ConanVJ

Václav Jásek

okres Kolín

• 4.11.2017  01:20
    Špión (2015)

Hrozná kravina s nevkusnou hlavní představitelkou, kterou trošku zachraňuje hláškující Statham. Znovu již nikdy. 10% :(

• 2.3.2017  08:38

Nebýt přiblblého lumbára je jeho frigidní manželky, tak by ten film byl i fanj. Hlavní trapná dvojice mi bohužel zkazila celý film. Přitom špiónské dvojici role sedla jak ušitá. Příběh je celkem povedený, ale nic co by vybočovalo ze žánru špiónážní komedie. Dávám 60% :)

• 25.6.2017  12:57
    Špunti na vodě (2017)

Za celý film jsem se zasmál jen jednou, takže nevím, co tohle má být za komedii. Strojený trapný rozhovory. Lišta ubohý jako vždy (vrchol vykradená scéna z Policajta ze školky). Film naprostá nuda bez nápadu. Obsazení tragédie. To jsem se zas jednou nechal uvrtat na letní kino. Tuhle sračku už nikdy víc.. 0% :(

• 25.11.2015  10:46
    Švec (2014)

Pěkný a zajímavý příběh, který má jen pár vtipných momentů. Film mě ale chytl a nenudil jsem se u něj. Sandlerovi vážnější role sedla a je vidět, že nemusí hrát jen v rodinných komediích. Za mě 70% :)

• 5.2.2013  18:27
    Švéd (1994)

Podle mě je Švéd parádní akční film, ve kterém je Ludgren ve skvělé formě. Příběh je prostý. Nick Gunnar je najat na to, aby přesvědčil domorodce na jednom ostrově o opuštění svého bydliště, kde chce společnost těžit nerostné suroviny. Gunnar si sežene tým žoldáků nejrůznějšího kalibru a jde na věc. Domorodci ostrov opustit nechtějí a Gunnar se rozhodne domorodce chránit proti blížící se invazi, která je nevyhnutelná. Film má pěkný akční scény, dobrý hlášky a povedené obsazení. Pro mě je tento film klasikou žánru na kterou se vždy rád podívám, i když má nějaký ten nedostatek. Za mě 90% :)

• 16.5.2015  15:54

Cesta tam a zase zpátky, tentokrát ve zběsilém tempu narvaném totálními bláznivinami a dech beroucí krvavou akcí, která je zde drtivou většinu filmu. Efekty jsou parádní a je na co se koukat, příběh je zde takřka nulový. Nějaká originalita? No ani snad ne, už v dřívějších Maxech je dost podobných akcí, ale ne v takové koncentraci, jako zde. Temná budoucnost je vyobrazená ve stylu, v jakém jsme ji viděli ve starších dílech a místy možná i bláznivěji (viz slepý kytarista na obřím reprákovém autě). Co se hodně povedlo je obsazení, které sedlo v každém ohledu (škoda, že Mel nedostal nějaké cameo). Do celého toho masakru hraje i skvěle sednoucí hudba, která zběsilé dění na plátně ještě zvýrazňuje.. Takže sečteno a podtrženo, film je jen akční nářez a lidé, kteří nemají rádi původní trilogii asi těžko k tomuto filmu najdou cestu. Za mě 100% protože jsem dostal to, co jsem od traileru čekal. :)

• 30.3.2015  23:19

Hodně ulítlá komedie, která mě ale vůbec nebavila a usmál jsem se jen v pár momentech. 15% :)

• 1.1.2016  17:35

Ale jo. Na jedno posilvestrovské otupělé odpoledne to nebylo špatné. Znova zas náhodě za pár let. 60% :)

