Vxxx

Vxxx

Velká Británie
Jsem plno věcí. Ale tady jsem hlavně 24letá seriálová maniačka, která si sem tam proloží život filmem.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 22.6.2017  12:32
    Feud (TV seriál) (2017)

Seriál celkově musím hodnotit 5*. Byla to velice svěží a příjemná podívaná. Už se těším na další sérii. 5*

• 11.6.2017  22:19

Bohužel, nejsem nijak unešená. Film je to samozřejmě parádní, ale zkazila mi to postava Andyho. Nemohla jsem jeho charakter vystát. Určitě to nebylo herectvím, Jima Carreyho mám moc ráda a věřím, že se role chopil dobře, já jen nemůžu pochopit, proč by někdo o takovém idiotovi vůbec točil film. Humor tomu opravdu scházel, zasmála jsem se asi dvakrát. Nemám nejmenší touhu vidět film znovu, přesto oceňuji kvalitu. A píseň Man On The Moon je geniální. 4*

• 28.5.2017  14:33
    Zpívej (2016)

Teda uteklo to jako voda. Než vtipné to bylo spíš roztomilé a dojemné, nicméně zábavné bez žádných hluchých míst. Super animák s famózním soundtrackem... 4*

• 28.5.2017  12:38

No konečně. Tak dlouho jsem se na film těšila, až jsem se na něj zapomněla podívat. Zklamání se nekonalo, jen to na můj vkus nebylo dost kouzelné. Herci se rolí ujali skvěle, hlasy a hudba vynikající a celková atmosféra prostě pohádková. 4*

• 8.4.2017  12:00

A je to tu. Já jsem to opravdu konečně viděla. A ještě větším překvapením pro mě je, že se mi to vážně líbilo. On je teda asi důvod, proč to celý svět tak miluje, nicméně já jsem čekala obrovské zklamání a ono je to fakt super. Tak se pomalu ale jistě pustím do dalších dílů... 5*

• 27.3.2017  22:40
    Red Nose Day Actually (TV film) (2017)

Za mě obrovské zklamání. Původním kouzlem Love Actually to ani nekýchlo, natož aby to z toho dýchalo. Fóry byly prakticky jak přes kopírák a nebýt hudby, ani trošku by se mě to nedotklo. Už se zas těším na původní film na Vánoce :)

• 26.3.2017  20:08
    Trollové (2016)

Tfuj. Disney/Pixar se už se poučil a dělá ty svoje filmy aspoň trošku ve stylu "down to earth", ale DreamWorks má ještě teda co dělat. Celé to bylo přemrštěně happy, hrozně barevné a otravně optimistické. Songy ale nebyly nejhorší a pro děti to asi funguje. Pustím si to znovu pouze v případě, že našetřím hodně peněz na drogy... 3*

• 7.3.2017  15:15
    Feud - Pilot (S01E01) (epizoda) (2017)

Pilot se velmi zdařil, bohužel obě postavy jsou tak šíleně nesympatické a afektované, že z toho bolí oči. Snad jde jen o zvyk. Za pilot dávám 4* a těším se na další díly.

• 6.3.2017  10:28

Nejsem nijak ohromená. Je to vtipný film, ale asi mi unikl smysl. Ke konci už jsem ani nevěděla, kdo koho teda zabil... :D Ale podívaná příjemná. 3*

• 28.2.2017  12:12
    Oscar 2017 (TV pořad) (2017)

Já to považuji za docela povedený ročník. Jimmy Kimmel rozhodně minimálně ucházející host, nicméně po loňsku by byl ucházející i kus dřeva. Ale zvládal dobře improvizaci, humor snesitelný. Předávající byli víceméně vtipní, nebo alespoň milí. Nejradši jsem viděla Michael J. Foxe, Brie Larson a Jennifer Aniston. In Memoriam neměl takovou sílu jako v loňských letech, za to Sting geniální. A celá show odstartovaná geniálním Timberlakem. Co se týče tak nějak obsahu a poselství celého večera - začínám být už hodně alergická na rasismus/boj proti rasismu, co se v Hollywoodu odehrává. Co je horší? Nenominovat žádného černocha, jelikož prostě zrovna není za co nebo nominovat plno černochů jen proto, že jsou černí? Moonlight a Fences jsou dva nejvíc přeceněné filmy loňského roku. Nechápejte mě špatně, boj proti rasismu je rozhodně správný, ale když pak každý v proslovu mluví a malých černých dětech, které to můžou dotáhnout až na bělochy...začne to být únavné. Ještě měl Leo začít o kytičkách a globálním oteplování a bylo by to "ceny za moralitu" místo Oscarů... Celkově 4* , mělo to hodně dobrých momentů :)

