to jedno. Nenudila jsem se ani minutu a i song na konci mě naladil na super odchod z kina. 5*!

• 14.7.2018  17:12

Já jsem zklamaná a můžu si za to sama. Mým velkým očekáváním film prostě nemohl dostát. Ale bavila jsem se, to ne že ne. Jack-Jack byl samozřejmě vynikající a neuvěřitelně vtipný. Bohužel to je to jediné, co si pořádně po prvním vidění pamatuji. Záporák a celá ta Screenslaver zápletka mi byli dost nesympatičtí. Animace, hudba a vše okolo super ale budu si film rozhodně muset pustit znovu, abych si pořádně vytvořila názor. Zatím 4*

• 9.7.2018  11:34
    Patrick (2018)

Vůbec jsem to nečekala, ale opravdu jsem se bavila. Hlavní hrdinka je sice lehce nesympatická, ale během filmu vám přirostě k srdci i s tím ošklivým hafanem. Film nemá žádné velké poselství, prostě příjemná oddechovka s roztomilými momenty a nekomplikovaným dějem. 4*

• 8.7.2018  15:58

Místy lehce nudný snímek, který trošku tlačí na pilu. Ale jsou tam i zábavné momenty a chvíle, co zahřejí u srdce. Já ten film vidět znovu rozhodně nepotřebuju, ale něco do sebe to má. Skvělé záběry a střihy. Režijně to bylo zvládnuto bravurně. 3*

• 8.7.2018  14:02
    Show Dogs (2018)

Dlouho jsem se tomuhle vyhýbala a stejně jsem v tom kině nakonec skončila. Ale v rámci svého žánru to zas tak hrozný není. Šikovné triky, trocha psího humoru, který každý pejskař ocení a sympatické obsazení. Plus super roztomilá panda. Typický rodinný film. 4*

• 2.7.2018  20:14
    Máš ji! (2018)

Vtipný a svižný film, který fakt potěšil. Něco bylo přehnané, něčemu chyběla šťáva, ale nakonec to bylo opravdu prima a ráda se někdy kouknu znovu. Titulky na konci super! 4*

• 29.6.2018  23:04

Koukalo se na to hezky, ale žádný zázrak. Oceňuji střídání dějových linek a také délku filmu. Oba herce znám a mám relativně ráda, ale po tomto filmu pochybuji o hereckých schopnostech obou. Plus to ke konci šíleně hrálo na city. Možná by i slzička ukápla, ale byla jsem rozptýlená faktem, že ta pipka střílela ty světlice někam do pr**** než aby mířila nad sebe... Asi se na to už znovu nepodívám, ale vzpomínat ve zlém snad nebudu. 3*

• 28.6.2018  00:18

Hodnotím stejně, jako jedničku, jelikož to na mě úplně stejně působilo. Opět to byla pěkná podívaná, jenže místy nudná. Mělo to stejně pomalé tempo, a steně jako v jedničce, to zachránila poslední půlhodina. Chyběl tomu skvělý výkon Emily Blunt, ale zachránil to Benicio Del Toro, který si tu pro sebe ukradl více prostoru, než minule. Mělo to několik hodně silných momentů, se kterými si režie i scénář fakt výhráli. (scéna se znakovou řečí, lom...) Poslední scéna filmu působila dost křečovitě a div se na konci neobjevilo "to be continued". Ale všeho všudy jsem si film užila. Moc se takových thrillerů nevidí. Ale bylo by co vylepšovat. 4*

• 25.6.2018  10:52
    You Me Her (TV seriál) (2016)

Hned během prvního dílu mě to chytlo a nepustilo až do druhého dne, kdy jsem dokoukala třetí sérii :D Obsazení je velmi sympatcké, a rychle to utíká. I když jsou tam nudnější scény a místy se zdá, že se řeší stále to samé dokola. Ale jsem spokojená. Pokud bude další série, určitě si jí nenechám ujít. 4*

• 19.6.2018  10:45

Super pohodový film s nádherným obsazením. A to doslova. Bullock a Blanchett vypadají úžasně a jako duo jsou velice sympatické. Film má dobré tempo a je vtipný. Některé momenty jso lehce přitažené za vlasy, ale to jsme mohli čekat. Spokojenost. 4*

• 17.6.2018  18:46

Nejsem žádný velký fanda hororů, ale stejně jsem tomu dala šanci. Film vytváří působivou atmosféru, nicméně pomalé tempo tomu škodí. Rozuzlení je zajímavé, ale zároveň dost očekávané. Rozhodně nešlo o typickou lekačku, což já osobně ocenila. Trailer toho taky nevyzradil příliš, takže se během filmu objevilo několik překvapení. Ale přes všechna ta pozitiva mám pocit, že bych si klidně tento snímek nechala ujít. Nic moc originálního toho nenabídl. 3*

• 13.6.2018  09:28

Tak já jsem rozhodně spokojená a užila jsem si film dokonce o něco víc, než první Jurassic World. Více humoru, více akce, více příšerek a o něco lepší, originálnější zápletka. Plus záporák o něco uvěřitelnější než v jedničce. Určitě si ráda pustím, nebo zajdu do kina, znovu. 4*

