Vxxx

Vxxx

Velká Británie
Jsem plno věcí. Ale tady jsem hlavně 24letá seriálová maniačka, která si sem tam proloží život filmem.

Instagram: v.x.x.x

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 19.6.2018  10:45

Super pohodový film s nádherným obsazením. A to doslova. Bullock a Blanchett vypadají úžasně a jako duo jsou velice sympatické. Film má dobré tempo a je vtipný. Některé momenty jso lehce přitažené za vlasy, ale to jsme mohli čekat. Spokojenost. 4*

• 17.6.2018  18:46

Nejsem žádný velký fanda hororů, ale stejně jsem tomu dala šanci. Film vytváří působivou atmosféru, nicméně pomalé tempo tomu škodí. Rozuzlení je zajímavé, ale zároveň dost očekávané. Rozhodně nešlo o typickou lekačku, což já osobně ocenila. Trailer toho taky nevyzradil příliš, takže se během filmu objevilo několik překvapení. Ale přes všechna ta pozitiva mám pocit, že bych si klidně tento snímek nechala ujít. Nic moc originálního toho nenabídl. 3*

• 13.6.2018  09:28

Tak já jsem rozhodně spokojená a užila jsem si film dokonce o něco víc, než první Jurassic World. Více humoru, více akce, více příšerek a o něco lepší, originálnější zápletka. Plus záporák o něco uvěřitelnější než v jedničce. Určitě si ráda pustím, nebo zajdu do kina, znovu. 4*

• 4.6.2018  17:55

Tak ale proč ne. Herečky výborné, dobrý, i když předvídatelný humor a celkově příjemná podívaná. Do kina bych na to už teda nešla, ale když na to někdy narazím v televizi, ráda si zopakuji. 4*

• 16.5.2018  00:45
    Deadpool 2 (2018)

Paráda. Rozhodně srovnatelné s jedničkou, ne-li lepší. Více humoru, více hlášek, více postav. Méně epických akčních scén, ale scéne kde skáčou z letadla to všechno dohnala. Bylo tam plno opakovanaých a recyklovaných joků z jedničky, ale u Deadpoola to prostě nevadí. SPOILERY: Fakt mi u filmu vadí, když si pohrávají s časem. Celkově ten film vlastně nemá váhu, když se nic z toho nestalo.. :D Všechno, co jsem myslela, že se stane v tomto filmu, se stane v příštím X-Force asi. Hodně lisí si myslí, že je Pete bez super schopností Pete Wisdom. Já osobně doufala, že se v tomhle filmu dozvíme, že Vanessa (CopyCat) bude Pete Wisdom, jelikož umí měnit podobu. Ale třeba jsem úplně vedle, jen by to asi dost lidí šokovalo. A Pete je prostě jenom Pete a Marvel se nás snaží pěkně zmást. No uvidíme v budoucnu. Rozhodně si na to skočím do kina ještě alespoň jednou, abych pochytila všechny ty joky a narážky, co mi unikly. A taky si všimnout všech cameí. Bratt Pitt určitě nebyl jediný EDIT: Nebyl. Matt Damon, Stan Lee a Alan Tudyk mi úplně unikli napoprvé :D 5*

• 13.5.2018  19:23

Pane jo. Velmi milý a laskavý film. Absence jakékoli "špatné" nebo idiotocké postavy byla příjemné osvěžení. Nádherně odvyprávěný příběh s geniálně vybranými herci. A to prostředí Italského venkova tomu teda taky neublížilo. Ze začátku jsem si říkala, že to má pomalý rozjezd, ale ono to se to ani nerozjelo. Celou dobu si to odpočinkově klusalo svým pomalým tempem, což mě sice donutilo se párkrát podívat na hodinky, ale v závěru mě vlastně mrzelo že film končí. Moc povedený. Zanechalo to ve mě dost emocí a nějakou dobu budu na film v dobrým vzpomínat. Výjimečně nominace na Oscara, která není mimo mísu. 5*

