ConanVJ

Václav Jásek

okres Kolín

1 2 3 4 5 20 39 57 76
    • 28.1.2015  19:22

Tak tu máme třetí díl, který je na tom podobně jako dvojka. Akce je místy až moc zběsilá, soubojů tělo na tělo tu není mnoho, ale její střih se od předchozího dílu trochu zlepšil. Příběh tentokrát nenavazuje na předchozí díly, zde jsou noví šmejdi na popravu, ale má i celkem povedené překvapení. Tento díl vidím ze série jako nejslabší, ale i tak je pořád zábavný a nenudí. Za mě 80% :)

• 15.9.2019  16:05
    9: Nine (2019)

Tak toto mě moc nebavilo a konec mi prišel taky slabší. 30% :(

• 18.1.2018  21:00

Pěkný indický super hrdinský film, ve kterém Tiger předvedl opět spoustu parádních bojových scén. Efekty jsou pěkné a neurazí.Odlehčený styl s hudebními vložkami mi sedl a dávám 85% :)

• 17.8.2018  15:19

Film, který mě dostal pochmurnou atmosférou, tvrdým thajským vězením a ukázkou, jak to tam vypadá. Příběh je zajímavý a kamera mu dodává na realitě. Za mě 90% :)

• 6.9.2012  00:36
    A-Team (2010)

A-Team je hodně povedenej akčňák s hromadou vtipných scén, parádní akcí a pěknýma trikama. Film se vůbec nebere vážně a některé akční scény jsou tak přehnané, až jsou vtipné (např.: pilotování padajícího tanku zapomoci střílení z děla). Hlavní hrdinové jsou do rolý remaku kultovního seriálu skvěle obsazení a jejich věčné vzájemné rozepře pobaví nejednoho fanouška tohoto žánru. Nejvíc vtipný je bláznivý "Šílenec" Murdock, který když něco pilotuje, většinou to končí katastrofou a má skvělý hlášky, navíc je kvůli pilotování věčně v hádce s ranařem seržantem Boscou "B.A." Baracusem, který s ním musí létat vždy po nedobrovolné uspávací injekci. Poručík Templeton "Hezoun" Peck nenechá žádnou kočku napokoji a Plukovník "Hanibal" Smit v podání L. Neesona skvěle ovládá celý tým a ví si rady v každé situaci. Další parádní postavu představuje Jessica Biel. Za mě 90% :)

• 19.6.2012  22:38

Dojemný příběh robotího dítěte Davida, kterého "adoptuje" rodina jako náhradu za svého syna v komatu. Poté, když se vslastní syn uzdraví, "matka" má dát Davida na recyklaci do firmy kde byl stvořen, ale místo toho mu řekne, že neni živý a že už s nimi nemůže dál být a pustí ho v divočině na svobodu. David se rozhodne, že najde vílu (z pohádky o Pinocciovi, kterou slyšel číst od mámy), která z něj udělá živého chlapce a pak ho jistě "máma" bude mít opět ráda. Filmek odehrávající se v postapokalyptickém světě má skvělý příběh, pěkné vyobrazenou budoucnost. Za mě 90% :)

• 26.8.2018  23:06
    Aashiqui 2 (2013)

Celkově nudný film, ve kterém se mi líbila max. jedna písnička a to je na indi film hodně málo. Shraddha byla celkem v poho, ale jení protějšek je spíš na pěst. Za mě 30% :(

• 5.11.2012  22:39

Tento fantasy snímek má netradičního hlavního hrdinu, a to Abrahama Lincolna amerického presidenta. Abe je zde představen jako nemilosrdný lovec upírů. Jako malý byl Abe svědkem, vraždy své matky. Tu zavraždil místní podnikatel, se kterým měl jeho otec toho dne konflikt. Aby toho nebylo málo, podnikatel byl upír. Když Abe dospěl, vydal se zrůdu zabít a málem ho to stálo život. V poslední chvíli Abeho zachrání lovec upírů Henry Sturges, který ho naučí, jak s upíry bojovat.... Tento netradičně pojatý historický fantasy film má spoustu nelogických, až přehnaných situací, u kterých člověk jen kroutí hlavou. Já osobně vidím tyto scény a celý film, jako odreagovačku, u které jsem vypnul a bavil se. Jsou zde parádní efekty, pěkná hudba, která filmu sedla a příjemné herecké obsazení. Mě se filmek líbil a nechápu, co od něj kdo očekával, že dostává tak ubohý hodnocení. Už v názvu je jasný, že se film nebude brát vážně, a že v něm budou nejrůznější blázniviny. Za mě 80% :)

• 28.2.2018  09:33
    Accident Man (2018)