• 4.6.2018  17:55

Tak ale proč ne. Herečky výborné, dobrý, i když předvídatelný humor a celkově příjemná podívaná. Do kina bych na to už teda nešla, ale když na to někdy narazím v televizi, ráda si zopakuji. 4*

• 16.5.2018  00:45
    Deadpool 2 (2018)

Paráda. Rozhodně srovnatelné s jedničkou, ne-li lepší. Více humoru, více hlášek, více postav. Méně epických akčních scén, ale scéne kde skáčou z letadla to všechno dohnala. Bylo tam plno opakovanaých a recyklovaných joků z jedničky, ale u Deadpoola to prostě nevadí. SPOILERY: Fakt mi u filmu vadí, když si pohrávají s časem. Celkově ten film vlastně nemá váhu, když se nic z toho nestalo.. :D Všechno, co jsem myslela, že se stane v tomto filmu, se stane v příštím X-Force asi. Hodně lisí si myslí, že je Pete bez super schopností Pete Wisdom. Já osobně doufala, že se v tomhle filmu dozvíme, že Vanessa (CopyCat) bude Pete Wisdom, jelikož umí měnit podobu. Ale třeba jsem úplně vedle, jen by to asi dost lidí šokovalo. A Pete je prostě jenom Pete a Marvel se nás snaží pěkně zmást. No uvidíme v budoucnu. Rozhodně si na to skočím do kina ještě alespoň jednou, abych pochytila všechny ty joky a narážky, co mi unikly. A taky si všimnout všech cameí. Bratt Pitt určitě nebyl jediný EDIT: Nebyl. Matt Damon, Stan Lee a Alan Tudyk mi úplně unikli napoprvé :D 5*

• 13.5.2018  19:23

Pane jo. Velmi milý a laskavý film. Absence jakékoli "špatné" nebo idiotocké postavy byla příjemné osvěžení. Nádherně odvyprávěný příběh s geniálně vybranými herci. A to prostředí Italského venkova tomu teda taky neublížilo. Ze začátku jsem si říkala, že to má pomalý rozjezd, ale ono to se to ani nerozjelo. Celou dobu si to odpočinkově klusalo svým pomalým tempem, což mě sice donutilo se párkrát podívat na hodinky, ale v závěru mě vlastně mrzelo že film končí. Moc povedený. Zanechalo to ve mě dost emocí a nějakou dobu budu na film v dobrým vzpomínat. Výjimečně nominace na Oscara, která není mimo mísu. 5*

• 13.5.2018  19:13

7 různých lidí v sále chrápalo a určitě víc jich spalo tiše. A vůbec se jim nedivím. Taky jsem od pochrupování neměla daleko. Takhle nezáživný film jsem už dlouho neviděla. Dějově dost nezajímavé a hlavně už ohrané. Velice pomalé tempo a herecky teda taky průšvih. Jinde geniální Brühl to tady táhne velice průměrným výkonem. A Pike tady byla tak nesympatická, že jsem jí měla chuť vrazit facku. Bohužel. Tenhle film je pro mě jeden z nejnudnějších. A vůbec nechápu to propojení s tancem. Choreografie pěkná a hudba super, ale vůbec se to nehodilo. Jak kdyby se jim tam zamotaly scény z jiného filmu. Bohužel 2*

• 11.5.2018  23:21
    Breaking In (2018)

Už z traileru mi bylo jasné, že to bude jako Panic Room z 2002 a proto jsem se na to taky těšila. Není to vyloženě špatný film, jen je to takové bez chuti a ke konci už stále to samé do kola. Hodně mi nesedí časová linka. Od setmění tvrdí jak mají 90 minut než přijede policie a celou noc tam běhají, střílejí a válčí a policie se ukáže až za svítání. Herecky rozhodně zajímavé, ale žádný skvost. Jednou stačilo. Pár fajn hlášek a záběrů, ale za pár dní si na film ani nevzpomenu. Průměr. 3*

• 10.5.2018  23:44

No jasně, není to žádná Oscarovka, ale víte co? Já se bavila od začátku do konce. Film mě nesčetněkrát upřímně rozesmál, bylo to svižné, vtipné a mělo to grády. Postavy byly milé a sympatické a celá atmosféra filmu mi prostě dodala dobrou náladu. Jedna z nejlepších feel good komedií, co jsem za poslední dobu viděla a vůbec bych se nebránila tomu, to vidět znovu. 5*

• 7.5.2018  22:15

Za mě nejslabší film z celého MCU. Edward Norton, ani Liv Tyler mi do svých rolí nesedli a celý film se tak nějak vleče. S ostatním Marvelem, to má pramálo společného. 3*

• 7.5.2018  16:03

Ve svém žánru je to povedená hloupost. S tím jsem na to šla, že to bude blbost. Poselství filmu je jasné už z traileru, vše je předvídatelné, ale jako odpočinková jednohubka je to fajn. Příjemní herci a milé postavy. 4*

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20