• 13.5.2018  19:13

7 různých lidí v sále chrápalo a určitě víc jich spalo tiše. A vůbec se jim nedivím. Taky jsem od pochrupování neměla daleko. Takhle nezáživný film jsem už dlouho neviděla. Dějově dost nezajímavé a hlavně už ohrané. Velice pomalé tempo a herecky teda taky průšvih. Jinde geniální Brühl to tady táhne velice průměrným výkonem. A Pike tady byla tak nesympatická, že jsem jí měla chuť vrazit facku. Bohužel. Tenhle film je pro mě jeden z nejnudnějších. A vůbec nechápu to propojení s tancem. Choreografie pěkná a hudba super, ale vůbec se to nehodilo. Jak kdyby se jim tam zamotaly scény z jiného filmu. Bohužel 2*

• 11.5.2018  23:21
    Breaking In (2018)

Už z traileru mi bylo jasné, že to bude jako Panic Room z 2002 a proto jsem se na to taky těšila. Není to vyloženě špatný film, jen je to takové bez chuti a ke konci už stále to samé do kola. Hodně mi nesedí časová linka. Od setmění tvrdí jak mají 90 minut než přijede policie a celou noc tam běhají, střílejí a válčí a policie se ukáže až za svítání. Herecky rozhodně zajímavé, ale žádný skvost. Jednou stačilo. Pár fajn hlášek a záběrů, ale za pár dní si na film ani nevzpomenu. Průměr. 3*

• 10.5.2018  23:44

No jasně, není to žádná Oscarovka, ale víte co? Já se bavila od začátku do konce. Film mě nesčetněkrát upřímně rozesmál, bylo to svižné, vtipné a mělo to grády. Postavy byly milé a sympatické a celá atmosféra filmu mi prostě dodala dobrou náladu. Jedna z nejlepších feel good komedií, co jsem za poslední dobu viděla a vůbec bych se nebránila tomu, to vidět znovu. 5*

• 7.5.2018  22:15

Za mě nejslabší film z celého MCU. Edward Norton, ani Liv Tyler mi do svých rolí nesedli a celý film se tak nějak vleče. S ostatním Marvelem, to má pramálo společného. 3*

• 7.5.2018  16:03

Ve svém žánru je to povedená hloupost. S tím jsem na to šla, že to bude blbost. Poselství filmu je jasné už z traileru, vše je předvídatelné, ale jako odpočinková jednohubka je to fajn. Příjemní herci a milé postavy. 4*

• 4.5.2018  23:16
    Tully (2018)

Zajímavý snímek. Charlize předvedla skvělý výkon. Jsem stále lehce rozpačitá z toho konce. Nevím zda-li by si to s jiným koncem nezasloužilo další hvězdu. Ale rozhodně je to film, který se mnou nějakou dobu zůstane. Netuším, proč to má nálepku komedie. Je to drama všech dramat. Jako komedie to opravdu nefunguje ani trochu. Jako drama je to ovšem působivé. A dost realistické. Za mě 4* a jsem moc ráda, že jsem film viděla.

• 3.5.2018  00:32

No žádná bomba to samozřejmě není. Ale v rámci možností se na to dalo koukat. Herecky to tak špatně nebylo, ale postavy byly napsané hrozně nesympaticky. Palec nahoru za konec, který mě osobně překvapil. I když se to asi dalo čekat od první chvíle. Dějově nic originálního. Nešlo ani tak o horor jako spíš teen thriller se špatně natočenými a předvídatelnými lekačkami. Znovu to už vidět nepotřebuji. 2*

• 1.5.2018  00:20

Už přes měsíc jsem tenhle film v kině totálně přehlížela a nechtěla jsem na něj jít. Dnes jsem vyrazila, protože vše ostatní už jsem viděla. Velká chyba! Tak vystrašená už jsem dlouho nebyla. Já ty horory prostě nemám ráda. Ale co nejobjektivněji musím říct, že je to horor dobrý. Sází převážně na lekavé momenty, ale i celková atmosféra je dost děsivá. Herecké výkony super a fakt jsem ocenila krátkou stopáž :D Líbilo se mi, že jsme se nedočkali žádného vysvětlování a zdlouhavé historie. Prostě takhle teď svět je a tím to hasne. Byl tak před tím a bude tak i po filmu. Vlastně tam není žádná extra zápletka. Nekoná se žádná záchranná mise, prostě se jen přežívá. Jako jo. Palec nahoru. Ale vidět to znovu fakt nepotřebuji. 4*

