ConanVJ

Václav Jásek

okres Kolín

• 18.4.2017  12:08
    Cosmic Sex (2015)

Tak tento film mě hodně nudil a už ho znovu vidět nemusím. Příběh celkem zajímavý, ale něco mi tu chybělo. Herci hodně nezajímavý a celkové pojetí spíš nudilo. 10%

• 18.4.2017  12:02

Tento díl mám ze série nejraději díky skvěle natočené hromadné autonehodě. Obsazení opět nezklamalo. Smrti jsou opět pěkně vymyšlené a natočené Film mě hodně bavil a dávám mu 80 %.

• 18.4.2017  11:54

Hodně povedený vyvražďovací horor,s pěkně vymyšleným námětem. Obsazené je to pěkně. Smrti jsou pěkně vymyšlené a natočené. Film má svižné tempo a nenudí. Za mě pěkný rozjezd série. 70% :)

• 17.4.2017  09:47

Pěkná romantická komedie, která má opět spoustu bláznivých momentů, krásné písně a pěkné obsazení. Příběh kopíruje jistý film, který opět každý kdo ho viděl určitě pozná. Rozuzlení příběhu je celkem intuitivní. Za mě 90% :)

• 17.4.2017  09:42
    Ek Villain (2014)

Krásný, ale hodně smutný filmek, který rozesmutní nejednu romantickou dušičku. Příběh je vyprávěn formou flashbacků, je celkem zajímavý a chytlavý. Všichni hlavní hrdinové byli dobře vybraní a hlavní dvojici to sekne. Za mě 90% :)

• 14.4.2017  08:04

Další über přepálená akční popkorňárna, kterou kazí místy přepálený střih. Jsem fanda série a postupný posun k totální přepálenosti mi fakt nevadí. Příběh ničím neoslní a nepřekvapí ani vysvětlení jak je to se záporákem Dieselem. Fanda už od začátku musí tušit, jak to dopadne. Obsazení je opět našlápnuté a i když mi zde Walker prostě chybí, tak jsem rád, že se tvůrci neuchýlili k počítačovému návratu. Pár dialogů o Brianovi zde je a to bohatě stačí. Na jeho místo nastoupil záporák z minulého dílu a byla to volba opravdu skvělá. Stathamovo kočkování s The Rockem prostě baví a konec má Statham opravdu našlápnutý. The Rock zde má také velký prostor, což je pro mě vítaný posun. Záporné postavy jsou pěkně obsazení a Charlize je opravdu slizká mrcha. Akce je zde opravdu hodně a člověk jen kouká, co si ještě tvůrci vymýšlí. Na filmu je vidět, že dostal hodně peněz a triky jsou opravdu špičkové. Hudba ve filmu je klasická a skvěle dolaďuje atmošku filmu. Na filmu je už od začátku vidět, že ho tvůrci dělali jen pro zábavu,takže se nedá brát nikterak vážně. Hlavní postavy na sebe hází jednu hlášku za druhou a dělají si ze všeho srandu. Je to i taková parodie se spoustou vtipných momentů. Film mě opravdu bavil a v IMAXu jsem si ho maximálně užil. Nebýt té rychlé kamery, tak bych dal max. hodnocení. Takhle "jen" 95% :)

• 12.4.2017  14:28

Konečně je dlouhé čekání u konce a já si film,na který se již dlouho těším vychutnávám plnými doušky. Příběh je opravdu jednoduchý a navazuje na předchozí dva filmy. Žádné zvraty tu nečekejte, protože film si jede v kolejích předchozích filmů. Kromě Adkinse a Ganeva se tu neobjevují žádní herci z předchozích filmů, což mě i trochu mrzí, protože mi zde chyběla hlavně role Gagy, který se zde mohl klidně také objevit v menší roli jako Ganev. Ostatní herci jsou pro film dostateční a fighteři opravdu umí. Záporák je solidní slizák a i protivníky litovat nebudete. Obsazení ve trojce mi vyhovovalo víc. Chybí mi tu i hlášky, které jsem si v předchozím díle oblíbil. Když ale přijdou ke slovu souboje, tak člověk zapomene na to, co mu chybí z předchozích filmů. Choreografie je ještě vymazlenější, než u předchozích filmů a člověk opravdu kroutí hlavou nad tím, co jde natočit bez zbytečných rychlých střihů. Všemožné údery jsou opět zvýrazněny pěkným zpomalováním a ještě víc dodávají na údivu. Navíc je zde soubojů opravdu hodně a jak už jsem psal, všichni borci opravdu umí. Konec filmu se mi hodně líbí a asi další film už nebudu, což je na jednu stranu škoda, ale na druhou je to víc než skvělé zakončení série. Já se u filmu opravdu bavil a dlouho se mi nestalo, že bych film pustil okamžitě znovu. I přes zmiňované neduhy musím dát filmu 100%, protože Boyka je zpět v plné síle!!!!!!!!

