ConanVJ

Václav Jásek

okres Kolín

<< předchozí 1 2 3 4 20 38 57 75
    • 13.3.2019  21:04

Hezký příběh, pěkně zahrané, ale konec předvídatelný. 70% :)

• 25.11.2018  14:30

Válečný film s pěkným ženským obsazením, povedenými akčními scénami a zajímavým zakončením. Za mě 80% :)

• 10.8.2014  00:06

Na Japonskej film to není zas taková úchylárna, jak bych čekal. Film je celkem parádní akční jízda, kterou kazí snad jen hodně levný efekty. Obsazení je zde hlavně pro mužské oko a to se týká i kostýmů, které jsou pěkně odvážné. Co se týče akce, tak bitky jsou místy parádně natočené, ale místy i pěkně za zlobí kamera. Příběh je jednoduchej a viděnej ve spoustě jiných filmů. Mě osobně se to líbilo a dávám tomu 80% :)

• 14.7.2019  12:57
    12 hrdinů (2018)

Průměrný válečný film se spoustou akce, které chybí hloubka, která diváka víc vtáhne do akce. Obsazený je to dobře, ale asi by tomu pomohla lepší režie. 50% :(

• 2.7.2013  10:29

Druhých 12 kol je opět o honičce s časem, který záchranářovi zadává neznámý psychopat. Akční scény nejsou kdoví jak propracované, příběh je jednoduchý, ale dalo se na to koukat. Nic jsem od filmu nečekal a nakonec jsem nebyl ani zklamanej. Film uběhne rychle, ale zázrak od toho nečekejte. Za mě 50% :)

• 19.7.2013  20:30
    127 hodin (2010)

Na film jsem se podíval, když už jsem věděl jak dopadne, ale i přesto jsem se od něj nemohl odtrhnout. Film skvěle popisuje pocit samoty a tísně z uvěznění v pustině a pěkně graduje v pěkné finále. James Franco to zahrál hodně dobře. Hudba filmu byla zajímavá. Za mě 85% :)

• 23.4.2012  16:12
    13 duchů (2001)

Celkem pěknej horor s duchy. Sice jsem se u toho vůbec nebál, ale co na tom. Dobře se na to koukalo i díky Shannon Elizabeth. Za mě 50% :)

• 6.9.2016  08:52

Hodně drsné vyobrazení skutečné události, ve kterém je spousta krvavých scén. Akce je de opravdu hodně a postupem filmu hodně graduje. Natočená je pěkně a naturalisticky. Obsazení je uvěřitelné a pěkně zahrané.Atmosféra filmu je tíživá a zároveň napínavá. Já tento film řadím k mým TOP válečným filmům. Hudba pěkně podbarvuje dění na obrazovce. 100% :)

• 12.11.2017  10:33
    16 bloků (2006)

Spíš průměrná akce, celkem napínavý děj a celkem svižné tempo. Hlavní role pěkně zahrané. 60% :)

• 29.1.2020  15:53
    1917 (2019)

No za mě jedna velká nuda. Herecky je to pro mě nezajímavé. Je to povedeně natočené, ale co na tom, když to člověku neutíká. Stejně jako Dunkerk mě to vůbec nebavilo i když zde je to alespoň natočené rádoby jednou kamerou, což tomu dává trošku jiný rozměr. 40% :(

• 5.5.2014  23:42
    2 zbraně (2013)

Parádní akční ohláškovaná podívaná, u který jsem se ani na minutu nenudil. Hlavní dvojice jsou navíc moji oblíbení herci, kterým spolupráce opravdu sedla. Hlavní dva záporáci taky skvěle zvolení. Příběh je jednoduchej a hudba filmu sedne. Za mě 90% :)

• 10.6.2012  10:59

Parádní akční komedie o dvou neschopných policistech, kteří po policejní akademii nedokážou zatknout zločince. Proto dostávají poslední šanci u znovuzrozeného projektu Jum Street. Díky svému mladickému vzhledu, mají odhalit výrobce a distributory nové drogy. Dvojice Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) je pěkně sehraná, vtipná a filmu nechybí ani pěkná akce. Celý film je prošpikován vtipnými situacemi, hláškami a parádní středoškolskou atmosférou. Já se bavil královsky a dávám 100% :)

• 21.7.2014  20:49

Sice se děj opakuje, kouzlo prvního dílu to nemá a skoro vše zůstalo při starém, jen v některých věcech obráceně, pořád je to skvělá akční komedie, která je místy hodně našláplá akcí. Tentokrát se děj odehrává na vysoké škole, ale pařby zůstali podobné. Zápletky jsou zde hodně vtipné a dost jsem se u toho nasmál. Za mě 100% :)

• 13.2.2012  08:45
    23 (2007)

Tak tento film mě vůbec nenadchnul. Za mě 35%.

