Vxxx

Vxxx

Velká Británie
Jsem plno věcí. Ale tady jsem hlavně 25letá seriálová maniačka, která si sem tam proloží život filmem.

Instagram: v.x.x.x

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 14.12.2018  00:19
    Aquaman (2018)

Nejsem fanoušek DC tvorby, ale stejně jsem tomu dala šanci. Na některé speciální efekty pod vodou se koukalo hezky, ale jinak je to pouze kýč, který se snaží být vtipný, ale vůbec mu to nevychází. "Kolega" Marvel prostě umí s humorem pracovat lépe. Já osobně se nudila i u akčních scén a u finální bitky jsem dobrovolně zavřela oči a na pár minut si zdřímla. Nic pro mě. 2*

• 11.12.2018  23:32

Pro fanoušky super. Je to prostě Deadpool 2 kde neříkají "fuck". Jsou tam dvě scény, které nebyly v originálním filmu, pár scén tam kvůli PG-13 chybí. Ale nic extra zásadního. Hlavním tahounem tohoto Vánočního filmu je ovšem doprovodná dějová linka s Fredem Savagem, který naprosto přesně vystihuje všechny chyby, nesmysly, plot holes a nedomyšlenky ve filmu. Plno vtipných odkazů na Princess Bride a všeobecně všechny scény s Fredem jsou super. 5*. A prosím neodcházejte z kina před konci. Po titulech je tam krásný Stan Lee medailonek/interview/pocta. .... A btw: Já ty Američany nechápu. Z R-rated movie udělají PG-13 tím že vypípají "fuck", vymažou krev a začtverečkují zadky, ale úplně v klidu nechají narážky na anální sex, porno, slova jako asshole a shitface etc... To je nerozum.

• 9.12.2018  19:57
    Creed II (2018)

Pro mě to fungovalo o něco více než první díl. Zaměřuje se to opravdu jen na box a sem tam rodinný život, ale mnohem méně než v jedničce. Mezi prvním a druhým zápasem se to ale šíleně vleče a člověk si nemůžu pomoct nekoukat na hodinky. Ale když se k tomu druhému zápasu konečně dostaneme, jéje. Napínavé jak kšandy. Skvělé finále. 4*

• 9.12.2018  19:51

Dost špatný film. Příběh by byl relativně zajímavý, bohužel je tam hrozně moc plot holes a nesmyslů. Herecké výkony jsou špatné a CGI ještě horší. Děti to možná zaujme. Ale mě ne. 2*

• 9.12.2018  15:14

Velmi zajímavý námět a dost dobře zpracované. Bohužel jsem nečetla knižní předlohu, takže mi nejsou úplně jasné pravidla tohoto světa. Plno silných a a zajímavých postav. Film mě vtáhl do děje a až do konce mě nepustil. Bohužel něco málo tomu chybělo a já s čistým svědomím nemohu dát 5*.

• 8.12.2018  21:27

Místy napínavé drama, které vypráví příběh nerozvážné, nicméně odvážné, mladé ženy. Podruhé bych na to do kina už nešla, ale první návštěvu jsem si užila. Herecké výkony jsou výborné a nejlépe to celé podtrhuje hudba. 4*

• 7.12.2018  00:22

Achjo. Já přemýšlela jak nejlépe vystihnu pocity z filmu a on už to za mě udělal pepo. Tak si přečtěte jeho komentář. Souhlasím totiž s úplně vším, co napsal. (Až na to, že já mám Deadpoola moc ráda :D ) https://www.csfd.cz/film/54763-spider-man-paralelni-svety/komentare/?comment=11068281

• 5.12.2018  12:07
    Green Book (2018)

Nádherný snímek. Jelikož jsem šla na "secret screening!", nevěděla jsem jaký film budou promítat, dokud film nezačal. Prvních 15 minut jsem byla dost skeptická, myslela jsem že půjde o jakési mafia drama. Naštěstí se z toho vyklubalo něco úplně jiného. Jak M. Ali tak V. Mortensen jsou oba výborní herci, a na plátně spolu fungují dokonale. Hrozně ráda si na film zajdu znovu do kina. Není to vyloženě ždímání emocí, ani z toho necítíte hon na Oscary. Krásné, příjemné a vtipné drama. 5*

• 3.12.2018  10:54

Užila jsem si to mnohem více, než první díl. Bylo to vtipné a roztomilé a jsem ráda, že jsem to viděla v kině. Určitě si film někdy pustím znovu. Určitě mi uniklo plno Easter Eggs. 5*

• 24.11.2018  21:24
    Robin Hood (2018)

Absolutní digitální CGI bordel, který mě ale neuvěřitelně bavil. Pravděpodobně největší giuty pleasure roku. Hlavní herečka velice nesympatická, ale na vše ostatní se koukalo dobře. O kvalitě se bavit opravdu nedá, nicméně podívaná je to skvělá. Plno akce a příjemného humoru. 4*

