ConanVJ

Václav Jásek

okres Kolín

<< předchozí 1 2 3 4 20 38 57 75
    • 7.4.2020  19:16

Třetí díl mě mile překvapil. Je vidět, že i dnes se dá natočit skvělý devadesátkový akčňák, který danému žánru a předchozím dílům ostudu nedělá. Akce je zde přehledná a pěkně natočená a opět je prokládána hláškami nejen hlavní dvojice. Nová krev sem zapadla víc, než do třetích Expendables. Potěší i staré známé postavy včetně Bayova camea. Já se u filmu bavil a ty dvě hoďky mi hodně rychle utekly. Za mě 90 % :)

• 18.3.2020  16:38
    Le Mans '66 (2019)

Pěkný příběh který pohltí. 100% :)

• 28.1.2020  00:26

Za mě hodně povedený válečný film, který kazí (hlavně ze začátku) okatá počítačová animace. Příběh je pěkný a hlavní postavy jsou skvěle zahrané. Letecké bitvy jsou také vydažené a kamera parádní. Za mě 90% :)

• 4.1.2020  00:03

Tak za mě opět spokojenost i když jako celek vidím tuto trilogii jako nejslabší. Akce je zde poměrně hodně a je pěkně natočená, efekty bez vad na kráse a příběhově to také není zas takový průšvih jak jsem čekal po všech těch recenzích. Ukončení příběhu povedené. Opět potěšili postavy z původních filmů. Za mě 80% :)

• 25.10.2019  16:15
    The Flash - Season 1 (série) (2014)

Tak musím říci, že stejně jako kdysi u konkurenčních Agentů mě to od začátku přišlo dost vlažný na rozjezd, ale postupem času jsem si hlavní postavy oblíbil a fandil jsem jim. Takových prvních deset dílů je epizodických a hodně málo vše spojuje, ale později je to fakt mazec plný zvratů a zajímavých situací. Vývoj hlavního hrdiny je povedený, efekty jsou na seriál peckový. Co mě hodně potěšilo, tak je i propojení se seriálem Arrow. Co mě trochu mrzí, je tak hodně otevřený konec první série. Obsazení sympatické a hudba skvěle podtrhuje dění na obrazovce. Tak za mě první série 95% :)

• 7.10.2019  22:31
    Joker (2019)

Tak toto je hodně povedený ne-comicsový film, který zanechá rozporuplné myšlenky. Fakt silně zahrané. Viděno v IMAX. 100% :)

• 28.9.2019  16:51
    Arrow - Série 7 (série) (2018)

Opět pěkná série, ve které je hned několik záporáků a z některých bývalých se stanou spojenci. Místo flashbacků zde máme flash forwardy, které mají příjemnou a napínavou linku. Akce je zde pěkná a je jí opravdu hodně. Konec série hraje na city a je pěkně ukončen. 98% :)

• 24.9.2019  21:47

Tento Rambo není jako předchozí tři filmy, je spíš vzdáleně podobný prvnímu, co se týče struktury filmu. Avšak mě to nevadilo, protože zde tvůrci ukazují, kam až došel náš oblíbený veterán. Poklidný život by mu nejeden fanda přál, ale to by zas nebylo o čem točit. Film není kdovíjaká akční smršť, jako předešlý díl, ale ani v neakčních pasážích nenudí. Když přijde akce, tak je to poctivá krvavá rubanice, ve které se ničím nešetří. Ke konci je akce fakt hodně a osobně sem padouchy fakt nesnášel, takže jsem si jejich krutou a přehnanou likvidaci vychutnával. Na jednu stranu pěkné zakončení jedné ságy, která si již zaslouží odpočinek, ale na druhou stanu konec nechci. RAMBO je kult a nechce se mi s ním loučit. ZA mě 100% :)

• 17.8.2019  16:00
    The Boys - Season 1 (série) (2019)

