ConanVJ

• 25.12.2016  00:16

Pro mě absolutně nevtipný film i když je to údajně komedie. 0%

• 30.10.2015  21:56
    Apocalypto (2006)

Příběh není kdoví jak převratný, ale výprava se povedla na výbornou. Délka filmu není ani znát. U filmu jsem se nenudil a rychle uběhl. 80% :)

• 12.4.2015  15:05
    Apokalypsa (1979)

Tři hvězdy dávám hlavně za první půlku filmu, kdy je to celkem zajímavý a svižný válečný film. Jak hlavní hrdinové putují za svým cílem dál a dál, tak tempo upadá a stává se z toho utahaná bláznivina a zvlášť poslední část filmu mě vůbec nebavila. 46% :)

• 12.1.2014  23:41
    Apollo 13 (1995)

Pěkný drama filmek podle skutečné události, mě hodně rychle uběhl i přes svoji délku. Pro mě byl na první shlédnutí hodně napínavá podívaná. Herecky skvěle zvládnutý a uvěřitelný. Efekty jsou i po letech špičkový. Za mě 80% :)

• 9.1.2016  22:51
    Armageddon (1998)

Výborný filmek, na kterém jsem byl už v kině a mám ho na všech třech generacích nosičů jako originál. Pro mě je to filmek, který můžu vidět několikrát do roka a neomrzí mě. Je zde spousta skvělých efektů a dokonalá hudba zvýrazňující dění na obrazovce. Obsazení se taky povedlo na výbornou. Příběh je pěkný se spoustou emotivních momentů. Za mě jasných 100% :)

• 2.4.2015  16:38

Sice je to asi nejslabší film série, za to je to furt bláznivina se spoustou vtipných scén a pěknými, dnes již zastaralými efekty. Kostlivci a finální bitva je pěkně udělaná. Příběh navazuje tam, kde skončila dvojka a i když je jednoduchý, díky dění ve filmu nenudí. Obsazení v čele s Campbellem podařené. Hudba taky není špatná. Za mě 85% :)

• 14.8.2015  10:57
    Arn (2007)

Tak tento historický filmek má skvělou výpravu a pěkné souboje. V mnoha případech je podobný slavnějšímu filmu Království nebeské, protože se odehrává ve stejné době. Hudba je taky parádní a pěkně dokresluje atmosféru filmu. I přes svou délku film nenudí a příběh je hodně povedený. I konec filmu se mi líbil. Za mě 85% :)

• 21.5.2013  10:13
    Arrow (TV seriál) (2012)

Seriál Arrow mě mile překvapil. Celkově jsem čekal superhrdinskou splácaninu jako Smallvile se slaboučkými efekty, nezajímavými postavami a bez pořádné akce. Tím větší bylo překvapení, když jsem si pustil pilotní díl. Seriál se odehrává ve dvou dějových linkách. Ta hlavni je o Oliverovi Queenovi, vedoucím dva životy (Společenský, kde chce působit jako rozmazlený boháč a druhý mstitelský jako Kápě) a vedlejší neméně důležitou zobrazenou ve vzpomínkách (přežití po ztroskotání na ostrově, kde je týrán a následně cvičen v různých bojových situacich). Jako ve všech seriálech i tady je to hodně o dialozích, vztazích a ostatních věcech. Když však přijde akce, je to jako by člověk koukal na film v kině. Je temná, pěkně sestříhaná a efekty jsou povedené. Seriál je plný zvratů a napínavých ukončení, které nutí diváka očekávat každou novou epizodu. Poslední dva díly jsou opravdu hodně působivé. Pro mě je i velké plus, že má seriál 23. epizod, což je pro mě v dnešní době u takového parádního seriálu opravdu raritou. Herecké obsazení mi hodně sedlo. Role zlých, dobrých a tajemných postav jsou vyvážené a kolikrát jejich vývoj překvapí. Pro mě po shlédnutí první série skvělá záležitost, kterou si rád přidávám do oblíbených seriálů. Už teď se nemohu dočkat, co pude dál. 1. série 100% :) 2. série 100% :) 3. série 100% :)

• 14.6.2018  21:47
    Arrow - Invasion! (S05E08) (epizoda) (2016)

Další díl, který je samostatně k ničemu, protože se odehrává napříč několika dílů Arrowersa.