• 25.12.2014  22:54

Příběhově hodně prosté podívání do druhé světové, tentokráte z pohledu posádky tanku, kde hlavní roli hraje místy až přehnaná, ale hlavně pěkně syrová akce. Herecky je to navíc parádně obsazené a postavy se v průběhu filmu pěkně mění, tak nakonec mají všechny šanci, vetřít se divákovi do přízně. Efekty jsou hodně povedené a místy hodně krvavé ( nechybí zde nejrůznější porcování nácků všemožnými kalibry). Do toho všeho jede pěkně padnoucí hudba, která navozuje vtahující atmosféru. Za mě prostě 100% a po dlouhý době skvěle našláplej film z druhý světový :)

• 8.9.2016  12:11

Skvělý dokument, ukazující nejen Arnieho přípravu na Mr. Olympia, ale i rivalitu mezi soutěžícími. 100% :)

• 25.8.2014  16:53
    Želvy Ninja (2014)

Želvy Ninja mají úplně jiný zrod než v původním seriálu a i jiný než v předchozích filmech. Pro starší fanoušky, kteří na želvácích vyrostli to může být hlavní překážka jak k filmu najít cestu, ale mě to nevadilo. Film si jde vlastní cestou a mě se to líbí. Dál mi ani nevadí, že to nebyla Rková verze. Co mě na filmu zklamalo bylo v IMAXu hodně slabé 3D, které bylo tentokrát hodně zbytečné. Příběh filmu byl pěkně vymyšlený a celý film hodně rychle utekl. Je zde spousta vtipných scén a parádních hlášek, takže jsme se v kině dost nasmáli. Akce byla přehledná a bylo jí hodně. Efekty byly hodně povedené a souboje s Trhačem občas otevřely hubu. Zvuk filmu byl hodně povedený a zvlášť scény s Trhačem občas připomínaly zvuky Transformerů. Želvy i Tříska byly pěkně vytvořeni. Megan to zde fakt seklo a jako April byla parádní. Za mě 100% :)

• 7.5.2018  08:38
    Želvy Ninja (2007)

Celkem fajn animák, který nenudí a má svižné tempo. Příběh je zajímavý a animace celkem pěkná. Jen jsem čekal o trochu víc akce, ale jinak dobrá jednohubka. 60% :)

• 20.6.2016  14:39

Já si užil dvojku ještě víc, než první díl. Je zde spousta nových postav, které znám z dětství z animovaného seriálu a jsou vytvořeny opravdu pěkně. Akce je zde víc, vtipných pasáží taky. Celý film má rychlé tempo, takže rychle uteče. Příběh je pěkný a opět může v klidu pokračovat. Efekty jsou opět na špičkové úrovni. Za mě 100% :)

• 19.12.2017  17:10

Po hodně dlouhé době puštěno a vůbec mě to nebavilo. Kostýmy jsou hrozný, příběh jednoduchý a až moc rodinný a o bojovém umění se zde mluvit nedá. Z NOSTALGIE 40% :(

• 19.12.2017  18:32

Celkově to samé jako jednička, jen mě zde potěšil Vanilla Ice. Celkově rodínná podívaná s triky na svou dobu dobrými, jen ty masky želváků nic moc. 40% :)

• 19.12.2017  19:08

Hodnocení dávám stejné, protože to nevybočuje ze zajetého konceptu série. Jediná vážnější změna je přesunutí hlavních hrdinů do feudálního Japonska. Celkově mi v této filmové sérii chybí známé postavy z původního animáku a držení se jeho reálií. Takže za mě opět 40% :)

• 13.11.2011  23:47
    Žena (2011)

Tak tento film mě moc neoslovil. Za mě 30%

• 14.5.2012  00:31

Výtečný duchařský horor s opravdu skvělou pochmurnou atmosférou. Doba, do které je děj zasazený, herecké obsazení, zamlžený venkov, opuštěný dům daleko od lidí, který samotný vyvolává stísněné pocity a skvělý soundtrack dělá s tohoto filmu opravdu parádní zážitek. Filmek by si neměl nechat ujít žádný fanda tohoto žánru, protože by to byla opravdu škoda. Za mě 95% :)