• 22.2.2017  13:11
    The Halcyon (TV seriál) (2017)

Po dokoukání hodnotím 4*... bylo to rozhodně zajímavé, zvraty a dějové linky dokázaly upoutat pozornost, ale ten konec mi přišel takový nedokončený. Ocenila bych ještě jednu epizodu kde by to vše tak nějak dopadlo.,. 4*

• 20.2.2017  11:24

Srovnávat s knížkou po první díle nemůžu, ale zatím je ten příběh nastíněný skvěle. knihu jsem přečetla jedním dechem a u pilotu jsem hltala každé slovo. Zatím fakt paráda. Dokázali dobře vykreslit atmosféru i pro lidi, co vědí, jak to dopadne. 5*

• 19.2.2017  20:51
    Velká ryba (2003)

Nádherný film, který mám ráda už do malička. Dodnes mám někde VHS. Po dlouhé době jsem si film připomněla a žasla jsem, jak má teď, když už nejsem dítě, úplně jiný smysl. Určitě jeden z nejlepších Burtonových filmů. 5*

• 19.2.2017  20:47
    Moonlight (2016)

To byla taková nuda, až to bolelo. Nehodnotím, jelikož jsem to nedokoukala. Není to o rasismu, není to o homofóbii a nemá to co dělat s ničím tomu podobným. Je to jen prostě strašně zdlouhavé, nezáživné a hlavně jde o téma, které se teď v Hollywoodu řeší pořád dokola. Nechápu, jak se to dostalo do nominací na Oscara.

• 16.2.2017  02:11

Dech beroucí snímek, byť to není můj šálek čaje. Garfield překvapil. Po ukoktaném Spidermanovi jsem toho od něj moc nečekala. A hele, on zvládne i vážnější role. Filmy podle skutečných událostí mám moc ráda, speciálně o takových "podpultových" hrdinech. O žádném Desmondovi Dossovi nás ve škole neučili... :( Za mínus považuji neuvěřitelně dlouhou stopáž a přízvuky - hlavně ten Garfieldův, i když ho zahrát zvládl skvěle. Jižanský přízvuk u chlapů prostě nemám ráda, (Forrest Gump je samozřejmě výjimka). Nadšená, jako všichni tady, nejsem, ale film je to rozhodně dobrý. 4*

• 14.2.2017  23:41
    Příchozí (2016)

Já se tak bála dalšího uběhaného sci-fi se zbraněmi, stíhačkami atd. Tohle byla ovšem jiná pohádka. Překvapivé zvraty, čisté plynutí děje a opravdu zajímavé myšlenky. Tenhle film si klíďo čase zopáknu. Kdo si stěžujete, že jste nerozuměli té konverzaci v čínštině, použijte google. Těch vysvětlení je... :D 5*

• 8.2.2017  22:58
    Cardinal - Delorme (E02) (epizoda) (2017)

Bohužel, druhý díl si neudržel mou pozornost. Končím... 2*

• 7.2.2017  23:57
    A.P.B. - Hard Reset (E01) (epizoda) (2017)

Nemyslím si, že je to něco, s čím bych chtěla ztrácet čas. Pilot byl sice docela zdařilý, ale i tak to vypadá na tuctovku. Během příštích 5 dílů se začne řešit soukromí postav a stane se z toho jen další obyčejná kriminálka s jedním zlodějíčkem na díl. Až se seriál začne blížit mé předpovědi, přestávám sledovat. Na příští díl ale asi ještě mrknu. 3*

• 31.1.2017  14:46
    Beyond (TV seriál) (2017)

Po 4 dílech přestávám sledovat. Ztratilo to šťávu a postavy mě nestihly zaujmout. Ani mi nezáleží na tom, jak to dopadne. 2-3*

• 30.1.2017  23:59
    La La Land (2016)

Nádherný snímek. V poslední době už se muzikály moc netočí, a když, tak je to šíleně moderní, z efektů vám jde hlava kolem a rappeři jsou na denním pořádku. Tohle bylo tak krásně svěží, jednoduché a milé. Hudba vynikající, havní herecké duo sympatické, i když Emmu Stone jsem si jako ladnou květinku představit nedokázala. No ale stalo se a sedlo jí to. V určitých tanečních scénách se mi vybavovalo Xanadu (1980), ale jinak bych řekla, že velmi originální. 5*

• 30.1.2017  19:04

Výborná komedie s brilantními hereckými výkony. Utíká to rychle, humor skvělý, příběh uvěřitelný... 5*

