ConanVJ

• 30.7.2015  13:47
    Alice & Viril (1993)

Tohle nezachránila ani Angelina. Zbytečnost. 0% :(

• 23.5.2017  15:11

Pěkná přechodka mezi Prometheem a Covenantem. 80% :)

• 24.7.2019  21:28

Tak toto se mi hodně líbilo. Čekal jsem průměrnou sfi-fárnu a dostal jsem pěkný příběh, spoustu pěkných akčních bitek, znamenité efekty a skvěle se hodící hudbu. Obsazení na výbornou. Za mě 100% :)

• 9.3.2018  00:02

Pro mě dnes již klasika a jeden z nejlepších Seagalových filmů. Akce pěkná (hlavně na konci), nádherná příroda a na konci filmu poukázání na likvidování životního prostředí. Za mě 100% :)

• 6.9.2015  23:30
    Aloha (2015)

Dobrodružný bych v souvislosti s tímto filmem vynechal. Jako komedie to taky moc nefunguje. Jako romanťák jo. Celkově je to ale pěkně sehrané a nenudí to ani na chvíli. 75% :)

• 14.3.2015  15:17
    Alois Nebel (2011)

Animace celkem zajímavá, ale příběh katastrofa a hrozná nuda. 5% :(

• 18.9.2012  01:37
    Alyce Kills (2011)

Celkem průměrnej horor, kde asi půl hodinu nic moc hororového neděje, ale zbytek filmu je celkem masakr. Podle mě zde moc hororová atmosféra neni, jde spíš o přoměnu osobnosti hlavní představitelky, kdy se jí po nešťastné nehodě zmrzačí nejlepší kamarádka (tak trochu i její vinou) a ona to neunese a začne z toho magořit. Za mě 60% :)

• 19.7.2012  01:46

Mám rád komiksové filmy a mám rád i předchozí trilogii o Spider-Manovi. Nemá cenu původní filmy a restart nové série porovnávat. Nový Spider Man je parádní film se skvělými efekty, příjemnou hudbou, dobrým příběhem a neokoukaným hereckým obsazením. Herecké obsazení Petera a Gwen určitě osloví dnešní mládež. Většina filmu se odehrává ve tmě, nebo na tmavých místech a i to filmu parádně sedlo. Mě osobně se filmek hodně líbil. Jen by mohl Garfield do dalšího filmu (který určitě bude) nějaký kilo svaloviny nabrat. Za Mě 95% :)

• 24.4.2014  15:04

První Amazing Spider-Man se mi líbil a jak už jsem psal, nemá cenu srovnávat to s předchozí trilogií. Druhý díl má opět povedeného hlavního záporáka, kterým je Electro v podání J.Foxxe, který roli zvládnul. Garfield je podle mě taky parádní volba a sedí ke komixové předloze hodně dobře (I když by mohl trošku nabrat svalovinu :D:D:D ). Co mě trochu zklamalo byl prostor pro Goblina a Rhyna. Goblin tu má zásadní zvrat situace a Spider-Manova života (což jsem čekal až další díl, protože tady nemá tolik prostoru, jak by si zasloužil a vše se děje ke konci filmu........ Ti kdo znají comicsovou předlohu mi dají za pravdu, přišlo to moc rychle a když už to přišlo, měla tu být alespoň krátce ještě jedna osůbka, se kterou to bylo spjaté taky). Rhyno tu je jen jako tečka za filmovým děním, což je rozhodně škoda........ . Příběh je rozhodně povedenej a nemám mu co vytknout. Akce je zde přehledná a i když jsem to neviděl ve 3D, nevadilo to, protože tu neni tolik rušivých efektů, které jsou bez 3D otravné. Co se týče efektů, tak ty jsou opět luxusní a zvlášť hrátky s elektřinou jsou pastvou pro oči. Hudba není zrovna nic extra, nicméně nic rušivého zde není. Teď nezbývá než počkat na 3D BD a za dva roky na další díl. Pro mě hodně povedená comicsárna který dávám 95% :)

• 2.3.2018  08:27

Povedený příběh, který mě vtáhl a nepustil až do samého konce. Filmek má pomalejší tempo, ale nenudí. Obsazení filmu sedlo. 80% :)

• 11.12.2015  11:31

Pro mě již další klasika Martial Art filmů, která nikdy nezestárne. Film má skvělé akční sekvence a spoustu stupidních, ale vtipných hlášek. Příběh je obyčejný a ničím nepřekvapí. Hlavní hrdinové jsou dobře vybraní. Hudba taky ujde. Za mě 85% :)

• 11.12.2015  13:04

Opět bovedené Martial Art béčková rubanice tentokrát s geneticky upravenýma ninjama, kterým úprava proti Dudikoffovi stejně nepomohla. Opět povedené souboje, sem tam nějaká hláška a jednoduchý příběh. Pro mě klasika a 80% :)