• 1.9.2018  17:49
    3 Idiots (2009)

Pěkný příběh člověka připoutá, i když je celkem předvídatelný. Je však vtipný a pěkně zahraný. Jediné co mi zde chybí jsou chytlavější songy. Za mě 80% :)

• 1.4.2012  09:28

Tento filmek mě osobně teda moc nenadchnul. Čekal jsem v tom víc humoru, místo toho jsou tam jen trapný kydy o ničem. Od McBridea jsem čekal víc no. Za mě asi tak 35%. :)

• 21.4.2014  01:05

Tak mě se tenhle stylizovaný výplach líbil hodně. Filmek se odehrává jak před první třístovkou, tak krátce v průběhu a i po ní. Příběh je rozhodně povedený, i když by se dalo říct, že předvídatelný (hlavně konec). Co se obsazení týče, tak hlavní hrdina je takový nemastný neslaný, ale svou roli zahrál dobře (Butler prostě nasadil laťku o dost výš). Za to Eva Green, to je vražedná mrcha jak má být a její role film pořádně okořenila. Lena Headey tu nemá takový prostor, jaký bych čekal podle traileru. Co se týče akčních scén, taky ty jsou hodně povedené, i když jsou místy díky pomalým záběrům a 3D efektům hodně rozkouskované. Mě to nevadí stejně jako hektolitry počítačové krve, které mají v tomto stylu filmu své místo. Jsou zde stovky usekaných končetin doprovázených přehnanými cákanci purpurové tekutiny. Souboje na moři jsou parádně udělané a efekty celkově jsou pěkné. Hudba filmu sedla jak má. Konec dává filmu prostor pro případný třetí díl.......... Já jsem s filmem hodně spokojený, protože mám tyhle výplachy hodně rád a dávám mu 95% :)

• 12.7.2015  14:23
    4 Svatby (TV pořad) (2012)

Ještě větší sračka, než jsme doufali :D 0% :)

• 26.10.2014  09:47
    42 (2013)

Pěkný životopisný a zároveň sportovní filmek, který má poutavý příběh a i přes pomalé tempo nenudí. Hlavní obsazení se povedlo a nikdo mi zde nevadil. Hudba je dobová a filmu se pěkně hodí. Za mě 85% :-)

• 25.1.2015  16:59
    47 róninů (2013)

Ale jo, je to pěkná pohodovka na odreagování. Efekty jsou hodně povedený, bitky celkem pěkně natočený, hudba je pěkná. Příběh je jednoduchý a předvídatelný. Jsou zde i celkem povedený hlášky. Já se u filmu bavil a dávám 80% :)

• 12.4.2015  01:11
    48 hodin (1982)

Pěkná krimi akce s povedenýma hláškama, vtipnýma situacema a sehranou hlavní dvojicí. I když film nemám zas tak nakoukanej, jako spoustu jiných žánrovek, vždy se u něj pobavím. 85% :)

• 23.12.2013  01:18
    6. den (2000)

Parádní scifárna, která je pěkně vymyšlená i zábavně natočená. Arnie to sice nedrtí jako ve svých klasikách, zato občas zavtipkuje a nenudí. Prostředí je pěkný a i laserový zbraně se do filmu hodí. Obsazení je taky dobrý a záporáci ujdou.Efekty jsou vydařené a hudba taky. Na filmek se vždy rád podívám a dávám mu 85% :)

• 1.10.2012  00:53
    60 sekund (2000)

Jeden z lepších filmů N.Cage. Filmek se pomalinku táhne, ale o to lepší je ten našlápnutej konec, kde je nejen parádní honička, ale i souboj s hlavním padouchem filmu. Celkově je to pěknej filmek, kterej nadchne hlavně milovníky silných auťáků. Za mě 75% :)

• 11.2.2019  02:03
    7 životů (2017)

Opravdu zajímavý příběh a pěkně obsazené hlavní role. Film má tísnivou atmosféru, který vystihuje dění. Akce pěkná. Za mě 80% :)

• 14.3.2015  18:58
    71 (2014)

Celkem drsný film z prostředí irské občanské války v sedmdesátých letech. Příběh je zajímavý a je vyprávěn pomalejším tempem. Kamera je povedená a dodává filmu reálnější bvyobrazení. Zahráno je to velmi pěkně. 65% ;)

• 5.1.2015  02:48
    8 MM (1999)

Celkem hodně drsnej krimi triller, kterej mě k sobě připoutal a jen jsem čekal, jak to dopadne. Celý to má takovou tíživou atmosféru a jak se Cage pomalu prokousává až k vyřešení případu, tak je to i chytré a neztrácí to dech. Za mě 85% :)

• 3.2.2018  02:36
    8. míle (2002)

Skvěle natočené atmosferické drama zahrál Eminem pěkně. Je zde cítit ta chuť probít se nepřízní osudu někam dál. Nejen Eminem, ale i celý herecký spektákl dodal filmu na síle. Všudypřítomná špína a bezmoc je doplněná pěkným soundtrackem. Za mě 90% :)

• 28.11.2015  06:25
    850 meters (2013)

Tak to je ptákovina, ale vtipná, to zas jo. 80% :)

• 12.6.2014  16:53
    96 hodin (2008)

Parádní akční kousek, který se nikdy neokouká. Akce je tu hodně a je hodně surová, realisticky natočená bez přikrášlovacích parádiček. Moc se zde nehláškuje, za to je to temná podívaná které vévodí Liam Neeson coby otec unesené dcery, která je unesena obchodníky s bílým masem. Akce místy připomíná nekompromisními bitkami Bournea což je jen dobře. Za mě 90% :)

• 13.6.2014  00:34

Druhý díl filmu 96 hodin jede ve stejných kolejích jako původní filmek. Tentokrát jde Liam zachránit unesenou manželku, která padne do rukou pomstychtivýmu parchantovi, kterému zabil v prvním filmu syna. Filmek mi přijde o něco akčnější, ale změnou režiséra je spousta soubojů nepřehledná a kazí to celkovej dojem. Příběh je jednoduchej a ničím asi nepřekvapí. Co od jedničky potěší, je chování dcery, která zde už neběhá tak přiblble jako v jedničce a je i přesvědčivější. Dvojka je stále parádní podívaná, ale oproti prvnímu filmu trpí střihem soubojů. Za mě 85%:)

<< předchozí 1 2 3 4 20 38 57 75