• 24.11.2018  18:51

Neznám knižní předlohu, a neviděla jsem ani předchozí filmy. V kině jsem se na tomhle filmu ocitla tak nějak náhodou. Napínavé a záživné, zajímavé postavy a jednoduchá zápletka. Žádný zázrak, ale bavilo mě to. 3*

• 16.11.2018  23:26

Jako fanda Harry Potter knih nemohu cítit nic jiného, než zklamání. Ve filmu se vyskytne pár roztomilých a milých momentů. Jenže jsou ztracený ve zbytečně přehnané směsicí speciálních efektů a nesmyslů. Film jen výjimečně dodržuje pravidla světa, který nám před skoro 20 lety J. K. Rowling představila. A konečný plot twist je úplně směšný. Jak na to došlo, jen jsem si ufrkla a řekla "nope". Neumím bohužel ohodnoť film nezaujatě. Má to být součástí HP světa, nicméně si to hrozně podkopává nohy. 2*

• 10.11.2018  21:09
    Vdovy (2018)

Velice dobře natočený thriller/ drama film. Herecké výkony a výprava jsou největšímy tahouny filmu. Příběh je také zajímavý. Plný zvratů a nečekaných komplikací. Moc jsem si tento snímek užila. 5*

• 10.11.2018  18:34

Kýčovitá ukecaná blbost, ve které je jeden herecký výkon horší než druhý. Nevtipny snímek, plný špatných vizuálních efektů. Velice zbytečný film. Děti si to asi užijí. Alespoň že tam byla tak roztomilá myška... 2*

• 10.11.2018  18:29
    Grinch (2018)

Roztomilá podívaná, nejen pro děti. I když ty si to užijí asi nejvíc. Je to plné hezkych vánočních melodií, příjemné atmosféry a sympatických postaviček. Já si to užila. 4*

• 6.11.2018  23:34

Po cca polovině filmu jsem odešla z kina. A to se stalo podruhe v životě. (Poprvé jsem odešla z promítání Hardcore Hanry, jelikož se mi z té kamery dělalo nevolno.) Nedovolím si tedy hodnotit. Z toho, co jsem viděla bych hodnotila 1-2*. Přihlouplý film který se snaží vypadat vážně se spoustou hodně špatných hereckých výkonů. Vůbec nechápu co tam dělala Margot Robbie :-O Opravdu mi to nestálo za dokoukání.

• 6.11.2018  17:13
    Overlord (2018)

Není to můj šálek čaje, ale teda od začátku do konce nabité akcí. Rozhodně to nenudí. Postavy jsou vykreslené dost dobře a s některými si dokonce stihnete vytvořit jakési pouto. Výborně natočené, i když příběhově se to dá považovat za béčkový film. I tak jsem si to užila. 4*

• 4.11.2018  23:42
    Beetlejuice (1988)

Výborný film. V dětství jsem ho měla moc ráda. Ale asi 10 let jsem film neviděla, takže když se naskytla příležitost vidět film znovu na velkém plátně v kině, hned jsem běžela. Byl to super zážitek. Tolik jsem toho zapomněla. Je to vtipný a absurdní film, který se pokusím nějak zapojit do svých filmových každoročních tradic. Mrzí mě, že mi trvalo tak dlouho si film připomenout. Klasika. 4*

• 4.11.2018  23:39
    Husí kůže (2015)

Šla jsem na dvojku do kina, i když jsem první díl nikdy neviděla. A příjemně mě to překvapilo. Tak jsem si jednoho sobotního lenivého odpoledne pustila jedničku a bez většího překvapení se mi to líbilo také. Stejně jako druhý díl je to vtipné a příjemně strašidelné. Kdybych to viděla jako děcko,určitě bych si to zamilovala. Oba díly jsou kvalitou srovnatelné. 4*

• 29.10.2018  10:18

Nemám se žánrem dětských hororů žádné zkušenosti. Neviděla jsem ani první Goosebumps. Ale na dětský film to bylo opravdu dobré. Vtipné, svižné, strašidelné a příjemně se koukalo i na ta monstra. Rozhodně žádný propadák. 4*

• 26.10.2018  16:03

Jsou to 4 dny, co jsem film viděla v kině a už si ani nevybavuji, jak moc na mě (ne)zapůsobil. Pamatuji si, že první polovina se dost táhla. Ve druhé bylo rozhodně víc akce a i mě víc bavila. Ale nakonec z toho vznik takový typický "Amerika je nejlepší" brak o přátelství. Dost zbytečný film i když některé záběry z ponorky za to stály. 3*

• 24.10.2018  23:21

Kdyby mohli členové Akademie vzít ty Oscarové sošky, narvat je do pytlů a každému jednomu člověku, co se na filmu podílel, jeden pytel poslat, i tak by to bylo málo. Takhle se točí hit. A ano. Ty Oscarové ambice jsou z toho cítit, je vidět, že se filmaři báli riskovat, ale vsadili na jistotu a ono to vyšlo. Co herec, to bezvadný výkon, příběh se vyvíjí a i přes svou stopáž to má velice rychlý spád. Když přišlo na finální číslo, přepadal mě smutek z blížícího se konce. Opravdu jsem nechtěla, aby film skončil a ta atmosféra celého filmu mi už teď chybí. A to sedím v autobuse na cestě z kina... 5*