• 2.3.2015  16:30

Pěkný atmosférický horůrek, který nedosahuje kvalit jedničky. Pár pěkných lekaček tu je, příběh asi ničím nikoho nepřekvapí. Za mě 55% :)

• 12.1.2015  00:42

Výborná parodie nejen na film Top Tun, která mě vždy rozesměje skvělým nefekálním humorem. 100% :)

• 12.1.2015  00:49

Dvojka, dnes již klasické parodie, bere hlavní příběh z filmu Rambo 2 a přidává spoustu dalších skvělých scén z dalších 80. a 90. akčňáků. Opět filmem, který nefekálním humorem dokáže pořádněrozesmát. Filmem je mi bližší o to víc, že se zaměřil na můj oblíbený žánr. 100% :)

• 5.11.2015  16:40

O trošku slabší díl než minulý, ale i tak parádní Bondovka. 75% :)

• 30.7.2017  13:30
    Život (2017)

Ale jo, pěkná podívaná na potvůrku, která je pěkně udělaná a nezničitelná. Obsazení mi sedlo a herci to zahráli pěkně. Atmosféra filmu celkem ušla, i když by se z toho dalo vytěžit mnohem víc. Je to taková slabší variace Vetřelce. Efekty hodně povedené. Za mě 80% :)

• 15.2.2014  23:21

Určitě povedenej filmek o vzájemném vztahu dou dívek, kterej zobrazuje vztah od prvních až do posledních kůčků. Herečky vybrány parádně a svoje role zahrály hodně věrohodně. Jediný co mě dost zaskočilo byl nevýrazný konec. Jinak mě film i pna svojí délku a pomalý styl vyprávění pohltil. 85% :)

• 23.7.2013  22:25

Tak tenhle film mě vůbec ničim nenadchnul. Čekal bych něco jako Srbský film, ale tohle fakt ne. Za mě 0% :)

• 17.10.2017  16:25

Krásný příběh v nádherném špaňelském prostředí plný vtipných scén, ale i se spoustou situací k zamyšlení. 90% :)

• 12.6.2018  16:30

Jako komedie to u mě moc nefunguje, protože je mi hlavní postava moc otravně ukecaná. Na druhou stranu je to pěkný příběh, který v sobě určitě skrývá spoustu emocí (ale ty mě za srdce nechytly, díky hlavní postavě). Film mě chytl a držel až do konce a to je hlavní. 70% :)

• 10.2.2016  15:23
    Živý terč (1993)

Pěkný akčňák, který mi kazí nespočet zbytečných zpomalených scén v momentech kdy se ve filmu nic akčního neděje. Jinak je to akcí nabušený film od začátku až do konce, na který se vždy rád podívám. Herecky je to pěkně obsazené a záporáci jsou rovnocennými soupeři. I nějaká ta hláška zde je. 85% :)

• 8.2.2013  00:13

Todd (K. Russell) je od mala vychován jako stroj na zabíjení. Vyhrál nespočet válek, postžílel stovky nepřátel. Jenže jak už to tak v životě bývá, Todd je nahrazen genetidky lepšími a výkonějšími vojáky. Po porovnávání sil, je Todd považován za mrtvého a spolu s mrtvými vojáky a odpadem, vyhozen na zdánlivě opuštěné planetě. Zde se Todda ujmou místní lidé, kteří zde havarovali a vytvořili kolonii. Když se na planetu vrátí vojáci za účelem cvičení (každý civilista bude považován za nepřítele).Todd je postaví na stranu civilistů a setká se tváří v tvář svým bývalým velitelům a jejich novým vojákům. Žoldák: Legie zkázy je čistá akční řežba s prostým příběhem a parádní akcí. Je zde spousta pěkných efektů skvělý soundtrack. Pro mě je tento film jeden z nejlepších K. Russella vůbec a vždy se na něj rád podívám. Za mě 100% :)

• 17.3.2015  23:24
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Tak tahle ujetina má dech beroucí heroickej konec :D 40% :)