• 8.4.2017  10:06

Povedená komedie, která pobaví a i zaujme svým příběhem. Film je pěkně obsazený. Hlavní dvojici to spolu sedne. Za mě 80% :)

• 8.4.2017  10:04
    Croodsovi (2013)

Parádní animák se skvělou animací a pěkným příběhem. Je zde spousta vtipných situací a hlášek. Hodně se mi líbí prazvláštní tvorové i pěkně vytvořený svět. Rodinku sem si zamiloval a jejich problémy si užíval. Za mě 90% :)

• 8.4.2017  09:57

Tak toto je opravdu parádně přetvořená klasika. Vizuálně dech beroucí, příběhově povedené a skvěle herecky obsazené. Toto fantasy se mi hodně líbilo i přes to, že se tu zpívá víc, než bych si před shlédnutím přál. Kupodivu se mi to i líbilo. Efekty jsou špičkové a filmu dodávají krásnou atmosféru. Ve filmu je i spousta vtipných momentů o které se starají roztomilí pomocníci na zámku. Já si film užil a můžu jen doporučit. Za mě 100% :)

• 8.4.2017  09:38

Pro mě povedená adaptace komiksu s parádním obsazením, skvělými triky a zajímavým hudebním doprovodem. Příběh je pěkný, i když ničím asi nepřekvapí ani neznalé předlohy. Akce je zde hodně a je pěkně natočená. Futuristická vizáž filmu působí pochmurně a stísněně. 3D v IMAXu pěkné. Já si film užil a dávám mu 85% :)

• 30.3.2017  15:53

Povedená přepálená a přehraná akčňárna, která je pro mě nejlepším dílem série. Obsazený je to skvěle, akce je zde hodně, efekty pěkný, jen ta rychlá kamera při akci mi to trochu kazila. Příběh taková klasika, bez většího překvapení. Celkově je to pěkný oddychový výplach, který mě pobavil. 80% :)

• 29.3.2017  09:50

Allen vs. Amirkhani 4* Pěkný zápas bez ukončení před limitem. .......... Pickett vs. Vera 4* Pěkný zápas ukončený TKO. ............ (9) Nelson vs. Jouban 4,5* Povedený zápas ukončený pěknou submisí. .......... (4) Manuwa vs. (6) Anderson 5* Pěkný a hodně rychlý zápas ukončený KO. .......... Pěkný event, kterému nic nechybí. Za mě nejlepší hlavní zápas. 84% :)

• 29.3.2017  08:11

O hodně slabší než první díl. Film mě moc nebaví a spíš mě nudil. Ani vraždy nejsou moc záživný. Za mě 40% :)

• 26.3.2017  20:36
    Mravenec Z (1998)

Celkem velká a ničím nezajímavá nuda. 10% :(

• 20.3.2017  12:16

Parádní duchařina, která má pomalejší rozjezd, zato pěkně děsivou druhou půlku filmu s nejedním zamrazením za krkem a husí kůži na rukou. Lekaček je zde také dost. Obsazení se povedlo a role byly pěkně zahrané. Za mě 85% :)

• 19.3.2017  21:04

Oliveira vs. Means 4* Pěkný zápas ukončený submisí. ............. (9) Correia vs. (13) Reneau 4* Pěkný ženský zápas. ........... (3) Formiga vs. (8) Borg 3,5* Celkem pěkný zápas bez ukončení před limitem. .............. (5) Barboza vs. (9) Dariush 4,5* Parádní zápas ukončený skvěle trefeným kolenem. Luxusní KO. .............. (6) Rua vs. (12) Villante 5*Parádní striková podívaná ukončená TKO. ............. (9) Belfort vs. (10) Gastelum 5* Parádní jízda, ukončená TKO. ............. Pěkný event ve kterém se mi nejvíc líbí hlavní zápas večera 80% :)