• 4.12.2017  11:34
    Arrow - Série 4 (série) (2015)

Zatím asi nejslabší řada, i když i ta zde má spoustu skvělých momentů. Finále jsem očekával trochu víc epické. Stalo se zde vše, co člověk očekával, ale nepřekonalo to předchozí vypjaté díly okolo Black Canary, což je škoda. Hlavní záporák této série povedený, i když hodně overpower, a takto vyhrocené finále, kdy byl na pokraji zničení celý svět by se neobešel bez zásahu vyšší DC moci (Superman, Wonder Woman, Flash a další...), protože ty by v DC universu nestáli bokem, když by se řítila na Zemi apokalypsa. Ale je to jen seriál a já si ho užil. Za mě 85% :)

• 2.7.2018  23:34
    Arrow - Série 5 (série) (2016)

Skvělá řada, která má spoustu kvalitních dílů, skvělé záporáky a ultimátní finálový díl. Tentokrát se předvídatelné finále nekoná a konec mi otevřel hubu. Nové postavy mi zezačátku lezli na nervy, ale postupem času se zajímavě vyvinuli. Ještě že nemusím čekat rok na další řadu, protože by to bylo krutý. Této řadě dávám 96% :)

• 2.10.2018  23:35
    Arrow - Série 6 (série) (2017)

Povedená řada, ve které se dodně přitvrdilo. Spojení více záporáků a postupné odhalení hlavního zmetka graduje do svižného finále. Konec mě opět hodně překvapil. Za mě 97% :)

• 28.9.2019  16:51
    Arrow - Série 7 (série) (2018)

Opět pěkná série, ve které je hned několik záporáků a z některých bývalých se stanou spojenci. Místo flashbacků zde máme flash forwardy, které mají příjemnou a napínavou linku. Akce je zde pěkná a je jí opravdu hodně. Konec série hraje na city a je pěkně ukončen. 98% :)

• 12.5.2012  07:50
    Aréna (2011)

Tento film je podobný arénovkám 90. let. Hlavní hrdina David Lord má havárii autem, při které umírá jeho těhotná přítelkyně a on smutek neunese. Ve všemožných barech se opíjí a vyhledává bitky. Zde si ho vytipuje organizace, která pořádá ilegální zápasy na život a na smrt, unese ho, nadopuje svinstvem, aby byl abresivnější a pošle ho do arény, ze které přenáší placený přenos do celého světa. Davit zabíjet nechce a prvního protivníka sejme v sebeobraně. Poté už mu za příslibu svobody nezbívá, než vyhrát sérii devíti zápasů (ve svobodu však stejně moc nevěří). Filmek je plný brutálních soubojů plných krve a usekaných hlav, ale neobsahuje nic, co by už nebylo v jiných filmech. Ale všechno pěkně funguje a mě se to líbilo. Za mě 70% :)

• 13.7.2016  17:31
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

U tohoto seriálu se mi líbí, že tvůrci zachovali atmosféru původních filmů. Hlavní role jsou parádní a dost vyhláškované. Celé je to komediálně pojaté a hodně krvavé. I cz dabing se povedl a mluvu nikterak neokleštil. Já jsem hodně spokojenej a hodně jsem je u toho pobavil. 1. série 100% :)

• 16.5.2017  17:12

Druhá série navazuje přímo na první příběhově a nasadila spíše více humoru než hororu. Není to na škodu, ale temnější atmoška posledních dílů by se mi líbila víc. Krve je zde opět hodně a všelijakých zmutovaných potvor a démonů taky. Celkově je většina dílů slabších než u první série, ale našláplej konec mi to vynahradil. Proto dávám 2. sérii 86% :)

• 12.6.2018  07:07

Už to není tak našláplé, jako první série, ale i zde se najdou povedené díly. Za mě 65% :)

• 7.5.2017  11:19

Celkem zajímavé pojetí příběhu, inspirovaného herní sérií. Příběh je pěkný, i když místy zmatený. Možná že to bude lepší po dalším shlédnutí. Obsazení se mi hodně líbilo a hlavní role je perfektně vybraná. Efekty jsou také na špičkové úrovni. Co mě docela zamrzelo, že je příběh veden spíš do dnešní doby a té historické jsem čekal o dost víc. I hudba mě docela zklamala. Akce je zde celkem dost a líbila se mi. I když film není podle mé představy, tak jsem se u něj nenudil a celkem sem si ho užil. Dávám 79% :)

• 5.1.2019  20:57

Povedený animák, u kterého se pobaví i dospělí. Příběh je jednoduchý a celkem předvídatelný, animace pěkná a má to i dost vtipných momentů. Za mě 80% :)

• 24.9.2014  20:24
    Astonish Me (2011)

Pěknej kraťas s krásnou Gemmou. Má to sice 7 minut, ale z toho jsou víc jak minutu a půl titule :) Jako jednohubka celkem postačující. 50% :)

• 19.8.2017  09:51

Hodně povedený akčňák, který má svižné tempo, chladnou a věrohohodnou atmosféru dané dody a skvěle natočené akčí sekvence. Zvlášť na konci filmu jsou akční scény na jednu kameru extra dlouhé. Obsazení se povedlo a všechy role jsou pěpně zahrané. Já si film užil a dávám 85% :-)