Pěkný akční béčko se spoustou pěkně natočených soubojů, vydařeným obsazením a jednoduchým příběhem. Film bych o něco zkrátil, aby byl svižnější, ale jinak nenudí a najdou se zde i vtipné momenty. 80% :)

• 24.9.2019  21:34
    Ad Astra (2019)

Viděno v IMAX a musím říct, že vizuálně pěkně udělané. Příběh je zajímavý. Akce zde není skoro žádná, takže po téhle stránce ve filmu moc k vidění není. Hodně se zde povídá, přemýšlí a děj se pomalu posouvá ke konci. Popravdě jsem ani nevěděl na jaký film jdu a výsledek mě celkem rozhodil. Nějak nevím, kam bych film zařadil. Za mě zajímavé dílo, kterému dávám 80% :)

• 26.9.2016  12:16
    Admirál (2015)

Hodně silný příběh se spoustou emocí nenechá vydechnout po celou dobu stopáže. Osobně jsem nečekal tak výpravný velkofilm a příjemně mě překvapilo, jak skvěle vypadají námořní bitvy s desítkami lodí. Efekty mohou spláchnout kdejaký Hollywooďák. Akce je zde opravdu víc než dost. Co se týče příběhu, tak ten nám ukáže nejen soukromí de Ruyterovi rodiny, ale i rozepře ve vládě a zrádné intriky. Všechno to dění vyzdvihuje skvělý soundtrack. 90% :)

• 29.10.2014  17:06
    Aeon Flux (2005)

Pro mě je tahle sci-fi podívaná taková nadprůměrná pohádka, ve které jsou sem a tam pěkné nápady,občas povedené efekty a i jednoduchý příběh na odreagování. Dalším plusem je Charlize, které to tu sluší i s černými vlasy. Co je dost na prd je střih v akčních pasážích, kde není pořádně vidět, co se přesně děje a kazí to celkový dojem z těchto scén. Hudba mě ničím nezaujala. Za mě 60% :)

• 3.9.2012  22:44
    Agent WC 40 (1996)

Parádní parodie na Bonda, ve které je spousta odkazů na filmy jako Cliffhanger, Pravdivé lži a další pecky. Určitě je to lepší komedie než Utopenec na útěku a taky jsem se u toho víc nasmál. Za mě 75% :)

• 13.10.2013  23:56

Osobně to vidím jako průměrnej akčňák, kterej nenabízí nic, co by nebylo vidět jinde. Tady je to ale podáno místy hodně divnou kamerou. Když už tu jsou nějaký bitky, tak jsou podivně stříhány, až neni skoro nic pořádně vidět. Příběh neni špatnej, dokonce i místy překvapí, hlavně na konci. Austin je v roli agenta, kterýho postihla amnézie po velkém traumatu, celkem uvěřitelnej a jede si svoje jako v jiných filmech. Pak tu máme jednu pěknou doktorku a zbytek je jen banda lidí, na které si po pár dnech člověk ani nevzdechne. Celkově to není špatný a bez problémů si to někdy pustím znovu. Za mě 60% :)

• 8.9.2016  11:03

Skvělý špionážní film, který má napínavý příběh, hodně reálné souboje a pěkně natočenou akci. Povedený začátek série. Damon je jako Bourne nezapomenutelný a je to jeho životní role. Za mě 95% :)

• 17.11.2014  00:34

Náhodou pěkný špionážní thriller, který nenudí a celou dobu mě bavil. Jasný, příběh není kdo ví jak originální, ale mě chytl, a i když je jasné jak to může dopadnout, tak jsem na konec zvědavý byl. Obsazení se povedlo a Aaron jako agent ušel. Olga měla taky dost na ní originální roli. Za mě 80% :)

• 5.6.2016  12:18

Pěkná akční komedie, ve které je opět spousta akce a i vtipných momentů, jak už jsme u Jackieho zvyklý. 75% :)

• 26.1.2016  15:50

Určitě jedna z nejlepších Mooreho Bondovek. Film je plný skvělé akce, parádních hraček (včele s ponorkovým Lotusem) a krásnou ruskou agentkou. Také se tu objeví Jaws, jeden z legendárních zabijáků. 95% :)

