Můj rok se Salingerem (2020)

Od nesympatické hlavní herečky a postavy, přes špatně odvyprávěný děj až po neskutečně hloupý scénář. Tenhle film se opravdu nepovedl. Za mě jedno velké NE. 1*

Flora & Ulysses (2021)

Roztomilý filmík, díky kterému jsem měla možnost vidět plno herců, kteří už se dlouho nikde neukázali. Dětská příjemná ptákovinka. Kdyby mi bylo 10, určitě bych jela opáčka pár dní nonstop. 3*

Dívka ve vlaku (2021)

Kdyby se tento film skřížil s tím Americkým, byla by z toho konečně ucházející adaptace knihy. Narozdíl od Amerického filmy se tohle zpracování drželo knihy více, ale vypustili plno detailů a pak si na konci úplně vymysleli nový konec. Nebo lépe řečeno si připsali další konec po knižním konci. A to bylo tak dementní, že mi tomu fakt nechtělo věřit. A hlavní herečka byla úplně mizerná. Vlastně tam většina herců podala podprůměrný výkon. 3*

Cesta do Ameriky 2 (2021)

Rozhodně to není horší než první díl. Problém je, že v 2021 tento humor nefunguje tak, jak fungoval v 1988. Ale je to vtipná podívaná a fakt mě překvapilo kolik původních herců se do filmu vrátilo. Bavilo mě to, i když jsem složitě překousávala tu stupiditu celé hlavní zápletky. 3*

Ví o tobě (2021) (seriál)

Zajímavá podívaná. Mám seriál v hlavě i několik dní po dokoukání. Překvapivé twisty a výborná výprava. 5*

Jako v bavlnce (2020)

Zajímavé překvapení. Ten úplný konec to trošku skazil ale film jsem si moc užila. Rosamund Pike hraje tyhle psychopatický holky fakt moc dobře 4*

The Circle – USA (2020) (pořad)

Je to špatný, nahraný, nekvalitní a já to nemůžu přestat sledovat! Taková kravina. Co epizoda, to cringe. Ale většina soutěžících je docela sympatických a moderátorka sem tam vtipné poznámky. Opravdu ale nevím, proč to sleduji. Strašný guilty pleasure.

Touha po vraždě (2020)

Totální běčková akčňárna, ve které nic nedává smysl a scénář působí, jako by ho napsal malý kluk, co doma hraje střílečky na compu. Vypnuto v půlce... 1*

Velká vánoční jízda (2011)

Moc příjemná Vánoční oddechovka s roztomilými elfy a humorem, který si užijí i dospělí. 4*

Neprožité životy (2020)

Trochu zdlouhavé a místy nudné, ale velice silný příběh se zajímavou výpravou. Ráda bych Bardema viděla v nominacích na Oscara za tuhle roli. 3*