Addamsova rodina (2019)

Ničím extra zajímavá, nicméně příjemná podívaná. Pár chytrých vtípků, hodně předvídatelných a líných vtípků, a několik opravdu hloupých... Ale Adamsovu rodinu jsem měla vždy moc ráda a toto zpracování není tragédie. Mrzí mě, že nevyužili potenciálu Wednesday. Z té mohli vytřískat mnohem víc. 3*

Agent bez minulosti (2002)

Velice povedený akční film. Mám jen pár dní na to dohnat všechny, než půjdu do kina na nový, tak se mi to snad nezprotiví. Ze začátku fakt pecka. Na to, jaký druh filmu to je, tam bylo strašně málo bullshitů... No. Mrtvola-vznášedlo se ale počítá za 4, takže to vlastně beru zpátky. Povedené a jedeme dál. 3*

Agent Carter (2015) (seriál)

Tak bohužel. Dala jsem tomu tři díly, v naději že mě to chytne, ale stále mě to nebaví. Přestože že filmy od Marvelu miluji, seriály asi nebudou pro mě. I Agenti mě po pár dílech přestali bavit. Za to DC filmy nemám ráda a seriály si mě získaly :D Něco je špatně. Ale na Agentku už koukat prostě nebudu.. 3*

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Jak já tenhle seriál chtěla mít ráda! Marvel's comics miluju... ale tohle prostě nedávám :( Po pátém díle už bohužel nejsem schopná sama sebe přemluvit a pustit si další díl...Škoda... čekala jsem od toho víc. 2*

Alenka v říši divů (2010)

Krásně vykreslený svět, dokonce i příběh. Ale z nějakého důvodu si ten film ani napodruhé nedokázal udržet mou pozornost. Neustále jsem pauzovala, koukala na čas atd. Dokukala jsem to, nicméně jsem si to nijak zvlášť neužila, takže po 4 letech hodnocení nechávám na 3*. Rozhodně to za špatný film nepovažuji a blížící se pokračování stopro uvidím. 3*

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)

Tak Alenka nijak zvlášť neboduje ani napodruhé. Narozdíl od prvního dílu jsem tento viděla v kině, takže nehrozilo že film vypnu a půjdu dělat něco jiného. Ale doma by to asi hrozilo. Už v polovině filmu bylo jasné, že celý děj je vlastně úplně zbytečný a vůbec se nepotřeboval stát. SPOILERY... No vážně, kdybych žila ve Wonderlandu a měla za to, že moje rodina někde ještě žije, komůrka Srdcové královny by byla první, kde bych je hledala. Čas byl teda velký sympaťák a hodně filmu pomohl. Srdcová královna opět hlavní tahoun, ovšem velké množství pokusů o vtip se nepovedlo a upřímně jsem se zasmála pouze párkrát. Film jsem považovala za povinnost z několika důvodů. To že šlo o film Tima Burtona už pro mě takové lákadlo nebylo, přeci jen točí poslední dobou docela hovadinky. Ale Alan Rickman? Musela jsem vidět film, na kterém pracoval naposledy. A ano, řekl všeho všudy 1 větu ale co nadělám. Film jsem viděla, znovu ho vidět nepotřebuji, ale zpracován je to docela důstojně. 3*

Alfa (2018)

Film potřebuje trochu víc, než jen hlas Morgana Freemana, aby působil reálně. A tenhle film působí bohužel hrozně neautenticky. Je to takový Revenant pro děti, které nepřemýšlí. Alespoň, že je tam ten hafan. Je na co koukat. Jinak nic moc. 2*

Alita: Bojový Anděl (2019)

Pastva pro oči, trápení pro mozek. Digitálně je to zvládnuto bravurně. Opravdu je na co koukat a některé detaily jsou dechberoucí. Bohužel příběhově to tak zajímavé není, ale to CGI to zachraňuje. 4*

Ali ví, po čem muži touží (2019)

Uječená, a pokud si můžu dovolit mít názor, tak rasistická zbytečnost, která mě místy pobavila, ale hlavně mě z toho rozbolela hlava. Nutno říct, že prostředí sportovního businessu mi nic neříká a kdy by tam nebyl krasavec Aldi, tak ani není na co koukat. Palec nahoru za postavu asistenta. Moc nerozumím tomu, proč je v komedii potřeba "comic relief" postava, ale byl to dobrý tah. Jinak prosím pěkně už nikdy. A pokud na to budete koukat doma, tak volume na polovic, jinak vám to také způsobí bolehlav. 2*

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

Sérrií jsem moc neviděla... kompletních asi pět a sem tam nějaký díl u sérií 10-15 ... ale baví mě to :) Ovšem nikdy nebudu skalní fanoušek vyjmenovávající soutěžící sérii po sérii :) 5*