Skvělý seriál podle mé oblíbené komiksové série. Spousta věcí je jinak, spousta tu chybí, ale pořád je tokvalidtní krvavá záležitost. Hlavní role jsou skvělé v čele s K. Urbanem. Klidne to mohlo být i o něco odvážnější. I přes to, že to není o akci seriál nenudí a furt se zde něco děje. Tato sésie končí hodně nečekaně. 100% :)

• 24.7.2019  21:28

Tak toto se mi hodně líbilo. Čekal jsem průměrnou sfi-fárnu a dostal jsem pěkný příběh, spoustu pěkných akčních bitek, znamenité efekty a skvěle se hodící hudbu. Obsazení na výbornou. Za mě 100% :)

• 7.7.2019  19:50

Za mě tedy velká spokojenost. Už jsem si asi zvykl, že tento Spider-Man nemá s comicsovou předlohou nic moc společného a i multikulturní přeobsazení léty zažitých komiksových postav mě už taky neštve. Film má svižné tempo a spoustu povedené akce. Záporák je pěkně vymyšlený a člověk by mu i fandil. Přeskakování po Evropě není přeplácaný a humor zde už není tak dětský. Efekty a zvuk parádní. Příběh lehce předvídatelný. Za mě 90% :)

• 7.7.2019  19:39
    Dangal (2016)

Krásné sportovní drama, které je napínavé a vyvolá u diváka spoustu emocí. Za mě 100% :)

• 31.5.2019  11:04
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Vynikající seriál, který má výbornou výpravu a na seriály nevídané efekty. Je jen škoda, že se seriál nedržel o něco víc předlohy nejen kvůli vynechaným charakterům, ale i kvůli rozpočtu v prvních sériích, kdy to mohlo být velkolepější. Místy je seriál i dost uspěchaný ve smyslu, že se přeskakuje z místa na místo během vteřiny a v ději uběhne i několik měsíců (hlavně v posledních sériích). Díky tomu vzniká dost nelogičností. Konec seriálu mě osobně nevadí a užil sem si ho......... A ty draci, nejlepší bestie jaké jsem kdy viděl a to je to "jen" seriál. Za mě 100% :)

• 31.5.2019  10:41
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Tato řada mě bavila stejně jako všechny předchozí. Její problém vidím ne v nelogičnosti a konci, ale v uspěchanosti, kdy proběhne vše hrozně rychle. Série skáče rychle z nedné události k druhé a snaží se vše rychle vyřešit a to dává jednotlivým pasážím neucelenost. Co mě mrzí je nelogické bránění hradu a rychlá smrt Nočního krále a nevyužití jeho armády (kam se poděly nemrtví obři, kteří putovali s jeho armádou na konci 7. řady?). Taková hrozba provázející celý seriál a tak zbytečně rychlý konec této linky. Efektově úchvatné a lepší draky jsem snad neviděl ani ve filmu. Finální díl se mi líbil a to jak to dopadlo také. Nechápu takový pokles hodnocení, ale každému se ne zrovna šťastný konec nezavděčí. Za mě opět 100%. :)

• 28.5.2019  10:17
    John Wick 3 (2019)

Třetí díl je ultimátní akční podívaná, ve které mě potěšil Mark Dacascos jako záporák a skvělá akční pasáž se psi. Akce je zde opravdu hodně a je mistrně natočená. Za mě 100% :)

• 26.4.2019  20:05

Důstojné završení jedné filmové série, která sice pokračuje, ale už nikdy nebude taková jako do teď. Pomalejší rozjezd, ale velkolepá a emotivní koncovka. Potitulkovka není. V IMAXu 3D hodně povedené. 100% :)

• 31.3.2019  20:38

Za mě další povedená komiksák, který ve mě naladil nostalgickou vlnu návratem do 90. let. Tato část mě velice pobavila. Jinak akcí našlapaná klasika MARVELovské mašinérie. Efekty parádní a zvuk také. Jen podruhé v dabingu byl zvuk o ničem. Humoru je zde také dost. Za mě 86% :)

• 25.3.2019  22:03

Za mě spokojenost a krásné ukončení příběhu. Graficky je to fantastické a příběhově svižné a emotivní. Za mě 100% :)

• 18.2.2019  00:10
    Creed II (2018)