• 21.7.2014  12:42

No osobně jsem čekal větší prdel a víc "krvavou" záležitost když je to přímo od Tromy. Nějaké vtipné pasáže se tu najdou, ale zas jich není tolik a tak jsem se místy i nudil. Takže z toho celýho blázince vzešel jen slabší podprůměr, kterej mě moc neoslovil Za mě 45% :(

• 27.12.2018  05:27

Pár vtipných situací zde je, ale jinak je to docela velká uchylnost. 40% :(

• 8.4.2012  18:21
    Austrálie (2008)

Skvělý příběh, který mě plně pohltil. Jackman a Kidman jsou opravdu skvělí a jejich role tak získávají na věrohodnosti. Krásná krajina, která se mění jak ročními obdobími, tak i napadením japonskem za 2. světové války, dělá z filmu krásnou podívanou. Tento filmek se mi hodně líbil a dámám mu 95% :)

• 31.3.2012  09:35
    Auta (2006)

Hodně povený animák se skvělými vtípky. Za mě 90% :)

• 31.3.2012  09:39
    Auta 2 (2011)

Auta 2 jsou taky hodně povedený animák. Viděl jsem ho v CZ dabingu a některý vtípky jsou fakt super. Ve druhém díle se kromě závodění vyskytují i tajní agenti, akční scény, ale to vše v pěkné nenásilné formě. Za mě 80% :)

• 14.10.2013  12:15
    Avatar (2009)

Pro mě jeden z nejlepších sci-fi filmů vůbec. Byl to vůbec první film, na kterým jsem byl v IMAXu. Tak se mi to líbilo, že jsem na něm byl 8x a klidně bych na něj zašel znovu, kdyby byla příležitost. Co mě na filmu hodně dostalo byla technická stránka, která je fakt dokonalá. Nejradši mám první půlku filmu, kdy se Jake učí a poznává Pandoru a její krásy. Ta příroda mě prostě dostala do kolen. Na'viové a nejrůznější tvorové Pandory jsou perfektně vytvoření. Příběh filmu je jednoduchej, bez nějakých zvratů a překvapení. Efekty jsou opravdu skvělé a vše je podporováno nádherným soundtrackem. Hlavní postavy jak dobré, tak i záporné byli vybrány na výbornou. Já nemám co bych filmu vytknul. Prostě tyhle "omalovánky" žeru a můžu je vidět kdykoliv. Director's Cut nabízí hned nazačátku menší pohled na Zemi a pak jen spousty prodloužených scén jak výcviků (Kde je třeba luxusní lovení zvěře z Ikranů), nové tvory planety, bývalou školu daktorky Agostýnové, tak i prodlouženou finální bitku a pro mě nepochopitelně vypuštěný rozhovor v Tsu'teyem ke konci fimu. Prostě Directorku rozhodně doporučuji, protože nenapízí jen kecací sekvence, jak tomu většinou bývá. Za mě 100% a už se nemůžu dočkat pokračování :)

• 22.3.2018  17:38
    Ave, Caesar! (2016)

Celkem nuda, která má zajímavé herecké obsazení, ale chybí jí svižnost a vtip, když je to braný jako komedie. 40% :(

• 23.6.2019  15:57
    Avengement (2019)

Pěkná mlátička, která je spíš drsnějšího ražení, než přehlídkou úžasných kopů alá Boyka. Příběh pěkný a zajímavý, akce hodně. Adkins znovu válí. Za mě 80% :)

• 12.5.2012  01:24
    Avengers (2012)

Tak jsem na Avangers byl konečně dnes taky a to na verzi s CZ titulky. Musim říct, že jsem opravdu mile překvapen, jak všichni ty superhrdinové, ať už slavnější, či méně slavní (beru podle jednotlivých filmů), skvěle ve filmu sedí. Všichni tu mají svůj prostor a nikdo zde není zbytečný. Skvělý je i děj filmu, kdy není půlka filmu o opakovaném seznamování zrodu jednotlivých hrdinů (protože ty mají své vlastní filmy a i kvůli pochopení všudypřítomných vtípků), ale navazuje na to, kde skončily filmy Captain America, Iron man 2, Thor a Hulk (ten jediný z kolejí trošku vybočuje, protože jeho lidskou podobu hraje opět jiný herec). První půlku filmu superhrdiové bojují spíš proti sobě a vlastním ambicím, egu atd. a druhou půlku filmu se konečně spojí v dokonale spolupracující tým a likvidují protivníky po desítkách a ke konci si Hulka musí oblíbit snad každý (a to platí i pro odpůrce Hulkových samostatných filmů), protože v tomto týmu mu to skvěle sedlo. Film je plný skvělých hlášek, ale hlavně je nadupaný opravdu skvělou akcí od začátku až do konce. Vizuální efekty jsou opravdu skvělé a ozvučení filmu se taky povedlo na jedničku. Já prostě nemám co bych filmu vytknul a je to pro mě zatím nejlepší film tohoto roku. Za mě 100%

1 2 3 4 5 6 7 20 39 57 76