• 16.3.2017  00:04

Za mě naprostá spokojenost a projekci jsem si maximálně užil. Kongovy bitky nemají chybu, nejrůznější potvory pěkně vytvořené. Ve filmu si člověk získá odpor k těm americkým prasatům a jejich likvidování přírody a zvířat pro potěšení. Samuel je zde také za pěkného srá..... . Obsazení filmu sedlo a nevadí mi ani pomalejší pasáže okořeněné humorem. Efekty výborné a samotný Kong vypadá monumentálně. Oblíbil jsem si ho a fandil jsem mu. Celý film mi sedl lépe, než Godzilla, kde člověk k lidským postavám nepřilnul, za to tu jsem měl hned několik oblíbenců. Za mě parádní zážitek, který jsem si pěkně užil. 95% :)

• 15.3.2017  23:57

Rozhodně zajímavý film na zamyšlení. Hitler skvěle obsazený, příběh pěkný. Hodně pobavily vtipy a pasáž s čoklem jak na cvičišti, tak i v autě. Film místy působí autenticky díky zkutečným reakcím na postavu Hitlera. Mě se film líbil opravdu hodně . 90% :)

• 15.3.2017  23:50
    Ready (2011)

Osobně mě tato romantická bláznivina hodně pobavila. Herecky bezchybné. Písničky pěkné a příběh zajímavé rozuzlení s pěknou pointou. 80% :)

• 13.3.2017  11:58

Komedie, která mě vždy pobaví a ani po tolika letech neztrácí na zážitku díky hereckému obsazení. 85% :)

• 13.3.2017  10:07

Parádní komiksová komedie s nezapomenutelnými herci. Za mě 85% :)

• 10.3.2017  15:27

Tak tuto zombie parádičku mám rád hlavně díky hlavní hrdince, kterou jsem měl rád už z posteru v Cinemě. Horor je to spíš úsměvný, ale má i pěkné krvavé pasáže. Za mě 80% :)

• 9.3.2017  23:21

Skvělá hororová komedie, která mě vždy pobaví. I po těch letech pro mě neztratila kouzlo. Vtipných hlášek i scén je zde vrchovatě. Efekty a masky jsou sice béčkové, ale skvělé. 100% :)

• 8.3.2017  23:34
    Triple 9 (2016)

Nějak mě toto krimi nechytlo, jak by asi mělo. Příběh ně nepohltil a chyběla mi zde i hutnější atmosféra. Obsazení zajímavé, ale role neměli hloubku a ani jsem si nikoho neoblíbil. Za mě 50% :)

• 8.3.2017  13:28

Pěkný fantasy příběh, který je našláplý jak obsazením, tak i pěknými triky. Příběh je pěkný, ale hrozně mě mrzí, že nejsou další díly. 80% :)

• 8.3.2017  13:21

Podle mě napínavý krimi-thriller s pěkným příběhem, který mě bavil od začátku do konce. Denzer a Angelina Zvládají své role pěkně. Za mě 80% :)

• 5.3.2017  16:40

(3) Overeem vs. (8) Hunt 4* Celkově takový utahaný zápas, který je ukončený tvrdým KO. Moc mi nesedí, že Reem tak přibral, ale zas mu to asi svědčí. Hunt jel svůj standard, ale nestačilo to. ......... Cooper vs. Calvillo 4* Celkem rychlý ženský zápas ukončený parádní submisí. ............ Evans vs. Kelly 3* Strikový zápas od kterého jsem čekal svižnější tempo. chybí zakončení před limitem. ........... Vannata vs. Teymur 4,5* Hodně pěkný strikový zápas, který j svižný, jsou zde pěkné parádičky a borci se snaží do samotného konce. ............ (c) Woodley vs. (1) Thompson 3* Spíš opatrnější zápas s pěkným zakončením. To co přišlo na konci jsem očekával celou dobu. Bohužel no. Ale jo, vítěz si to zasloužil. ............. Jo je to dobrý event, ale čekal jsem o něco víc od určitých borců. 75% :)

• 5.3.2017  11:30

Dvojka navazuje přímo na první díl a přinese i jedno překvapení. Atmosféra hodně dobrá a je zde opět hodně krve. Za mě 70% :)

• 5.3.2017  11:27
    Pád do tmy (2005)

Parádní krvavý horůrek, na který se vždy rád podívám. Má to pěknou atmosféru a celkem fajn obsazení. Příběh je jednoduchý a asi ničím nepřekvapí. Efekt jsou pěkně udělané. Za mě 70% :)