• 28.4.2018  05:13

Pane Bože, to byl nářez!!! Geniální. Nejlepší MCU, co jsem viděla. Posledních 10 let nás káždá post credit scéna lákala na tento moment a ten film předčil všechna má očekávání. Thanos je výborný záporák a hlavně dost komplikovaná postava. Není to žádný typický hnusák, kterého nemůžute vystát. Má charisma a dá se s ním soucítit. Zároveň z něj jde hrozný strach. Nebudu se vyjadřovat ke všem postavám, protože známých tváří tam bylo tak přes 40, ale zmíním bromance Spiderman - Iron Man, jelikož ti jsou spolu na plátně k nezaplacení. A když se do toho přimotá ještě Dr. Strange, je o zábavu postaráno. Prostě brilantní pecka. Jedna věc mi vadí, ale tím se bohužel nevyhnu spoileru. Takže *****SPOILER**** Ke konci mě hodně zklamala jedna věc. Když se stane, to co se stane a postavy začínají pomalu mizet... Pokud chtěli tvůrci, aby si alespoň někdo naivně myslel, že opravdu zabili půlku hlavích postav, neměli zabíjet postavy, u kterých je potvrzen další film v příštích letech. Můžeme se těšit na Black Panther 2 a Spiderman 2 atd... takže neexistuje, že jim na to někdo skočí. Tím pádem je ten cliffhanger úplně k ničemu. Protože až dostanou ruce na Time Stone, jednodušše vrátí čas a bude. Speciálně když jsou všechny duše zachované v Soul Stone, jak jsme viděli na konci s mini Gamorou. Spočítat si to není tak složitý. Jen doufám, že v poražení Thanose bude mít nějakou velikou roli Tony, jelikož odmítám věřit, že by ho Doktor za takovou cenu zachránil pouze z čistého sentimentu. Musel při těch svých meditacích vidět, že ta jedna jediná možnost zvítězit, závisí na Tonyho přežití. ***** KONEC SPOILERU***** No já jsem prostě naprosto nadšená. Hned zítra na to běžím do kina znovu... a pak brzy snad ještě jednou. Tolik fórů, které si nepamatuji.... 5*

• 22.4.2018  19:53

Nehorázná ptákovina, ale je to taková pohodová oddechovka. Člověk se i nasměje. Někdy s filmem a někdy filmu. Ty dvě hoďky v kině se na to kouká snadně. 3*

• 22.4.2018  11:24

"Would you like to marry me? I'm in love with you so I thought I'd ask". Neobyčejný příběh o obyčejných lidech. Nádherně odvyprávěný, s citem pro svou významnost. Každý herec sedl své roli jak zadek na hrnec a celé atmosféry filmu se prostě nešlo nabažit. Rozhodně chci vidět znovu, klidně i znovu v kině. Moc se mi to líbilo. 5*

• 11.4.2018  15:02

Nuda, nuda, nuda... Jakože fakt. Pořád dokola hon za něčím, Jack je idiot, plno vedlejších postav, které jsou člověku úplně ukradené. Série měla skončit jedničkou. Jediné, co mě na tom zaujalo, je tragický příběh Elisabeth a Willa. Doufám, že příští film bude ten poslední ze série. 2*

• 7.4.2018  21:10
    Já, Simon (2018)

Takhle neeee. Ze začátku řeknu, že mě film nenudil. Jsem ráda, že jsem ho viděla, ale je to teda šíleně stupidní. Celá ta "coming out" část je zastrčená do pozadí typickým teen romantickým funny dramatem. Postavy se chovají šíleně nepřirozeně, až na výjimky jsou všechny hrozně nesympatické a většina hereckých výkonů je tragédní. Všechny vedlejší romantické vztahy jsou opravdu nelogické a nahodilé. Ten film nevěděl čím být a nakonec se stane jedním z mnoha. 2*

• 2.4.2018  15:42
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

Bohužel během 3. dílu končím. I když oceňuji suchý humor a lehkou morbiditu, jde tam vlastně úplně o nic a hlavní hrdinka je šíleně nesympatická. Takže 2* a nedokoukávám.

