ConanVJ

Václav Jásek

okres Kolín

1 2 3 4 5 6 7 20 38 57 75
    • 23.6.2019  16:30

Pěkný animák, který zabrousil do vod kolem Kung fu a divák si všimne i nějakých těch narážek na fillmy slavné martial art doby. Animace pěkná a příběh chytlavý. Za mě 80% :)

• 23.6.2019  16:27

Je to a není podle prvního dílu z PS2 a jeho Remaku Z PS4 vyprávěného podle Quarka. Animace pěkná, ale filmu chybí NĚCO, co by diváka připoutalo a zaujalo. Já mám animáky rád a na toto sem se těšil, ale jsem spíše zklamaný a dávám 50% :(

• 23.6.2019  16:02
    Shazam! (2019)

Místy mi to přišlo jako stupidní rodinný film cílený na mladší publikum a poslední třetina je povedená komiksárna, která mě po slabší první polovině chytila a už sem se i bavil. Efekty to má pěkný a obsazení filmu sedlo, jen mi většina vtípků přišla hodně dětinských a tak nějak si neumím představit Shazama po boku temnějších hrdinů DC, to by mohlo působit hodně sebe parodicky. Za mě 75% :)

• 23.6.2019  15:57
    Avengement (2019)

Pěkná mlátička, která je spíš drsnějšího ražení, než přehlídkou úžasných kopů alá Boyka. Příběh pěkný a zajímavý, akce hodně. Adkins znovu válí. Za mě 80% :)

• 23.6.2019  15:54
    Race 3 (2018)

Tak ze série zamotaných příběhů plných intrik má tento nejlepší akci, písničky a i obsazení. Opět to není o závodění, jak už jsme si zvykli, ale pěkných aut je zde hromada. Akce je hodně přehnaná a filmu sedla. Já jsem spokojený a dávám 80% :)

• 31.5.2019  11:04
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Vynikající seriál, který má výbornou výpravu a na seriály nevídané efekty. Je jen škoda, že se seriál nedržel o něco víc předlohy nejen kvůli vynechaným charakterům, ale i kvůli rozpočtu v prvních sériích, kdy to mohlo být velkolepější. Místy je seriál i dost uspěchaný ve smyslu, že se přeskakuje z místa na místo během vteřiny a v ději uběhne i několik měsíců (hlavně v posledních sériích). Díky tomu vzniká dost nelogičností. Konec seriálu mě osobně nevadí a užil sem si ho......... A ty draci, nejlepší bestie jaké jsem kdy viděl a to je to "jen" seriál. Za mě 100% :)

• 31.5.2019  10:41
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Tato řada mě bavila stejně jako všechny předchozí. Její problém vidím ne v nelogičnosti a konci, ale v uspěchanosti, kdy proběhne vše hrozně rychle. Série skáče rychle z nedné události k druhé a snaží se vše rychle vyřešit a to dává jednotlivým pasážím neucelenost. Co mě mrzí je nelogické bránění hradu a rychlá smrt Nočního krále a nevyužití jeho armády (kam se poděly nemrtví obři, kteří putovali s jeho armádou na konci 7. řady?). Taková hrozba provázející celý seriál a tak zbytečně rychlý konec této linky. Efektově úchvatné a lepší draky jsem snad neviděl ani ve filmu. Finální díl se mi líbil a to jak to dopadlo také. Nechápu takový pokles hodnocení, ale každému se ne zrovna šťastný konec nezavděčí. Za mě opět 100%. :)

• 28.5.2019  10:17
    John Wick 3 (2019)

Třetí díl je ultimátní akční podívaná, ve které mě potěšil Mark Dacascos jako záporák a skvělá akční pasáž se psi. Akce je zde opravdu hodně a je mistrně natočená. Za mě 100% :)

• 28.5.2019  10:12

Za mě ne moc povedená pohádka, která má hodně nudných pasáží. Obsazení ujde, ale něco tomu prostě chybí a nezachraňují to ani pěkné efekty. 45% :(

• 28.5.2019  10:09

Pro mě opět povedená satyra na nešvary dnešní doby. Za mě 80% :)

• 7.5.2019  21:48

Obsazení bylo slibné, leč šance promarněná. Čekal sem víc. 50% :(

• 7.5.2019  16:26

Pěkný a chytlavý příběh. The Rock zde hraje hodně málo, takže pro ty co by ho měli jako lákadlo, film asi nebude. Za mě 80% :)