• 20.6.2014  16:31
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

První díl byla pěkná rychlá jízda, ale poté se 6-7 dílů tak trochu epizodicky táhlo a po každém dalším dílu diváka nic nenutilo vyloženě se těšit na další. Poté přijde zlom, kdy každý díl na předešlý navazuje a stává se z toho parádní spojený celek, kdy se po konci jednoho dílu těšíte na druhý. Já si díky vlažnému začátku počkal na celou sérii a nelitoval jsem, protože jsem mohl v klidu koukat i na několik dílů za sebou. Takže neodsuzovat podle prvních pár dílů a myslím že se budete bavit. Celý seriál začíná po filmu Avengers. V něm se stane událost, která zamotá celkem solidně i seriál. Vedoucím jedné divize je totiž agent Coulson, který v Avengers umírá. Jak byl vývoj první série protáhlý, tak se zde objevují souvislosti k MARVELáckým filmům po Avengers až do Captain America: Winter Soldier, takže je zde i sousta zvratů a zajímavých momentů. Určitě se povedl i výběr hlavních protagonistů. Od potrhlých vědců, po samotného Coulsona si člověk najde své oblíbence. Občas se zde také objeví postavy z velkých filmů, jako například agentka Hillová, Nick Fury, asgarďanka Sif atd..... V seriálu je dost akce, pěkných efektů a i humoru, takže je to takový svěží mix všeho možného............. 1. série je tedy za mnou a až na ten vlažný začátek jsem určitě spokojenej. dávám 90% :) 2. série ukončí děj týkající se neznámých znaků a rozjede další, našlapanější ohledně Inhumans. Zvlášť od druhé půlky série se to rozjede do šíleného tempa plného pěkné akce a skvělých zvratů. Série končí chvíli po událostech Avengers AoU. 100% :)

• 25.3.2018  11:03

U tohoto filmu jsem se dlouho rozmýšlel jestli dát 3 nebo 4 hvězdy. Příběh je pěkný, chytlavý a pěkně zakončený. Jen provedení mi zde tentokrát přišlo až moc utahané a tentokrát ta délka trošku nudí. Obsazení je bezchybné a získávání důvěry a citu hlavních postav nenucené. Písničky jsou trošku slabší. Za mě 70% :)

• 10.11.2012  20:07
    Air terjun pengantin (2009)

Tak tenhle horor se podle mě fakt nepovedl. Prostředí filmu by bylo dobrý, ale celkový výsledek se nějak nepovedl. Kamera je snad horší než u českých nekonečných seriálů. Když hraje hudba, tak jsou veškeré zvuky filmu utlumeny a to i dialogy protagonistů. K tomu připočtu opravdu fakt debilní a ještě k tomu ten tragickej šaman, neboli zdejší záporák. Mordování mladých lidí neni zrovna taky nějak dobře provedený až na pár výjimek. Za mě 0% :)

• 7.5.2017  11:23
    Airlift (2016)

Pěkné drama inspirované skutečnou událostí. Příběh mě zaujal a upoutal do samého konce. I když film jede ve vážném stylu, našlo se místo i pro pěkné písně, které jsou tentokráte bez barevné taneční choreografie. Za mě 85% :)

• 28.2.2020  21:30
    Aiyaary (2018)

Pro mě dost nuda a nezachranilo to ani herecké obsazení. 40%:)

• 25.6.2019  20:53
    Aladin (2019)

Trailery se mi moc nelíbili, ale dal jsem na doporučení kamaráda a film jsem si opravdu užil. Hodně mi to připomínalo Prince of Persia. Na můj vkus je zde až moc písniček, ale to se dá vydržet, jsou celkem melodické a pěkné. Příběhově je to jednoduché a celkem i předvídatelné. Technicky je to zvládnuté skvěle a atmosféru dodává i pěkný soundtrack. Will je jako Džin suprový a ostatní hlavní role jsou také pěkně zahrané. Za mě 75% :)

• 20.6.2016  02:02

Parádní bláznivý příběh, který jsem si užil i 3D v kině IMAX. Film má vtipné postavy a krásně vymyšlený a ztvárněný svět. Efekty jsou parádní a vše doprovází hezká hudba. Za mě 90% :)

• 20.6.2016  01:58

Příběh druhého dílu je hodně povedený a má i nějaké to překvapení. Co se týče efektů, tak ty jsou snad ještě lepší než v prvním dílu. Je zde spousta krásných interiérů i exteriérů a film mezi nimi skáče každou chvíli. Nové postavy se mi líbí a staré opět potěší. Já si film užil a dávám 90% :)

• 4.10.2013  14:00
    Alf (TV seriál) (1986)

Tenhle seroš už jsem neviděl pěknou řádku let. Vím, že byl vtipnej a Alfova posedlot kočkama byla k popukání. Z nostalgie 60 :)

• 4.10.2013  14:03
    Alf versus U.S. Army (TV film) (1996)

Ten film už nebyl ono. Seriál je o dost lepší. 40% :)

• 16.11.2017  09:55
    Alias - Série 1 (série) (2001)

Zajímavý Akční seriál, který má spoustu pěkné akce, dobré postavy a neustále se měnící děj. 85%

• 16.11.2017  09:54
    Alias - Série 2 (série) (2002)

Druhá série se hodně povedla a je zde spousta zajímavých situací a zvratů. Za mě 85% :)

1 2 3 4 5 20 39 57 76