• 23.10.2018  18:38

Příjemná komedie, která neurazí. Viděla jsem to již před nějakou dobou a zapomněla detaily, ale jedno si pamatuji. První polovina byla velice zábavná, s druhou polovinou to šlo lehce z kopce. Humor fajn, i když převážně se motal kolem faktu, že jsou tam všichni dědulové. 3*

• 22.10.2018  17:46

No není to nejlepší film na světě, ale jako odpočinková hloupost se to dá. Nereálné a nelogické, nicméně vtipné situace proplétají celý příběh. Hlavní trio je skvělé a dětští herci taky ujdou. 3*

• 22.10.2018  17:43

Mně se tato komedie moc líbila. Vtipné a upřímné, s realistickými příběhy. Samozřejmě nemůže chybět ztřeštěná praštěnost, jinak by nešlo o komedii. První polovina byla super, ve druhé už se to trochu přehánělo s tou praštěností. Ale všeho všudy moc příjemná podívaná. 4*

• 22.10.2018  17:39
    Halloween (2018)

V rámci žánru je to rozhodně povedený film. Neznám původní sérii, an si nepotrpím na horory, ale tohle nebylo tak špatné. Jako každý horor to převážně spoléhá na lekačky, ale jsou tam i dost atmosférické creepy momenty... Já si to jen tak sama nikdy nepustím, ale jsem ráda, že jsem film viděla. 3*

• 16.10.2018  23:00
    Daniel Sloss: Live Shows (TV film) (2018)

Já Slosse miluju. Obě tyto show (a plno dalších) jsem měla to štěstí vidět živě a teď si je, díky Netflixu, můžu pouštět stále dokola. Díky tomu jak je mladý, se má stále ještě kam vyvíjet a posouvat. Co show to slzy smíchu. Daniel nediskriminuje a dělá si legraci úplně ze všech a ze všeho. Můj nejoblíbenější stand up comic. 5*!

• 16.10.2018  22:42
    Charmed - Pilot (E01) (epizoda) (2018)

Očekávám, že to budou lidi hejtovat už jen z principu a moc se nedivím. Původní čarodějky zbožňuji už od dětství a tohle nemá šanci. ALE! Pokud se na to budete dívat jako na nový seriál, který nemá s původním nic společného, tak to tak strašně špatný není. Politicky korektní je to fakt dost, ale já v tom zas takový problém nevidím. Proč by v televizi neměli mít zastoupení menšiny? Takže máme latina ségry, jedna z nich lesba, další bojuje za práva žen, třetí je je šíleně chytrá vědkyně, do toho nám tam lítá nový gay světlonoš. A proč ne? Souhlasím se zastoupením menšin i silných, chytrých žen. Ale několik problému s tím seriálem mám: 1) Hned od začátku jsou postavy představeny moc přehnaně. Seriály mají tu výhodu, že můžete postavy postupně poznávat v průběhu příběhu a tady nám vykreslili všechny postavy hrozně přímočaře v pilotním dílu. (I když v dnešní době, když nevíte zda vás ratingy přešopnou přes hranici 5 epizod, se toho na začátek snažíte narvat co nejvíce, chápu). A možná to bylo hereckým výkonem, ale charakter postav byl hodně přehnaný. Snad to v budoucích epizodách zklidní. 2) Na pilotní díl tam bylo opravdu málo akce. A to málo akce co proběhlo se většinou událo off screen. (Únos, bitka se psem...). 3) Když už tam nacpali knihu stínů s Mellindou Warren na první straně a stejný dům, mohli tedy vysvětlit, jak k tomu sestry přišly. (Což by nepochybně odporovalo finální epizodě originálních Charmed, jelikož moc dobře víme, že babička Piper četla vnoučatům příběh z Knihy Stínů v oném době. A vzhledem k tomu, že se Piper narodila v 1973 teoreticky, pokud se držíme reálné dějové linie, je jí v roce 2018 45. Tím pádem stále žije v době a stále vlastní knihu stínů. Takže to vysvětlení od tvůrců by mě opravdu zajímalo.) ///////// Na seriál budu koukat dál, alespoň dokoukám první sérii abych viděla, jak se ten nápad vyvrbí. Pilotní díl působil dost odfláknutě a lacině. O žádnou kvalitu se prostě nejedná. 2*

• 14.10.2018  23:50

Zajímavé drama s úžasným hereckým obsazením. Co postava, to přesvědčivý výkon, osobitý character a uvěřitelné osudy. 4*

• 14.10.2018  21:16
    Gravitace (2013)

Kdybych to tehdy viděla v kině ve 3D, asi by to byl úžasný zážitek. Ale takhle na Netflixu je to docela o ničem. Naštěstí to není moc dlouhé, ale i tak to stíhá být nudné. 3*

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22