• 26.4.2019  20:05

Důstojné završení jedné filmové série, která sice pokračuje, ale už nikdy nebude taková jako do teď. Pomalejší rozjezd, ale velkolepá a emotivní koncovka. Potitulkovka není. V IMAXu 3D hodně povedené. 100% :)

• 15.4.2019  23:13

Pro mě spíše zklamání, protože jsem se na to hodně těšil. Pár vtípků je povedených, ale příběh mě moc nezaujal a byl dost natahovaný. Graficky pěkné. Za mě 65% :(

• 15.4.2019  23:06

Za mě spokojenost. Film je odbočka od Ip Mana, ale to ničemu nevadí. Souboje jsou pěkné a je jich hodně. Herecká sestava se také vydařila. Za mě 75% :)

• 14.4.2019  19:07
    Race 2 (2013)

Stejně jako u předchozího filmu, opět to není o závodění, akce celkem slušná a přehnaná. Příběh mě moc nezaujal a nebýt Johna v roli záporáka, tak bych hodnotil méně. 50% :(

• 31.3.2019  20:38

Za mě další povedená komiksák, který ve mě naladil nostalgickou vlnu návratem do 90. let. Tato část mě velice pobavila. Jinak akcí našlapaná klasika MARVELovské mašinérie. Efekty parádní a zvuk také. Jen podruhé v dabingu byl zvuk o ničem. Humoru je zde také dost. Za mě 86% :)

• 31.3.2019  20:27

Tak za mě tedy navoněná bída. Příběh jakž takž ušel, záporáci v poho a z hlavních postav se mi líbila jen Spider-Gwen. Ostatní postavy nudné a hlavní mě vyloženě štvala. Ještě jsem se nedostal k přečtení Ultimátního zrodu Moralese, ale doufám, že není tak ufňukaný a nesympatický jako tady. Graficky to je koukatelné, ale jít na to do kina, byl bych asi hodně naštvaný. Za mě 40% :(

• 25.3.2019  22:03

Za mě spokojenost a krásné ukončení příběhu. Graficky je to fantastické a příběhově svižné a emotivní. Za mě 100% :)

• 17.3.2019  17:35
    Prcek - Tunel (S01E01) (epizoda) (2017)

Tak toto mě moc nebavilo a spíše nudilo. Po tomto prvním dílu ani zbytek sledovat nebudu.

• 13.3.2019  21:04

Hezký příběh, pěkně zahrané, ale konec předvídatelný. 70% :)

• 3.3.2019  01:50

Celkem zajímavý příběh, ale jinak nuda. 50% :)

• 3.3.2019  01:47

Hodně pochmurný film, který se s tématem nemazlí. Ze začátku mě to nudilo a vypadalo to jako nudná blbost, ale pak se do filmu vkrade tísnivá atmosféra, která zůstane i po závěrečné části, která je klidnější. Za mě 75% :)

• 28.2.2019  23:59

Tento film mě moc nezaujal. Nikterak nevybočuje z žánrového průměru a spíš mě místy nudil. Těch pár zabití, i když pěkně udělaných nezachrání, průměrný příběh s nezajímavým konce,. Za mě 40% :(

• 23.2.2019  18:47

Film má pěkné efekty, ale jinak je to bída, která celkem nudí a chybí tomu spád. 40% :(

• 18.2.2019  00:14

Za mě zdlouhavé a nudné nic, u kterého jsem fakt usínal. Ani zahrané to nebylo kdoví jak přesvědčivě. 10% :(

• 18.2.2019  00:10
    Creed II (2018)

Za mě opět maximální spokojenost. Film sem si užil. Je plný emotivních scén a má pěkný příběh. Role opět přesvědčivé a uvěřitelné. Ságu o Rockym mám hodně rád a tento díl nezklamal. Za mě 100% :)

• 11.2.2019  02:03
    7 životů (2017)

Opravdu zajímavý příběh a pěkně obsazené hlavní role. Film má tísnivou atmosféru, který vystihuje dění. Akce pěkná. Za mě 80% :)

• 11.2.2019  01:59

Celkem průměrný příběh, pěkné souboje a jediny sympaťák mnich. Představitel Leeho fakt o ničem a spíš mě štval. Za mě 60% :)

• 8.2.2019  23:37
    Gympl (2007)