Za mě opět maximální spokojenost. Film sem si užil. Je plný emotivních scén a má pěkný příběh. Role opět přesvědčivé a uvěřitelné. Ságu o Rockym mám hodně rád a tento díl nezklamal. Za mě 100% :)

• 7.12.2018  13:49

Hezký příběh, který upoutá nejen mladší publikum. Na konci, jak jinak, emotivní. Drak je pěkně udělaný a roztomilý. Efekty pěkné. Herecky mě to také překvapilo a všechny charaktery tempu filmu sedly. Za mě 90% :)

• 28.11.2018  07:22
    Crash (2004)

Po letech jsem si to opět pustil a je to ještě silnější zážitek, než si to pamatuji. Na některé filmy musí asi člověk dozrát, a toto je u mě ten případ. Skvělé příběhy, které se prolínají postupem filmu místy až vezmou dech. Za mě 90% :)

• 3.11.2018  19:39

Krásný příběh, který dokáže dojmout, ale i vykouzlit úsměv na tváři. Je to víc dospělejší fantasy, které dává prostor k zamyšlení. Zvířátka jsou zábavná a pěkně vytvořená. Kresnené příběhy o PÚovi mě nikdy moc nebavily, ale toto chytlo až do konce. 90% :)

• 23.10.2018  21:14
    Battlestar Galactica (TV seriál) (2004)

Skvělý sfi-fi seriál, který mě chytl nejen akcí, ale i řešením problémů, které flotila řeší. 90% :)

• 23.10.2018  08:29
    Rošťáci (1985)

Pro mě značně opomíjená dobrodružná komedie, kterou mám hodně rád. Je to film, který by si zasloužil vydání na disku v HD. 100% :)

• 22.10.2018  21:01
    Rocky Balboa (2006)

Skvělý díl, který má hodně emotivních chvil, které zamrazí, ale i rozveselí. Návrat ve velkém stylu a skvělé pokračování pro mě jedné z nejzásadnějších filmových rolí. Rockymu nelze nefandit. Za mě opět 100% :)

• 22.10.2018  18:55
    Rocky V (1990)

Osobně to nevidím, jako by to byl nejhorší díl série. Je to posun, který ukazuje i špatné věci, které se mohou sportovcům přihodit. Rockyho příběh se posunul, k trenérské zkušenosti. Příběh je to pěkný a film mě opět bavil. Za mě 100% :)

• 16.10.2018  11:14

Hodně emotivní příběh, při kterém zamrazí. Příběh je hodně emotivní a pěkně napsaný. Herecky zvládnuté na jedničku. Za mě čistých 100% :)

• 3.10.2018  17:02

Přímé pokračování předchozího dílu se odehrává po dvou letech. Film je víc akčnější, vážnější a je zde méně humorných scén, než minule. Akce je zde opravdu hodně a je svižná a pěkně natočená. Příběh opět pěkný. Obsazení více méňe stejné, jen nás opustil Renner a částečně ho nahradil Cavill. Film má několik překvapení a svižné tempo. Za mě 98% :)

• 2.10.2018  23:35
    Arrow - Série 6 (série) (2017)

Povedená řada, ve které se dodně přitvrdilo. Spojení více záporáků a postupné odhalení hlavního zmetka graduje do svižného finále. Konec mě opět hodně překvapil. Za mě 97% :)

• 31.8.2018  03:02
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Seriál mě docela překvapil. Po Frenkově jízdě v Daredevilovi jsem čekal o hodně víc akce. To co je zde namícháno je spíš drama a akce je ze začátku v pozadí. Postupem příběhu však přitvrzuje a co se děje v posledních epizodách první sèrie je fakt brutus. Jon zahrál svou roli tak, jak si to přál snad každý fanda comicsové předlohy. Ostatní role také paráda. Přes pomalejší a místy trochu nudný začátek vše vygradovalo do celkem emotivního finále, při kterém stávají chlupy v zátylku. Jako celek vidím první sérii na 90% a velká spokojenost.

<< předchozí 1 2 3 4 20 38 57 75