• 18.12.2015  10:34

Je to taková pohádka z dob, kdy podobný filmy byly v módě. Z nostalgie dávám 3*. Souboje jsou úsměvné a v dnešní době nikoho nezaujnou. Příběh je prostý a plný nelogičností. Filmu chybí i nějaký ty hlášky. Bradley je v poho a James si jede vše jako v předchozích dílech. Třetí z trojice hlavních hrdinů je opravdu k ničemu a jeho výstup silně nudí. Za mě 45% :)

• 10.1.2016  10:16

To samé jako předchozí díl. Pohádka s nic moc souboji, která si už dnes asi těžko někoho získá. 50% :)

• 31.1.2016  15:02

Parádní Martial-art béčko s Davidem Bradleyem, který tu kosí trénované bojovníky jednou ranou. Je to přehnané, ale mě se to tak líbí už z doby, kdy tyto filmy frčely.Opět je to pohádka, která dnes již nikoho nového nepřitáhne a hodnotím jí z nostalgického hlediska. Prostě ten film mám rád a dávám mu 86% :)

• 24.5.2016  13:08

Pro mě peckovej Martial Art film, který je spíš taková arénovka. Obsazení obou hlavních rolí je parádní. Souboje sice v dnešní době asi moc nezaujmou, ale mě jako fanouška těchto filmů to vůbec nebaví. Věřím, že spoustě lidí vyrůstajících v zlaté éře VHSkových filmů se to líbí. Na DVD to zas kazí neoriginální dabing, ale co se dá dělat. 90% :)

• 22.2.2015  19:23

Ale jo, zajímavý životopisný drama to je, akce je zde taky spousta. Jelikož jsem neměl tucha jak to skončí, tak jsem si i pro mě překvapivý konec užil. Cooper mě ve své roli hodně překvapil. Za mě 75% :)

• 24.6.2019  08:51

Průměrný akční thriller, který nemá žádné zajímavé zvraty, ani není napínavý. Obsazení je slušné, ale filmu chybí svižnější tempo a lepší akce. Za mě 60% :)

• 13.2.2012  08:56

Tento filmek mě chytnul a nepustil, i když ho dávali v tv skoro do tří do rána. Ty tři příběhy jsou pěkně natočený a jejich propletení hodně brutální. Za mě 86%. ;)

• 1.4.2015  12:40

Hodně předvídatelný příběh, který mě vůbec nezaujal a dost mě celý film nudil. Už nikdy víc. 10% :)

• 30.6.2017  15:58

Stejně jako Šifra, tak i Andělé se mi hodně líbili. Film je napínavý a pěkně natočený. Obsazení filmu sedlo. 85% :)

• 30.7.2015  13:43

Tak to je hodně o ničem, ale Angelina kóča, to zas jo :) 5% :)

• 7.7.2016  11:32

Tak za mě tedy zklamání. Pár vtípků pobavilo, ale podle traileru jsem čekal větší palbu humoru. Koukatelné to je, ale jsou vtipnější a zajímavější animáky. 60% :)

• 19.5.2020  18:46

Kvalitně je to pro mě lepší a vtipnější než první díl. Za mě 65% :)

• 1.3.2018  16:45
    Annabelle (2014)

Průměrný horor doplňující universum série V zajetí démonů. Občas mě zamrazilo, ale jinak celkem průměrný horor, který nenudí, ale ani ničím nepřekvapí. 60% :)

• 4.10.2018  02:07
    Anon (2018)

Celkem zajímavý nápad, ale nudné provedení. 50% :)

• 11.8.2015  23:13
    Ant-Man (2015)

Opět hodně povedený marvelák, který se dějem řadí za druhé Avengers. Překvapilo mě zvolení Ant-mana, kdy to není Hank Pym, ale jeho nástupce, kterého zde comicsový Avanger učí, jak se stát superhrdinou. Trailery mě na film moc nenalákaly, ale jsem rád, že je výsledek pěkně vyvážený. Hlavní záporák je zřejmý od prvního setkání se s ním na plátně, stejně jako u prvního Iron-mana. Je zde spousta humoru, ale i povedené akce a příběh nenudí. Samozřejmě tu nechybí ani narážky na dění v některých předchozích marvelácích. Povedené jsou i dvě po titulkové scény. Mě se film líbil a užil jsem si ho, dávám 90% :)

• 20.7.2018  21:20

Povedený MARVELák, který je odlehčený spíše dětským humorem, má skvělé efekty a hezký příběh. Za mě 80% :)

• 22.11.2017  22:29
    Anthropoid (2016)

O dost zajímavější než konkurenční Smrtihlav. Atmosféru to má také hutnější. Tento film je zaměřený hlavně na odboj a ne na samotného Reinharda. Tvůrci si mohli odpustit tu trapnou vizi na konci filmu, ale jinak pěkné a nenudí to. 80% :)

• 3.3.2012  15:51
    Antikrist (2009)

Tento film není nic pro mě. Už je to nějakej čas co jsem to viděl, a pamatuju si z toho jen pomatenou ženskou, která starýmu rozmlátí koule polenem, nebozezem mu provrtá nohu a přiváže mu k ní nějakej šutr a ustříhne si kus pohlaví. Za mě 30%.

1 2 3 4 5 6 20 39 57 76