• 30.1.2017  19:02

No a další krásná disneyovka :) Ovšem už bych zas uvítala nějakého prince, než jen samá odvážná děvčata co všechno zvládnou sama. Jinak na můj vkus tomu chyběl pořádný humor. Moana je možná asi nejhezčí Disney "princezna", kterou kdy vypustili do světa, hudba hezká, hlavně píseň How Far I'll go nominovaná na Oscara. Všeho všudy 4* :)

• 30.1.2017  15:05

Neuvěřitelné zklamaní. Filmy z Marvel universa zbožňuji, ale tohle s nimi nemělo nic společného. Žádný humor, nezáživný děj, vizuální efekty matoucí.. Celé to bylo takové přeplácané a o ničem. Čekání na konec bylo utrpení, ale scéna v titulcích to alespoň mililililičko zachránila. 2*

• 29.1.2017  21:35
    Rošťáci (1985)

Asi bych to považovala za absolutně geniální film, kdybych to a) viděla jako dítě nebo b) viděla aniž bych v sobě měla pár skleniček vína :D Ale bylo to fajn. Vtipné, akční a místy roztomilé. 4*

• 28.1.2017  20:51
    Cardinal - Cardinal (E01) (epizoda) (2017)

Já tyhle kanadský dramata fakt můžu :) Sympatické postavy, zajímavý případ a napínavá atmosféra, která provází celý díl. Vyčítám suchost a fakt, že po dalším díle vyloženě neprahnu. Ale určitě se na něj podívám. 4*

• 28.1.2017  20:49

Čekala jsem nějakou obyč case of the week rádoby kriminálku z pohledu kriminálníka. A ono ne. Klube se z toho takový slabý odvar Dextera. Dějová linka v pilotní epizodě je nakousnutá skvěle a minimálně první série by mohla vypadat fakt dobře. 4* za tento díl a uvidíme.

• 28.1.2017  20:45

Tak po druhém dílu musím otočit. Šílená nuda, akce upadla a postavy se zamotávají čím dál víc. Přestávám sledovat. 2* za tento díl. Škoda.

• 23.1.2017  11:38
    Seal Team 6 - Pilot (E01) (epizoda) (2017)

Po pilotu se mi to zatím docela zamlouvá. Ze začátku hlavní mužské postavy splývají, ale během 40 minut je poznáte docela dost. Neuvěřitelně skáčou časem a nikdy nikde není o jaký časový úsek jsme přišli. Pouze jednou se zmíní, že už je to rok, co se něco stalo.. a to něco byla předchozí scéna :D Takže trošku binec v čase, jinak rozhodně zajímavé téma a budu koukat dál :)

• 20.1.2017  11:02
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Jako zarytý fanda Survivoru jsem si to nemohla nechat ujít. A víte co? Asi to i dokoukám. Na Americkou/Australskou verzi to rozhodně nemá, ale čekala jsem to mnohem horší. Nejvíc to potápí moderátor, který má emoční projev týden mrtvé ryby. "E-ma-má-míč, má-ma-me-le-ma-so"... asi tak pan Novotný zní. Mezi soutěžícími jsem překvapivě objevila i vcelku normální lidi. Čekala jsem 100% účast tupců (aby to jako bylo vtipný, nebo co) a ono jich je tam tak max 16. Pondělní epizody budou postrádat smysl, pokud budou kmenovky pouze ve středečních. Obecně mi uniká smysl toho inovovaného konceptu 2 epizody/týden - 44 dní. Ale jsme Češi, tak asi dojíme co to dá. Ještě jsem zvědavá jak si v budoucích epizodách poradí s ukrytými imunitami, individuálními soutěžemi a obecně jak ta hra bude vypadat po sloučení. Obávám se, že to bude postrádat šťávu. Navíc nevěřím Čechům, když přijde na taktizování. Už jen konverzace v druhém díle ("budeme si krýt záda?" - "A proč bych to dělala?") mě přesvědčila, že to asi nebude to pravé ořechové. Neuvěřitelně otravné je mrtvolné ticho během hlasování, žádné emoce (ze strany moderátora) během kmenovky (nebo vlastně nikdy) a absolutně žádné nadšení (ani předstírané) ze strany soutěžících. Vždy když v USA odhalí sošku imunity, nebo řeknou co bude za odměnu, div tam neskáčou radostí a nestřílejí ohňostroje. Tady nic. Je to takové leklé a bez chuti. 2* EDIT PO SLOUČENÍ: Ehm, dočkáme se ještě někdy kmenovky? :D

• 17.1.2017  10:57
    Taboo (TV seriál) (2017)

Pilotní díl má neuvěřitelně pomalé tempo. Jinak uznávám, že je to dobře natočené a vypadá to hezky atd. Ale bohužel je to strašná nuda. Druhý díl už nepouštím. Pilot 2*

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17