• 1.4.2018  20:20

Nemůžu věřit, že tomu nakonec dávám 4*. První polovina se tváří jako béčková teen romantická komedie. Celé je to hrozně klišé a křečovité, předvídatelné a hloupé. Herecké výkony podprůměrné. Nicméně v druhé polovině se dostane do hlavní role drama. A přestože je film stále lehce "cringe-worthy", příběh mě dostal. Nasmála jsem se, dojala a i rozesmutnila. Na konci filmu popotahoval celý sál. Pokud bych měla film k něčemu přirovnat, bylo by to Fault in our Stars. I když tam bylo spoustu momentů, které byly e-e, film jsem si užila a za pár let si ho možná zopakuji, až se budu potřebovat vybrečet. 4*

• 31.3.2018  18:49

Moc jsem toho nečekala. Postava Black Panthera mi v Civil War přišla dost nudná a že sólovky jsem moc nadšená nebyla. Ale bylo to skvělé! Pravda. Táhly to vedlejší postavy, hlavně mladší ségra, ale díky tomu jsem si to užila. Speciální efekty a CGI obecně bylo dost slabé, ale koukalo se na to hezky. Příběh dost jednoduchý a přímočarý. Bojové scény byly provedeny snad nejelegantněji za celou historii MCU. Za mě palec hore. 4*

• 30.3.2018  19:22

Na takovou jízdu jsem nebyla připravená. Od začátku až do konce vše dávalo smysl, postavy byly příjemné a super svižná hudba to skvěle podtrhávala. Na můj vkus to bylo tak a půl hodiny delší, než by se mi líbilo, ale dalo se to. Plno skvělých odkazů na filmy a hry a samozřejmě super trouper happy end. Za mě spokojenost. 4*

• 17.3.2018  21:03

Jůůůůůů. Barvičky, písničky, tanečky. No vážně. Je to skvělý feel good film, soundtrack úžasný a choreografie dech beroucí :) Ale hvězdička tomu chybí. A proč? Protože ten film dělá to, co postava Jackmana ve filmu. Podvádí. Ale narozdíl od Jackmana podvád fakt očividně. Na to CGI se kolikrát až bolelo koukat a ty rychlé střihy, zahalující nereálnost scén, šíleně rozptylují. Ale určitě jsem neviděla naposledy. 4*

• 7.3.2018  11:08

Pokračování o něco slabší než první díl. Skvělý záporák a výborná hudba, ale jinak se to čím dál tím víc ztrácí samo v sobě. Děj spoléhá na náhody a dívákovu lhostejost. 3*

• 7.3.2018  11:04

No sakra... když film vyšel, úplně jsem ho zbožňovala. Viděla jsem ho nesčetněkrát když jsem byla mladší. Ale teď? Viděla jsem ho poprvé asi po 5 letech a musím říct, že to zas tak dobrý film není :D Z nostalgických důvodů nechávám 4*, je to humorné a odesejpá to, ale že by to byl nějaký skvost, to tedy ne. Plno plot holes a nesmyslných zápletek. 4*

• 21.2.2018  12:07

Nic pro mě. Až moc nechutné a né dost vtipné. Tu absordní stránku jsem si ale užila. 2*

• 20.2.2018  10:45
    Žraločí tornádo 3 (TV film) (2015)

Já to žeru :D Prostě geniální. Špatný, stupidní, scénář prakticky neexistující a stejně jsem si to užila více než kdejakou Oscarovku :D Už se těším zas na další až bude čas :D 4*

• 17.2.2018  17:34
    Tvář vody (2017)

Zajímavý film. Pro mě tedy není pětihvězdičkový, ale je to jasná Oscarovka. Některé momenty byly opravdu silné, některé vyloženě stupidní, ale jsem ráda, že jsem film viděla. Nejsem žádný fanoušek del Tora. Viděla jsem pouze Faunův Labyrinth, který se mi líbil moc. Tohle o něco méně. 4*

• 17.2.2018  17:30
    Sharknado 2 (TV film) (2014)

O poznání pitomější než jednička, což znamená, že jsem si to užila ještě o něco víc :D Já tyhle filmy miluji. Tyhle filmy by potřebovali vlastní kategorii hodnocení, protože 3* si to rozhodně nezaslouží, ale na druhou stranu si to zaslouží mnohem víc :D Geniální. Už se těším na trojku.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20